Br3nor

Hungarian Topic / Magyar Topik

Recommended Posts

wall_1920x1080_1%20copy.jpg

Üdvözlünk a Magyar Topikban!

Many thanks to @Error for approval! :salute:

Felhívom mindenki figyelmét a Hivatalos Szabályzat és a Titoktartási Szerződés betartására! Ellenkező esetben, a topik bezárásra kerülhet!

Ez egy teljesen nyilvános topik, ezért csak a hivatalosan kiadott képek, videók, vagy más információk kerülhetnek ide a Zárt Béta Tesztről! Minden egyéb információ, ami nem felel meg a Titoktartási Szerződésnek, jelentve lesz az adminisztrátoroknak!

A Játékról

• Egyedi járművek, amiket a játékosok tervezhetnek meg az alkatrészek széles választékából: A fürge kisautóktól, a lánctalpas terepjárókon keresztül, az antigravitációs mezővel ellátott harci platformokig.
  • Teljes szabadság a kreativitásnak és több ezer lehetséges kombináció: Készíthettek bármilyen formájú járművet a több tucatnyi alkatrészből, a páncélok és fegyverek széles választékából és a támogató rendszerekből.
  • Fejlett sebzési modell: Megsemmisíthetitek az ellenséges gépezet bármely alkatrészét, ami azonnal hatással is lesz rá.
  • Hatalmas fegyverarzenál: Használhattok bármit a láncfűrészektől, a fúrókon át, a géppuskákig, vagy rakétákig, de repülő drónok és lopakodórendszerek is elérhetőek a számotokra.
  • Saját műhely: Készíthettek új, fejlettebb alkatrészeket, de akár el is adhatjátok őket az aukciós házban.
  • Kereskedés más játékosokkal: Minden, a csatában szerzett elemet eladhattok más játékosoknak.
  • Egyéni stratégia: A győzelem elérésének sokféle módja van, de az egyetlen ami számít, az a Túlélés és maga a Győzelem!

A Crossout Világa - Út az Apokalipszisba

2021-ben, egy 'Crossout' néven ismert, rejtélyes járvány söpört végig a világon, ami alatt a Föld népessége riasztó ütemben kezdett el csökkenni. Azok, akik nem haltak meg az első néhány napban, fejfájástól és hallucinációktól szenvedtek, sokan megőrültek, mások öngyilkosok lettek. A betegség forrása nem volt kimutatható, de a korábban nyüzsgő városok lepusztultak, és visszafoglalta őket a természet.

A média több elmélettel is előállt a betegség természetével kapcsolatban. Egyesek úgy gondolták, hogy a telefonok és a televíziók sugárzása fertőződött meg egy új, mesterséges vírussal, amit a terroristák állítottak elő. Mások mellett érveltek, hogy a vírus a légkörben keletkezett, egy nagy meteorit hatására. Vajon ez egy evolúciós ugrás és egy új emberiség hajnala?

Sokan próbálták elkerülni a járványt, különböző eszközök használatával; maszkokat viseltek, hogy megszűrjék a levegőt és teljesen leálltak az elektronikus eszközök használatával, különösen a hagyományos kommunikációs eszközökkel. Azonban mindez hiábavaló volt: Az emberiség soha nem látott ennyire globális szintű vírust, mindössze néhány nap kellett, hogy világjárvánnyá váljon.

A katasztrófa igazi oka, valójában egy évezredes kísérlet hirtelen jött bukása volt, amit egy metagalaktikus (tejúton túli) idegen fajok csoportja hozott létre, hogy megteremtsenek a Földön egy újfajta intelligens életet. A probléma akkor kezdődött, amikor egy automatikus rendszer, a tervezettnél több száz évvel korábban aktivizált egy szunnyadó gént az emberiség DNS-ében.

Az új genetikai kódot, az emberek szervezete még nem tudta feldolgozni. Ahelyett, hogy az eredeti terv szerint létrehoztak volna egy szuper-katonákból álló hadsereget, egy többdimenziós univerzumban zajló háborúra, az emberiség öngyilkos hajlamúvá, és őrültté vált. Csak azok élték túl, akik magukról nem tudva, az evolúció következő szintjére léptek. Őket, bár megőrizték emberi alakjukat, már nem lehet a hagyományos értelemben vett, 'ember' jelzővel illetni.

