Jerson

Konstrukce vozidel

Recommended Posts

19 minutes ago, HavranRyc said:

A co ti na tom přijde špatného? 

Přijde mi to podobné jako když někdo MMORPG tráví většinu času sběrem materiálu oproti jiným kteří ho tráví v PvP.
Nemám pocit, že by ti lidé kazili trh, dělají ho zajímavější.

Sběr materiálu ve hře je něco jiného, než překupování předmětů na marketu, rozdíl snad chápeš.

já ten rozdíl nechápu, můžeš mi ho, prosím, vysvětlit?

:015j:

tedy rozdílnost obou činností je mi zřejmá, jen nechápu negativní hodnocení obchodování.

Edited by Marie_CZ

13 minutes ago, Marie_CZ said:

594e4b4646595_burza-m.jpg.b0f9be3d5f0f79

23,45+3=26,45, pronájem 25 c, se zbytkem 1,45 se dá také něco podniknout.

nechápu, jak tu hru hraješ, když jsi se v 8 levelu dopracoval k 70 jednotkám mědi. vyhraj dva večery 10 easy raidů (za bezplatný benzín) a můžeš prodat 100 jednotek mědi za lepší cenu.

podobní fňukalové jsou rakovinou každé společnosti. v lepším případě by jen znárodňovali, v horším znárodňovali a věšeli. Diablo jsem nehrála, v cro$$outu je obchodování nedílnou/podstatnou součástí hry - takže si když tak stěžuj tvůrcům...

Fňukalové neparazitují na systému. Kdežto podvodníci, překupníci a šmelináři ano. Je mi to celkem jedno, kdyby to chtěli vývojáři zarazit, tak to udělají velice snadno. Udělají market např od lvl 20 a max 5 nákupů prodejů za den a hotovo, překupníci utřou. Tahle hra je o akci není to Crossout Market Tycoon. Je to na každém, já dávám přednost hře.

4 minutes ago, Marie_CZ said:

padesátá léta jak vyšitá. i tak si někteří představují ráj na zemi...

puke-emoticon-299.jpg.ab83c5527340e6cc7bpuke-emoticon-299.jpg.ab83c5527340e6cc7bpuke-emoticon-299.jpg.ab83c5527340e6cc7bpuke-emoticon-299.jpg.ab83c5527340e6cc7b

V 50. letech tu bylo rozhodně lépe než v dnešní době plné pseudo podnikatelů a jiné havěti :)

Tak jsem si sestavil trhače asfaltu říkám mu žlutý sršeň. Sice je zelený,ale třeba je někdo barvoslepí :006j:

13.png

12.png

tak jsem tvou osobnost a sociálněekonomické zázemí odhadla správně. pokud ti lépe konvenuje prostředí centrálně dirigované šedé podprůměrnosti, závisti, udavačství, politických vražd - tvoje volba.

:003j:

nechci si kazit hraní této veselé hry podobnými příspěvky. jistě chápeš, že jejich zobrazování zamezím přidáním autora takových výlevů do blacklistu...

11 minutes ago, Marie_CZ said:

tak jsem tvou osobnost a sociálněekonomické zázemí odhadla správně. pokud ti lépe konvenuje prostředí centrálně dirigované šedé podprůměrnosti, závisti, udavačství, politických vražd - tvoje volba.

:003j:

nechci si kazit hraní této veselé hry podobnými příspěvky. jistě chápeš, že jejich zobrazování zamezím přidáním autora takových výlevů do blacklistu...

Nic mi nekonvenuje. Říkáš to, jako kdyby se v dnešní době neděly ty samé věci. Zajímavé názory.

5 hours ago, Marie_CZ said:

23,45+3=26,45, pronájem 25 c, se zbytkem 1,45 se dá také něco podniknout.

nechápu, jak tu hru hraješ, když jsi se v 8 levelu dopracoval k 70 jednotkám mědi. vyhraj dva večery 10 easy raidů (za bezplatný benzín) a můžeš prodat 100 jednotek mědi za lepší cenu.

To je celkem jednoduché - napřed jsem nevěděl, že se dá na raidy vůbec přepnout, pak jsem si myslel, že potřebuju být v už vytvořené skupině 3 - 4 hráčů, a když jsem je zkusil hrát i bez takové skupiny, šlo o vyzvednutí nákladu, kdy jsme z pěti her tři prohráli a ve zbylých dvou jsem dostal asi jednu nebo dvě jednotky mědi, tak jsem usoudil, že je to až pro vyšší levely.

