Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

Kulomety jen na plnění misí a to jen místo Spitfiru dám 1-2 Defendery.
Jak psali výše. Nic co nemá burst nemá v PvP šanci, jednak o většinu kulometů přijdeš dřív než mu ukoušeš jednu zbraň, druhak potřebuješ kontinuální palbu na cíl = exponuješ se celou dobu -> nevhodné na Peek a Boo. Na Raidy se to dá, tam cíle neuhýbají, nechávají do sebe volně střílet a když zastavíš tak nejsi hned prioritním cílem.

55 minutes ago, Jerson said:

Já je používám na raidy, jednak kvůli plnění úkolů, a pak proto že mi přijdou dost univerzální a zatím dostačující. Ale v PvP si s nimi připadám celkem zbytečný, nic moc s nimi nedokážu. Mám tedy jen modré a zvažuju, zda zkusím nějaké fialové, nebo si pořídím maximálně jeden na plnění denních misí. I když za ty prachy...

to je samozřejmě těžký rozhodování, který zažíváme všichni, co těžce grindíme každej coin... rada nad zlato do čeho investovat...záleží to na tvém herním stylu...spectry sou prakticky to samý jako vectory akorát maj vyšší dmg (když se umíš trefovat) a malinko víc vydržej...já toho nelituju, že sem je koupil,určitě je lepší, když už,mít 3 spectery než 4 vectory,ale cena je vysoká a zázraky nečekej...

burst = mohutná salva (ideálně do jednoho místa)...přesný opak toho co dělají rotačáky...

Edited by Kaunmann

No, uvidím jak si povedu s brokovnicemi, pokud budou na nepřátele stačit, tak si možná pořídím jen jeden Specter. 

Ještě jsem zkoušel autocannony, občas je vídám i v boji, ale přijde mi to s přehledem nejhorší zbraň vůbec. Na dálku jsou pomalé, přehřívají se, pomalu otáčí, nic moc kadence i damage, takže o nějaké přesné střelbě si člověk může nechat jen zdát... Ještě horší než rotačáky. 

1 minute ago, Jerson said:

Ještě jsem zkoušel autocannony, občas je vídám i v boji, ale přijde mi to s přehledem nejhorší zbraň vůbec. Na dálku jsou pomalé, přehřívají se, pomalu otáčí, nic moc kadence i damage, takže o nějaké přesné střelbě si člověk může nechat jen zdát... Ještě horší než rotačáky. 

proto je v posledním patchi trochu posílili...ale stejně nic moc no...

Teď se vozí protože lidi zkouší jak se chovají po patchi, tím že už jde udělat triple build jsou zajímavější, ale jak píšeš, je to kombinace toho nejhoršího ze všech parametrů, takže zase zapadnou do zapomění.

trojkombinace.jpg.1928d84f67312613ec737c

Spectre jsou výborné na PvE, kde se dají na jednom buildu krásně kombinovat s Thunderbolty dle potřeb raidů, aniž by bylo zapotřebí se vrtat ve vnitřnostech vozidla.

599b3fef42ecb_4xSpitfire.jpg.93683e96743

dnešní večer chci konečně vyzkoušet sestavu 4x Spitfire, a jen co se mi dostaví třetí Druzhba, tak si porovnat kombinace 3x Spitfire + Spitfire/Harvester/3x Druzhba/2x Druzhba + Radar-Detector.

ovšem stále platí, že nejlepší/nejOP zbraň je spolupráce. jen je třeba rozlišovat mezi spoluprací příkladnou:

599b3ff2381dd_01-spoluprcepkladn.jpg.c67

spoluprací prostou:

599b3ff321bd2_02-spoluprceprost.jpg.21a9

a sprostým vyžíráním killů:

599b3ff425edf_03-vyrnkill.jpg.a9c58d8a97

:006j:

edit / p.s.:

lenoši! típnutí obrázku a jeho přetažení z plochy (či složky, kam se uloží) do editačního okna příspěvku zabere asi 15 vteřin; s ořezem, zmenšením a doostřením by se měl každý vejít do minuty. (a lichotky na mě neplatí.)

:002j:

a úplně jsem zapomněla vložit toto porovnání:

599b447f70864_motorida3.thumb.jpg.d80c73

jak je patrné, pro zlepšení akcelerace běžných buildů Light engine naprosto stačí. někdo (např. z osady Havranů) by ho mohl provést i pro maximálně zatížené vozidlo...

Edited by Marie_CZ

Už jsem to pochopil - když jsi v bitvě s přehledem nejlepší, tak je to spolupráce, když je nejlepší jiný člen týmu, tak je to vyžírání killů :-) 

To porovnání motoru pomohlo, alespoň můžu v klidu počkat, až ceny těch lepších motorů klesnou, a můžu se věnovat výrobě kol. A taky lepšímu skládání aut, 56 dílů je strašně málo a výsledek je prostě ošklivá krabice. Ale když říkáš, že je to tak jednoduché, tak to vložení obrázku zkusím. 