A túlélők fokozatosan megváltoztak - 15 évnyi átalakulás után, a változások szemmel láthatóak lettek. A leglátványosabb változás a szemeket érintette - néhányaké izzani kezdett, míg másoké fekete lyukakra hasonlított. Hogy elrejtsék természetellenes kinézetüket és a mutáció jeleit, kitömött ruhákban és napszemüvegben kezdtek el járni.

Húsz év telt el a 'Crossout' óta, és az emberek még mindig emlékeznek a katasztrófa előtti életükre. Mint ahogy ilyenkor lenni szokott, vannak csoportok, akik leghőbb vágya visszaállítani a régi világot, míg mások élvezik a káoszt és a pusztítást. Azonban vannak olyanok is, akik nem emberek többé. Ők arcukat maszk mögé rejtik, a céljaik pedig ismeretlenek.

GYIK - Gyakran Ismételt Kérdések

1. Mi az a Crossout?
A Crossout egy poszt-apokaliptikus MMO Akciójáték, ahol a játékosok megépíthetik a saját egyedi hadigépezetüket több tucat cserélhető alkatrészből, majd harcba vezethetik őket, ahol megsemmisíthetik az ellenségeiket, a mozgalmas online PvP csatákban.
2. Mi a cél a Crossoutban?
A játék mottója “Сraft – Ride – Destroy” (Építs - Vezesd - Pusztíts), ami pontosan tükrözi mit tehetnek a játékosok a játékban. A cél, hogy megépítsétek a tökéletes harci gépezetet, amit fegyverekkel láttok el, majd csatába vezetitek más játékosok ellen.
3. Hány kategória elérhető a Crossoutban?
A Crossoutban nincsenek kategóriák. A játékosok olyan járműveket alkothatnak amilyet csak akarnak, felhasználvó több tucat különböző alkatrészt, páncéllemezek és fegyverek széles választékát, és persze támogató rendszereket.
4. Hogy vehetek részt a játék tesztelésében?
A honlapon való regisztrációval, a felhasználók feliratkozhatnak a hírekre és esélyt kapnak, hogy tesztelők legyenek.
5. A Crossout fiók egyesítve van a War Thunder és a Star Conflict fiókkal?
Igen, ezek a játékok egy vállalattól származnak. Az egyesített felhasználói fiókkal bejelentkezhettek  a https://gaijin.net oldalon, és játszhattok ezek közül bármelyik játékkal.
6. Milyen játékmódok elérhetőek a Crossoutban?
Jelenleg az egyetlen játékmód a 8×8 PvP csata a játékosok között. Más játékmódok később érkeznek.
7. Én magam állíthatom össze a járművemet?
Igen, a járműveket mindenki saját ízlése szerint állíthatja össze, sok különböző alkatrészből.
8. Milyen alkatrészeket használhatok a járművem mozgatására?
Használhattok kerekeket, lánctalpakat és lebegtető rendszereket.
9. Lesznek repülő járművek?
Jelenleg erre az egyetlen mód a lebegtető rendszer.
10. Létre tudok hozni működőképes, kétkerekű járművet?
Jelenleg a kétkerekű járművek nem mozgásképesek.
11. Lesz fülke nézet?
Jelenleg nincs tervben.
12. Hogy számítódik ki a jármű tartóssága (életereje)?
A játékban, minden jármű egy bonyolult tartósság-számítási rendszerrel rendelkezik. Ez a rendszer változhat a tesztelés alatt. Ami erről jelenleg mondhatunk, hogy függ a felhasznált alkatrészektől és a teljes jármű jellemzőitől.
13. Hogy fog működni a sebzési rendszer?
A Crossoutban egy fejlett sebzési rendszert használunk, ami lehetővé teszi a játékosoknak, hogy megsemmisítsék az ellenséges jármű bármelyik alkatrészét. Ahhoz, hogy egy játékos kiessen a csatából, magát a vezetőfülkét kell megsemmisíteni. De nem ez a legfontosabb. A kerekek és a fegyverek kilövésével nem csak mozgásképtelen lesz az ellenség, de megvédeni sem tudja magát a továbbiakban. Ezért a jármű építésekor figyelembe kell venni, hogy szinte minden elveszthető róla. Szóval az építéskor védjétek a legfontosabb részeket, és duplázzátok a mechanizmusokat, hogy tovább maradjatok életben.
14. Hogy néz ki a jármű megsemmisülése? A kiégett maradvány ott marad a csatatéren?
A megsemmisült járművek eltűnnek a csatatérről. Azonban a csata során láthattok járművekről leesett kerekeket, fegyvereket és páncéllemezeket.
15. Hogy szerezhetünk új alkatrészeket?
Alkatrészeket szerezhettek a csatákban, gyárthattok le egyszerűbb alkatrészekből, vagy vehettek a játékosok piacán.
16. Kereskedhetünk más játékosokkal?
A játékban van egy piac, ahol a játékosok vehetnek és eladhatnak alkatrészeket és teljes járművek tervrajzait is.
17. Láttam a jármű jellemzőit egy képen. Mi befolyásolja?
Azok az aktuális járművetek jellemzői. Befolyásolják a felhasznált alkatrészek,valamint a fegyverek és modulok amiket a járműre szereltetek.
18. Tudunk építeni nagy kamionokat?
Igen, hatalmas járműveket tudtuk építeni, de azok nehezek és lassúak lesznek.
19. Melyek a Crossout korhatárai?
12+ életkor, és 13+ az Egyesült Államokban.
20. A Crossout előfizetéses modellt fog használni?
A Crossout egy ingyenesen játszható, free-to-play játék.
21. Ki fejleszti a játékot?
A Crossoutot a Targem Games fejleszti, a Gaijin Entertainment közreműködésével.
22. A Crossout melyik platformokon lesz elérhető?
Jelenleg PC-re történik a fejlesztés.
23. Mik a Crossout rendszerkövetelményei?
Az információkat megtaláljátok a System Requirements oldalon.
24. Tudunk játszani Windows 10 operációs rendszeren?
Igen, tudtok.

