robsonnnn

Negatywne odczucia

Recommended Posts

On 11.07.2017 at 11:17 PM, GhostSilencePL said:

Jakie kilka Godzin ? :D 1.możesz samemu tworzyć niebieskie Itemy które potem możesz sprzedać akurat na workbenche....2.możesz kraftować Loot Containery i je też sprzedawać o.0 więcej nie potrzeba do szczęścia w tej Grze :D 3.Te Loot Containery dostajesz jeszcze na dodatek za darmo jeśli przegrasz te 14 Godzin :p da xxxx o.0 i jeszcze narzekają że za mało Hajsu...pff

Wspominasz coś o kraftowaniu loot containerów? Szkoda tylko,że wyprodukowanie takiego (zakup kuponów) to koszt około hmm 50-60c,gdzie na rynku taką skrzynkę można kupić za 40c. Kraftowanie niebieskich itemów na dzień dzisiejszy też nie jest fajne,bo jeśli ktoś chce się skupić na samym handlu musi z każdego niebieskiego itemu czerpać profit w postaci 6c żeby wyszedł na mały plus ;d

nie odbieraj tego co pisze GhostSilence na powaznie, odnosze wrażenie ze on w wiekszosci po prostu sprzecza sie z ludzmi dla zabawy, pozatym czesto okazuje sie ze pisze o sprawach o których nie ma zbytnio pojęcia

• Upvote 2

Właśnie zauważyłem,bo skoro dla niego wyjście na ogromny minus jest opłacalne to żyjemy w innych światach. Mam nadzieję,że wraz z aktualizacjami sytuacja na rynku jakoś się zmieni bo ja aktualnie jako świeżak większych szans na spory zarobek nie mam,zostaje tylko farmienie wiresów i scrap metalów co jest dość monotonne. 

On 22.07.2017 at 0:50 PM, Kamilozo31 said:

Właśnie zauważyłem,bo skoro dla niego wyjście na ogromny minus jest opłacalne to żyjemy w innych światach. Mam nadzieję,że wraz z aktualizacjami sytuacja na rynku jakoś się zmieni bo ja aktualnie jako świeżak większych szans na spory zarobek nie mam,zostaje tylko farmienie wiresów i scrap metalów co jest dość monotonne. 

ja licze ze moze w przyszłosci pojawią sie jakies fajne tryby gry bo póki co jedyny tryb który mnie naprawde bawi i daje adrenaline to jest Brawl - Black Scorions (niestety jest tylko czasowy)..reszta trybów (raidów oraz pvp) nie jest juz tak fajna a niektóre wręcz nudne.

Śmieszy mnie to że jakoś nikt nie widzi tego co jest w crossout najgłupsze.

1.Kto w ogóle dopuścił żeby w walkach 8 vs 8 było możliwe granie w plutonach 4 osobowych... .

Nie znam żadnej innej gry pvp która by pozwalała na taki dysbalans.

2.Każdy streamer,którego nawet ogląda 1 osoba ma dostęp do jakiegoś chorego konta

gdzie ma wszystko co jest dostępne w grze i ora balans jak mu się tylko podoba.

3.Niby poprawiono balans shotgunów... hahahahahaha,tyle mi się tylko nasuwa,bo 

jestem kulturalnym człowiekiem i wszystko co myślę o tym "balansie" jest nie cenzuralne... .

4.Gra przez "wypasionych" graczy na niskich ps to w ogóle śmiech na sali.

mam 9 k ps to tam gram,mnie by honor nie pozwolił "gwałcić" nowicjuszy... .

5.Rajdy,jest tam wyrażnie napisane ile trzeba ps,wiec goście wchodzą na takim ps i w 9 wypadkach na 10 

od razu wiem jaki będzie wynik... .

6.Gwożdziem do trumny,lub jak kto woli,wisienką na torcie jest fakt,że mojego 19 tonowego potwora

bez większego trudu przewraca 6 tonowy piżdzik tu już w ogóle no comment ... .

Jak daliście możliwość żeby takie coś mnie wywracało,to dajcie też takie osłony

które temu będą zapobiegać.

