robsonnnn

Baza wiedzy

Recommended Posts

17 hours ago, Merkor92 said:

Nieprawda, za 1 wygraną Leviathana dostajesz 15 coppera, 75 coppera to max ile można dostać więc jeśli wasz Leviathan ma 5 wygranych to go cofacie i puszczacie znowu. To jest potwierdzone info.

To chyba na pc, postaram się nagrać klipa, a wiem bo sprawdzałem, miałem 15 bitew i dostałem 75 scrapa.

16 minutes ago, robsonnnn said:

To chyba na pc, postaram się nagrać klipa, a wiem bo sprawdzałem, miałem 15 bitew i dostałem 75 scrapa.

Aaa, bo ty grasz na konsoli? No to faktycznie może być inaczej. Na PC za 1 wygraną dostajesz 15 coppera a 75 to max więc więcej jak 5 wygranych się nie opłaca.

On 9.06.2017 at 5:04 AM, Branderyk said:

Czy ktoś może zrobić poradnik do marketu? Chętnie bym się pouczył o ekonomii w tej grze.

Dopisuję się do prośby,za cholewkę nie ogarniam tego sklepu co to są za ceny minimalne i maksymalne,

poza tym wydropiłem jakiś item i od razu mi wyskoczyła wiadomość czy chcę sprzedać z gotową ceną no to kliknąłem i po kilku sekundach już była sprzedana ta część 

za którą dostałem...0,04$:o I tyle mam obecnie na koncie a wynajęcie garażu kosztuje 5$ więc jak tu żyć ja się pytam!!!:008:

48 minutes ago, ZooordPL said:

Dopisuję się do prośby,za cholewkę nie ogarniam tego sklepu co to są za ceny minimalne i maksymalne,

poza tym wydropiłem jakiś item i od razu mi wyskoczyła wiadomość czy chcę sprzedać z gotową ceną no to kliknąłem i po kilku sekundach już była sprzedana ta część 

za którą dostałem...0,04$:o I tyle mam obecnie na koncie a wynajęcie garażu kosztuje 5$ więc jak tu żyć ja się pytam!!!:008:

O tutaj - podziekowania naleza sie Spichrysowi. 

Edited by Lakhla

teraz to już się nie opłaca bawić w market, a będzie jeszcze gorzej. Pozdro dla tych co zarobili po kilka tyś w pierwszych 2 tyg (;

Edited by Ropuszek

11 hours ago, Ropuszek said:

teraz to już się nie opłaca bawić w market, a będzie jeszcze gorzej. Pozdro dla tych co zarobili po kilka tyś w pierwszych 2 tyg (;

Da sie spokojnie. Zarobki nie beda juz na taka olbrzymia skale ale spokojnie da sie zarobic. Trzeba tylko poswiecic troche czasu na analize. 

11 hours ago, Ropuszek said:

Chyba kompletnie obce są Ci zasady ekonomiczne :) Im więcej ludzi tym więcej itemów, tym niższa cena. Norma. Nie ma co rozpamiętywać, że kieeeeedyyyś za coś tam dostawało się np 200 monet a teraz 50 to radocha :) Po prostu zapominasz o starych cenach i sprzedajesz po nowych. Ale też oczywiście możesz siedzieć w kątku i narzekać, że kiedyś było lepiej :p

No to może coś ode mnie.

1. Pierwszy item jaki warto kupić na markecie to Fuel +tank, montujesz go z zwykła beczką i masz 15paliwka za wygranie z przeżyciem.

2. Najlepiej kabiny montować na środku podwozia dzięki czemu cannon nie zabierze połowy hp 1 strzałem. Polecam postawić Gun Mount przed kabiną.

3. Lepiej mieć 6 kółek bez car jacka niż 4 i car jacka.

4. Jeśli stracisz działka to przytrzymaj backspace po upływie ~5s wybuchniesz zadając spory dmg.

5. Na 10lvl inżyniera możesz wybrać nową klasę, polecam wbić na każdej najpierw 5 lvl niż rushować jedną, zmieniać można co 24h.

6. Jeśli masz około 10 energii i masz zamiar zamontować 5 działek przemyśl to dokładnie(rozstawienie działek). Osobiście bardziej polecam 3/4 działka i 2/4 radiatory.

7. Podczas walki 1v1 gdy przeciwnik ma drony zestrzel mu drony potem celuj w działka a następnie w koła, rzadko kiedy się opłaca strzelać w kabinę.

Jak zarobić na markecie poradnik.

-Miej 3000 coinsów zarobionych na poczatku z craftowania. 

-Kupuj paliwo aż załamiesz rynek a 100 będzie kosztować 6 ( wtedy największy profit)  

- Zakończ skup na 45 000 paliwa

- Zostań magnatem paliwowym

- Graj rajdy z kolegami z klanu śmiejąc się że nie mają na czym jeździć

- Obserwuj jak cena leci do góry z 6 na 7 (już masz lekki profit) 

- Czekaj do weekendu, aby wlewać swoje paliwko do baków raiderów spragnionych 50% więcej kopru, cena osiągnie wtedy ok 9-10 za 100 sztuk

- W najgorszym wypadku zrobiłeś ok 20 % na czysto.

- Miej w portfelu 3600

- Wykup cały koper po zniżonej cenie w niedzielny bonusowy wieczór

- Stań się magnatem kopru

Aktualnie jestem na fazie zakupienia 45 tys paliwa a jego cena już wzrosła do 7.