Tak bylo je a bude vždy, spoluhráči jsou tam proto aby měl soupeř do koho střílet a ty jsi měl na střelbu klid:DD
Chtěl jsem postnout aktuální verzi svého "Makedonského miminobijce", ale včera nešlo publikovat buildy. Zkusím když tak dneska. S Mariinou "Vuvuzelou" (to troubení mě budilo i ze spaní:DD) je to vražedné.
Dvě broky ve spolupráci jsou fakt zábavné zlo.

Jerson: Mám limit 80 dílků a i to je málo, nevejdou se mi na stroj decory:(.

Edited by HavranRyc

5 minutes ago, HavranRyc said:

S Mariinou "Vuvuzelou" (to troubení mě budilo i ze spaní:DD) je to vražedné.

když dáš na auto víc klaksonů, tak se to nějak sčítá a je to hlasitější neboco ?

Ne, ale Marie troubí na začátku bitvy, když mě předjíždí, když ji předjíždím, když někoho sejmeme -> troubí skoro furt :DD.
Navíc tam má dva typy klaksonů které nějak střídá, jedny pobrukují, druhé troubí. Zníme jak alegorické uskupení:DD.

Podle tvrzení nápovědy se ozývají jen poslední instalované klaksony... Takže to není pravda? 

alegorické? alergenní!!!

klaksony se chovají podivně (bug); troubit by sice měl poslední nainstalovaný (pořadí by u mě mělo být Titanic-Potěmkin-lovecký roh-kabina), ale stačí jeden neškodný hit, a z Titanicu to skočí na lovecký roh. někdy se to během hry vrátí, někdy ne, nejčastěji klaksony odejdou všechny a zbyde zvuk kabiny (proto stále líčím na maličký Buzzer, který chci schovat pod blatník kabiny).

u těch lodních legendárek jsem tedy trochu zklamaná, očekávala jsem větší akustický výkon.

líbil by se mi ultimátní reliktní trubač "trouba z Jericha", jehož k boji mocné volání by okolní vozidla odhodilo (bez způsobení poškození) o pár metrů stranou (efekt by se aktivoval každých 30 s). a i stávající legendární houkadla by mohly alespoň způsobit neškodné prasknutí čelního skla soupeřů. a již dříve jsem tu zmínila přání možnosti fúze kabiny s klaksonem...

:yes_yes_yes:

Edited by Marie_CZ

mé zvrácené vozítko pracovním názvem Pyramid of Death vyjelo na světlo světa :) je to spíš takový koncept, chybí mi součástky, aby to bylo aspoŇ malinko hratelné :)

screenshot-170822-172314.jpg

screenshot-170822-172344.jpg

• Upvote 1

Tak jo, moje nové vozítko. Zatím jezdím ve fádní pouštní barvě, hnědá se mi nelíbí, červená se nehodí, zelená moc svítí, a jiné barvy nemám.

screenshot-170822-212238.jpg

Tak tady je můj "Makedonský miminobijec".
Dneska za hodinu a půl 8 vyhraných Storm brawlů.

Jediný problém je váha a malý počet součástek. Nevejdou se mi tam decory:004_2:.

screenshot-170822-220551.thumb.jpg.c542f

screenshot-170822-220635.thumb.jpg.52c35MMiminobijec_streva.thumb.jpg.83783b08ac

no tak hurá! konečně se pánové rozhoupali a při večerní kávě je co prohlížet v místním odborném konstrukčním periodiku!

pokud ti přijde jednolitá barva fádní, dá se oživit odbarvením (původní barvou) některých dílů.

ó, vylepšení zadního radaru!

:good:

chladič i radiátor.

Edited by Marie_CZ

1 minute ago, Jerson said:

Co mám použít ke čtyřem brokovnicím, chladič nebo radiátor?

Chladiče. Chceš střílet co nejčastěji, nechceš několik vteřin čekat na chlazení.

1 minute ago, Marie_CZ said:

ó, vylepšení zadního radaru!

:good:

Bo jsem blbec a nevšiml si že je tam malá verze. Ta velká se mi točí už pár týdnu v garáži a až teď při focení jsem si všiml že je tam malá:007j:.

Barvu mimo Raidy preferuji hnědou. Je nejhůře vidět na většině map a i zbraně trošku stíní.
I když stínit Thunderbolty...:004j:

vždyť jsem ti naposledy při hře psala, že ten větší/modrý je dobrý i jako pancíř. ale když se panáček stále jen žene, aby kde co vyžral...

hot.thumb.jpg.ec8d9b7af3d11aaf2de2b4174a

bude třeba založit druhý díl vlákna? nebo je to jen upozornění, že to tu frčí?

Edited by Marie_CZ

broksny.jpg.2c3f6a3f676d7dad6e5ca8a8d088

Spitfire je momentálně za pěknou cenu, tak proč toho nevyužít a nespáchat nějaký ten upgrade...

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...