Sign in to follow this  
Cpt_Nero

Witamy na forum.

Recommended Posts

On 17.12.2017 at 12:41 AM, Vixusz said:

Jaka epicka broń jest najlepsza na "pierwszą"?

Nie znam się, ale i tak się wypowiem :004j: 

Jakby było coś "najlepsze". To wszyscy by tym jeździli. I nie byłoby najlepsze. Byłoby po prostu nudne. Crossout daje na tyle dużo możliwości rozbudowy pojazdu. Że każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od tego, jaki cenisz sobie styl jazdy. Atakujesz z daleka? Czy wolisz tête-à-tête? Opcja atomowa? Lub coś bardziej wyrafinowanego? Wolisz szukać swojej drogi? Zaskakiwać przeciwnika? Czy powielać schematy? 

Pamiętaj, że to dopiero wersja beta gry. Po każdym patchu, wszystko może się zmienić. O pełnej wersji, nawet nie ma co jeszcze myśleć.

Dlatego, powinieneś raczej korzystać ze wszystkiego co jest Ci dane. Testuj na swoim bolidzie różnorakie rozwiązania. Zobacz, co Ci pasuje. Co nie. Ucz się, walki różnymi rodzajami broni. Aby przeciwnik nie mógł Cię zaskoczyć. A przede wszystkim, dobrze się BAW.

Howgh!

Siema jestem Filip, ale wszyscy mówią na mnie Filu, 34 lata i gram od niedawna w tą grę :D Gra się fajnie tyko jak zwykle te mikropłatności i chciałem zapytać czy jak wykupię slot na budowę 1 części to czy on jest na stałe czy tylko na 1 część??

Pozdro.

2 hours ago, FeeLoo said:

Siema jestem Filip, ale wszyscy mówią na mnie Filu, 34 lata i gram od niedawna w tą grę :D Gra się fajnie tyko jak zwykle te mikropłatności i chciałem zapytać czy jak wykupię slot na budowę 1 części to czy on jest na stałe czy tylko na 1 część??

Pozdro.

Chodzi Ci zapewne o workbench. Wykupujesz tam możliwość zbudowania X części. Jeżeli zbudujesz te X części, a chcesz jeszcze zbudować coś to musisz ponownie wykupić.

no to tak jak myślałem, a jest jakaś możliwość budowania niebieskich rzeczy bez wykupywania workbencha??

4 minutes ago, FeeLoo said:

no to tak jak myślałem, a jest jakaś możliwość budowania niebieskich rzeczy bez wykupywania workbencha??

Masz trzy możliwości na zdobycie niebieskich rzeczy - zakup na markecie (nie opłaca się, drożej niż wytworzenie), wytworzenie w workbemchu lub wylosowanie ze skrzyń (nie każda oferuje same niebieskie oraz nie wylosujesz rzeczy z frakcji Steppenwolfs oraz Dawn Children)

Siemka nazywam się Oskar. Gram już jakiś rok. Ciężko grinduje codziennie po pracy lecz po tak długim czasie zaczęło mi brakować ludzi do wspólnych akcji. Chętnie dołączyłbym do gangu albo poprowadził jakiegoś swieżaka ku wielkiej karierze. Dziś zobaczyłem ze mamy swój zakątek na forum to postanowiłem się przywitać. 

Tępie hovery, kocham czołgi i experimenty.

Witam
Jestem nowy, znaczy sie gram od tygodnia.

Czy jest jakiś Polski klan w grze, do którego mozna dołączyć?

PS To forum to działa, bo jest mało aktualnych wpisów.  Niektóre wątki nie były odświeżane od zeszłego roku.

Witam. W związku z tym, że nie wiem gdzie jest zakładka: "propozycje". Napiszę to tutaj. Zgłaszam wniosek formalny (czyli propozycję) żeby za zaliczenie pięciu wygranych w bitwach klanowych gracz otrzymywał 1 uranium ore zamiast tych 450 engineer badge bez względu na to w jakiej lidze te wygrane będą miały miejsce. Rozwiązanie takie spowoduje większe zainteresowanie bitwami klanowymi graczy, którzy obecnie się tym nie interesują oraz zachęci większą ilość obecnie nie zrzeszonych graczy do organizowania się w klany przez co bitwy klanowe staną się ciekawsze, więcej graczy szybciej będzie wchodziło w świat bitew klanowych. Myślę, że 1 uranium ore będzie niezłą zachętą dla graczy, którzy nie mają szans zdobycia go na obecnych zasadach, a jednocześnie będzie to na tyle mała ilość, że nie zaburzy to w żaden sposób wartości marketu i samego uranium. Pozdrawiam

On 12/18/2017 at 3:52 PM, MechaZen said:

Nie znam się, ale i tak się wypowiem :004j: 

Jakby było coś "najlepsze". To wszyscy by tym jeździli. I nie byłoby najlepsze. Byłoby po prostu nudne. Crossout daje na tyle dużo możliwości rozbudowy pojazdu. Że każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od tego, jaki cenisz sobie styl jazdy. Atakujesz z daleka? Czy wolisz tête-à-tête? Opcja atomowa? Lub coś bardziej wyrafinowanego? Wolisz szukać swojej drogi? Zaskakiwać przeciwnika? Czy powielać schematy? 

Pamiętaj, że to dopiero wersja beta gry. Po każdym patchu, wszystko może się zmienić. O pełnej wersji, nawet nie ma co jeszcze myśleć.

Dlatego, powinieneś raczej korzystać ze wszystkiego co jest Ci dane. Testuj na swoim bolidzie różnorakie rozwiązania. Zobacz, co Ci pasuje. Co nie. Ucz się, walki różnymi rodzajami broni. Aby przeciwnik nie mógł Cię zaskoczyć. A przede wszystkim, dobrze się BAW.

Howgh!

Cześć. W crossout nie mogę zmienić języka. Wybrałem angielski ale włączył mi się  rosyjski. Ktoś Pomorze? 

Pozdrawiam adminów i użytkowników!! 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.