Oczywiście reklamy mówią że można budować nieskończenie wiele wariantów pojazdów,

choć każdy gracz który pogra trochę,wie że to bżdziny.

Oczywiście mam jeszcze dużo wiecej zastrzeżeń,ale na razie je przemilczę,bo te które tu 

wypisałem są na tyle poważne że one już wystarczają na głębokie zastanowienie się nad 

dalszym sensem gry.

Ps.Kolejne bitwy,niestety na przeciwko pluton shotganowy,i są tylko dwa mozliwe 

wyniki,jak są po mojej stronie win,jak w przeciwnej loose... .

Gratuluje deweloperom,wiecej takich genialnych "balansów".

Ogólnie to mnie zastanawia jakim cudem tu jest niby 3 mln kont

jak całe forum ma mniej postów niż przecietny prywatny server metina 2...?

Edited by Drum1ns

3 hours ago, Drum1ns said:

1.Kto w ogóle dopuścił żeby w walkach 8 vs 8 było możliwe granie w plutonach 4 osobowych... .

Nie znam żadnej innej gry pvp która by pozwalała na taki dysbalans.

Gra wymusza rozgrywki drużynowe - faktycznie ciężej wygrać gdy po przeciwnej stronie zgrana ekipa ale kto broni zebrać własną?

2.Każdy streamer,którego nawet ogląda 1 osoba ma dostęp do jakiegoś chorego konta

gdzie ma wszystko co jest dostępne w grze i ora balans jak mu się tylko podoba.

A ja nie mam a mam kilku widzów :( A tak poważnie, to serio myślisz iż każdy dostaje te "chore" konta za free?

3.Niby poprawiono balans shotgunów... hahahahahaha,tyle mi się tylko nasuwa,bo 

jestem kulturalnym człowiekiem i wszystko co myślę o tym "balansie" jest nie cenzuralne... .

Nie lepiej konstruktywnie napisać co należy zmienić aby było lepiej zamiast płakać?

4.Gra przez "wypasionych" graczy na niskich ps to w ogóle śmiech na sali.

mam 9 k ps to tam gram,mnie by honor nie pozwolił "gwałcić" nowicjuszy...

Ogólnie o to właśnie chyba w tej grze chodzi, prawda? Różnica między kilkoma białymi a fioletowymi broniami to jak różnica 2 poziomów w takich grach jak WoT, AW czy WT. Osobiście uważam iż należy podnieść PS broni fioletowych i wyższych aby zmniejszyć różnicę w mocy pojazdów ale też bez przesady.

5.Rajdy,jest tam wyrażnie napisane ile trzeba ps,wiec goście wchodzą na takim ps i w 9 wypadkach na 10 

od razu wiem jaki będzie wynik... .

Są na to 2 równie dobre rozwiązania:
- podnieść PS rajdów tak aby nowi gracze przypadkiem tam nie weszli ale to i tak nie powstrzyma ich od wbicia z 5 białymi karabinkami i masą blach podnoszących PS

- grać drużynowo/klanowo - tak jak w każdej dobrej grze MMO wiele sami nigdy nie zdziałamy, inaczej byłby to single player :)

6.Gwożdziem do trumny,lub jak kto woli,wisienką na torcie jest fakt,że mojego 19 tonowego potwora

bez większego trudu przewraca 6 tonowy piżdzik tu już w ogóle no com

Akurat z tym zgadzam się w 300% - pojazdy mają przypisany udźwig, po jego przekroczeniu pojazd powinien zaryć podwoziem w ziemię. W grze wygląda to tak jakby udźwig liczony był tylko dla własnego pojazdu, a inne, nawet jeżeli kilka siedzi ci na głowie już liczone nie są. To akurat mogliby zmienić.

Ogólnie to mnie zastanawia jakim cudem tu jest niby 3 mln kont

jak całe forum ma mniej postów niż przecietny prywatny server metina 2...?

99% ludzi którzy grają, nie zagląda nawet na główną stronę gry nie mówiąc już o forum, a co dopiero tu pisać :D No i oczywiście należy uwzględnić konta które są martwe. Szkoda iż nie podają ilu ludków gra średnio albo maksymalnie jednocześnie.

