robsonnnn

Negatywne odczucia

Recommended Posts

19 hours ago, ripek1975 said:

Moze po to zeby nie wyskakiwaly kosmiczne wyniki z bitwy.

Ja tam jestem zadowolony ze jest jakis bonus.

Mogli wprowadzic jakies chore zasady na zdobycie takiego bonusa , a wtedy by moglo byc nie halo...

A tak zawsze jest jakas motywacja dla graczy coby limit wykorzystac 

Ale co z tego ze wyniki by z kosmosu wyskakiwały? Jeśli na bonusie masz zdobyć 60 tyś to co za różnica po ile będziesz dostawał? Może dobrze gram i zrobił bym z 10k na bitwę i limit osiągnę po 6 takich bitwach? 

19 hours ago, Norbikom said:

Nie ma ograniczenia expa do 60 tys bynajmniej na pc, aktualnie dziś mam zrobione 74 tys expa.

Ale chodzi o 60 tyś na bonusie x4 nie ogólnie.

2 hours ago, robsonnnn said:

Ale co z tego ze wyniki by z kosmosu wyskakiwały? Jeśli na bonusie masz zdobyć 60 tyś to co za różnica po ile będziesz dostawał? Może dobrze gram i zrobił bym z 10k na bitwę i limit osiągnę po 6 takich bitwach? 

No wlasnie dlatego .

Tworcy gry zalezy coby gracze grali (duzo grali).

Tak jak napisales.

Robiac na przyklad 10k na bitwe gracz wyrobi limit w 6 bitew. po czym zapewne stwierdzi ze roznica bez bonusu jest tak duza ze mu sie nie oplaca grac i poczeka na nastepny bonus.

Majac limit 6k gracz zagra 10 bitew.

Jak by nie patrzec na powyzszym przykladzie z limitem mamy 40% wieksza liczbe rozegranych bitew , a co za tym idze ogolna aktywnosc graczy na serwerze jest rowniez wieksza.

Edited by ripek1975

21 hours ago, Cpt_Nero said:

Jeśli chodzi o limity na surowce, niestety, w sytuacji bez limitu ceny poleciały by jeszcze dalej na dno, sytuacja na markecie jest monitorowana i Devsi są świadomi całej sytuacji, możliwe zmiany jednak nie jest jeszcze wiadomo kiedy.

XAXAX Gospodarka centralnie planowana według Tergem.  

XAXAXXA nie chcieliście durability to teraz macie limity na wszystko i ekonomie rozwaloną jak po wielkim kryzysie.  

Nie było by takiej sytuacji "odgórnego sterowania" gdyby pozostawiono durablity,ale z możliwością

naprawy wszystkiego.

I to za pomocą właśnie scrapów,coperów itd.

Przecież to aż się prosi o wprowadzenie... .

Po co wam to limitowanie i kontrolowanie odgórne?.

No oczywiście można zrobić tak jak z rajdami...

Mianowicie,Cargo race jest praktycznie tylko na easy,co za tym idzie

jak się nie ma gearu na defence,siege itd.

To wasze dodatkowe niby dodane baki na paliwo można sobie wsadzić.

Na średnim wygrywam jeden rajd na 5 bo dany jest limit ps 3000,gdzie jak wiadomo

takie minimum to 5000... i wygląda to tak że jest jeden gracz ma 5000 ps reszta 3000-3500.

0 szans na wygraną bo padają jak muchy... .

Do wczoraj robiłem cargo race i było ok,od dziś cudownie nie ma możliwości 

zrobienia tego na medium,, .

Edited by Drum1ns

Dziś się rajdziki "odkorkowały" i jest ok.

Ale w dalszym ciągu uważam że ,albo powinno się urealnić 

wartość ps do rajdów normal,albo osłabić boty.

Gracz widzi 3000 ps to wchodzi.

Edited by Drum1ns

2 hours ago, Merkor92 said:

Ja tam nie narzekam na exp.

fFaNhFb.jpg

No właśnie dziwnym trafem po moim wpisie na forum juz można nawet po 9 tyś robić expa, nie wiem dlaczego (xbox) A kolega pokazał jeszcze coś innego ale na pc,16k to ładny wynik. Ciekawe jak długo będą limity i ciche powiększanie limitów nie wiadomo nagle dlaczego. Na chwilę obecną polityka gry nie jest dla mnie zrozumiała. 

Mnie denerwują drony. Nie wiem czy to tylko moje odczucia ale są trochę OP. Często trafiam na graczy którzy tylko je mają, po dwa albo trzy. Jeśli się gra lekkim pojazdem tzn. szybkim i słabo opancerzonym to jest się na straconej pozycji.