Edited by Br3nor
  • Upvote 3

game_150715_1613150.jpg

Hangulatjelek vadászata!

Kedves Játékosok!

Meghívunk benneteket, hogy vegyetek részt a hangulatjel és díj készítő pályázatunkon!

Feladat - Készítsetek hangulatjeleket, vagy fórum díjakat az alábbi követelmények szerint:

• A fórum szabályzatának betartása;
  • Eredetiség;
  • Humor az ésszerűség határán belül;
  • Attraktivitás;
  • Kapcsolat a játékkal;
  • Feltételek a versenyképes alkotásokhoz:

Szabályok:

• Hangulatjelek: legalább 15 fájl publikálása a meghatározott topikban;
  • Díjak: grafikai fájlok (leglább 10 darab), megadva mivel lehet megszerezni őket;
  • A két pályázatra külön-külön, maximum egy csomag nevezhető;
  • A jó humorérzéket is szeretettel várjuk!

Követelmények:

• A munkákat, a meghatározott fórum topikban kell publikálni;
  • A képeknek eredetinek kell lenniük, és kifejezetten ehhez a pályázathoz készülniük;
  • A képek nem sérthetik a közerkölcsök, a jogi rendelkezéseket és a fórum szabályzatát;
  • A képek bármilyen képszerkesztővel készülhetnek;
  • A képek nem tartalmazhatnak semmilyen, harmadik féltől származó linket és/vagy logót;
  • A képek felbontása legalább 256×256  pixel kell, hogy legyen GIF, vagy PNG formátumban, átlátszó háttérrel;
  • Minden résztvevő használhat animációkat;
  • Az adminisztráció fenntartja a jogot, a képek forrásanyagára. Mentsétek le a munkáitokat rétegekbe!
  • A résztvevők elfogadják, hogy a benyújtott műveik kizárólagos jogait átadják a versenyadminisztrációnak;
  • Azok a résztvevők, akik felhasználják, vagy ellopják mások munkáit, kizárásra kerülnek a versenyből;
  • Figyelem! A nevezés 2015.08.30-án, 20:59-kor (GMT, Magyarországon 22:59) zárul le.

A győztesekről az adminisztráció dönt, majd szeptember 2-án hirdeti ki az eredményt.

A győztesek jutalma Battle Test meghívó, vagy játékbeli fizetőeszköz, attól függően, hogy van-e már hozzáférése a Battle Test-hez.

1. helyezett - Battle Test kulcs, vagy 100 prémium fizetőeszköz a Crossoutban

2. helyezett - Battle Test kulcs, vagy 75 prémium fizetőeszköz a Crossoutban

3. helyezett - Battle Test kulcs, vagy 50 prémium fizetőeszköz a Crossoutban

Mutassátok meg mit tudtok, és hagyjatok művészi nyomot a Crossout fórumán örökre! Sok sikert minden résztvevőnek!