• Upvote 1

Spichris,to że nie masz super konta wynika z tego że nie jesteś z grupy"weteranów".

Nie zdobywałeś,nie umacniałeś,nie walczyłeś itd.

Ja rozumiem że bronisz własną piersią 4 osobowych plutonów,bo tak się składa

że często oglądam twoje streamy i w zasadzie na tym polega wasza gra,że

gracie na zaniżonym ps i zawsze w 4 osoby... .

Proszę bardzo,konstruktywne rady co do shotgunów.

zmiana fizyki tak żeby pierdzikółka nie mogły przewracać ciężkich 

przeciwników oraz zmiana rozrzutu bo w tej chwili nawet ślepy bronek 

zestrzeliwuje każdą broń w 5 sekund.

Co do ilości grających,wystarczy popatrzyć na streamy.

przeciętnie trochę ponad 100 oglądających,od wielkich dzwonów trochę więcej.

Skoro age of empires 2 ogląda więcej osób,to dla mnie sprawa jest jasna.

Ale co sie tu dziwić,wszyscy pokazują to samo,build shotgun,build 2 reapery

i build 3 wielkie działą... .

Taka jest prawda o "olbrzymim" wyborze możliwości budowy pojazdów.

• Upvote 2

2 hours ago, Drum1ns said:

Ale co sie tu dziwić,wszyscy pokazują to samo,build shotgun,build 2 reapery

i build 3 wielkie działą... .

Taka jest prawda o "olbrzymim" wyborze możliwości budowy pojazdów.

To się nazywa meta. Aktualnie najmocniejszymi buildami endgame są shotguny, 3x 88, 2 reapery i mandrake + support. Ludzie używają ich żeby wygrywać,  a nie dostawać 10 expa w tabelce.

Ja rozumiem że bronisz własną piersią 4 osobowych plutonów,bo tak się składa

że często oglądam twoje streamy i w zasadzie na tym polega wasza gra,że

gracie na zaniżonym ps i zawsze w 4 osoby... .

Ale już tego, że zwykle gramy dwa plutony na odliczanie to nie zauważyłeś? :) Zwykle zanim nasze plutony się złapią rozgrywamy nawet po kilka bitew przeciwko randomom. Jak sądzę nie zauważyłeś, że nie każdą udaje się wygrać pomimo tej kosmicznej (wg Ciebie) przewagi jaką daje pluton czteroosobowy :D
I jak wspomniał Spichris kto broni Ci zmontować taki pluton? Oglądasz streamy Spichrisa to wbijaj na jego kanał discorda i miejsce w plutonie się znajdzie. W razie czego chętnie ustąpię Ci miejsca :)  Jedyny warunek to musisz wbić na discorda i przygotować pojazd na ps 4100 :)

Komu przeszkadzało przypisywanie wielu cyfr do uzbrojenia? Teraz nie mogę mieć pod numerkami dronów, każdego osobno. Jak jest gracz na dobicie to nie wyślę na niego 4 dronów tylko 1.

On 25.07.2017 at 10:06 AM, Rybanaotro said:

I jak wspomniał Spichris kto broni Ci zmontować taki pluton?

Z cyklu, trudniej o głupszą odpowiedź.
Jasne że każdy może zmontować taki pluton, co nie zmienia faktu że takie pluty niszczą balans gry i to jest widoczne gołym okiem, w WT można orać we 4 osoby ale ilu tam jest graczy w jednej bitwie? Plus respawny oczywiście.
Ale co tam, lepiej napisać pusty frazes którym można odpowiedzieć na wszystko:
Shoty są za silne- kto broni Ci zmontować
PSy powinny być inne fioletów- kto broni Ci zmontować
lajt pojazdy wywracają klocki- kto broni Ci zmontować
:D

• Upvote 1

Chciałem mocno zwrócić uwagę devsów i gmów (mam nadzieję Cpt_Nero, że przekażesz to wyżej) na idiotyzm który zrobiliście w CW. Chodzi mi o zmianę drużyn w trakcie CW oraz o super wypasione konta pseudo streamerów, ytuberów itp. Jak to jest w ogóle możliwe, że jedna drużyna nabija sobie pkt w CW, potem przechodzi do swojej drugiej drużyny, nabija pkt, przechodzi do trzeciej itd. I to wszystko na super wypasionych kontach ze wszystkimi broniami i częściami x99 i to podczas jednego wieczoru? Serio? Gdzie tu jest równowaga, fair play oraz jakikolwiek balans?

