Jump to content

Konstrukce vozidel

Jerson
 Share

Recommended Posts

Měli by dávat větší důraz na zbraně, které vyžadují ovládání a přesnost, namísto zbraní s prostorovým efektem a automatickým dronům. Tedy Takový Vector by měl mít nejlepší poměr dmg/s, pak kulomety, pak raketomety, granátomety a brokovnice, pak samonaváděcí rakety, a pak všechny drony a automatické věže. Nicméně pokud nemají žádnou základní rovnici účinku zbraní a balancují čísla v podstatě náhodně, takžře změna o 30 nebo dokonce 100 % účinnosti není žádný problém, tak jim do hlavy taky nevidím.

Jaké máte zkušenosti s Pathfinder bednou? Otevřít nebo prodat? Z popisu jsem nepochopil jestli dostanu fialku vždy, nebo je to klasická 85,5% common, 14% Rare, 0,5% fialka?

Díky 

6 hours ago, HavranRyc said:

Jaké máte zkušenosti s Pathfinder bednou? Otevřít nebo prodat? Z popisu jsem nepochopil jestli dostanu fialku vždy, nebo je to klasická 85,5% common, 14% Rare, 0,5% fialka?

Díky 

Jestli je ze Saison na hard tak z toho pada fialová vždy a záleží na štěstí,bedna se dá střelit za +- 380 céček a když sem z toho měl radar tak šel za 430 ale naposledy mi z toho vypadl Klarinet který má pod 300 cenu.... takže zálaží na tom jak moc jsi ochotný to risknout

On 19. 9. 2017 at 9:51 PM, GS_Kurt_Knusper said:

Jestli je ze Saison na hard tak z toho pada fialová vždy a záleží na štěstí,bedna se dá střelit za +- 380 céček a když sem z toho měl radar tak šel za 430 ale naposledy mi z toho vypadl Klarinet který má pod 300 cenu.... takže zálaží na tom jak moc jsi ochotný to risknout

Jo, postavil jsem si Mk2 motor a když ty bedny klesly na 350, tak ji otevřel a padl druhý:p.

Jinak jsem stáhl a lehce upravil build na 2 děla. Kupodivu ta odlehčená konstrukce se spoustou místa funguje snad lépe než těžký armor. Tím že všechno detonuje hned na první vrstvě překližky, tak to hodně vydrží (cca první dři salvy co chytnu nejdou do HP, jen to očeše ty překližkové desky) a ještě se to dobře hýbe.

screenshot-170923-133058.jpg

Lidi co si myslíte o Hammerfallech... šli by jste do nich. Nějak jsem byl rozhodnut že když legendárku tak Reaper. Jenže mě prostě baví ten agresivní styl s broknama. Ale 5 energie za broknu mi přijde moc.

Kdo má nebo zkoušel poraďte.

10 hours ago, SamaelVargus said:

Lidi co si myslíte o Hammerfallech... šli by jste do nich. Nějak jsem byl rozhodnut že když legendárku tak Reaper. Jenže mě prostě baví ten agresivní styl s broknama. Ale 5 energie za broknu mi přijde moc.

Kdo má nebo zkoušel poraďte.

Asi takto viz obrázek, co je ale na nich pozitivum - jejich passivní skill, který dělá  :  má malou šanci že při zásahu v podstatě zmrazí cíl na 1s, respektive mu zablokuje otáčení zbraní

brokny.png

Já nad nimi taky uvažuju, ale zatím to vypadá že se to nevyplatí. Chtělo by to na to nějaké udělátko pro výpočet dmg. 
Dost s tím budou hýbat Coolery, přece jenom 2x Hammer + 3 Coolery a jeden Radiátor (Chameleon) by mohl mít slušné výsledky, ale stačí to na 3x Thunder + Cooler + Radiátor?

Zdravím, začínám se velmi pomalu prokousávat stavbou vozů, nemáte někdo nápad na pěkné vozítko: 2krát spectra a jeden vector? Já uroveň15:) 

Ahojte výtržníci :-D

Mám technický dotaz. Chci si konečně vyrobit něco pořádného, konkrétně chci vyrobit Spectre 2.
Mám vyrobené 2x Vector + 2x Ammo pack + 2x Dron Falcon. Mám i šrot, dráty a měď (chápeme se). Pochopitelně mám i Nomády na patřičné úrovni a k tomu mám i zakoupených 5 ks Build parts. Jsem na úrovni 18. Vše naházené ve skladu. Přesto mi stále Nomad HQ hlásí, že mi chybí 1x Ammo pack a 2x Vector.
Co s tím? Co je špatně? Poraďte prosím. Díky moc :-)

Jo a ještě detail. Když chci dát upgrade Vectorů, tak mi to ve skladu píše In use a upgrade není dostupný....je neaktivní.

NEzáleží na tom jestli je to na voze nebo ve skladu. Stále ty Vektory hlásí, že jsou použité a do sestavy na Spectre se nezapočítají. Zkoušel sem uložit auto bez zbraní a ledasco dalšího, ale stejně to stále nejde.

23 minutes ago, VikousCZ said:

NEzáleží na tom jestli je to na voze nebo ve skladu. Stále ty Vektory hlásí, že jsou použité a do sestavy na Spectre se nezapočítají. Zkoušel sem uložit auto bez zbraní a ledasco dalšího, ale stejně to stále nejde.

Nemáš je náhodou na leviathanovi? 

Herdek!!! Leviathan mě nenapadl!!! Jdu to prověřit!

Tak je to ono. To by mě teda nenapadlo. Díky moc a všichni co se s tím setkají už budou vědět :-)
Díky moc za pomoc.

Jak lze mít víc energie? MAx kabina je 11 k tomu ta legendárka co dává +4.......víc už nejde, ne? Nebo máš něco spešl za odměnu?

27 minutes ago, VikousCZ said:

Jak lze mít víc energie? MAx kabina je 11 k tomu ta legendárka co dává +4.......víc už nejde, ne? Nebo máš něco spešl za odměnu?

nejvice je 12 a to z EPIC kabiny HAMBACK(nebo HUMBACK ted nevim) takze s APOLO generatorem je to 16

• 2 weeks later...

Ty drony....myslím pojízdný hajzlíky...to se bude muset omezit ještě radikálněji. Začíná to být neúnosný.

Ti blbečci nehrají, jen slouží jako rozvoz. Chtělo by to nějaký limit počtu dronů na auto. Pak postřílím za hru klidně 20 dronů a už mě to fakt silně nebaví.

Edited by VikousCZ

Budou měnit všecko, humpback by měl mít od nového updatu 9 energie základ a k tomu 2 (díky tomu že je epic) takže místo 12 by měl mít teoreticky jen 11, za to quantum by měla stoupnout z 11 na 13 energií, tudíž s apolem by měla mít teoreticky 17 energie takže tadáá droni jsou opět zde. :) Ale samozřejmě uvidíme, jak to nakonec dopadne, vše se může změnit.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...