Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

No radši potkám týpka, co ma vystrčenou nádrž než rakovinu se čtyřma dronama. :)

2 hours ago, FilthHound said:

No radši potkám týpka, co ma vystrčenou nádrž než rakovinu se čtyřma dronama. :)

Mám tam 5 dronů a je to kvůli misi.....poděkuj gaijinu :016:

Retcher.jpg.e4b1e807061f8b9ea3356ed04df3

tak jsem vyzkoušela další legendární nesmysl - Retcher. to už snad i ten Wasp vydrží více - jen hráče netlačí mezi neadekvátní PS.

:003j:

Jo, to ses mohla zeptat. Já ho nikdy neměl, ale dycky když je proti, tak si říkám, že ten efekt jak to lítá je fajn, ale nic víc to nedělá:004:.

to by ses divil - na blízko je pěkně účinný, ale má velký rozptyl (proto ten bonus + 200 % na každých 100 metrů). bohužel nic nevydrží a hned o něj přijdeš; obezdívat takovou obludu (a přijít o výhodu otáčivé zbraně) mi přijde nesmysl. ale pokud by mu někdy zvýšili odolnost, rozhodně si ho opět pořídím.

zatím jsem oprášila Reapera na kabině Carapace - aby Jerson neříkal, že s ní nikdo nejezdí:

59a21e7fd73b3_novkra.thumb.jpg.b3adbbbcd

ty Druzhby jsem si dost oblíbila; doporučit se dá i výrazně levnější upgrade dvou Augerů:

59a222dd57ae4_activemeleeweapons.jpg.cd1

- obě možnosti (vyšší odolnost nebo účinek) se hodí, tak není nutné se nervit, která vyjde.

:yes_yes_yes:

• Like 1

Marie_CZ je takový náš Přemek Podlaha...má spoustu praktických rad a nápadů pro každého správného crossoutáře!

@Marie_CZS tvým PS tě stejně nepotkám :-) Jinak já si místo augerů vyrobil pilu a pořád přemýšlím, v čem se tyhle dvě zbraně liší, pokud vůbec v něčem. Dají se jinak umístit do zástavby? 

Jo, a ještě, kolik míst mi přidá rozšíření skladu, a co se stane, když budu chtít nakupovat a budu mít plný sklad - nekoupím, nebo mi propadnou peníze, nebo koupím, ale nemůžu použít? 

Edited by Jerson

Rozšíření skladu přidá 25 míst. Když máš plno, nic nekoupíš. A když přidáš dvě rozšíření, tak potom na to další potřebuješ dvě ty věcičky na jednu úroveň, pak je jich tuším třeba ještě víc, ale nemůžu potvrdit.

• Like 1

2 hours ago, Kaunmann said:

Marie_CZ je takový náš Přemek Podlaha...má spoustu praktických rad a nápadů pro každého správného crossoutáře!

Bohužel do úplného Přemka ji ještě něco chybí :D Snad neuškodí trocha černého humoru :expert:

9 hours ago, lukasarcher said:

Bohužel do úplného Přemka ji ještě něco chybí :D Snad neuškodí trocha černého humoru :expert:

Myslíš, že nemá na zahradě zakopaného ukrajince? Já bych na to nesázel...:004j:

14 hours ago, Jerson said:

@Marie_CZ... co se stane, když budu chtít nakupovat a budu mít plný sklad? 

jak bylo výše napsáno + nepustí tě to do hry (odměnu by nebylo možné uložit).

Edited by Marie_CZ

Jak myslíš, že mě to nepustí do hry? Dejme tomu, že mám 199 věcí, sklad na 200 a zadám nákup čtyř věcí s nějakou nízkou cenou, takže nikdo mi je neprodá hned, ale třeba až když odejdu - to se už nedostanu do hry? A počítá se nějak šrot a měď do toho limitu? 