Latają nad pojazdami czyli mają dużo lepszą pozycje, większość graczy opancerza się od boków albo z przodu lub tyłu przez co taki dron strzela od razu w kabinę. Dodatkowo bardzo dobra szybkostrzelność, zasięg i obrażenia. Gracz z dronami nie musi celować ani szukać dogodnej pozycji do strzału. Mają co prawda tylko cztery ładunki ale co to daje. Jeśli wjedzie się w największy młyn, drony obiją z trzech a reszta ich dobije to mecz jest właściwie ustawiony. Jest to trochę denerwujące bo mając same rakiety nie można ich zestrzelić. 

Można by;

•  - Zwiększyć PS(Obecny to 555).
  •  - Zmniejszyć szybkostrzelność albo obrażenia
  •  - Zmniejszyć zasięg

Ale to tylko moje odczucia. 

19 hours ago, rysiu11 said:

Mnie denerwują drony. Nie wiem czy to tylko moje odczucia ale są trochę OP. Często trafiam na graczy którzy tylko je mają, po dwa albo trzy. Jeśli się gra lekkim pojazdem tzn. szybkim i słabo opancerzonym to jest się na straconej pozycji.

Latają nad pojazdami czyli mają dużo lepszą pozycje, większość graczy opancerza się od boków albo z przodu lub tyłu przez co taki dron strzela od razu w kabinę. Dodatkowo bardzo dobra szybkostrzelność, zasięg i obrażenia. Gracz z dronami nie musi celować ani szukać dogodnej pozycji do strzału. Mają co prawda tylko cztery ładunki ale co to daje. Jeśli wjedzie się w największy młyn, drony obiją z trzech a reszta ich dobije to mecz jest właściwie ustawiony. Jest to trochę denerwujące bo mając same rakiety nie można ich zestrzelić. 

Można by;

•  - Zwiększyć PS(Obecny to 555).
  •  - Zmniejszyć szybkostrzelność albo obrażenia
  •  - Zmniejszyć zasięg

Ale to tylko moje odczucia. 

Każdy zbudowany przez nas pojazd w zależności jak jest uzbrojony wymaga innej taktyki i kombinacji, jeśli masz rakiety to walisz z dystansu jako support, drony moim zdaniem są bo są, czy są OP? Nie wydaje mi się bo są bardzo miękkie i działają czasowo, gracz z dronami też musi mieć strategię jak grać na takim samochodziku.

Drony nie sa OP każdy może je skontrować, druga sprawa na PS powyżej 6k-7k nikt prawie nie gra z dronami bo są juz zbyt słabe wystarczy jeden SG i jest po dronach. Grając dronami trzeba grać jako support, wjeżdżać dopiero jako 2gie 3cie auto a z nieogarniętym teamem czasem sie zwyczajnie nie da.

Mi odrobine przeszkadzaja tzw buildy underps z zamontowanymi fioletami. Wielokrotnie juz widzialem istny sealclubbing, gdy gracze z lepszymi zapleczem wrecz jak huragan przetaczali sie po dopiero co rozpoczynajacych rozgrywke graczach majac podobny PS rzedu 2500 - 3000. Nie wiem czy zwiekszenie PS fioletow i zlota ma sens - za krotko jeszcze gram by sie obiektywnie wypowiedziec. Nadmienie tylko, ze jako takie pojecie o PS mam i orientuje sie na tyle by pojazdu nie przepompowywac zbednymi elementami niepotrzebnie ten wskaznik podnoszacymi. Ciekaw jestem czy tylko ja mam takie odczucia i czy zwiazane jest to z faktem, ze jeszcze sam jezdze na bialych i niebieskich elementach. Powyzsze nie jest niczym nadmiernie frustrujacym, jednak zwrocilo moja uwage.

Pozdrawiam

Edited by Lakhla

nie tylko ciebie wlasnie wykorzystujemy ten blad i gramy na 4250 na 2 shootguny uniki + coller i zamiatasz sam 3 ziomkow easy:D

Działa i jeszcze raz działa, czy teraz już wszyscy grają na je...nych działach?? 

2 białe działa ściągają na hita riperra więc sorry ale jaki jest sens posiadania innej broni??

"Pakerzy" rzeczywiście denerwują,choć mnie raczej śmieszą.

Tacy sami "wallet wariors" i tchórze jak w innych grach pvp... .

Ale kto wymyślił,żeby do teamu gdzie jest 8 osób można było wejść plutonem 4 osobowym???.

Najczęściej  nie dość że toto właśnie wypakowane fioletowymi itemami,to jeszcze 

we 4 na ts hehehe.

