Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, SG_semda said:

Jezis jdete s tim do haje, ja si chci cist o crossoutu a ne jak se vy dva blbci nesnasite:014j:

jsem blbá proto, že jsem: a) přes dvě hodiny čekala, zda ten příspěvek/nadávky nesmaže/neupraví, b) že nehodlám přecházet bezdůvodné nadávky, c) že do tohoto fóra vůbec přispívám?

Edited by Marie_CZ

3 minutes ago, Marie_CZ said:

jsem blbá proto, že jsem: a) přes dvě hodiny čekala, zda ten příspěvek/nadávky nesmaže/neupraví, b) že nehodlám přecházet bezdůvodné nadávky, c) že do tohoto fóra vůbec přispívám?

dé je správně :D

24 minutes ago, Marie_CZ said:

jsi blbá protože na ně reaguješ... a on taktéž...

takový dva kidi no...

Včera jsem vyzkoušel dva Fat Many (a Chameleon). 

Zaprvé to chce celky balík munice, ten ještě nemám. A zadruhé řeším, zda dát dva kanóny vedle sebe nad kabinu, nebo jeden před kabinu a jeden nad ní. První umožňuje střílet dopředu i dozadu oběma věžemi, do boku jen jednou, ale dokud mám alespoň jednu, můžu střílet všemi směry. Když je dám nad sebe, horní může střílet všemi směry, ale když o ní přijdu, spodní věž střílí jen do přední polosféry. 

A čím máte lepší zkušenost? 

Btw nereagovat na urážky a nadávky mi nepřijde jako nejlepší způsob, jak je vyřešit

• Like 1
  • Thanks 1

trochu mi to zavání lhostejností anonymní společnosti či rovnou "natavit druhou tvář" - ani jedno není moje cesta.

ale abychom si mohli počíst i o něčem cro$$outím, tak nám aktivní serža Semda jistě sem dá vytříbený komentář (např. o výhodách a skladebních vlastnostech jednotlivých typů) k obrázku radarovému, něco jako Rukověť mladého radisty:

Radary.thumb.jpg.37e0512d936919587f39b83

:002j:

IMHO tady neni co řešit, když máte energii tak vylepšenej modrej detektor je jasná volba, jinak  modrá anténa...všechno ostatní je zbytečný navyšování PS (PvP) a větší dosah netřeba... :) do brawlů fialky no

Edited by Kaunmann

vejde se ten velkej ammo pack do díry pod kabinu ? nevim jestli si ho mám vyrábět...takle na první pohled mi příde, že má na vejšku jen dvě políčka takže by se tam vlezt moh...???

Díky Marie:CZ za odpověď a hned mám v závěsu další :) 

uvažuju taky o pásech a když sem si porovnal small tracky s large wheelema tak mi na fialku přídou dost slabý (ale přitom sou to aktuálně nejdražší pásy na trhu). V čem je jejich výhoda? Nějak jí nevidim moc... ani rozměrově nemyslím, že sou nějak výrazně menší...

whel.jpg

Edited by Kaunmann

Pokud jsem pochopil dobře, tak pásy mají výhodu v otočení na místě. Ale asi jsem ještě nikoho s malými pásy nepotkal.

Malé pásy jsou naprosto k ničemu a jsem rád, že se mi podařilo je dobře prodat. Ten poměr cena/výkon je naprosto k pláči. Malá tonáž vzhledem k váze a navíc snižují maximální rychlost. Navíc jejich "malé" rozměry klamou, neboť dva stavební bloky nad ně nejde vůbec nic dát, takže pokud přijdeš o kolo, může díru po něm částečně zakrýt jeden z blatníků, ale po pásech ti zbyde velká díra do vnitřku vozidla. A tím jak kolem nich nemůžeš nic dát také přijdeš o možnost lepší estetiky :)  S otáčením na místě to taky není žádná sláva, pokud nemáš jen mini vozítko s jedním párem lehkých pásů, to se pak točí jak fidget spinner. Rozhodně bych nekupoval, leda jako dlouhodobou investici, jestli někdy zlepší jejich vlastnosti.

• Upvote 1

On 9/2/2017 at 8:51 PM, Kaunmann said:

ale přitom sou to aktuálně nejdražší pásy na trhu

To jsou jen z toho duvodu, protoze jsou potreba na craft Reaperu, coz jak jiste vite je nejprodavanejsi legendarka.. Nebo aspon tomu tak bylo, naposled co jsem se dival.

• Upvote 1

to by mě zajímalo, na základě čeho se ta popularita (a řazení v marketu dle ní) řídí; doufám, že si nikdo nemyslí, že se Reaperů prodá za jednotku času více, než třeba momentálně "vysoceobrátkových" plechovek z posledního eventu (které ani na první stránce řazení nejsou).

Edited by Marie_CZ

4 minutes ago, Marie_CZ said:

to by mě zajímalo, na základě čeho se ta popularita (a řazení v marketu dle ní) řídí; doufám, že si nikdo nemyslí, že se Reaperů prodá za jednotku času více, než třeba momentálně "vysoceobrátkové" plechovky z posledního eventu (které ani na první stránce řazení nejsou).

To ví jen ten co ten script napsal a možná to neví ani on (zkušenost z vlastní praxe:p).
Ale mohlo by to být počítáno z obratu, to by ten Reaper i odpovídal.

Záleží na období za které to měří. Dlouhodobě ne, ale pokud je to na denní či kratší bázi, tak se mi to zdá reálné.

Tak jsem si koupil TOW. Dyť ta zbraň je přímo designovaná na prudění nováčků. Ono se to jinde než na strater vozidle použít nedá, protože díky tomu reloadu nemáte čas na nic jiného než je spamovat a ovládat. To že nic nedělá je jiná věc:p.

Edited by HavranRyc

jako že míru popularity položky určuje její schopnost vygenerovat nejvyšší obrat v krátkém časovém úseku? to mi přijde dost mimózní i na rusáky.

spíš bych si tipla (ne)nápadné podsouvání drahé/žádané položky ve snaze dotlačit zájemce ke koupi coinů.

9 minutes ago, Marie_CZ said:

jako že míru popularity položky určuje její schopnost vygenerovat nejvyšší obrat v krátkém časovém úseku? to mi přijde dost mimózní i na rusáky.

spíš bych si tipla (ne)nápadné podsouvání drahé/žádané položky ve snaze dotlačit zájemce ke koupi coinů.

Je to měření obratu v daném čase (za poslední hodinu/den/týden...). Naprosto regulérní metrika. 
Koukej na to jako: "Za co se v poslední době nejvíce utrácí."
Tuhle metriku používá každý obchod. Chceš vědět v čem se ti točí peníze. Banky např. zakládají nejvíc běžných účtů, ale zisk se generuje jinde (půjčky/karty).

Mít to jen na počet, tak je to seřazené: commony, rare, epic, legendary, relic.

• Upvote 1

Jakými součástkami se dá zrychlit nabíjení Waspů?  A jakého k nim dát řidiče, když žádný nemá specializaci na rakety?

Jinak ty plechovky ... to je spíše do obchodu.

18 minutes ago, Jerson said:

Jakými součástkami se dá zrychlit nabíjení Waspů?  A jakého k nim dát řidiče, když žádný nemá specializaci na rakety?

Bulldog: unguided rocket damage + 3 %.

19 minutes ago, HavranRyc said:

Je to měření obratu v daném čase (za poslední hodinu/den/týden...). Naprosto regulérní metrika.

a protože naprosto regulérně si to Reaper metelí stále v čele (oproti Equalizérům), tak jsem napsala, co jsem napsala. tečka.

Edited by Marie_CZ

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...