Jerson

Konstrukce vozidel

Recommended Posts

Quantum je střední kabina, takže 10+2, jako teď Humpback. Takže 4 drony bude rozvážet Quantum při mnohem větší rychlosti. A taky bude novej Steppenwolf balíček s novou kabinou. Takovej lehčí Humback, buď 12 nebo taky 11 energie. Tu si rozhodně seženu.

Ale vzhledem k tomu, jak na tu plánovanou změnu všichni nadávaj, tak na to snížení energie asi moc nedojde.

Tak na snížení energie došlo a akorát mě donutili přejít na Quantum. Už je pod střechou a energie navíc se hodí. Lepší kabina zatím není.

Zdravím,

rád bych vás poprosil o pár rad do začátku, protože bez češtiny to je pro mě o to těžší. Hraju to asi 3 dny, jsem 9 lvl. Včera jsem si koupil Jawbreaker kabinu a zkusil postavit tohle. Výzbroj 2x Rapier kanon. To jsou veškerý modrý věci (kromě Fuel tanku), co zatím mám. V podvozku mám Fuel Tank, Fuel barrel, ten základní generátor, co snižuje ohřev zbraní o 25% a za kabinou Car Jack. Vše ostatní jsou díly, co se mi samy odemkly.

Jelikož vy to už nějakou dobu hrajete, tak bych rád slyšel nějaký rady a postřehy, co změnit, co nedělat atd... Předem díky :-)

crossout.jpg

2 hours ago, ser_Bronn said:

Zdravím,

rád bych vás poprosil o pár rad do začátku, protože bez češtiny to je pro mě o to těžší. Hraju to asi 3 dny, jsem 9 lvl. Včera jsem si koupil Jawbreaker kabinu a zkusil postavit tohle. Výzbroj 2x Rapier kanon. To jsou veškerý modrý věci (kromě Fuel tanku), co zatím mám. V podvozku mám Fuel Tank, Fuel barrel, ten základní generátor, co snižuje ohřev zbraní o 25% a za kabinou Car Jack. Vše ostatní jsou díly, co se mi samy odemkly.

Jelikož vy to už nějakou dobu hrajete, tak bych rád slyšel nějaký rady a postřehy, co změnit, co nedělat atd... Předem díky :-)

crossout.jpg

Vynechal bych Car Jack (většinou tě někdo zvedne a 1 energie se dá využít lépe) a víc bych obrnil kabinu. Takhle budeš dostávat rovnou žlutou damage (tzn. přímo do kabiny z celkového hp baru). 

Dne 6. 20. 2017 v 18:17 řekl Marie_CZ:

přijde na to, jaký typ vozidel, zbraní (a hraní obecně) preferuješ: na lehké buginy (kabina "Growl", kulomety) zvol Lunatics, na těžkou výbavu (kabina "Humpback", kanóny) se přidej ke Scavengers, Nomads mi přijdou takoví nevýrazní. nejuniverzálnější kabina je "Jawbreaker". na pomalejší/rozvážnější ježdění se mi osvědčily pásy "Armored track" (stačí pouze ty), "Hardened track" jsou svižnější, pro velkou odolnost se hodí dopředu a za ně stačí jeden pár kol. samotná kola je dobré mít alespoň ve třech párech. u kanónů je nejlepší poměr výkon/napájení/cena u "Little Boy", nejoblíbenější kulomety jsou "Spectre-2", s raketometem "AT Wasp" (případně s dražším "Cricket 1M" ) se dá také dobře vyřádit. také je dobré si uvědomit, že u některých zbraní se míří natáčením vozidla, takže sice výkon velký, ale reakce pomalé a je třeba více předvídat. zásadní je koupit generátor energie napájení, u lehkých vozidel "Car jack", ke kanónům "Ammo pack(y)", k rychlopalným zbraním chladič(e) a radiátor(y). pro lepší přehled o bojišti občas používám vylepšený "Improved radar Antenna  M" (dosah 585 metrů a nepotřebuje napájení).