No i druga sprawa,ułomny system dodawania graczy.

Z botami jest na przykład 8 vs 8 dwa trzy wybuchną a nieraz doda jednego gracza w to miejsce.

W wyniku czego na starcie gra się przykładowo 8 vs 6.. .

Albo u nas radośnie zapylają jessie,tom i sara a na przeciw 8 graczy... .

Edited by Drum1ns

to samo jest na 10k ps dziala rakiety glownie, A co do niszego ps to duzo latwiej capa nabic i paliwko bo na 10k ps to sie raz wygra raz przegra i jeszcze walki sa 2x dlusze. .

5 hours ago, Lakhla said:

Mi odrobine przeszkadzaja tzw buildy underps z zamontowanymi fioletami. Wielokrotnie juz widzialem istny sealclubbing, gdy gracze z lepszymi zapleczem wrecz jak huragan przetaczali sie po dopiero co rozpoczynajacych rozgrywke graczach majac podobny PS rzedu 2500 - 3000. Nie wiem czy zwiekszenie PS fioletow i zlota ma sens - za krotko jeszcze gram by sie obiektywnie wypowiedziec. Nadmienie tylko, ze jako takie pojecie o PS mam i orientuje sie na tyle by pojazdu nie przepompowywac zbednymi elementami niepotrzebnie ten wskaznik podnoszacymi. Ciekaw jestem czy tylko ja mam takie odczucia i czy zwiazane jest to z faktem, ze jeszcze sam jezdze na bialych i niebieskich elementach. Powyzsze nie jest niczym nadmiernie frustrujacym, jednak zwrocilo moja uwage.

Pozdrawiam

ta sytuacja jest aktualnie monitorowana przez Developerów i możliwe ze zobaczymy zmiany w tym rejonie.

Co do Dronek, są bardzo sytuacyjne, gracz który spodziewa się takiego ataku, bardzo szybko zniszczy dronki/działka i w tym samym czasie sprawi ze "lotniskowiec" będzie musiał ratować się ucieczką.

warto wspomnieć iż dronki/działka maja tylko 4 użycia, co sprowadza się do naprawdę taktycznych rozgrywek jeśli posiada się takowe bronie.

Dronki/działka są skuteczne tylko w sytuacjach pełnego chaosu.

On 5.06.2017 at 9:01 AM, Cpt_Nero said:

Cała awantura z limitem na scrap metale powstała jako "zapora" przeciw farm botom które bezczelnie siedziały na startowych meczach [od levelu 1] i mieliły kosmiczne ilości scrapu [co doprowadziło by do zalania marketu znaczną ilością metalu i zbiło by ceny do zera]

Limit zostanie zmieniony w przyszłości zależnie od wymogów graczy [lub zostanie dodany soft-cap jednak to jest jeszcze niewiadoma]

"zapora" przeciw botom? Gdyby nie śladowe ilości surowców zdobywane za bitwę byłbym w stanie to tłumaczenie zrozumieć. Mając 2800 na metal przy średnim czasie 3min na bitwę i 15 sztuk metalu daje nam to średnio 9,3h grania na osiągniecie limitu samego metalu, podobnie za kable 12,25h i ele 12,25h co daje nam ok 34h gry w ciagu tygodnia na osiągniecie limitów. Jasna sprawa, że dobrzy gracze jadący w plutonie zrobią te limity szybciej, tak czy inaczej ciekaw jestem kto ma możliwości i chęci do siedzenia po 5h dziennie przy crossoucie dla zrobienia limitów. Jedno drugiemu zaprzecza.

Kwestia p2w - oczywiście ze crossout jest grą p2w, nawet jeżeli jest market i możliwość zarobienia coin'ów nie zmienia to faktu ze ktoś musi zabulić kasę, żeby gracze mogli kupować workbench. W grach f2p dla przykładu w WarThunder bez włożenia 1$ przez kogokolwiek każdy może osiągnąć V ere, w crossout nikt by nie miał nawet jednego legendarnego grata (niebieskie i epiki ze skrzynek z czasem ale by się zdobyło jakoś, legendy-low probability znacie RNG wiec no...). Mając na uwadze metody "wypompowywania" coin'ów z puli takie jak kupno workbench lub podatek od każdej transakcji na markecie jest to w mojej ocenie perfidne p2w.

Rozumiem, że jest to dopiero open beta ale numer z boostowaniem kont dla streame'rów jest dla mnie przegięciem pały! Gdyby te legendy, epicki były przypisane do ich konta, gdyby nie mogli z tych gratów budować leviathanów... No coż... Jak ceny na markecie mają się trzymać skoro jest duuuuuużo takich kont gdzie leży po kilka epików, legend tego samego rodzaju... Jakbym grał na jakimś prywatnym servie gdzie kolesiostwo admina dostaje graty na prawo i lewo nie patrząc na konsekwencje.

