robsonnnn

Negatywne odczucia

Recommended Posts

Guest

podjeżdzaj na bliski dystans i wtedy strzelaj - osobiście mam problem z raidami (hard oczywiście). W tych czasowych brakuje mi kilku sekund gdy gram bezpiecznie, a convoy nie zawsze się pojawia. Przydałaby się opcja wyboru raidu, albo z 3 opcje raidów na każdą trudność.

On 13.06.2017 at 8:45 AM, robsonnnn said:

Tylko sezony są specyficzne bo masz narzucone pewne rzeczy, strzelanie z dział i zabicie 50 przeciwników to wymaga sporej ilości czasu bo z dział ciężko się strzela i trafić jest ciężko na dalszy dystans, chyba że ja nie wiem jak celować.

Wystarczy asysta daną bronią i zalicza do zadania.

1---->Chciał, nie chciał, musiał! Czyli brak miejsca w magazynie. Nadszedł czas kiedy mam uzbierane przedmioty do craftu i aby na nich zarobić troszkę, odkrywam frakcję wilków i brak miejsca w magazynie i przymus zakupu poszerzenia magazynu, to chyba przegięcie bo trzeba teraz części się pozbywać i tworzyć przedmioty aby je sprzedać i wydać na poszerzenie magazynu 3600 coinsów! Taka polityka to bzdura bo generalnie przez to już mi się odechciało grać. Kilku znajomych również chyba przestanie grać bo nie chcą być zmuszani do pewnych rzeczy.
2---->Czy expienie frakcji zostało utrudnione? Odkrywając wilki nie mogłem zrobić wczoraj 2 lvl tej frakcji bo pasek ledwo co sie porusza! Tak jest również z innymi frakcjami, wcześniej ten poziom jakoś wchodził, teraz to jakiś żart aby zrobić poziom, nie wspominam o ilości xp na inżynierach gdzie za chwilę na 26 lvl będzie milion do zdobycia co przekłada się na tygodnie grania. Oczywiście rozumiem że nie wolno zbyt szybko expić bo każdy by szybko doszedł do końca, ale bez jajec aby pasek expa ledwo co się powiększał.

On 17.06.2017 at 11:28 AM, robsonnnn said:

1---->Chciał, nie chciał, musiał! Czyli brak miejsca w magazynie. Nadszedł czas kiedy mam uzbierane przedmioty do craftu i aby na nich zarobić troszkę, odkrywam frakcję wilków i brak miejsca w magazynie i przymus zakupu poszerzenia magazynu, to chyba przegięcie bo trzeba teraz części się pozbywać i tworzyć przedmioty aby je sprzedać i wydać na poszerzenie magazynu 3600 coinsów! Taka polityka to bzdura bo generalnie przez to już mi się odechciało grać. Kilku znajomych również chyba przestanie grać bo nie chcą być zmuszani do pewnych rzeczy.
2---->Czy expienie frakcji zostało utrudnione? Odkrywając wilki nie mogłem zrobić wczoraj 2 lvl tej frakcji bo pasek ledwo co sie porusza! Tak jest również z innymi frakcjami, wcześniej ten poziom jakoś wchodził, teraz to jakiś żart aby zrobić poziom, nie wspominam o ilości xp na inżynierach gdzie za chwilę na 26 lvl będzie milion do zdobycia co przekłada się na tygodnie grania. Oczywiście rozumiem że nie wolno zbyt szybko expić bo każdy by szybko doszedł do końca, ale bez jajec aby pasek expa ledwo co się powiększał.

Co do pierwszego problemu - zgadzam się iż magazyn na start jest stanowczo za mały a koszta powiększenia są za duże, co niestety sprowadza sie do "walki" z developerami o zmiany.

Drugi problem - ilość expa potrzebnego do podniesienia lvlu frakcji pozostaje bez zmian, Wilki niestety wymagają znacznie więcej z powodu bycia "Prestiżową frakcją" ilość expa jest jednak punktem zmiennym i raczej zostanie zmniejszona.

Nero, ale 10 poziom nawet u chyba Nomadów idzie również bardzo wolno, jest to 500tyś expa, czyli na jeden poziom można liczyć jakieś 600-700 bitew, w zależności od jakości bitew, na 11 ile będzie potrzeba? z 750 tyś expa? toż to nawet wygrindowanie 10 tierów w world of tanks nie wymaga tylu bitew :) 

Czy na PC broń która przeszła fuzję może być sprzedana? Na konsoli nie ma takiej opcji, można ją złomować za 100 złomu co jest bzdurą, w sumie nawet nie wiedziałem że nie będzie można tego sprzedać i wyszedł nieopłacalny interes bo jedna broń wyszła za prawie 1000 coinsów i ani jej sprzedać ani nic oprócz złomowania co wyjdzie za 100 złomu około tysiąca coinsów. Do tego fuzja zbyt dużo nie daje co jest też zbędną opcją, chyba że się mylę.