Dajcie każdemu graczowi będącemu w klanie równe szanse podczas CW. Niech yterzy i streamerzy robią sobie dowolne materiały, ale od CW wara. Niech expią konta od początku jak normalni zjadacze chleba. Dajcie karencję 24/48h (a najlepiej 72h) na dołączenie do nowego klanu po opuszczeniu innego. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ci streamerzy 'chwalą' się tym przed swoimi widzami, a Wy ich w tym wspieracie. 

Niedługo pierwsza 30-tka w CW to będzie 15 podklanów HR. Nie widzicie tego czy nie chcecie tego widzieć? Daliście newsa na głównej i ten temat nie został poruszony.

Kolejne wielkie 'negatywne odczucie' to podcinanie pojazdów. Lekkie podcinają ciężkie, ponieważ są szybsze i zwrotniejsze. Strasznie jest to irytujące na PVP, o CW nie wspominając. Niestety jest to detal, który zbyt często decyduje o zwycięstwie/porażce.

Podam prosty przykład - będąc podcinanym mam 4 koła na ziemi, 2 na pojeździe przeciwnika oraz powiedzmy 4 w górze i nie jestem w stanie nic zrobić, żeby zjechać z podcinającego mnie pojazdu. Jest to kompletnie bez sensu. Przez to wkraczamy w miałki obszar wiedzy o fizyce, a raczej jej braku. Dodajcie obrażenia dla pojazdu który jest pod spodem (szczególnie jak waży 2-3 razy mniej - 2-3 razy większe obrażenia) lub dajcie zwykły model zderzeń - mały wjeżdża w dużego, mały się rozwala.

Dodajcie więcej map do trybu PVP oraz poprawcie obecne. Blokowanie się o niewidoczne rzeczy, czy wywalanie się o trawę to błędy widoczne gołym okiem. Gram już ponad miesiąc i niestety nic się w tej kwestii nie zmieniło. Bitwy są szybkie, trwają krótko, więc jeżdżenie w kółko tych samych map zwyczajnie zaczyna być monotonne. Każdy na każdej mapie jedzie w to samo miejsce. Już nawet spotykając 'znajome' plutony z innych klanów (pozdro dla R1Pów :006j:) jedziemy tak, żeby na nich wpaść. Urozmaićcie to. Potencjał map w postapokalipsie jest ogromny - tylko no more only sand maps pls :004j: 

Pomysły na mapy? Proszę bardzo - Puste autostrady? Wyniszczone miasta? Zniszczone do cna miejsca historyczne? Czarnobyl? Klimaty Stalkera? Fallouta? Areny? Miejsca katastrof? Jakieś podziemia? Wyschnięte koryta rzek? Ogromne jaskinie?

• Upvote 3

20 hours ago, Groteskowy84 said:

Z cyklu, trudniej o głupszą odpowiedź.
Jasne że każdy może zmontować taki pluton, co nie zmienia faktu że takie pluty niszczą balans gry i to jest widoczne gołym okiem, w WT można orać we 4 osoby ale ilu tam jest graczy w jednej bitwie? Plus respawny oczywiście.
Ale co tam, lepiej napisać pusty frazes którym można odpowiedzieć na wszystko:
Shoty są za silne- kto broni Ci zmontować
PSy powinny być inne fioletów- kto broni Ci zmontować
lajt pojazdy wywracają klocki- kto broni Ci zmontować
:D

