Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Witamy na forum.

Recommended Posts

Witajcie!

z samego początku wypadało by się przedstawić

Nazywam się Łukasz i z racji bycia Polskim moderatorem jestem odpowiedzialny za poprawne funkcjonowanie naszego małego kącika na forum, w razie problemów, proszę o kontakt.

Mam nadzieje że gra w raz z czasem będzie się wam podobać co raz bardziej oraz będziecie pomagali w rozwijaniu rozgrywki poprzez wasze opinie bądź sugestie, proszę pamiętać iż zasady forum obowiązują także i na Polskim sub-forum.

Do zobaczenia na pustkowiach!

• Upvote 3

Dobry. W końcu po 2 latach od rozpoczęcia testów ,będę mógł ponarzekać  w moim natywnym języku. 

Może wreszcie napiszę recenzję i wytknę co mnie wk... denerwuje w samej grze jak i procesie jej powstawania , oj szykujcie maść na ból....

English? can there be a translation button or somethin :p

• Upvote 1

11 minutes ago, Dengar_ said:

English? can there be a translation button or somethin :p

This is Polish Language Sub-Section aimed at Polish players, direct translation is not necessary.

21 minutes ago, MajorROB said:

Dobry. W końcu po 2 latach od rozpoczęcia testów ,będę mógł ponarzekać  w moim natywnym języku. 

Może wreszcie napiszę recenzję i wytknę co mnie wk... denerwuje w samej grze jak i procesie jej powstawania , oj szykujcie maść na ból....

Opinie [nawet negatywne w pewnym zakresie] są brane pod uwagę, jednak trzeba liczyć się z tym że zmiany są wprowadzane głównie pod statystyki globalne, w każdym razie, pisz śmiało swoją opinie, chętnie poczytam. [oczywiście proszę o utrzymanie się w zakresie regulaminu jeśli chodzi o "wybuchy" frustracji :P]

No i najs

Dzień dobry wszystkim, jestem Kamil ale znajomi mówią na mnie Nożu, Lubie tanie wina, złom i ciekawą muzykę. Tyle o mnie.

Gra jest naprawdę dobra choć kilka rzeczy irytuje, ale czas pokazał że babole są naprawiane. Daję twórcom kredyt zaufania. A dla Nero piątka za odwalanie ciężkiej roboty i napsute nerwy :D

Pogubienia kół i z fartem

Edited by Nusz_pel
  • Like 1

Witam. Tak od razu z zapytaniem kiedy można się spodziewać polskiej wersji językowej gry? :006j:

9 minutes ago, kvass11 said:

Witam. Tak od razu z zapytaniem kiedy można się spodziewać polskiej wersji językowej gry? :006j:

To sie jeszcze zobaczy ;) na pewno będzie trochę dodatkowej roboty ale nic to.

Jejku w końcu rodzimy język na forum i mam nadzieję, że wkrótce  w grze ;). A tak to witam wszystkich wojowników z polskich pustkowi :)

Sława, jestem Piotrek i gram w crossa od momentu gdy części się zużywały, czyli dawno

Wracam do gry właściwie, mimo że zwątpiłem w pewnym momencie to teraz pora zacząć od nowa 

Pozdrawiam, życzę sporo trupów na drodze. :D

Witam wszystkich :D [email protected] Ja też gram od tego momentu, konkretnie od sierpnia 2015, gdy części poza startowymi się zużywały a ścieżka kariery była na początku tak zawiła, że przy angielskim języku czasem się gubiłem. Nie mówiąc o mnogości na tamte czasy wyborów, ładowało się w różne budynki by zwiększyć np. energię pojazdu haha to były fajne początki,  gdzie wszyscy byli jak małpy z maczugą w ręku :004j:

• Upvote 1

Hejo! Robert z tej strony, 35lat , mieszkam w Kaliszu no i zacząłem przygodę z Crossem 30 maja kiedy to giera wyszła na światło dzienne do otwartych testów ;) Gram na konsoli, ale gra niczym się nie różni między platformami, tak więc również zapraszam na stronkę i kanał YT ;) 
https://www.youtube.com/user/MaszynyPancerne
https://crossoutpl.wordpress.com/