pro zrychlení postupu ze začátku hraj easy raids a maximálně do vyčerpání bonusového denního limitu 60.000 bodů. všechny vyježděné komodity prodávej a obratem dokupuj potřebné vybavení. pro 200 jednotek benzínu (denní příděl zdarma) je třeba level 10, tak před tím (pokud je čas na hraní) klidně dokupuj v obchodě. jinak obchodování se momentálně téměř nevyplácí (časy, kdy jsem koupila Humpback za 1.600 a prodala za 3.500 jsou pryč) a je časově náročné, výroba také moc smyslu nedává (kolikrát je levnější a především okamžité si věc rovnou koupit).

při nákupu slotů pro vozidla ("Blueprints") pozor na to, že disketa "Blueprint storage" je pouze na jeden slot! (toto info mě stálo 900 c :-D ), ale dá se využít osm výstavních slotů (Publish>Exhibition>Owned) a dle momentální potřeby si dříve uložená vlastní vozidla stahovat.

: 001J;

Zdarec, jaký je rozdíl mezi chladičem a radiátorem? Při použití Cricket 1M jsem nezaznamenal žádný efekt v rychlosti přebití. Díky. 

Radiátor prodlužuje střelbu zbraní (miniguny, whirlwindy atd.) a chladič  urychluje chlazení zbraní po přehřátí (tzn. když střílíš dlouho a zbraň se ti přehřeje, zkrátí ti to o ty % na chladiči dobu potřebnou k ochlazení zbraně). Bohužel na crickety, kanony a ostatní zbraně, které se přebíjí to nefunguje a pro přebití zbraní/modulů musíš použít už motor, který tuto schopnost má. Radiátor/chladič se dá použít jen u zbraní, které se střelbou zahřívají/chladí při přehřátí (poznáš to podle toho, že když střílíš, tak se u zbraně zvedá ten žlutý proužek, nebo jak to nazvat (třeba u brokovnic, minigunů).

S tím motorem jsem si to tušil, že to bez něj neurychlí nabíjení. Co se týká chladiče a radiátoru tak jeden by měl fungovat za jízdy a druhý v klidu ? 

Ve dnech 20.1.2018 v 12:49 hodin řekl Lukas_29_:

Edited by HovadoCZE

12 hours ago, HovadoCZE said:

Co se týká chladiče a radiátoru tak jeden by měl fungovat za jízdy a druhý v klidu ? 

To je perk u těch fialových. Fialový radiátor přidává 70% a za jízdy až dalších 30% k tomu. Zato fialový chladič zrychluje chlazení o 70% + 30% pokud stojíš na místě. U ostatních je jedno, jestli jedeš a jak rychle.

Ještě můžu připomenout, že od posledního updatu radiátor funguje tak, že snižuje množství "tepla" které produkuje každá střela. Do té doby radiátor zvyšoval množství "tepla", které jsi mohl nastřílet, a tím se prodlužovala doba na ochlazení. Takže teď se víc vyplatí mít obojí najednou.

Další dotaz. Pokud se otočím "na boudu" ( kolama vzhůru) tak mě spoluhráči nemůžou eRkem dát zpět na kola. Krouží kolem mne, strkají ale R nefunguje. A asi to nebudou Noobové, PS 9k. Za každou radu díky.

Nejspíš máš v nastavení zaškrtnutu možnost "refuse help" to pak znemožňuje spoluhráčům tě obrátit. Možná sis zaškrt omylem, pokud sis vypínal přichycení harpuny spoluhráčů (možnost hned pod tím)

Ahoj.
Vrátil jsem se cca po půl roce pauzy a zas mě to na chvilku baví.
Jen nemám přehled, co se jak změnilo a posunulo.
Momentálně jezdím do cca 8000 PS, na víc mi chybí kabiny a kosmodisk (Apollo). Co se teď jezdí na kšeft?
Na čem farmit scrap a coiny? Dřív to byly brawly, ale do těch teď nemám stroj:(.
Koumám že přibylo několik surovin a já nemám ani coiny, ani jiné suroviny), takže ani s výrobou teď nepohnu, než to najezdím.