Wybacz to nie moja wina, że nie masz kolegów i grasz sam w grę MMO (taki żarcik) :) A tak serio to wielokrotnie mimo, że mieliśmy tą kosmiczną przewagę plutonu dostawaliśmy wciry. Ok jest przewaga, ale w cross jednak gra jest o wiele bardziej dynamiczna niż w przytoczonym przez Ciebie WT :)
Można zawsze wbić na discorda Spichrisa i czy w ciągu dnia znaleźć pluton, czy na streamie. I sobie organoleptycznie zobacz czy ten czteroosobowy pluton to taka straszliwa przewaga przy tak szybkiej i dynamicznej grze :D
Oto kilka przykładów: walczymy gdzieś na środku mapy, w tym czasie przeciwnik nabił punkt na capie. My wyżynamy całą drużynę oprócz niego, bo gdzieś skutecznie się schował. I co? Przegrana.
Dajemy na początku komunikat, że wszyscy na capa. Wbijamy zwykle tylko w czwórkę na niego bo reszta drużyny uznała, że polegnie w nierwónej walce z przeciwnikiem :p Przegrana.
My capujemy i przeciwnik, wyprzedzamy go minimalnie w szybkości capa, jakiś kretyn stwierdza, że pojedzie przez całą mapę decapować. Przegrana. itd, itd itd :) 
A przykład wygranej na spotkaniówce. Wbijamy na capa i go przejmujemy. Co robi przeciwnik? Próbuje nas ostrzeliwać ze skałek. Mecz wygrywamy, ale powiedz szczerze dzięki naszej kosmicznej przewadze plutonu czy głupocie przeciwnika? :D 

On 29.07.2017 at 6:18 PM, Rybanaotro said:

Wybacz to nie moja wina, że nie masz kolegów i grasz sam w grę MMO (taki żarcik) :) A tak serio to wielokrotnie mimo, że mieliśmy tą kosmiczną przewagę plutonu dostawaliśmy wciry. Ok jest przewaga, ale w cross jednak gra jest o wiele bardziej dynamiczna niż w przytoczonym przez Ciebie WT :)
Można zawsze wbić na discorda Spichrisa i czy w ciągu dnia znaleźć pluton, czy na streamie. I sobie organoleptycznie zobacz czy ten czteroosobowy pluton to taka straszliwa przewaga przy tak szybkiej i dynamicznej grze :D
Oto kilka przykładów: walczymy gdzieś na środku mapy, w tym czasie przeciwnik nabił punkt na capie. My wyżynamy całą drużynę oprócz niego, bo gdzieś skutecznie się schował. I co? Przegrana.
Dajemy na początku komunikat, że wszyscy na capa. Wbijamy zwykle tylko w czwórkę na niego bo reszta drużyny uznała, że polegnie w nierwónej walce z przeciwnikiem :p Przegrana.
My capujemy i przeciwnik, wyprzedzamy go minimalnie w szybkości capa, jakiś kretyn stwierdza, że pojedzie przez całą mapę decapować. Przegrana. itd, itd itd :) 
A przykład wygranej na spotkaniówce. Wbijamy na capa i go przejmujemy. Co robi przeciwnik? Próbuje nas ostrzeliwać ze skałek. Mecz wygrywamy, ale powiedz szczerze dzięki naszej kosmicznej przewadze plutonu czy głupocie przeciwnika? :D 

" A tak serio to wielokrotnie mimo, że mieliśmy tą kosmiczną przewagę plutonu dostawaliśmy wciry"- wielokrotnie nie ma żadnego zastosowania w statystyce, tak samo jak czesto, sporo, zazwyczaj itp
" w cross jednak gra jest o wiele bardziej dynamiczna niż w przytoczonym przez Ciebie WT "- nie ma znaczenia dynamika rozgrywki w tym temacie
" I sobie organoleptycznie zobacz czy ten czteroosobowy pluton to taka straszliwa przewaga"- w NPL gramy po 4 i widze jaki jest WR kiedy się gra w takim plutonie a nie jesteśmy jakimiś orłami w mojej ocenie, więc mówię to z punktu widzenia kogoś kto gra w takich zestawach a nie broni ukladu
" My capujemy i przeciwnik, wyprzedzamy go minimalnie w szybkości capa, jakiś kretyn stwierdza, że pojedzie przez całą mapę decapować. Przegrana."- losowe sytuacje które są marginalne w całym wysokim WR jaki uzyskuje taki pluton i sami dobrze o tym wiecie.

