DJKiller666

Vítejte na fóru!

21 posts in this topic

Vítejte, přeživší! 

V posledních dnech jsem bojoval za české a slovenské fórum - a jak můžete vidět, tato "bitva" byla úspěšná! Ale vezměme to popořadě a nejdříve se vám všem představím. 

Jmenuji se Daniel, ale ve hře a zde na fóru mě budete potkávat jako DJKiller666. Budu se od této chvíle starat o tento náš lokální koutek, odpovídat na vaše dotazy a  zaznamenávat připomínky a postřehy, aby se mohla hra dále zlepšovat. 

Samozřejmě se sem tam určitě objevím i ve hře a můžete se dotazovat i přímo tam. :001j:

Nebudeme to ale zbytečně protahovat - užívejte si od teď fórum ve vašem jazyce, diskutujte, ptejte se - ale nezapomínejte, že i zde platí stejná pravidla jako pro zbytek fóra.

1

Posted (edited)

čau si tu kvuly hře crossout ?? mám potíže a na webu gaijin se nevyznám furt mě to háže kamsi a řešení nikde mám problem z autorizací hry crossout všude sem zaregistrovanej ověření mám u všeho ale do hry se stejně nepřihlásim furt mi to háže tuhle chybu porad co s tim dík 

ScreenShot002.jpg

Edited by hohy00cz
0

Ahoj hohy, 

chápu tedy dobře, že po registraci sis nastavil dvoufázové ověření (měl by Ti přijít e-mail s kódem). Zkus se odhlásit zde z fóra a přihlásit znovu za použití tohoto kódu. Poté zkus zapnout hru a přihlásit se a mohlo by to být v pořádku.

Pokud by se nedařilo, bude potřeba zásah support týmu ( zde můžeš založit support ticket https://support.gaijin.net/hc/en-us/requests/new - v angličtině ). Pokud bys potřeboval pomoc s vytvořením / sepsáním ticketu jako takového, napiš mi soukromou zprávu zde na fóru. 

Přeji brzké vyřešení problému a jak říkám, kdyžtak mne ještě kontaktuj a zkusíme to dořešit společně.

1

Posted (edited)

Ahoj, díky za CZ/SK fórum. První připomínka. Který autista z Ruska upravil hodnotu zisku paliva z 25 na 5. To mám hrát 2 hodiny PVP abych si pak mohl 3x zahrát PVE? Já bych to PVE ani nehrál, kdybych neplnil Sezónu, navíc je časově omezená, takže lidi, kteří do toho nenacpou kupu peněz, tak to teď nemají šanci dohrát. Navíc je špatně nastavená hodnota PS u levelů. Na level 2 PS 3000? Tohle někdo testoval? Tohle je prostě záměr, aby se tam připojovali slabší hráči a zbytečne si plýtvali palivo a kazili hru ostatním, kteří díky nim prohrají a dojdou taky o palivo. To je zatím vše :)

PS: Jak funguje Leviathan mod? Postavil jsem ho, dal Deploy, ubíhá čas a svítí mi tam jedna prohra.

Edited by lukasarcher
0

Crossout je momentálně stále ve fázi beta testu (i když otevřeného), takže se s "čísly" může hýbat ještě často, aby se věci doladily. Každou takhle zásadnější změnu pak vývojáři ostře sledují a když je třeba, s čísly se hýbe dál. Vývojáři chtějí, aby palivo bylo cenným zdrojem (což, musím uznat, dává z hlediska post-apo světa smysl). Změna na zisk 5 jednotek nemusí být definitivní, nebo se v závislosti na ní mohou zase upravit jiná "čísla" někde jinde, aby se hra vyladila do optima.

Co se týče druhé otázky, upřímně si úplně nejsem jistý, jestli chápu, na co narážíš. Pokud máš na mysli normal raidy, tam je omezení na 3000 PS a 10 lvl u frakce Engineers. 

Jakmile dáš Deploy u Leviathana, má Tvůj "výtvor" šanci dostat se do Invasion bitev s hráči, kde proti nim bojuje. Počet bitev, do kterých se Tvůj leviathan dostane dost závisí na momentální aktivitě hráčů a na jeho PS. Pokud se Ti stává, že se leviathan nedostane do moc bitev, zkus mu snížit power score, aby se mohl potkávat s hráči, kteří mají PS nižší. Pokud by to nepomohlo, zkus naopak PS zvýšit. Jak říkám - dost zde záleží na momentální aktivitě hráčů - jak moc Invasion hrají. 

0

Raidy lvl 2 jsou od 3000 PS a lvl 3 od 4000 PS. Jak došli na to, že na lvl 2 stačí 3000 PS? Je to naprosto nehratelné s tak nízkým PS

0

On 8. 6. 2017 at 1:10 PM, DJKiller666 said:

Vítejte, přeživší! 

V posledních dnech jsem bojoval za české a slovenské fórum - a jak můžete vidět, tato "bitva" byla úspěšná! Ale vezměme to popořadě a nejdříve se vám všem představím. 

Jmenuji se Daniel, ale ve hře a zde na fóru mě budete potkávat jako DJKiller666. Budu se od této chvíle starat o tento náš lokální koutek, odpovídat na vaše dotazy a  zaznamenávat připomínky a postřehy, aby se mohla hra dále zlepšovat. 