A képeket ide posztoljátok!

Edited by Br3nor
  • Upvote 3

Szép estét mindenkinek!  :salute: 

Először is örülök, hogy létrejött egy ilyen része is a fórumnak, lenne is két kérdésem:

Ebben a topikban csak fordítások lesznek, vagy nyugodtan lehet ide írni a játékkal kapcsolatos bármilyen dologgal? Esetleg tud valaki valamit arról, hogy a Battle Test meddig fog tartani, esetleg mikorra várható a második meghívási hullám? Előre is köszönöm a válaszokat!

Egy kis javítás: a GYIK  8. kérdésénél a "alkatrészekket"-be van egy extra "k", 14. kérdésénél lemaradt egy "O" betű a "Hogy" szóból. A kreatív verseny második szabályánál a "legalább", valamint a negyediknél a "szeretettel" el lett írva. (Nem kötözködés képpen, csak így helyes.) ;)s 

További szép estét!

Edited by FlyingWatermelon
  • Upvote 1

Üdv! :salute:

Nyugodtan jöhet bármi, a Crossoutos pletykáktól, a fórum legmélyebb bugyraiban megerősített leendő tartalmakon át, a nagyi kedvenc libamájas receptjéig, amíg nem sérti a fórum szabályzatát és az NDA-t ;)s

Köszi, javítottam elvileg mindent. :good:

Én ennek a hétnek a végére tippelnék, mert nagyon kevés embert hívtak eddig be, és azok is főleg a Gamescom látogatók voltak. Időnk viszont még van bőven, én 2-3 hónapot adnék a zárt bétának, de legalább 1 hó biztos lesz.

Üdv! :D Végre van magyar topik :D

Én elcsesztem egy battle tester accountot, és ezt nagyon sajnálom... :( Mivel meghalt a VGA-m ezért odaadtam havernak az accountot, ő pedig nem játszik vele... De időközben megjavítottam a videokártyát, de már ne mtudok játszani...

Edited by BeloPaPa

Basszus 8/s Na ezért nem adok senkinek semmit, hacsak nincs magamnak egy tartalék :lol:

Nálunk meg öcsém kapott egy kódot, játszott vele fél órát majd kijelentette, hogy nem köti le, szóval az is ment a kukába, úgyhogy várhatok tovább :facepalm: De azért reméljük most pénteken is osztogatnak :)

Most lesz pénteken megint osztás? Örülnék egy kódnak erre az accountra, nálam úgymond ez a fő account :D

Hivatalosan rejtély mikor, csak én reménykedek benne, hogy talán erre a hétvégére is pörgetnek egyet. Rajzoláshoz béna vagyok, úgyhogy a smiley verseny nálam kiesett :D

Nálam is ez van. Majd meglátjuk kapunk-e kódot, mondjuk ahová akartam (erre az accountra nem küldtek) bezzeg azt amit alig használok arra meg eküldték... :crazy:

crossout_2nd_forum.jpg

Kedves játékosok, 

Köszönjük a szavazataitokat az mmogames.com "Reader’s Choice: The Best of Gamescom 2015" versenyén. A Crossout megszerezte a második helyet, és úgy gondoljuk, hogy ez egy jó eredmény egy olyan játéktól, ami még csak a tesztelés legelején jár. Köszönjük még egyszer a támogatást, nagyon fontos ez a számunkra. Ezt a díjat együtt szereztük meg!

A Crossout az mmogames.com "Readers Choice" versenyének 2. Helyezettje. Köszönjük barátaink!

Angol nyelvű megbeszélés

• Upvote 1

Nagyon zsír :D Most már csak játszani kéne vele :D

Nagyon zsír :D Most már csak játszani kéne vele :D

Erre gondoltam én is. Milyen király, hogy beszavaztuk őket a 2. helyre, úgy hogy a hivatalos videóknál többet nem láttunk még belőle :lol:

• Upvote 1

Én se kaptam még kódot,mondjuk azt nemrég tudtam meg hogy a "News" négyzetet be kellett volna pipálni,így sajnos csak pár napja van esélyem a kódokra :( (mondjuk szerintem nyugodtan be tehettek volna egy másik négyzetet hogy "Invite chance for beta/early acces/alpha" vagy valami ilyesmit...).

Erre gondolsz? "I agree to receive informational emails from Crossout"

Az gyárilag be van pipálva. Vagy van még egy másik News pipa is valahol?