Edited by Groteskowy84

@badpanda6969   A u nas CW wprowadzono na konsolach i nie działa :D  Wczoraj chcieliśmy zagrać i nie da się, nie rzuca do bitwy i wyskakuje informacja "wszyscy gracze muszą być z jednego klanu" no i są z jednego, ale nie działa :D

Wybacz to nie moja wina, że nie masz kolegów i grasz sam w grę MMO (taki żarcik) :) A tak serio to wielokrotnie mimo, że mieliśmy tą kosmiczną przewagę plutonu dostawaliśmy wciry. Ok jest przewaga, ale w cross jednak gra jest o wiele bardziej dynamiczna niż w przytoczonym przez Ciebie WT :)

Dla tego ja z wami nie polemizuje bo takie odpowiedzi padają i na tym forum i na streamie nagminnie.. .

Pewnie że fajnie grać w 4 osobowych plutonach,tylko zgodnie z waszą logiką jesteście masochistami,skoro

tak często "dostajecie wciry".

A w szczególności podoba mi się gra dziś,chłopaki z hell,wszyscy na scorpionach,jeżdżą sobie właśnie 

w plutonach i zamiatają wszystko co spotkają na drodze.

Zresztą to mi uświadomiło coś bardzo niepokojącego.

W większości gier czy to będą czołgi,czy też np.samoloty wszyscy na najwyższych tierach

mają podobne pojazdy i tam liczy się skill.

Tu,niestety wallet warriors kupują najlepszą broń i "rządzą".

Bo tak na serio to po co tu są te rankingi klanów,jak tu się nie liczy żaden skill.

Oglądam i te "najlepsze" klany i nie bardzo widzę tam coś co by mnie poduczyło gry.

• Upvote 1

To w innych grach nie da się kupić pojazdów na najwyższym poziomie?? W WoT, AW czy WT??

Nie powiem, zaskoczyłeś mnie i to mocno. Byłem pewny w 100% że w np w WoT można kupić wszystko, łącznie ze złotą amunicją. Aż z ciekawości ściągnę i sprawdzę.

• Upvote 2

Szkoda że nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi.

W wot jak wyekspisz 10 tier,to masz 10 tier o parametrach bardzo zbliżonych

do innych graczy,a tu wystarczy uzbierać ludzi z pokażnym portfelem i się rządzi.

A ja nie dawałem wot za przykład,więc nie widzę tu żadnych konotacji.

Cena za skorpiona kilkanaście tysięcy... .

Możesz oczywiście mieć odmienne zdanie,ale jak dla mnie crossout jest niestety

grą nie opartą na skilu tylko na portfelu... .

Zróbcie coś wreszcie z listą buddy/friends. Zapraszam którąś z kolei osobę z listy friends i zawsze zaproszenie idzie do pierwszej osoby z tejże listy. Ten błąd również ma minimum 1,5 miesiąca. Nie wierzę, że jestem pierwszym, który go zgłasza. Stało się to szczególnie upierdliwe kiedy założyliśmy drugi klan i nie możemy się zapraszać nawzajem do plutonów między klanami. Obecnie invy do plutonów idą i tak tylko przez listę klanową, gdyż ona nie jest zrąbana.

Powiększcie klany! 20 osób na klan to kpina. Mamy już dwa klany, chętnych jest o wiele, wiele więcej. Mamy zakładać kolejne z numerkami 2,3,4,5? Kompletnie nie ma to sensu, skoro wszyscy mogą być w jednym klanie np. 100 osobowym.

Cheaty w crossoutcie? A jakże. Wypadałoby żeby twórcy gry jasno zadeklarowali co zrobią z tym fantem i jakie mają do tej kwestii podejście. Póki co mamy WOT-owskie ciche przyzwolenie. Nie idźcie tą drogą.

21 hours ago, robsonnnn said:

@badpanda6969   A u nas CW wprowadzono na konsolach i nie działa :D  Wczoraj chcieliśmy zagrać i nie da się, nie rzuca do bitwy i wyskakuje informacja "wszyscy gracze muszą być z jednego klanu" no i są z jednego, ale nie działa :D

No cóż :002: za to 'u nas' na PC odnoszę wrażenie, że coraz lepsze boty są grane, cheaty oraz oczywiście cheat engine. Mam nadzieję, że twórcy gry wezmą się za to w pierwszej kolejności.