Nie sprzedasz itemu po fuzji, co jest troche słabe bo zapychają ci magazyn potem i nie ma co z nimi zrobić jak ich nie uzywasz, a scrapować za 100 scrapu (2 coinsy) to śmiech na sali kiedy fuzja kosztowała mnie 300 coinsów

Edited by GumiPR0

Fuzja fajna sprawa,ale powinno być ostrzeżenie o braku możliwości sprzedania. W innych grach MMO też są bound itemy, ale jest to napisane.

popatrz , 2 czerwca ( baza wiedzy ) napisałem to :

każdy przedmiot który  " craftujemy " możemy ulepszyć  czyli storage -> fusion, i tutaj klikając na + wybieramy 3 przedmioty - losowo generuje się ulepszenie ; broń ( przedmiot) jest niesprzedawalny (item card)

mój błąd nie napisałem że to mają być trzy takie same przedmioty np Vektory  ,

4 hours ago, RedBaron173 said:

Podczas misji eskorty zdarzyło sie, że pojazd sie zablokował i bezcelowo cofał sie i wjeżdżał ponownie w przeszkodę :v

Jak się cofa to uderzaj go od boku na pełnej prędkości

@up

Akurat tak wjechał, że z boku i przodu miał ściane i sie pchał centralnie między nie i nie było jak go przepchnąć ;)

Edited by RedBaron173

On 13.06.2017 at 8:45 AM, robsonnnn said:

Tylko sezony są specyficzne bo masz narzucone pewne rzeczy, strzelanie z dział i zabicie 50 przeciwników to wymaga sporej ilości czasu bo z dział ciężko się strzela i trafić jest ciężko na dalszy dystans, chyba że ja nie wiem jak celować.

Jedziesz po prostu z kolegami którzy wystawiają ci boty :p Jeśli lecisz cargo warto poinformować team, ze lecisz pod fragi, bo często zbierają ostatnią skrzynkę mimo, że jest jeszcze sporo botów. 

Pamiętajcie, że jeśli macie np. zabić 50 AI za pomocą Cannon'a to wystarczy, że go zranicie a jeśli dobije go ktoś inny bądź wy za pomocą innej broni to nadal wam go zaliczy :)

Nie wiem jak Wy, ale mnie ostatnio już nie chce się grać. Spowodowane jest to limitami w grze i to limitami dosłownie na wszystko, poczynając od złomu a kończąc nawet na reputacji/expie ----> http://xboxdvr.com/gamer/T HOUND T/screenshot/6718434
Maksymalnie 6000 i nie da rady więcej bo jest limit :o W sklepie ceny spadły na wszystko i nawet nie opłaca się tworzyć przedmiotów bo się nie opłaca po prostu.
Z tego co czytam to zmiany jeśli chodzi o broń sa dziwne bo wszystko będzie zbalansowane i równe, więc po co kolorki i lepsze przedmioty? Masło maślane, akwen wodny :005j:

547304ce1cc0d_o,size,933x0,q,70,h,d03438

Limit  na jedna bitwe 6000 jest gdy masz bonus x400, bez bonusu za 1 bitwę max możesz dostać  około 1220. Wartości te możesz podnieść ozdobami.

29 minutes ago, Norbikom said:

Limit  na jedna bitwe 6000 jest gdy masz bonus x400, bez bonusu za 1 bitwę max możesz dostać  około 1220. Wartości te możesz podnieść ozdobami.

No ja wiem że jak jest bonus x4 ale jaki to ma sens jak i tak masz odgórnie ustalone ile na takim bonusie możesz dostać expa? Tak mi się wydaje bo miałem liczbę i /60000 więc jest to ustalone na max 60k expa możesz zrobić na bonusie.

Dokladniej to : Do 60K. na dzien grasz z bonusem x400 , a po osiagnieciu tego pulapu konczy sie bonus i jest naliczane normalnie.

1 minute ago, ripek1975 said:

Dokladniej to : Do 60K. na dzien grasz z bonusem x400 , a po osiagnieciu tego pulapu konczy sie bonus i jest naliczane normalnie.

No więc o to mi chodzi, po co max 6tyś za bitwę jak i tak mamy ograniczenie do 60k expa? O to mi właśnie chodzi co napisałeś.

Moze po to zeby nie wyskakiwaly kosmiczne wyniki z bitwy.

Ja tam jestem zadowolony ze jest jakis bonus.

Mogli wprowadzic jakies chore zasady na zdobycie takiego bonusa , a wtedy by moglo byc nie halo...

A tak zawsze jest jakas motywacja dla graczy coby limit wykorzystac 

Jeśli chodzi o limity na surowce, niestety, w sytuacji bez limitu ceny poleciały by jeszcze dalej na dno, sytuacja na markecie jest monitorowana i Devsi są świadomi całej sytuacji, możliwe zmiany jednak nie jest jeszcze wiadomo kiedy.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.