Jump to content

Polish clan/ Polski klan.

Recommended Posts

Hi

I started clan "Poland" to unite all Polish Crossout players. Regardless if you are beginners or veteran yourself you are welcome to our clan. I'm player with a lot of time invested in this game which result experience and game knowledge, which I can share to help rookies. Feel free to write here or in game to me directly, my nickname is the same as on forum: DrunkenPlayer83.

cheers :D

• Upvote 1

Siema!

Też nie wiedziałem że jesteś Polakiem, zresztą dziś się dowiedziałem że mamy reprezentanta wśród moderatorów ;) Dodaj mnie w grze i witam w klanie.

Każdy kto chce dołączyć, niech mnie doda w grze oraz poda w jakich godzinach można go zastać. Do znajomych można dodać offline, ale musimy być obaj zalogowani w tym samym czasie żebym mógł zaprosić do klanu.

Yo, jeśli o mnie chodzi to trudno powiedzieć kiedy mnie można spotkać. :p Jakby co to dam sam znać Tobie. :p

• 3 weeks later...

Siema. U mnie ciężko powiedzieć jak z czasem, ponieważ po południu zwykle mam jakąś robotę i na dodatek prawko robię. Jestem zazwyczaj wieczorami albo rano.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ta, 2/11 online. Targem wcale nie dba o retencje mało tego, wprowadzają zmiany które nie podobają się graczom i nie liczą się z naszą opinią.

• Upvote 1

Każda zmiana wprowadzana do gry jest pobierana z suggesti graczy.

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...