Swoją drogą @robsonnnn, nie umiałbym grać w gry tego typu na padzie.

• Upvote 1

5 hours ago, Drum1ns said:

Szkoda że nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi.

W wot jak wyekspisz 10 tier,to masz 10 tier o parametrach bardzo zbliżonych

do innych graczy,a tu wystarczy uzbierać ludzi z pokażnym portfelem i się rządzi.

A ja nie dawałem wot za przykład,więc nie widzę tu żadnych konotacji.

Cena za skorpiona kilkanaście tysięcy... .

Możesz oczywiście mieć odmienne zdanie,ale jak dla mnie crossout jest niestety

grą nie opartą na skilu tylko na portfelu... .

Nie, to Ty nie zrozumiałeś i brniesz dalej w ślepy zaułek. Według Ciebie tylko za realną kasę można mieć Scorpiony - w ogóle nie bierzesz pod uwagę zwykłego grindu. Pewnie z tego powodu iż jest długotrwały? A czym się on różni od wbicia w WoT 10 tieru? Albo zebrania ludzi z pokaźnym portfelem i kupna tego 10 tieru? Odpuść sobie człowieku bo tylko rozśmieszasz, prawdopodobnie nie znając tematu.

Kolejny kwiatek dla podbicia sobie ego to tekst o "konotacji" - ciekawe od kiedy pod gry o czołgach, cytuję: "W większości gier czy to będą czołgi", nie podchodzi gra o... czołgach? Ktoś ostatnio zagiął czasoprzestrzeń?

Zanim odpiszesz, zastanów się dobrze czym chcesz znowu błysnąć, bo nie bardzo ci to wychodzi. Możemy mieć odmienne zdanie, ale to nie znaczy możesz próbować ośmieszać ludzi licząc na to iż nikt nie zauważy rażących błędów w Twoich postach.

Może jeszcze na koniec podamy tu definicję określenia Pay-to-win: jest to możliwość zakupu przedmiotów/funkcji NIE DOSTĘPNYCH dla niepłacących graczy a dających znaczącą PRZEWAGĘ. W Crossout nic takiego nie występuje a przedmiot o którym wspominasz jest dostępny dla każdego.

Edited by Spichris
  • Upvote 3

Trochę na odwrót XD. W wot 10 sobie nie kupisz,  co najwyżej przyspieszysz grind,  a w crossout kupisz sobie wszystko,  oprócz części (chociaż kupując paczki i te zdobędziesz). I tutaj mamy pewną nieścisłość :D.

Co do samego skilla na liczy się bardziej ustawienie drużyny i focus fire. Odpowiedni build oczywiście. Personalne umiejętności też mają znaczenie np. w jaki sposób mając zbliżony build do rywala wjechać pod niego. Odpowiednio wciskając hamulec,  aby rywal wjechał na nas. Do tego jak najszybciej niszczyć broń nieprzyjaciela. To są niuanse decydujące o zwycięstwie i wymagające niebanalnego wyczucia. Dopóki dominują shotguny na płaszczyźnie cw gra nie będzie jakoś uber pay to win. 

• Upvote 1

54 minutes ago, IwonTheInternet said:

Trochę na odwrót XD. W wot 10 sobie nie kupisz,  co najwyżej przyspieszysz grind,  a w crossout kupisz sobie wszystko,  oprócz części (chociaż kupując paczki i te zdobędziesz). I tutaj mamy pewną nieścisłość :D.

Tu się zgodzę - nie kupisz bezpośrednio, mea culpa. Kupisz za to kasę, pojazdy premium, "złotą amunicję" czy wymienisz doświadczenie na wolne. Summa summarum - mając "portfel" zyskujesz przewagę.