Edit: Zapomniałem o jednej rzeczy, mam zaznaczony tylko server EU a i tak w każdej bitwie 50%+ graczy to zombie putina, tępe ruskie na*ebane sergieje. Z moich obserwacji wynika, że drużyna z większą ilością graczy EU wygrywa.

Edited by Ropuszek

Nie dość że progress w tej grze jest dosyc wolny (ale nie mam o to pretensji)  to jeszcze gra nanosi wielokrotny podatek od tych samych czynnosci (takie dojenie kasy  jest grubo ponizej pasa)

jesli przykładowo chcemy cos wyprodukować zeby sprzedać (np niebieski item) musimy oddac 3 razy kase dla "państwa"

1) wynajęcie workbencha - 1 opłata

2) Produkcja przedmiotu ze składników - 2 opłata

3) Sprzedaż na aukcji - 3 opłata

Normalnie ręce opadają (już dawno nie spotkałem gry która byłaby pod tym względem tak przegięta)

Edited by MadChrisPL

On 1.07.2017 at 10:28 PM, Ropuszek said:

Rozumiem, że jest to dopiero open beta ale numer z boostowaniem kont dla streame'rów jest dla mnie przegięciem pały! Gdyby te legendy, epicki były przypisane do ich konta, gdyby nie mogli z tych gratów budować leviathanów... No coż... Jak ceny na markecie mają się trzymać skoro jest duuuuuużo takich kont gdzie leży po kilka epików, legend tego samego rodzaju... Jakbym grał na jakimś prywatnym servie gdzie kolesiostwo admina dostaje graty na prawo i lewo nie patrząc na konsekwencje.

typowe zagranie marketingowe, jutuberzy mają konta wypchane broniami i elementami konstrukcyjnymi i generowane przez nich filmiki pokazują grę w atrakcyjny sposób (jak sie potem okazuje realia są "nieco inne")

On 6/29/2017 at 2:21 PM, Cpt_Nero said:

ta sytuacja jest aktualnie monitorowana przez Developerów i możliwe ze zobaczymy zmiany w tym rejonie.

Oby Kapitanie, oby. Troche dluzej pogralem i te buildy sa teraz mocno upierdliwe. Typowy set na kabine Hunter + 2 Thunderbolty i jest sieczka. Podobnie z minimalistycznym buildem na fioletowy cannon. 

Ja tam sie nie przejmuje, ale mozna przekazac ekipie, ze znacznie to odstrasza potencjalnych nowych graczy. Dwoch moich kolegow pogralo chwile i zrezygnowalo twierdzac, ze nie maja szans z takimi buildami. Problem w tym, ze placac kase ludzie sa w stanie zmontowac taki build w 15 min, a kogos kto chcialby jeden taki fioletowy element wycraftowac czekaja zmudne dziesiatki godzin gry. Normalnie problemu by nie bylo (wszak nie chesz za kase skrocic czasu grindowania - twoja sprawa, cilaj kase dluzej. Niestety w tym przypadku jest to bardzo czesto okraszona frustracja gra "pod gorke", gdy przeciwnik przetacza sie po tobie jak walec. Zwyczajnie gracze znalezli spsob na obejscie wagi PS poprzez stosowanie minimalnych struktur przy zmaksymalizowaniu elementow ofensywnych. MM musi byc troche bardziej rozwiniety i nie powinien wpuszaczac buildow zawierajacych fioletowe elementy powyzej pewnego poziomu PS, nawet gdyby to o kilka sekund mialo przedluzyc oczekiwanie. Dodatkowo plutony powinny byc dodawane do starc tylko wtedy, gdy po drugiej stronie jest mozliwosc domontowania tak samo liczebnego i podobnego wagowo plutonu. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z faktu ze to ciagle BETA, a do odpowiednio dzialajacego algorytmu MM potrzeba czasu i odpowiedniej ilosci graczy, nie mniej wydaje mi sie ze juz teraz trzeba Devsom wskazywac co nie do konca "huka" jak trzeba. Jesli o to nie zadbamy moze to oznaczac, ze bardzo ciekawy pomysl padnie - jak to mialo m.in. miejsce w przypadku chociazby Armored Warfare. Tam tez intencje byly dobre, tylko devsi nie sluchali community i przysneli. Okazalo sie niestety oplakane w skutkach, a tego przeciez w przypadku Crossout nie chcemy ;) 

Pozdrawiam

Edited by Lakhla

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.