Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

ono to zas až tak dlouhé ách asi nebude!

:006j:

optimal range increased by 10 % - ovšem o kolik to je v reálu v metrech? já to beru spíš jako pojistku proti prodeji - takhle už je mám nastálo jako tetování. škoda jen, že jsem den nepočkala - včera jsem je kupovala a byly přes 40 coinů. na druhou stranu, stále je cena za tucet Spitíků téměř stejná jako ze jednoho Tundříka...

Edited by Marie_CZ

Brokovnice mají dostřel asi 100 metrů, takže máš 110 metrů - fakt výhra :-) 

Včera jsem zkusil 4x Spitfire v Raidech a bylo to fakt špatné. Mám tedy jen jeden bílý chladič, takže nic moc, ale i tak jsem doufal že bych mohl easy nepřátele roznést na jednu, maximálně dvě dávky, a to fakt nehrozí. Jednak můžu začít střílet až hodně nablízko, a pak nemožnost střílet do boku a za sebe mě silně limitovala, než jsem se otočil a přiblížil se, už je většinou zničil někdo jiný. Takže jsem dva horní Spitfiry vyměnil za dva Vectory, pořídím dva fialové kulomety a asi to tak nechám, alespoň dokud nebudu mít fialový generátor, chladič a radiátor. 

A své vozítko s 2x 57mm kanóny jsem musel přestavět, dva kanóny za kabinou nic nevydrží a zbývají mi tři energie, které nemám jak rozumně využít. Zvažuju nějakou pilu na čenich. 

32 minutes ago, Jerson said:

Zvažuju nějakou pilu na čenich. 

hlavně nekupuj Družbu :) a eště k těm barvám, ty nemáš ani "zelenou počmáranou tabuli" co byla za login do hry tenhle měsíc? a brawly jsou zajímavé ještě tím že každý měsíc dostaneš díly pro craft speciální věci,tentokrát je to barva "aligátoří šupiny" ,podle mě docela hezká,minulý měsíc byla třeba "kačenka"...brawly jsou prostě dobré...

Edited by Kaunmann

Družbu rozhodně ne, jednu či dvě z modrých. 

Zelenou počmáranou tabuli mám jen ve fragmentech, neměl jsem nadbytečný šrot pro výrobu, a stejně se mi nelíbí. Mám rád buď elegantní barvy, nebo maskování. Zkoušel jsem žluto - hnědou kombinaci pro rozbití tvaru, ale po předělání vozidla jsem už neměl chuť zase barvit jednotlivé díly. 

Řeším jak ušetřit pár coinů na větším pronájmu a mám vyhazovat 15 c za jednu barvu, když stejně zatím nemám dost součástek na to, aby můj tančík vypadal tvarově dobře? :-) 

Navíc jsem včera vyrobil pevná velká kola místo řiditelných, protože jsem se přehlédl. Ale něco možná koupím, ať se taky můžu chlubit. Jen jednu nebo dvě barvy. Nebo deset :-) 

S barvama buď v klidu. Mám fragmenty na několik barev, kačenky apod, ale prostě to nejsou must hav věci, takže se dá scrap i peníze utratit lépe.

Edited by HavranRyc

11 hours ago, Kaunmann said:

hlavně nekupuj Družbu

10 hours ago, Jerson said:

Družbu rozhodně ne.

co máte proti družbě? nějaké trauma ze školní družiny?

599db7f10fc1c_vrtci.jpg.6acfb57e0c7abf71

univerzální zubař-holič-dřevoklátič-kadeřník, zvláště pokud je i k lidu družný, má živobytí vždy jisté!

KOMBITCH_1.jpg.bfac1a00ee23d44b59b758100

KOMBITCH_2.jpg.267dfaf5a3ace160d65c48dfe

já vždy měla pocit, že je Družba alespoň o polovinu delší, a teprve při srovnání si uvědomuji, jak jsou naopak vrták s pilou obří.

Hezký kombajn. Vejdeš se s ním vůbec někam? 

Jinak ve Free for all se se čtyřmi Spitfiry celkem držím, zatím dvě bitvy a nikdo nevyhrál. A fakt okolo 5000 XP i za prohru. 

Tak jsem si díky sezóně ověřil, že autokanóny jsou úplně k ničemu. Nedají se kombinovat s jinou zbraní, bo rychlost projektilu je uuuuuboooooooooooháááááááááááááá.
Narval jsem ho ke 3 minigunům a lítá to úplně jinam než miniguny, ty jsou jak laserové ukazovátko, autokanon lítá na místo kde byl cíl minulou bitvu:004:.
Jediný malý plusový bod jim můžu dát za zvuk. Což je bohužel k používání málo.

já mám z posledního vylepšení hry (posílení dronů namísto jejich omezení (když už ne úplného zrušení) na max. jeden modul a výsadek, a dálkových autouždibovačů) pocit, že se snad snaží splnit nějakou směrnici EU o začlenění hráčů do 10 a nad 80 let a dokonce i těch s IQ 10-80.