18 hours ago, Allgreen1945 said:

Witam wszystkich :D [email protected] Ja też gram od tego momentu, konkretnie od sierpnia 2015, gdy części poza startowymi się zużywały a ścieżka kariery była na początku tak zawiła, że przy angielskim języku czasem się gubiłem. Nie mówiąc o mnogości na tamte czasy wyborów, ładowało się w różne budynki by zwiększyć np. energię pojazdu haha to były fajne początki,  gdzie wszyscy byli jak małpy z maczugą w ręku :004j:

Ja z kolegą już chyba grałem...

Tak to był najlepszy okres gry wtedy nawet z silniejszymi przeciwnikami gra była satysfakcjonująca, nie to co teraz każdy robi taki build jaki jest najbardziej OP.

Może warto rozpropagować forum w czasie gry

drobny poradnik ? na forum

"stare" wiadomości na temat budowy , itp itd

Siema Sylwester z tej strony l. 31 - zagrałem chwilkę w CB i odpuściłem z powodu nieprzychylnych wtedy recenzji. Teraz gdy gra jest w OB, wychodzi dużo nowości i aktualizacji. Gra budzi nadzieje i jak na razie (pomimo drobnych bugów) jestem zadowolony :) 

Życzę dużo złomu :D 

Czesc, my z kumplami gramy w Crossouta od momentu pojawienia sie wczesniejszego dostepu na PS4, czyli az ze dwa tygodnie ;) 

W grze wciaga walka, budowanie i .. market :DD 

Szkoda ze Crossout nie jest nigdzie reklamowany i nawet na sklepie PSN trzeba go wyszukac bo inaczej nie wiadomo ze cos takiego istnieje :008: No ale patrzac na to ze po tygodniu padly market moze to i lepiej ze tak malo osob w to gra ;)

An odokladnie. Z HYPE sporo chlopakow pyka. Wiesz czlowiek byl tak zmechacony po czekaniu w AW, ze prawie mi lzy ciurkiem ze wzruszenia pociekly, jak kilkanascie bitew zagralem i kazda odpalalo ponizej 5 sekund czekania. :)  

Edited by Lakhla

Witam

Mam na imię Krzysztof (lat.42)

grę zainstalowałem stosunkowo niedawno (w momencie pojawienia sie open bety) i mimo że w wiekszosci randomowych bitew nie jest ona jakimś taktycznym szpilem (raczej radosną nieskrępowaną rozpierduchą) to bawi i odpręża na tyle że od momentu OB gram prawie codziennie i jest całkiem przyjemnie, aż postanowiłem zajrzeć na forum.

widzę że forum jest na wpół martwe ale może jak już jest OP to z czasem się rozkręci

Edited by MadChrisPL

Cześć wszystkim! Miłosz z tej strony, 32 lata. W grze prawie 25 poziom ;)

Pozdrowienia i do zobaczenia w grze!

Siemanko mordeczki :D 
Jestem Rafał i gram w grę :002: . 
Trochę o mnie : 
poziom w grze : 45 
hobby : Gry komputerowe , piękne samochody i szybkie dziewczyny ---czy tam jakoś na odwrót  :002:
Do zobaczenia na serwerze :crazy::gunner:

Witajcie

Jestem Wojciech, w grze Wojo1965

gram niedługo, gra jest OK tylko te odkurzacze działają na nerwy...

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze

Na moim lewym prawie jazdy przeczytacie, żem Michał. Lat 33. Ze Szczecina. Psychofan Crossouta, od dzisiaj. 

Lubię... Zresztą. Nie ma co się rozpisywać. Lepiej sprawdzić olej. Załadować amunicję i gaz do dechyyyyyy!!!! :005j:

Edited by MechaZen

Szczerze? Na obecną chwilę nie jestem wstanie wymienić żadnej wady tejże gry :)

Ale mam jedno pytanko:

Jaka epicka broń jest najlepsza na "pierwszą"?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.