robsonnnn

Baza wiedzy

Recommended Posts

On 3.06.2017 at 10:15 AM, robsonnnn said:

Ja mogę jedynie wybrać takie uchwyty które dodają 1% do reputacji, mam ich 2 sztuki, nic innego wybrać nie mogę, czy to tylko działa na niektóre przedmioty?

Przedmioty do reputacji to chyba jedyne commony, które można fuzować. Jak kliknąłem fusion to oprócz przedmiotów do reputacji wyskoczyły mi tylko niebieskie (fioletów i wyżej jeszcze nie mam)

18 hours ago, GumiPR0 said:

Nigdy nie trzymaj wszystkich twoich broni z przodu builda (nie dotyczy trzymania ich na kabinie), wystarczy jeden celny strzał z canona lub waspa i jedyne co ci pozostaje to backspace

Jak trzymałem na dachu swojego Waspa to mi go odstrzeliwali w pierwszej kolejności, a jak ustawiłem przed szoferką i zabudowałem to jego przeżywalność wzrosła.

23 hours ago, GumiPR0 said:

Jeżeli widzisz kolesia z canonami sprowokuj go do oddania strzału a następnie ustaw się tak aby nie mógł cię trafic i odstrzel mu koła. Potem go dokończ.

Kocham to :D, można się też nie pierdzielić i podjeżdżać do niego nawet z przodu slalomem jeśli ma się szybki build, potem zmysłowy taniec w okół kolesia z piruetami i po kołach, ammoboxie, generatorze :D Oczywiście jeśli taki delikwent jeździ samotnie.

23 hours ago, GumiPR0 said:

Najszybszy i najbardziej cofnięty gracz wracają stopować capa

Ja bym powiedział ze nawet dwóch lub trzech

6 hours ago, robsonnnn said:

I z innej beczki, zgłosiłem błędy do supportu, 3 dni i brak odpowiedzi, oni tak zawsze działają? Po jakim czasie odpowiadają?

Zwykle zaraz po lub przed kolejnym update, wydaje mi się ze wtedy dopisują poważniejsze błędy do harmonogramu prac nad grą

Edited by Nusz_pel

3 hours ago, Nusz_pel said:

Kocham to :D, można się też nie pierdzielić i podjeżdżać do niego nawet z przodu slalomem jeśli ma się szybki build, potem zmysłowy taniec w okół kolesia z piruetami i po kołach, ammoboxie, generatorze :D Oczywiście jeśli taki delikwent jeździ samotnie.

To co omówiłeś to pewnie jakiś niegarnięty działonowy :P. Ja zawszę jeżdżę w grupie jak jakiś na mnie jedzie to się cofam i walę po kołach albo broni. I tak, samotne podróże to dla działonowego śmierć ;)

Edited by Jatsuri

11 hours ago, robsonnnn said:

Jaki jest limit scrapa? Z dwa tysiące? Po co są lewiatany? Czy muszą one działać 24h czy jak? Czy one w ogóle działają?

I z innej beczki, zgłosiłem błędy do supportu, 3 dni i brak odpowiedzi, oni tak zawsze działają? Po jakim czasie odpowiadają?

Limit Scrapa aktualnie wynosi 2800

Leviathan nie musi działać 24h, po wbiciu 10 wygranych zaleca sie zabranie go z walki w celu odebrania nagrody.

Co do błędów wysłanych do supportu, czy są to błędy które można nazwać "bugami" i powinne znajdować sie w odpowiedniej sekcji forum? jeśli tak to support nie jest w stanie wiele zrobić a same zgłoszenia powinne zostać zamieszczone w odpowiedniej sekcji.

13 hours ago, Cpt_Nero said:

Limit Scrapa aktualnie wynosi 2800

Leviathan nie musi działać 24h, po wbiciu 10 wygranych zaleca sie zabranie go z walki w celu odebrania nagrody.

Co do błędów wysłanych do supportu, czy są to błędy które można nazwać "bugami" i powinne znajdować sie w odpowiedniej sekcji forum? jeśli tak to support nie jest w stanie wiele zrobić a same zgłoszenia powinne zostać zamieszczone w odpowiedniej sekcji.

Niestety, raz miałem 3 wygranych i nic a wyskoczyło żeby zapewnić 5 wygranych, teraz miałem 15 wygranych i 2 przegrane i również nic nie dostałem za lewiatana.
http://xboxdvr.com/gamer/T HOUND T/video/32160406
http://xboxdvr.com/gamer/T HOUND T/video/32161050
Więc nie wiem o co chodzi.

24 minutes ago, Branderyk said:

Czy ktoś może wyjaśnić lub dać namiar na wyjaśnienie o co chodzi z tymi lewiatanami? Co to jest i z czym to się je?

Lewiatan to taki pojazd, który sam dla Ciebie zarabia. Budujesz wielki pojazd, z mnóstwem dział i karabinów i wysyłasz go na 24h na misję, w tym czasie zbiera dla Ciebie miedź, z tego co wiem chyba 15, ale mogło się to zmienić. 