:003j:

Edited by Marie_CZ
  • Haha 2

také plním raidy před spaním - jen o jednadvacet hodin dříve. tak ať ti to rejdí!

Edited by Marie_CZ

Pořád jsem řešil, jak to udělat, abych měl na brawly dostatečně obratné auto se Spitfiry, a pak mi došlo, že osmikolka je prostě moc, že s ní nikdy nemůžu utočit čtyřkolku s miniguny. Takže zkusím šestikolku. Nicméně pak mě napadlo, proč vlastně nedat čtyři Spitfiry na zadek, a pak se nechat "utočit" a když si protivník bude myslet, že mě dostal, pošlu mu nějaké salvy do čenichu. V Exhibition jsem viděl různé podobné legrácky, jako auta úplně v krabici, nebo se zbraněmi do boku, s falešnými hlavněmi, jezdící bokem a jiné podobné - zkoušel to někdo z vás? Nebo potkali jste se s tím a fungovalo to? Prijde mi, že po prvním setkání si už každý na tohle dá pozor. 

Ještě jsem se setkal s auty s Chameleony, a nechápu - spatřím je,, oni se zamaskují, vystřelím, tím jim shodím maskování, ustřílím. Dá se s tím nějak víc kouzlit? 

8 minutes ago, Jerson said:

Ještě jsem se setkal s auty s Chameleony, a nechápu - spatřím je,, oni se zamaskují, vystřelím, tím jim shodím maskování, ustřílím. Dá se s tím nějak víc kouzlit? 

což se třeba zamaskovat dřív než je uvidíš ? hraješ proti lamám asi...maskovat se před očima enemy je zoufalost....

No to je právě ono - jak dlouho vydrží maskování, 10 sekund? To by se musel zamaskovat ve chvíli, kdy mě uvidí na radaru. Možná že to někteří udělali, ale když pak někdo má radar detektor, pomůže jim to maskování vůbec? 

Já do Storm brawlu chameleona vozím.
Hraju na výhru, takže se na začátku schovám za nějaký šutr na kraji mapy, velkým radarem si hlídám okolí a samozřejmě nakukuju přes/kolem šutru kde kdo kam jede. Ideálně se přesunu na stranu kde začíná bouře, tím mi nikdo nenajede do zad a zbrklíci se zatím porvou na opačném konci mapy.
Jak někoho uvidím tak před ním prchám, prchám vždy když to jde, základem je tam nebojovat a neztrácet HP. Když po mě jde, schovám se za překážku, vyzmizíkuju se a buď ujedu nebo ho nechám projet a skočím mu na záda.
Postupuju kousek před bouří pomalu (od šutru k šutru) k místu kde se to nakonec semele (část mapy kde je bouře nakonec). Počkám až tam zbyde 1-2 poslední co spolu bojují, nahodím zmizíka a dojedu si pro ně. 
Face to face se dá zmizík použít jen proti kanonýrům, kdy jim po jejich výstřelu zmizíš a máš šanci udělat mu kličku do boku. Proti ostatním to smysl nemá.

btw: Bouře ruší zmizíka, takže je třeba si na té hraně bouře dávat bacha a nenechat se do ní chytit.

Ve Stormu jsou občas humorné situace, kdy se někdy na začátku spotneme 4 kousek od sebe, všici zatočíme a zdrháme pryč. Nikdo nestřílí, ještě není správný čas:DD.

2 minutes ago, Jerson said:

No to je právě ono - jak dlouho vydrží maskování, 10 sekund? To by se musel zamaskovat ve chvíli, kdy mě uvidí na radaru. Možná že to někteří udělali, ale když pak někdo má radar detektor, pomůže jim to maskování vůbec? 

Malý chameleon je myslím na 6, velký na 10. Proti detektoru moc ne ( i když furt tě spotne až na 250 metrů), ale ten se skoro nevozí, ta energie jde využít lépe.

19 minutes ago, HavranRyc said:

Proti detektoru moc ne ( i když furt tě spotne až na 250 metrů), ale ten se skoro nevozí, ta energie jde využít lépe.

detektor miluju,často je znalost pozice soupeřů půlka vitězství...kor ve stormu....

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...