Ne, je to tak, že když más 199 věcí a vyhraješ bitvu, dostaneš item a budeš na 200/200, tak další bitvu ti to nepustí, bo máš plno.
Hrou myslí Marie bitvu. Jak je to s nákupem si nepamatuju, když tak to večer zkusím. 

2 hours ago, Jerson said:

Jak myslíš, že mě to nepustí do hry? Dejme tomu, že mám 199 věcí, sklad na 200 a zadám nákup čtyř věcí s nějakou nízkou cenou, takže nikdo mi je neprodá hned, ale třeba až když odejdu - to se už nedostanu do hry? A počítá se nějak šrot a měď do toho limitu? 

Jednoduse ti to napise ze nemuzes zadat nakup na 4 kusy kdyz nemas misto. A tim ze te to nepusti do hry, tak presne tak to funguje. Kdyz mas plnej sklad tak te to proste nenecha se prihlasit do bitky.

O víkendu se mi právě nějak podařilo dosáhnout toho, že jsem měl ve skladu 198 položek, dvě objednané a další se mi vyráběla (tak počítám že materiál za ní se už musel odečíst), tak jsem raději ty dva nákupy zrušil a trochu uvolnil sklad. 

Teď se koukám, že Goblin žere pouze 2 energie a je celkem levný.
7x Goblin + Chameleon by nemuselo být špatné vozítko. Ještě jsem to nepotkal, jde to postavit?
Má sice o 10% menší poškození než Sledge (a lepší přesnost), ale když se jich tam vejde o 75% více...:006j:

10 minutes ago, HavranRyc said:

Teď se koukám, že Goblin žere pouze 2 energie a je celkem levný.
7x Goblin + Chameleon by nemuselo být špatné vozítko. Ještě jsem to nepotkal, jde to postavit?
Má sice o 10% menší poškození než Sledge (a lepší přesnost), ale když se jich tam vejde o 75% více...:006j:

postavit to de,ale problém s goblinem je,že prd vydrží (navíc je obrovskej takže ti ho hned ustřílí,leda to nějak krutě schovat do skříně)takže se na melee nedá použít a celkově se s nim špatně hraje...ale když máš skill mohlo by to bejt dobrý....

Edited by Kaunmann

Tak už také potkávám dvacet dronů v bitvě, případně i věží, a je to fakt vopruz.

59a78443502b1_protinoka.jpg.9d13cfd6005e

5:30. uff. ale zase jsem si při tom alespoň udělala manikúru a všila nový zip do motobundy...

:006j:

4 hours ago, Marie_CZ said:

59a78443502b1_protinoka.jpg.9d13cfd6005e

5:30. uff. ale zase jsem si při tom alespoň udělala manikúru a všila nový zip do motobundy...

ja ja ja ja uz to mam hotovy pancelko......

CYKA BLYAT

2 hours ago, Steeltruck said:

ja ja ja ja uz to mam hotovy pancelko......

CYKA BLYAT

Nováku, až se ti konečně od někoho podaří opsat úkol z ruštiny, stav se nenápadně u zástupce ředitele mozkomíšních moků - shání povahu jako ty na špicla ve Stohu stádní menáže. a nezapomeň se mu pochlubit, jak jsi napráskal šesti prvňákům - třeba si o tom také budeš moci založit nástěnku!

Edited by Marie_CZ

8 minutes ago, Marie_CZ said:

Nováku, až se ti konečně od někoho podaří opsat úkol z ruštiny, stav se nenápadně u zástupce ředitele mozkomíšních moků - shání povahu jako ty na špicla ve Stohu stádní menáže. a nezapomeň se mu pochlubit, jak jsi napráskal šesti prvňákům - třeba si o tom také budeš moci založit nástěnku!

slabonky. Moc slabonky.

jen tak ze zvědavosti: proč mě nazýváš čubkou/děvkou a kam/proč mám táhnout?

Edited by Marie_CZ

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...