DJKiller666

Vítejte na fóru!

Recommended Posts

Čau, žijete ještě? Hrajete? Koukám hra se hodně změnila. Některým věcem vůbec nerozumím. Např. co znamenají ty ikony těch lebek vedle tlačítek pro zbraně. A je toho hodně.:o:tankosmile4:

50 minutes ago, kogkli said:

Např. co znamenají ty ikony těch lebek vedle tlačítek pro zbraně

To jsou perky kabiny. Quantum zvysuje poskozeni energetickych zbrani, pokud neutrzi poskozeni 10 sekund. Naopak Humpback zvysuje poskozeni vlastnich zbrani, pokud utrzi poskozeni (o 25% pri 1000 bodech poskozeni). Pak jsou dve novy kabiny, Tusk po ujetu vzdalenosti zvysuje poskozeni, ktery zpusobis narazem a ghost zvysuje poskozeni o 1% za kazdou sekundu, ktero stravis v neviditelnosti, ale to vyprcha asi za 5 vterin. Je to napsano v parametrech tech predmetu.

Jinak porad hrajeme, ale ceska sekce fora uz je delsi dobu mrtva.

Koukám, že je furt něco novýho, no.

Dneska jsem zapl hru ta se mi aktualizovala, pak se spustila a pak crashla. :(   Tak jsem chtěl přeinstalovat ji a furt se nic nedělo. Tak odinstalovat a to jsem nezažil co to dělalo něco se začalo stahovat zároveň vyskočilo okno o uninstalu. Ta hra se v pc držela jak klíště, nakonec se mi to podařilo ji odinstalovat a znova na "čisto" instalovat.

Pak už jela.

:tankosmile4:

Teď jsem také zjistil, že jde změnit nick tak jsem si ho tedy grátis změnil.

Dále mě zaujala to anticheat aplikace když se načítá hra. to jako zabraňuje cheatům aby fungovaly? A funguje to na 100% ?

Ta hra mě zas tak nebaví, ale baví mě si zkoušet ty blueprinty a občas hrát ty raidy to ostatní smetí mě nebaví, to už je asi lepší si pak zapnout tanky.

Guest DhinxMCF

Zdravím,

Chci se zeptat proč mi nejde spustit Crossout pokaždé když spustím napíše to tohle:42212588_Bezsss.thumb.jpg.29e16b11e5990f

Pokud máš Windows XP, tak máš smůlu. Jestli ne, zkus dát "Repair" v launcheru, možná chybí nějaký soubor nebo je poškozený.

Nazdar.

Nevim jestli je toto forum jeste zive .

Ale zkusim se tady zeptat na muj problem .

Mam kreditku , chtel jsem si koupit ten scanner za 9,99 eček

Ale jaksi z pro mne NEZNAMYCH duvodu mi to moji kreditni kartu jaksi nebere . Mastercard . aktivni je, limity v poradku , je to par dnu co jsem s ni platil na netu a vse OK.....

hm nekdo nejaky napad ? DIky za pomoc .

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.