robsonnnn

Baza wiedzy

Recommended Posts

Wczoraj zauważyłem że wożąc beczkę i nie jest ona zniszczona, za bitwę dostajemy paliwo, czy w grze jest więcej takich ukrytych niuansów? :) Warto by było dzielić się takimi trikami.

• Like 1

Aktualnie zbieranie paliwa odbywa się w ten sposób.

Paliwo restartuje się też co 24 godziny do pełnej wartości.

Jeżeli chcecie jakieś porady dotyczące budowy to jednym z lepszych pomysłów jest wrzucanie generatorów, skrzynek z amunicją lub właśnie beczek pod samochód. Macie wtedy największą szansę że nie dostanie to od pocisku i wybuch tych rzeczy nie zniszczy waszego wozu. :)

• Upvote 1

Z tego co sam nie wiedziałem a się przydaje to trzymając "Back space" aktywujecie samozniszczenie (po chwili wybucha - jakieś 6 sekund) i dzięki temu można zabrać kogoś ze sobą i zdobyć jeszcze kilka punktów.

• Upvote 1

29 minutes ago, Nargros said:

Z tego co sam nie wiedziałem a się przydaje to trzymając "Back space" aktywujecie samozniszczenie (po chwili wybucha - jakieś 6 sekund) i dzięki temu można zabrać kogoś ze sobą i zdobyć jeszcze kilka punktów.

Hehe, ja zawsze stosuję to jak mi rozwalą uzbrojenie i przyznam szczerze, że strategia na kamikaze sprawdza się, bo można nawet kliku przeciwników uszkodzić, a przynajmniej jednego zniszczyć.

Moje porady:

1.Jeżeli chodzi o budowę:

-To ja polecam stosowanie zderzaków do ochrony ważnych i niebezpiecznych elementów, bo są one całkiem wytrzymałe.

-Następną poradą jaką mogę dać to jest by byście zawsze testowali swoje maszyny, bo może się okazać, że środek ciężkości jest w niewłaściwym miejscu i pierwsza lepsza górka i leżycie.

-Jak budujecie swoje maszyny starajcie się chronić wrażliwe elementy, takie jak skrzynki z amunicją, generatory, beczki na benzynę, kabiny.

-Nie wiem jak się ma to do ilości zdobywanego paliwa, ale wydaje mi się, że ilość beczek nie wpływa na ilość pozyskiwanego paliwa, więc jedna w zupełności wystarczy.

2.Co do samej już rozgrywki:

-Jeździjcie zawsze w kupie, nigdy nie jeździjcie samotnie, bo jak traficie na przynajmniej dwóch przeciwników to możecie szybko zginąć.

-Nie jeździjcie na "hurra!", czyli na pałę, bo często może się zdarzyć, że wasi sojusznicy was oleją lub wykorzystają jako mięso armatnie.

3.Handlujcie i jeszcze raz handlujcie. Jak będziecie mieli dużo kredytów, to będziecie mieli więcej możliwości budowy oraz będziecie mogli ominąć jako tako crafting,

Jak mi się coś przydatnego przypomni to jeszcze napiszę coś ;)

każdy przedmiot który  " craftujemy " możemy ulepszyć  czyli storage -> fusion, i tutaj klikając na + wybieramy 3 przedmioty - losowo generuje się ulepszenie ; broń ( przedmiot) jest niesprzedawalny (item card)

mój błąd nie napisałem że to mają być trzy takie same przedmioty np Vektory  ,

odnośnie budowy

https://crossout.net/en/news/119/current/#/

https://crossout.net/en/news/121/current/#/

https://crossout.net/en/news/122/current/#/

od siebie grajcie Raids oprócz  copper dostaniecie cupony z których można zbudować skrzynkę Loot lub Relic container czyli  szansa na wygraną dobrej broni  itp

oprócz misji dziennych warto kliknąć na Season i tam robiąc zadania dodatkowo dostać przedmioty

ps grajcie  o drut i elektronikę - zawsze była w cenie

Edited by Marijusz

Czasami warto też sobie wóz zmodernizować w ten sposób żeby był w pewnym stopniu uniwersalny