Zatím farmím Plastic přes medium raidy, ale jde to pomalu...

Díky

Byla velká deflace coinů a ceny fialových itemů se propadaly pod 300, tak přidali plast, aby ceny upravili, ale trochu to přepískli. Takže teď bolí cokoliv pořizovat. Ale zase se vyplatí prodat nepotřebné epické a legendární věci. (Snad ty ceny časem klesnou) Na podobném PS teď jezdím taky. Bohužel mám unikátní brokovnice z nedávného eventu Fafnir, a jeden už se vyšplhal na 700. Ale zkusil bych modré Junkbow, chameleon k tomu a neměl by být problém :)

Změnili zbraně na blízko, takže se teď hodně hraje Harvester. Takže máš vlastně dvě možnosti - přidat se k nim, a nebo postavit mašinu na pásech, ty docela odolávají i proti Harvesteru. A nebo být rychlejší a ujet jim. Většina těch mašin, se kterými na 8000 PS kombajnisti jezdí má vysokou maximální rychlost, ale relativně nízkou akceleraci. Proto doporučuju ty brokovnice, obkroužit a rozstřílet, nebo aspoň ustřelit kola a ujet.

• Upvote 1

Tak výbavu nějakou mám.
Pořád funguje triple Thunderbolt, nějaký Fat man se taky najde (kolem 3300 PS funguje slušně). Dokonce mám i jeden Reaper a rozestavěný druhý, ale že bych z nich byl nadšený se říct nedá.
Zmizely drony, naopak je hromada raketýrů a právě kombajnů.
Furt je to o burst damage, takže miniguny jsou out... 

On 10/6/2017 at 9:09 PM, delpr said:

Zdravím, začínám se velmi pomalu prokousávat stavbou vozů, nemáte někdo nápad na pěkné vozítko: 2krát spectra a jeden vector? Já uroveň15:) 

Ahoj, taky se vracím - přítelkyni to začalo bavit, tak spolu farmíme noobky :D Zkusil jsem postavit 11k plus na CW, ale chce to poladit. Hrajete tu někdo v top 30 klanu?

Možná je to jen můj dojem, ale vychvalovaný Ekvalizer mi příjde takový neslaný, nemastný. Čím to asi je. Jaké máte zkušenosti vy?

Edited by Josef_CZ_

1 hour ago, Josef_CZ_ said:

Možná je to jen můj dojem, ale vychvalovaný Ekvalizer mi příjde takový neslaný, nemastný. Čím to asi je. Jaké máte zkušenosti vy?

Equalizer je super. Ale jako všechny miniguny je nevhodný na PvP. Zvlášť v téhle metě kde se hraje peek and boo na long range s kanóny a raketama.
Než je roztočíš, tak o ně přijdeš a nepřítel zaleze.
Ale na PvE je to super zbraň. Samozřejmě pořádně funguje v počtu 4 až 5 kusů, případně 3-4 + Aurora.

Já složil druhý Reaper a teď řeším jestli udělat Phoenixi nebo Pyre.

Edited by HavranRyc

2 hours ago, HavranRyc said:

Equalizer je super. Ale jako všechny miniguny je nevhodný na PvP. Zvlášť v téhle metě kde se hraje peek and boo na long range s kanóny a raketama.
Než je roztočíš, tak o ně přijdeš a nepřítel zaleze.
Ale na PvE je to super zbraň. Samozřejmě pořádně funguje v počtu 4 až 5 kusů, případně 3-4 + Aurora.

Já složil druhý Reaper a teď řeším jestli udělat Phoenixi nebo Pyre.