19 minutes ago, Jatsuri said:

Lewiatan to taki pojazd, który sam dla Ciebie zarabia. Budujesz wielki pojazd, z mnóstwem dział i karabinów i wysyłasz go na 24h na misję, w tym czasie zbiera dla Ciebie miedź, z tego co wiem chyba 15, ale mogło się to zmienić. 

15? :DD 10 minut za 3 bitwy i też mam 15 hahahaha.

Jaki jest limit scrapa

2850 

Po co są lewiatany

Farmienie coppera przez AI

Czy muszą one działać 24h czy jak

Leviathana wypuszczasz do walki i wybierasz na jaki okres czasu, najdłuższy to 24h

Czy one wogóle działają

Tak, mam jednego. Nie daje dużo coppera, bo nie jest dokończony (daje około 25 coppera dziennie)

zgłosiłem błędy do supportu, 3 dni i brak odpowiedzi, oni tak zawsze działają?

Ruskim pomagają w 2h, ja do supportu nie pisałem więc nie wiem

Po jakim czasie odpowiadają?

Popatrz do góry

16 hours ago, GumiPR0 said:

2850

Z tego co mi wiadomo i z tego co widać w grze to niestety jest to 2800.

On 7.06.2017 at 3:46 PM, robsonnnn said:

15? :DD 10 minut za 3 bitwy i też mam 15 hahahaha.

Nie wiem jak jest teraz w OBT, bo może to zmienili ;). Ale serio aż 10 min? Wystarczy jedna misja na średnim poziomie i masz od 18 do 20 sztuk :). A taka ciekawostka, że za średnią misję przed OBT dostawało się 12 sztuk. 

Edited by Jatsuri

Już wiem, za każdą wygraną lewiatan dostaje 5 coppera, wczoraj miałem 15 wygranych i dostałem 75 coppera, niby niewiele jak na prawie 24 godziny w misji. Gdyby ilość za wygraną była w ilości 10 to już by było coś, ale 5 jakoś tak nijak, no ale jak się nie da inaczej to niech będzie :)

1 hour ago, _lamar_ said:

Co daje bycie w klanie?

Kolegów do grania razem i wojny klanowe z których leci uranium ore potrzebne do budowy najlepszych broni u inżynierów typu miotacz ognia czy railgun

12 minutes ago, Jatsuri said:

Kolegów do grania razem i wojny klanowe z których leci uranium ore potrzebne do budowy najlepszych broni u inżynierów typu miotacz ognia czy railgun

OK. Ilość osób w klanie jest ograniczona? Jest sens, żeby świeżak dołączał do klanu (i zabierał miejsce bardziej rozwiniętym)? Wojny klanów są jakoś stopniowane czy to po prostu end game? Ogólnie widzę, że niewiele osób w bitwach ma tagi klanowe....

10 minutes ago, _lamar_ said:

OK. Ilość osób w klanie jest ograniczona? Jest sens, żeby świeżak dołączał do klanu (i zabierał miejsce bardziej rozwiniętym)? Wojny klanów są jakoś stopniowane czy to po prostu end game? Ogólnie widzę, że niewiele osób w bitwach ma tagi klanowe....

na ten czas limit to 20 osób jednak to się zmieni.

Dzięki, Nero. 20 osób to jednak kropla w morzu potrzeb. Pisałem do Dev'sów, ale ci we swojej wspaniałości nie znaleźli ochoty na odpisanie :)

_lamar_, każdy zaczynał od zera, a im wcześniej zaczniesz grać ze zgraną drużyną tym szybciej się rozegrasz i gra zacznie sprawiać jeszcze większą frajdę. Skoro są plany powiększenia klanów, to póki co wystarczy choćby być na wspólnym TS'ie, a jak będą sloty to formalnie dostaniesz tag przy nicku :)

Edited by Whitedany

On 14.06.2017 at 0:46 PM, _lamar_ said:

Co daje bycie w klanie?

Wojny klanowe i zdobywanie uranium ore, no i w sumie klan to taka społeczność graczy, swoje grono.

Co daje bycie w klanie?

Możliwość zdobycia specjalnego surowca potrzebnego do wytwarzania najlepszych przedmiotów.

On 9.06.2017 at 9:32 AM, robsonnnn said:

Już wiem, za każdą wygraną lewiatan dostaje 5 coppera, wczoraj miałem 15 wygranych i dostałem 75 coppera, niby niewiele jak na prawie 24 godziny w misji. Gdyby ilość za wygraną była w ilości 10 to już by było coś, ale 5 jakoś tak nijak, no ale jak się nie da inaczej to niech będzie :)

Nieprawda, za 1 wygraną Leviathana dostajesz 15 coppera, 75 coppera to max ile można dostać więc jeśli wasz Leviathan ma 5 wygranych to go cofacie i puszczacie znowu. To jest potwierdzone info.

Co daje bycie w klanie?

Społeczność gry, w niedalekiej przyszłości zdobywanie uranium ore za bitwy klanowe, generalnie klany to grupy ludzi którzy wspólnie grają i trzymają się razem. Polecam ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.