Np. znaleźć balans pomiędzy stylem gry i posiadanym uzbrojeniem tak aby np. używać automatu 25 i shotgunów - być przygotowanym na każdą ewentualność, gąsienice dla mocniejszego opancerzenia i posiadać silnik na tyle mocny żeby te gąsienice jakoś rozpędzić i utrzymać limit masowy. Dodatkowo radar żeby nie być ślepym na polu bitwy i posiadać kontakt z drużyną na minimapie chociażby, takie dosyć proste rady.

każdy przedmiot który  " craftujemy " możemy ulepszyć  czyli storage -> fusion, i tutaj klikając na + wybieramy 3 przedmioty - losowo generuje się ulepszenie ; broń ( przedmiot) jest niesprzedawalny (item card)

Ja mogę jedynie wybrać takie uchwyty które dodają 1% do reputacji, mam ich 2 sztuki, nic innego wybrać nie mogę, czy to tylko działa na niektóre przedmioty?

Kiedy wybierasz jeden przedmiot do ulepszenia wtedy wyswietlaja sie pozostale ktore mozesz uzyc aby tego dokonac w tym konkretnym przypadku. Jesli uzylbys tego np. na Vectorze to do ulepszenia mozesz uzyc tylko Vectorow. Kazdy przedmiot wymaga zazwyczaj tego samego rodzaju przedmiotow, nie pamietam jak jest z dekoracjami.

1.Jeśli zabierzesz radio to odbierasz informacje z radarów całej drużyny (o ile też zamontują radio żeby je wysyłać).

Analogicznie jeśli montujesz u siebie radar pamiętaj też aby dorzucić radio.

Patent przydaje się szczególnie podczas siege (pompy jak na dłoni ma cały team z jednego radaru) i podczas defense (słynne poszukiwania ostatniego bota gdy zostało enemy left:1 XD)

2. Budując pojazd na pve warto wziąć pod uwagę fakt że AI skupia się zawsze na naszej kabinie (a bardziej na dronach/wieżyczkach jeśli ich użyjemy). Czyli bronie najlepiek montować nad kabiną (dość wysoko) najlepiej za pomocą struktur które przepuszczają pociski przez siebie.

najlepiej za pomocą struktur które przepuszczają pociski przez siebie.

Możesz sprecyzować? Jakie struktury przepuszczają?

3 hours ago, robsonnnn said:

Możesz sprecyzować? Jakie struktury przepuszczają?

Kilka rdzawych krat, w ich opisie pisze "damage can pass trough it" czy coś w tym stylu. Jak wbiję do gry to sprawdzę i napiszę które

On 2.06.2017 at 10:46 AM, robsonnnn said:

Wczoraj zauważyłem że wożąc beczkę i nie jest ona zniszczona, za bitwę dostajemy paliwo, czy w grze jest więcej takich ukrytych niuansów? :) Warto by było dzielić się takimi trikami.

To nie jest ukryty niuans. Na stronie po zakończenie bitwy z odznaczeniami i lootem jest podpowiedź na ten temat "Weź beczkę żeby zdobyć paliwo".

16 hours ago, Nusz_pel said:

1.Jeśli zabierzesz radio to odbierasz informacje z radarów całej drużyny (o ile też zamontują radio żeby je wysyłać).

Analogicznie jeśli montujesz u siebie radar pamiętaj też aby dorzucić radio.

Patent przydaje się szczególnie podczas siege (pompy jak na dłoni ma cały team z jednego radaru) i podczas defense (słynne poszukiwania ostatniego bota gdy zostało enemy left:1 XD)

2. Budując pojazd na pve warto wziąć pod uwagę fakt że AI skupia się zawsze na naszej kabinie (a bardziej na dronach/wieżyczkach jeśli ich użyjemy). Czyli bronie najlepiek montować nad kabiną (dość wysoko) najlepiej za pomocą struktur które przepuszczają pociski przez siebie.

Czyli najfajniejszy będzie radar od nomadów, który może nie ma takiego zasięgu jak scavengersów, ale jest połączeniem z radiem.

1 hour ago, Branderyk said:

Czyli najfajniejszy będzie radar od nomadów, który może nie ma takiego zasięgu jak scavengersów, ale jest połączeniem z radiem.

Radar nie wysyła informacji a radio jest potrzebne nadal. Radar detector już go nie potrzebuje.

@Branderyk

Każdy rodzaj kół ma inną masę, nośność, trwałość, wysokość montażu i wydaje mi się że przyczepność także

Edited by Nusz_pel

Czesc.