S Aurorou je to zajimavá kombinace. A co se tyče PvP, zkousel sem Auroru s minigunem jako doražec nebo troll. Pokud se to umi hrat, je to docela sranda. Hraju Cro$$out 2 měsíce pořádně a furt je co se učit a zkoušet. A to se mi líbí. Ted sem koupil Cheetaha a přemýšlím jakou kabinu. Zatím mám ztuněnýho Grilla s vyšší tonáží, ale začíná to být málo. Quantum mi moc nesedí. Co by jste dali vy na středně těžký, ale rychlý vůz?

Edited by Josef_CZ_

Rád bych poprosil o radu - setkávám se poměrně často s tím že někdo vozí fialový nebo legendární zbraně, klidně dvě najednou, a vejde se s tím do 4k PS včetně vyřešení energie. Upřímě, nejsem schopný takový autíčko poskládat, pořád mi vychází buď na moc PS nebo na příliš velkou spotřebu energie a tedy nutnost vozit generátor a tedy opět velký počet PS. Jak to dělají?

Druhá otázka - moje meele zbraně sotva odřou lak, než upižlám alespoň jedno jediný kolečko tak mě totálně rozflákaj. Zato se mi dost často stává že si to přihasí nepřítel, jen tak lehoučce mě štrejchne svým vrtáčkem a půlka mýho vozítka je fuč. Jak to udělat aby můj vrtáček taky bral PSka po stovkách a ne po jednotkách až desítkách?

7 hours ago, VijaCZ said:

Rád bych poprosil o radu - setkávám se poměrně často s tím že někdo vozí fialový nebo legendární zbraně, klidně dvě najednou, a vejde se s tím do 4k PS včetně vyřešení energie. Upřímě, nejsem schopný takový autíčko poskládat, pořád mi vychází buď na moc PS nebo na příliš velkou spotřebu energie a tedy nutnost vozit generátor a tedy opět velký počet PS. Jak to dělají?

Výběr kabiny dělá divy. Pokud chceš snížit PS, tak pamatuj, že modrá kabina s generátorem má menší PS než fialová bez generátoru. Pro fakt nízký PS se často používá i bílá kabina Duster. A taky nesmíš všechno oplácat součástkama, když jich dáš na káru sedmdesát, hned poskočí PS.

7 hours ago, VijaCZ said:

Druhá otázka - moje meele zbraně sotva odřou lak, než upižlám alespoň jedno jediný kolečko tak mě totálně rozflákaj. Zato se mi dost často stává že si to přihasí nepřítel, jen tak lehoučce mě štrejchne svým vrtáčkem a půlka mýho vozítka je fuč. Jak to udělat aby můj vrtáček taky bral PSka po stovkách a ne po jednotkách až desítkách?

Poradim ti obráceně, aby se ti to nestávalo, dej si nárazníky i z boku, mají ochranu proti nárazům a vrtákům či pilám 90%, kola Shiv mají tuším 50%

Nárazníky jsou fajn nápad, díky.

Při nízkých PS součástky minimalizuju ale stejně mi pořád nevychází to nakombinovat tak abych se s dvěma fialovejma zbraněma vešel do 4k PS - pořád mi to vyhází na moc PS a pak potkám třeba borce se dvěma tsunami nebo mammothana a žasnu jak k tomu nabastlí ještě ostatní věci aby mu to vyšlo na alespoň 12 energie na zbraně.

Jsou tam takový ty lehký kabinky. Houby uvezou, ale mají hodně energie. Třeba duster ma devět energie. To už se na něj dají nacpat dva modrý shotguny s chladičem, což je na blízko v tomhle pásmu PS fakt vražedný. Nebo dokonce tři fialový rotačáky. A to bez generátoru. A growl má energie dokonce jedenáct, což už stačí na dva kanóny. V obou dvou případech se v pohodě vejdeš do 4000 PS. Jen ti nesmí vadit, že ty kabiny opravdu moc neutáhnou, takže kromě zbraní už si je nijak neobrníš. Tudíž pokud tě někdo pořádně trefí, jseš tuhej jako nikdo druhej :-)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.