Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

může mi někdo vysvětlil, proč když dám při podebrání (dále uvedené položky se dotýkají střechy protihráče) sebezničení, tak výbuch (5200 dmg.) gas generátoru (1500 dmg. / 10 m), motoru (400 dmg. / 2 m), čtyř beden munice (2400 dmg. / 5 a 10 m) a velkého barelu (900 dmg. / 10 m) neočeše ani pitomý dekor?!? tedy je pravda, že se jednalo o bijce ruského, ale i tak by to alespoň deset pts. mohlo ubrat...

:015j:

Edited by Marie_CZ

4 hours ago, Marie_CZ said:

může mi někdo vysvětlil, proč když dám při podebrání (dále uvedené položky se dotýkají střechy protihráče) sebezničení, tak výbuch (5200 dmg.) gas generátoru (1500 dmg. / 10 m), motoru (400 dmg. / 2 m), čtyř beden munice (2400 dmg. / 5 a 10 m) a velkého barelu (900 dmg. / 10 m) neočeše ani pitomý dekor?!? tedy je pravda, že se jednalo o bijce ruského, ale i tak by to alespoň deset pts. mohlo ubrat...

:015j:

seš si jistá, že tě nikdo nedodělal před odpočtem sebedestrukce ? jiný vysvětlení nevidim..

59ae2b29b2ef2_redcross.jpg.25b812c0737c1

v dnešní době si nemůžeš být jistý ani včasným zásahem vozu červeného kříže...

:006j:

také vám v garáži stále svítí u úkolů jednička, i když máte vše splněno? pochybuji, že to je známka za jejich řádné splnění.

Edited by Marie_CZ

29 minutes ago, Marie_CZ said:

také vám v garáži stále svítí u úkolů jednička, i když máte vše splněno? pochybuji, že to je známka za jejich řádné splnění.

jo taky a netušim čim to může bejt ,ale dost mě to irituje :)

A nepočítá to náhodou i mise ze Session? Jinak nám dojem, že závodní kola dost špatně drží v horším terénu, v porovnání s dvojitými je rozdíl dost značný. 

2 hours ago, Jerson said:

Jinak nám dojem, že závodní kola dost špatně drží v horším terénu, v porovnání s dvojitými je rozdíl dost značný. 

Taky mi to přišlo. Pořídil jsem si je jako první, kvůli velké struktuře, ale vzhledem k tomu že jsem s nimi občas pěkně bruslil, začal jsem je postupně vyměňovat.

Stejně by u těch kol mohly být ještě údaje o rychlosti a přilnavosti.

podle mých závodních výzkumů sou nejrychlejší pneumatiky landing na dobrém  (pevném) povrchu a na horším (měkčím) studded...

33 minutes ago, Steeltruck said:

zkousite nekdo stestenu zde ?

jo něco sem stvořil jen tak ze srandy,ale otázka je jak to budou hodnotit,některý vozítka vypadaj fakt skvěle :)

A tam jde jen o to že to vozidlo vyscreenuji a hodim do vlákna, či to někam pošlu?

Beru zpět, rozklikl jsem si pravidla:DD..........

Edited by SamaelVargus

1 hour ago, Kaunmann said:

jo něco sem stvořil jen tak ze srandy,ale otázka je jak to budou hodnotit,některý vozítka vypadaj fakt skvěle :)

ja to zkusim s timhle....

screenshot-170905-115606.jpg

screenshot-170905-143710.jpg

Edited by Steeltruck

1 minute ago, SamaelVargus said:

A tam jde jen o to že to vozidlo vyscreenuji a hodim do vlákna, či to někam pošlu?

musis to ulozit do exibice s nazvem "Newbie ......"

misto tecek si das neco svyho. Do toho vlakna to dat taky muzes, ale priorita je ta exibice.

Edited by Steeltruck

23 minutes ago, Steeltruck said:

ja to zkusim s timhle....

screenshot-170905-115606.jpg

já se přávě rozhodoval jestli tam dávat fialový věci když je to pro newbie...a zkusil sem to bez nich...ale vetšina hráčů tam má fialový i  žlutý...

1 hour ago, Kaunmann said:

já se přávě rozhodoval jestli tam dávat fialový věci když je to pro newbie...a zkusil sem to bez nich...ale vetšina hráčů tam má fialový i  žlutý...

hned prvni dotaz na to je v tom vlaknu, a odpoved je "cokoliv". takze i legendary....

Začal jsem stavět auta s nefunkčními středními koly, tedy ony jsou funkční, ale v běžném terénu se nedotýkají země. Stejně ale buď zvyšují nebo snižují rychlost, podle toho jestli mi pár kilo chybí nebo přebývá. Je to takové divné, ale potřebnou nosnost díky tomu splním.

screenshot-170906-195416.jpg

Hádejte co bude další nerfnuto.
Můj žhavý typ jsou děla. Broky už se skoro nejezdí. Co teď potkávám tak do cca 9k PS jsou to guny, nad 9k PS jsou to guny a Reapeři. Teď se k nim přidají ještě Vectoři.
Ti teď vypadjí luxusně. Větší dmg než Spectre, menší energie, netřeba stackovat schopnost. K čemu ty Spectry vlastně jsou? :p

12 energy:

Spectre: 300% dmg - 450% full stack

Vector: 460% dmg all time

Dotaz: Jezdí někdo s Pyre? Přemýšlím jak by fungovala odpalovací platforma s 7x Pyre. Číselně to vypadá v pohodě, ale vzhledem k tomu že to nepotkávám, tak bude někde nějaký problém. Bohužel si nemohu dovolit jich 7 koupit a otestovat to.