UI.: A magyar topik legalább kétszer látogatottabb mint bármelyik másik, nem angol nyelvű topik. Jó az irány :D

Na igen, mert aki nem kapott kódot kicsit hanyagolja a dolgot, meg nem érdekli. Hát engem nem ráznak le ennyivel :D

Kedves játékosok! (és mi szegény várakozók)

Véget ért a Battle Teszt első hete. Az első túlélőink már gyártják a poszt-apokaliptikus járműveiket és tesztelgetik őket az indulatos csatákban, más játékosok ellen. Ez alatt az egy hét alatt több ezer elkészített járműről beszélhetünk. Itt is van néhány kép néhányról közülük. Hamarosan még több tesztelőt hívunk meg, így ne felejtsétek el ellenőrizni az e-mail fiókotokat. Talán a ti járművetek is bekerül a következő képcsomagba!

pr_Crossout_screenshot_2_hovers.jpg pr_Crossout_screenshot_1.jpg

pr_Crossout_screenshot_7_drones.jpg pr_Crossout_screenshot_6.jpg

Angol nyelvű megbeszélés

• Upvote 3

Van egy olyan gyanúm, hogy engem sokáig nem látnak majd a játékban.  De a remény hal meg utoljára! :Ds

Erre gondolsz? "I agree to receive informational emails from Crossout"

Az gyárilag be van pipálva. Vagy van még egy másik News pipa is valahol?

UI.: A magyar topik legalább kétszer látogatottabb mint bármelyik másik, nem angol nyelvű topik. Jó az irány :D

Hát,azt amikor regisztráltam "kiszedtem",csak nem tudtam hogy ebbe  a kód is bele tartozik... Na mindegy,egy ideje már bevan pipálva remélem majd meg hívnak :D.

Más:

Itt valaki játszott anno a Hard Truck Apocalypse/Hard Truck Apocalypse Rise Of Clan's-al? :D Anno lehetett őket kapni a Tescoban,mostmár a steamen is árulják őket,remélem ebben a játékban lesz egy ilyen játékmód,nem csak az esztelen lövöldözgetés,capture the flag meg ilyesmi...  ;)s

Én játszottam az első pályarészig a Hard Truck Apocalypse-el, de a második pályarész betöltésénél egyszerűen kifagyott mindig... Utána nem próbálkoztam vele többet.

Amúgy olvastam már régebben itt, hogy valaki megkérdezte a fejlesztőket, hogy milyen motort használnak a játékhoz, azt válaszolták, ha jól emlékszem általuk készített motort. Nos kicsit jobban megnézve egy Ugyanaz a Dagor motor ami a War Thunder alatt fut.

Én eddig összvissz egy videó első 2 percéig jutottam, de valami "érthetetlen" okból a Crossout látványvilága után nem fogott meg.

Még a hétvégén a War Thunder Air Race bajnokság le fog kötni, de ha sokat kell még várni a kódra, lehet végül elgyengülök és leszedem :lol:

Ez a hétvége tök unalom... Abban reménykedtem, hogy kapok kódot, de ez nem történik meg egyhama!

Amúgy ez a magyar topik is annyiból áll, hogy kb Br3nor és én beszélgetünk! Több magyar kéne ide. Mondjuk a weboldal más részein sincs tolongás.

Edited by BeloPaPa

Majd lesz jobb is. Nagyon nincs is még miről beszélni, amíg az NDA miatt ide nem rakhatunk ki semmit, arról nem is beszélve, hogy még be se jutottunk :D

Egyenlőre ez arra jó, hogy lássák, itt vannak a magyarok, aztán amikor jön a nyílt béta, akkor mi is megkapjunk saját fórumot, mint ahogy a War Thunder, és nem régóta a Star Conflict fórumon is van.

Reméljük, és ha esetleg lenne olyan, hogy lefordítanák a játékot magyarra, szívesen segíteni én is fordítani! :yes:

Ne aggódj, amint lesz rá valami lehetőség (open béta előtt kétlem) intézem is. A WT magyarítását már csak foltozgatjuk, úgyhogy kéne is valami plusz elfoglaltság mellé :lol:

Edited by Br3nor

Zsír :lol:  Amúgy tényleg, mi van a War Thunder magyarítással? Pár hónapja leszedtem a nem hivatalos verziót, de azóta nem hallottam róla. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.