:DDD 10% podatku na markecie to jednak za mało

Kursy zarządzania jednak przydatne XD

• Upvote 1

15 hours ago, Rybanaotro said:

Chyba kompletnie obce są Ci zasady ekonomiczne :) Im więcej ludzi tym więcej itemów, tym niższa cena. Norma. Nie ma co rozpamiętywać, że kieeeeedyyyś za coś tam dostawało się np 200 monet a teraz 50 to radocha :) Po prostu zapominasz o starych cenach i sprzedajesz po nowych. Ale też oczywiście możesz siedzieć w kątku i narzekać, że kiedyś było lepiej :p

Jakie narzekanie? jaki kątek? Stwierdziłem fakt. Swoje zarobiłem, doskonale znam rozwój sytuacji z nowo wypuszczoną grą i rynkiem w niej zawartej. Zapominam o starych cenach i nie sprzedaje po nowych bo po co? Workbenche wykupione, kasa na koncie jest, tylko "hajs z jutuba" się nie zgadza (;

1 hour ago, IwonTheInternet said:

Jak zarobić na markecie poradnik.

-Miej 3000 coinsów zarobionych na poczatku z craftowania. 

-Kupuj paliwo aż załamiesz rynek a 100 będzie kosztować 6 ( wtedy największy profit)  

- Zakończ skup na 45 000 paliwa

- Zostań magnatem paliwowym

- Graj rajdy z kolegami z klanu śmiejąc się że nie mają na czym jeździć

- Obserwuj jak cena leci do góry z 6 na 7 (już masz lekki profit) 

- Czekaj do weekendu, aby wlewać swoje paliwko do baków raiderów spragnionych 50% więcej kopru, cena osiągnie wtedy ok 9-10 za 100 sztuk

- W najgorszym wypadku zrobiłeś ok 20 % na czysto.

- Miej w portfelu 3600

- Wykup cały koper po zniżonej cenie w niedzielny bonusowy wieczór

- Stań się magnatem kopru

Aktualnie jestem na fazie zakupienia 45 tys paliwa a jego cena już wzrosła do 7.

:DDD 10% podatku na markecie to jednak za mało

Kursy zarządzania jednak przydatne XD

podałeś sposób, teraz niech każdy tak zrobi w łikend paliwko bedzie po 5$ (;

Dzięki all za kilka użytecznych wskazówek co do marketu czas coś w końcu pohandlować:)

A mam jeszcze jedno pytanko jest jakiś limit dzienny na farmienie scrapa?

Bo wczoraj kilka godzin posiedziałem na randomkach i na początku był scrap a potem tylko same części dostawałem :007j:

jest limit 2800 ale to chyba na 3 dni

No to Crossout już ma u mnie pierwszy spory minus,:004:

scrap jest to jakis zarobek gracza który chcąc przyspieszyć swoje postępy dłużej spędza czas w grze farmiąc jakieś zasoby co pomaga mu się szybciej rozwijać a tu widzę jakieś sztuczne limity..To tak jakby w WOT zrobić limit na zorobki w kredytach..trochę bezsens mi się wydaje:007j:

Edited by ZooordPL

Lepiej zarabiac na paliwie, fuel tank i barrel za wygrana z przezyciem masz 15 paliwka, 7 gierek wygranych masz 105 paliwa i 70-84 wiresy okolo 11 coinsow :p

limit resetuje sie co srode ciezko jest nabic na wszystko limity w ciagu tygodnia chyba ze masz 50% more ogolnie scrapy wbija sie tylko na browls tra to kolo 2 3h na tydzien pvp elektronike i kabelki invasion tokeny + najlepszy zarobek coopera sprobuj nabic te 4 w tydzien minimum 5 dni dobrego grania czytaj nolife

2 hours ago, ZooordPL said:

No to Crossout już ma u mnie pierwszy spory minus,:004:

scrap jest to jakis zarobek gracza który chcąc przyspieszyć swoje postępy dłużej spędza czas w grze farmiąc jakieś zasoby co pomaga mu się szybciej rozwijać a tu widzę jakieś sztuczne limity..To tak jakby w WOT zrobić limit na zorobki w kredytach..trochę bezsens mi się wydaje:007j:

Nie rozumiem jak możesz porównywać Crossa do Wota -.- ....<załamanie>

8 minutes ago, GhostSilencePL said:

Żeby nie było ;) da się zgarnąć Scrapa i Wires w cały ten Tydzień tylko trzeba przegrać troche Nocek :p

ja tam wole grac w te gre dla przyjemnosci a nie grindować po nocach zeby zdobyc jakis item ktory i tak nic nie zmieni bo matchmaking jest popsuty

2 minutes ago, MadChrisPL said:

ja tam wole grac w te gre dla przyjemnosci a nie grindować po nocach zeby zdobyc jakis item ktory i tak nic nie zmieni bo matchmaking jest popsuty

Brak mi Słów ;-; 

brak ci słów że ktoś ma co ciekawszego w zyciu do robienia niz nudne nabijanie sobie całymi dniami coopera albo scrapa w grze w ktorej jest to mocno utrudnione (do tego stopnia zeby cos osiągnąć to trzeba zarywac noce ) ?

nie zrozum mnie zle, ja na to nie narzekam ze progres w grze jest absurdalnie utrudniony tylko stwierdzam fakt i po prostu mam wyj**ne na devsów i ich pomysły i gram sobie normalnie dla frajdy w te tryby ktore dają mi fun.

Edited by MadChrisPL

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.