54 minutes ago, IwonTheInternet said:

Co do samego skilla na liczy się bardziej ustawienie drużyny i focus fire. Odpowiedni build oczywiście. Personalne umiejętności też mają znaczenie np. w jaki sposób mając zbliżony build do rywala wjechać pod niego. Odpowiednio wciskając hamulec,  aby rywal wjechał na nas. Do tego jak najszybciej niszczyć broń nieprzyjaciela. To są niuanse decydujące o zwycięstwie i wymagające niebanalnego wyczucia. Dopóki dominują shotguny na płaszczyźnie cw gra nie będzie jakoś uber pay to win. 

Dokładnie - refleks, taktyka, strategia - wszystko to ma znaczenie. Nawet kolejność eliminacji przeciwników czy pomoc w zestrzeliwaniu rakiet wymierzonych w sojusznika czy podniesienie przewróconego pojazdu. Tylko ignoranci mogą uważać iż jazda "na pałę" przyniesie ten sam efekt końcowy.

6 hours ago, Spichris said:

Nie, to Ty nie zrozumiałeś i brniesz dalej w ślepy zaułek. Według Ciebie tylko za realną kasę można mieć Scorpiony - w ogóle nie bierzesz pod uwagę zwykłego grindu. Pewnie z tego powodu iż jest długotrwały? A czym się on różni od wbicia w WoT 10 tieru? Albo zebrania ludzi z pokaźnym portfelem i kupna tego 10 tieru? Odpuść sobie człowieku bo tylko rozśmieszasz, prawdopodobnie nie znając tematu.

5 hours ago, IwonTheInternet said:

Trochę na odwrót XD. W wot 10 sobie nie kupisz,  co najwyżej przyspieszysz grind,  a w crossout kupisz sobie wszystko,  oprócz części (chociaż kupując paczki i te zdobędziesz). I tutaj mamy pewną nieścisłość :D

4 hours ago, Spichris said:

Tu się zgodzę - nie kupisz bezpośrednio, mea culpa.

I to jest Spichris całe twoje pisanie... .

Nie masz pojęcia o tym że w wot nie można sobie kupić 10 tier ale oczywiście piszesz o tym 

jako pewnik...bo tak fajniej to pasuje do twojej teorii.

Nie masz pojazdu na na 9.9,10 k ps ale twardo piszesz nie mając pojęcia o temacie.

Masz typowe podejście,nie znam się to się wypowiem.

Iwon Thelnternet,dla Spichrisa to że tu można kupić wszystko za realną kasę nie pasuje do jego teorii 

wiec on tego nie widzi,dla niego ta "nieścisłość" nie istnieje.

1. w WoT można kupić całe konto, więc ma się nie tylko zrobione X tiery ale i sporo premek

2. Dlaczego Spichu gra na 4,1k PS a nie na 9k - było wyjaśniane nie jeden raz na streamie.

3. Jak narzekasz na shotguny to nimi graj, nie masz odgórnego zakazu. Podobnie jest z innymi rodzajami broni.

4. Realna kasa? Nim się wypowiesz dowiedz się u źródła czy cokolwiek kupił. Trochę podstaw ekonomii, szczypta cierpliwości można mieć skarbonkę napchaną monetami po brzegi. Ale trzeba chcieć a nie pisać na forach żalnych wpisów, jaka to gra niedobra

13 minutes ago, Xandrass75729 said:

w WoT można kupić całe konto, więc ma się nie tylko zrobione X tiery ale i sporo premek

Ok spoko ,odpadam.

To chyba najgłupszy argument jaki widziałem kiedykolwiek... .

Nie ma sensu żadna dyskusja.

Najpierw się wypowiada Spichris,jak traci grunt pod nogami wysyła na forum Rybanaotro a teraz Ciebie... .

Spichrisa ubodło to że się żle wyraziłem o plutonach i zaczął wojenkę.

Jeżdzicie sobie wspólnie te plutoniki ok,ale przestańcie tu robić akcję agitacyjną na rzecz Spichrisa 

bo to jest śmieszne.

A swoją drogą,Zastanawiam się skąd u podstarzałego,łysiejącego,.korpulentnego pana tyle 

zapiekłości i jadu... .

Nie mam zamiaru uczestniczyć w waszej wojence.

Wyślijcie resztę swojego klanu niech mnie tu zakracze.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.