Widze ze jest maly poradnik do gry  :) . Jezeli nie sprawi to komus kłopotu, to potrzebuje informacji odnośnie misji dziennych.

Mam misje :  # Shotgunem : Raids# , niestety trochę nie kumam co zrobić...  próbowałem używać tylko shotganow , i to nie dziala -a misja jest nie ruszona :( . Startowalem w misji shutgan i tez bez rezultatu ....

1 hour ago, zufal said:

# Shotgunem : Raids#

Czyli wystarczy w tym przypadku robić rajdy za pomocą shotguna (wystarczy że będzie conajmniej jeden na pojeździe).

Tak dla pewności napiszę że raids to pve a missions to pvp. Może o to chodzi.

Edited by Nusz_pel

Ja dorzucę od siebie takie swoje tipy które chciałbym żeby większość graczy znała:

Najlepiej opancaerzony gracz przewodzi atakowi

Najszybszy i najbardziej cofnięty gracz wracają stopować capa, reszta rushuje baze przeciwnika

Combo radar+radio wygrywa mecze

Jeżeli robisz build pod kampienie to musi on być szybki i zwrotny, a nie powolny

Nie stawiaj jednej niebieskiej części na wozie, a reszta białe i nie wchodź z tym do bitwy (strasznie podnosi PS, dostaniesz w dupe)

Testuj z różnymi broniami, ja myślałem że MG to broń idealna dla mnie, a okazało się że szybki build z dwoma Wasp-ami jest dużo fajniejszy od tego z MG

W późniejszej fazie gry miej jednego builda pod PVP (pojazd z brońmi którymi najlepiej ci się gra) i jednego pod PvE (Bronie które mają nieskończoność amunicji, zamiast car jacka wsadź coś co pozwoli dłużej strzelać ogniem ciągłym bez przegrzania, nie wsadzaj beczki do tego builda)

Nie wyrywaj się z buildem 3-4k PS na medium raidy. Jeżeli dobierze ci ludzi o podobnym poziomie PS mniejszym niż 4k, lub rusków to są małe szanse na zwycięstwo, medium raidy są dużo trudniejsze od łatwych

Miej na buildzie conajmniej 6 kół, z czego 2 pary skrętne, ta najbardziej z przodu i najbardziej z tyłu

Najlepszą broń na swoim buildzie (np lepszy machinegun od reszty) trzymaj na kabinie lub w dobrze opancerzonym miejscu z tyłu, tak aby ciężko było ją rozwalić i mogła strzelać wszędzie dookoła (dotyczy to też canonów które mają mały stopień obrotu, będą bezpieczniejsze)

Nigdy nie trzymaj wszystkich twoich broni z przodu builda (nie dotyczy trzymania ich na kabinie), wystarczy jeden celny strzał z canona lub waspa i jedyne co ci pozostaje to backspace

Nie przesadzaj z pancerzem, zawsze dobrze jest być bezpiecznym, ale za dużo pancerza bardzo podwyższa PS i będziesz grał z ludźmi których nie będziesz w stanie zniszczyć

Przemyśl builda, nie wal pancerza na chama, gdzie popadnie. Zobacz czy części podtrzymujące twoje karabiny maszynowe lub reszte pancerza są przyczepione do podwozia lub do kabiny

Jeżeli widzisz kolesia z canonami sprowokuj go do oddania strzału a następnie ustaw się tak aby nie mógł cię trafic i odstrzel mu koła. Potem go dokończ.

Narazie to tylko tyle przyszło mi do głowy, jeżeli nic z tego nie rozumiecie to napiszcie do mnie, postaram się pomóc
No i nacisnijcie zielony guziczek gdzieś tu ------->

• Upvote 7

Jaki jest limit scrapa? Z dwa tysiące? Po co są lewiatany? Czy muszą one działać 24h czy jak? Czy one w ogóle działają?

I z innej beczki, zgłosiłem błędy do supportu, 3 dni i brak odpowiedzi, oni tak zawsze działają? Po jakim czasie odpowiadają?

Edited by robsonnnn

On 5.06.2017 at 0:36 AM, czachurek said:

Pytanie tez czy robisz raidy na odpowiednim poziomie trudnosci ;)

Czyli jak sezon jest normal to rajdy też muszą być co najmniej normal żeby zaliczyło?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.