Díky

Edited by HavranRyc

4 hours ago, HavranRyc said:

Dotaz: Jezdí někdo s Pyre? Přemýšlím jak by fungovala odpalovací platforma s 7x Pyre. Číselně to vypadá v pohodě, ale vzhledem k tomu že to nepotkávám, tak bude někde nějaký problém. Bohužel si nemohu dovolit jich 7 koupit a otestovat to.

Díky

Kámoš to chvíli jel (na PS4) a zase to rozprodal. Tvrdil že s tím měl hrozně málo expů. Údajně i když rozséval velké poškození, tak pak za part destruction měl okurka.

5 hours ago, HavranRyc said:

Hádejte co bude další nerfnuto.
Můj žhavý typ jsou děla. Broky už se skoro nejezdí. Co teď potkávám tak do cca 9k PS jsou to guny, nad 9k PS jsou to guny a Reapeři. Teď se k nim přidají ještě Vectoři.
Ti teď vypadjí luxusně. Větší dmg než Spectre, menší energie, netřeba stackovat schopnost. K čemu ty Spectry vlastně jsou? :p

Tak s těma gunama je to víc než pravděpodobné,z nějakého důvodu se jde cestou toho co je oblíbené pro jistotu nerfnou přitom třeba ten Caucasus sem používal hodně dlouho i před nástupem oblíbenosti a jeho potenciál je spajtý s rámovýma konstrukcema ne s tím že byl extra dobrý.A ten nerf kdy mu ubrali výdrž přesto že je to jedna z největších zbraní a otáčení zároveň je trochu až moc,u rychlejších cílů se nestihne ani natočit a uletí.Samozřejmně nejde jeho spodní část opancéřovat jelikož matrix je pak zmatený a i když cíl sleduje a zaměřuje tak přesto že hlavně i čidlo jsou volné tak nestřílý.:007:  Osobně bych tipnul i na budoucí nerf Vectorů jelikož jsou oblíbený taky s odůvodněním že málo lidí hraje Spectre .......

Já hlavně nepochopil jejich smysl pro balance.

Máme TOW který masakruje nováčky. -> Předěláme TOW tak, aby jinde než na masakrování nováčků nešel použít. (On totiž nejde použít (nejde ovládat) s žádnou jinou zbraní ve hře).
Máme Caucasus který masakruje nováčky. -> Předěláme Caucasus tak, jinde než na masakrování nováčků nešel použít.

Rozumíte jejich uvažování někdo? Mě to hlava nebere, tak kdyby byl někdo tak hodný a vysvětlil mi co tím sledují, budu rád.

P.S.: Stejně jediné co se stane je, že na frame buildu teď místo Caucasusu budou meele zbraně. A hádejte jak to zase vyřeší? Nerfnou meele zbraně:p.

Edited by HavranRyc

Na nerf u děl bych to rozhodně neviděl. Možná úprava mechaniky, neboť v současné době je poškození od děl dost nekonzistentní. Podobně jako u zmíněných Pyre. Nejvíc jsem zkoušel 6 najednou. Je to docela sranda, ale když řekneš, že damage od děl je nekonzistentní, tak u Pyre to plati čtvernásob. Je to o hrozně o štěstí, podle toho, co trefíš. Pokud trefíš kabinu nebo nějakou explodující součástku, tak je to paráda. Pokud ne, tak vidíš třeba mocný zásah za 1700 DMG, ale ten trefí jednu součástku, která má 25HP a zbytek trefí okolní součástky za 5 damage. Při zásahu do některých zbraní si ani nejsem jistej, jestli to vůbec něco dělá. :D  Taky jsou hrozně křehký a v podstatě cokoliv je hned ustřelí. Ale výhodou je nízká spotřeba energie. Takže si nechávám na skladě dva kousky a občas používám, když zkouším nový build. Ale jestli jich cheš kupovat 7, tak to už bych šel radši do Hurikánu.

4 minutes ago, HavranRyc said:

Rozumíte jejich uvažování někdo? Mě to hlava nebere, tak kdyby byl někdo tak hodný a vysvětlil mi co tím sledují, budu rád

Prostě nemaj ponětí, co s tim PS systémem dělat a na nějaký výrazný změny v systému jsou líný a/nebo se toho bojej. Nechtěj dávat tvrdý omezení kvůli svobodě stavění, ale nejsou schopný něco vymyslet, aby omezili sealclubbing. Caucasus ať klidně zadupou do země, ale toho TOW je škoda, bavilo mě s ním hrát. Chce to jen upravit matchmaking a PS systém, nic víc.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...