Samozřejmě se sem tam určitě objevím i ve hře a můžete se dotazovat i přímo tam. :001j:

Nebudeme to ale zbytečně protahovat - užívejte si od teď fórum ve vašem jazyce, diskutujte, ptejte se - ale nezapomínejte, že i zde platí stejná pravidla jako pro zbytek fóra.

Čau já jsem tady před cca 5 dny zakládal téma aby se tato česká a slovenská sekce založila, jenže jsem to napsal do premoderovaného vlákna, takže se to vůbec nedostalo na veřejnost což mě dost mrzí, že se to takto ututlalo. Mě se ta cenzura nelíbí. :o

Je vidět, že poslouchají jen některé.:002j:

0

To bylo před 3 dny, kdy už bylo vše v pohybu a jen bylo potřeba sekci fyzicky "založit" - Schválení toho topicu by v suggestions nedávalo poté smysl, ale mohu Tě ujistit, že ho moderátoři viděli :p 

Důležité je, že tu sekce je, ne? :) 

0

Posted (edited)

23 hours ago, DJKiller666 said:

Ahoj hohy, 

chápu tedy dobře, že po registraci sis nastavil dvoufázové ověření (měl by Ti přijít e-mail s kódem). Zkus se odhlásit zde z fóra a přihlásit znovu za použití tohoto kódu. Poté zkus zapnout hru a přihlásit se a mohlo by to být v pořádku.

Pokud by se nedařilo, bude potřeba zásah support týmu ( zde můžeš založit support ticket https://support.gaijin.net/hc/en-us/requests/new - v angličtině ). Pokud bys potřeboval pomoc s vytvořením / sepsáním ticketu jako takového, napiš mi soukromou zprávu zde na fóru. 

Přeji brzké vyřešení problému a jak říkám, kdyžtak mne ještě kontaktuj a zkusíme to dořešit společně.

čau čau včera sem to skoušel 8 hodin a najednou se to rozběhlo po několika změnách hesla a kodů přez telefon a e-mail sem to rozchodil přece je to jen beta verze tahle hra nikdo z nás hráčů neví co se bude měnit atd ve hře ale co sem koukal ve hře by to pár úprav potřebovalo myslim tim jízdní vlastnosti je to dost opožděný i po upravě grafiky atd a herní peníze mě tam štvou snad nejvíc jinak je to zajímavá hra na spůsob šílenýho maxe zatim čau a dík za pomoc pokud mužeš nevymazávej to z tim tyketem na suport třeba my to bude zase blbnout tak aby sem to tu pak nehledal jo ? tak čau :) 

Edited by hohy00cz
0

Posted (edited)

Čekal bych, že tu bude větší zájem o postování. Nebo to nás to fakt hraje tak málo? Tak tomu nevěřím.

Tlachárna je zavřená tam se nesmí psát? Proč?

Tak se předem omlouvám, že spamuju zde.:005j:

Zajímavé toto je jediné forum ze všech kde jdou smajlící zvětšit nebo zmenšit až na skoro neviditelnou tečku -->>  :p

Edited by kogkli

DJKiller666 (Posted )

Topic tlachárna byl vytvořen jen jako oznamovací, a proto byl uzamknut, Nicméně jsem ho odemkl, takže se může spamovat i tam - jinak vždy stačí vytvořit třeba nový topic v offtopic sekci ;)
0

Posted (edited)

len otazka :) viem, ze je hra v open bete, ale uz sa zacali rozsirovat hodne cheaty... planuju proti nim vyvojai bojovat, alebo uz bojuju, ak ano, tak ako ? :) (napr. taky ESP hack som nevidel uz hodne davno a objavil sa prave pre tuto hru)

Dalej som nasiel asi bug :) Ked chcem dat follow na forum (aby mi chodili upozornenia do emailu) tak na mna bafne len hlaska, ze musim overit email, co nakoniec nie je mozne, lebo email ku kontu uz mam overeny (viz. obrazok). Automaticky follow (nastavenie v profile) tiez nefunguje.

verify.png.6f0e8a17f24ce7f673b31ba600abc

EDIT: tak follow bol uz opraveny...

Edited by Ragnarocek
0

Zdravím,

Jak se dá propojit účet z Xboxu s účtem na PC? Na webu jsem našel pouze návod ke Steamu a tady ve FAQ jsem to taky nenašel... Díky moc 

0

Ahoj, 
 konzole a PC mají odlišné herní servery (a i patche mohou být tedy odlišné atd.) - Pokud bys chtěl tedy udělat transfer xbox účtu na PC, není to možné.

0

Doporučím CTRL+F5 na daném topicu - pak se objeví.

0

@DJKiller666 forum ma bohuzial problemy... notifikacia odpovede od teba do mailu prisla 10:43, no prispevky sa objavili az 11:04 (ani ctrl+f5 nepomahalo)

0

Tak som presiel do fora "kontrukce vozidel" a vidim tam 9 z 12 prispevkov, ctrl+f5 nic nevyriesilo... vratil som sa sem do fora a zas vidim poslednu spravu od @Marie_CZ nevidim ani odpovede od @DJKiller666 a ani svoj predchadzajuci prispevok...

0

Tenhle problém mají asi všechny topiky. Holt po každých 9 příspěvcích musíme založit nové vlákno.  Přeji moderátorům příjemnou šichtu :DD.

0

Bylo by možné sloučit, případně promazat některá témata? konkrétně o konstrukci vozidel jsou tu tři, z toho jedno vytvořené omylem.

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.