Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

Storm jsem ještě hrát nemohl, vyzkouším a uvidím. Btw dá se do Brawlu vlézt ve skupině s někým? 

2 minutes ago, Jerson said:

Btw dá se do Brawlu vlézt ve skupině s někým? 

nedá,leda když všichni současně kliknete ve stejný okamžik na "battle" :) ale to funguje docela dobře ,už sme takle hrávali ve víc lidech v klanu :)

Do Free For All zásadně Chameleon a detektor, k tomu 2x Lancelot a 6x Explosive Spear na rychlé bugatce. Včera jsem vyhrál čtyři za sebou a pokaždé skončím aspoň s osmi killy. Moc dobré na sbírání šrotu. Navíc ozdůbky na skoro 50% k reputaci, doporučuji :)

screenshot-170824-103454.thumb.jpg.672fd

• Upvote 1

Tak teď jsem potkal maníka, co měl Mandrake udělaný na přímou palbu. To bylo něco skvělého ho pozorovat. S chameleonem dojel na close a napálil celou salvu do vozidla. Šílená dmg + ohníčky = na co vystřelil to umřelo.

myslíš Snowindyho (tmavá barva "spálená země")?

Snowindy.jpg.e45f305ef6f4737204fece1ca04

také o tom uvažuji jako o srandatrolítku!

:006j:

Nemám, ale vzhledově to vypadalo jako normální auto s dělem. Předpokládám, že to položil na 2 APC desky nebo něco podobného co měl před kabinou.

s Mandrakem je to teď na draka:

599ecc4dceda0_Mandrakenadraka.jpg.2effce

zmizel (i s Tsunami) z nabídky a hlásí problémy na serveru - asi se s tím někdo horizontálně prostřílel až k matce všech záložních hard disků.

Edited by Marie_CZ

A v čem je problém? On má jinou mechaniku než ostatní zbraně? Protože ve finále jde vše ostatní umístit jakkoliv, co je u Mandrake špatně?
Samozřejmě bude fungovat asi jen na close combat, bo ty střely mají malou energii.

nejde připlácnout na svislou podložku. dále je podivné, že u Snowindyho buildu byla hlaveň vodorovně - a v normální poloze se hlaveň pohybuje v rozmezí cca 45-70°. pomalu mám pocit, jestli vůbec bylo vše košer...

:dntknw:

Edited by Marie_CZ

další podivnost je, že měl z obou stran svisle daný pancíř, který zvenku lícoval s kabinou Humpback - a mezi to se normální Mandrake nijak nevejde. takže to působí dojmem, jako by byl využitý pouze modul hlavně bez otočného podstavce, a ten byl daný vodorovně.

tys ten build viděl jako podvozek, na kterém byl odkrytý Mandrake?

Ne, proto jsem půl bitvy přemýšlel odkud to kdo střílí, než mě předjel a viděl jsem ho v akci. Každopádně byl agilnější jak ta moje žehlička. Byl nastříkán černě, takže jsem si nevšiml detailů, ale nevidět hlaveň a nevidět ho střílet, tak mě nenapadne že tam něco takového má...

to byl asi stejný hráč; Humpback úplně vzadu vozidla, bez pancíře, a před ním hlaveň čouhala z krabice zastřešené třemi díly plachty. a měl modrého chameleona. snad si to představíš, nechci sem dávat printscreeny...

Edited by Marie_CZ

takže otázka za 2.500 coinů: co s tím krámem mám udělat? prodat nějakému zoufalci, nebo raději rovnou sešrotovat?

Přes noc jsem zadal nákupy asi za 2500, tak jsem zvědavý co budu mít, až přijdu domů. 

Včera jsem zkoušel šestikolku, přední kola střední otočná, prostřední kola velká, zadní velká otočná, a moc to nezatáčí, přední kola nemají dost dobrou adhezi. Jen se obávám, že plánovaná závodní kola dopředu to ještě zhorší. A vůbec je těch kol až moc typů. 

59a0599389f2c_blzinecnakolekch.jpg.fa115

okrasné sádrové věžičky, zahradní kolečka, bezdrátové stropní ventilátory - blázinec na kolečkách!

já jim to svinstvo nacpu, kam patří!! jen ať poznají, co znamená turret(ův) syndrom!!!

:015j:   :006j:

Edited by Marie_CZ

23 minutes ago, Steeltruck said:

tak pracuji na gangsta kare..... zatim je hotova z 80%. Ted prijde na radu zbranovy arzenal......

tak ta vypadá absolutně božsky! GJ!

ale kdepak. Zaklad je z toho co si postnul, ja jsem uz vymenil vejfuky motor, kompresory, pridal svetla, kompletne vymenil zadni kola, a odlehcil. Predelavam to na stroj se zbranema.

Zde je original, exhibicni kousek do vitriny:

screenshot-170826-044152.jpg

a zde je moje bojova zmodifikovana verze:

screenshot-170826-044138.jpg

no a prumerna hra s tim:

screenshot-170826-112323.jpg

Edited by Steeltruck

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...