Nemám nic proti craftingu ani proti překupníkům, když funguje nabídka a poptávka spolu s výrobou, tak proč ne. Ale mám dojem, že od té doby kdy jsi začínala hrát ty se podmínky pro začínající hráče poněkud přitvrdily, zčásti díky mechanikám, zčásti díky určitému ustálení "trhu", takže na osmém levelu se dá získat nějaká modrá součástka opravdu stěží. Navíc je dost omezený přístup k výrobě, do levelu 10 si nemůžeš pronajmout výrobní dílnu.

u easy raidů je možnost výběru ze dvou map/protivníků - vyber si, co ti víc vyhovuje, nebo slabší protivníky (Scavengers jsou odolnější než Engineers či Lunatics). u závodů je hlavní včas stihnout vyzvednout všechny náklady, u obrany vrtných věží je ohlídat; prohraje se většinou díky bitkám s nepodstatnými boty vzdálenými od cílů raidů. snaž se (kvůli asistencím) zasáhnout co nejvíce protivníků, ale nepouštěj se daleko za nimi. z raidů se pochopitelně nedá získat benzín, takže si na vůz nedávej výbušný barel a nádrž a raději posil pancéřování. jako prioritu bych brala pořízení odolnějších (předních) kol.

u Engineers můžeš vyrábět "modré" zboží již od sedmého levelu (pět pronájmů za 25 c), od desátého pak přestoupit k jiné frakci a u ní pak od levelu pátého. takže jako první si můžeš vyrobit třeba kanón Little boy 6LB. fialové pronájmy jsou dražší (100/190/270 c za 5/10/15 pronájmů).

zkraje se dalo více vydělat na jednotlivém prodeji, ale zas byly ceny násobně vyšší. třeba Whirlwind jsem koupila za 900+ a nyní prodala sotva za polovinu (nebavil mě).

hlavní je nelpět na věcech, které momentálně nevyužíváš. hraješ s kanónem? prodej kulomet, něco několikrát otoč a až tě kanón přestane bavit, (lepší) kulomet koupíš zpět a budeš vydělávat zas na kanónu. prostě: vystavím nabídku - dám raid/misi - zkontroluji nabídku/upravím cenu - dám raid/misi - zkontroluji nabídku/upravím cenu - atd.

včera jsem tu postovala tento screen:

kola1.thumb.jpg.2e6457925ee92eff1fbe07c2

dnes se situace již jiná:

kola2.thumb.jpg.4b192ef7af9588eea4c30b43

a že bych jen tyla ze šmeliny s nebohou lučišnickodělnickou třídou a nic nenahrála - to se snad také nedá říci. prostě to chce být aktivní...

:yes_yes_yes:

Reapera? pro toho bych se snad i vzdala svých krásných nových pavoučích nožek!

Equalizer je momentálně nejpopulárnější zbraní; také by mne zajímalo, jaký je.

no jo, další výzva/y...

:006j:

Já mám na hraní tak hodinu denně, když se dostanu k počítači, což každý den nebývá, takže když musím čas rozdělit mezi konstrukcí a hraní, moc toho nenahraju, když trošku prodávám, ještě o to méně hraju, a kdybych ještě vyráběl, už neudělám nic. Asi budu spíše suroviny prodávat a kupovat součástky. 

hraj teď jen raidy, tak si nejrychleji odemkneš 10 level pro výzkum dalších frakcí. pak přejdi na mise a prodávej benzín, na jehož využití v raidech stejně nemáš čas. měď z raidů a šrot z misí si šetři do rozhodnutí, zda něco vyrobit, nebo koupit. ale výroba/nákup alespoň dvou modráků během příštího týdne je jistá!

:yes_yes_yes:

každopádně blbnutí s legračními vozítky se dá užít na jakémkoli levelu. minulý týden mě rozesmál hráč, který snad ani neměl zbraně, zato spoustu raketových boosterů; před vysokou skálou najel na kámen (měl to fakt vychytané), to ho převrátilo na záda (ty boostery byly vyskládané do výšky snad 10 metrů) a pak tu skálu přeletěl! zopakoval to asi třikrát, než ho nějaký trouba rozstřílel...

3 hours ago, Marie_CZ said:

tak jsem si dnes odpoledne "vyparazitovala" tarantuli...

Jen taková drobná arachnologická poznámka.

Pavouci mají 4 páry nohou tedy celkem 8 ks. :005j:

12 hours ago, lukasarcher said:

Tohle překupnictví je rakovina každé hry s Market systemem. DIablo 3 nebo Crossout, všude se najdou lidé, kteří tu hru vlastně ani nehrají a většinu času tráví nakupem/prodejem......chjo

Souhlasim. Ale tak vis jak, Kluk co se tu registruje pod jmenem Marie, a jeste flipuje sam, ti za pravdu neda.  :002j:

• Upvote 1

5 hours ago, Steeltruck said:

Souhlasim. Ale tak vis jak, Kluk co se tu registruje pod jmenem Marie, a jeste flipuje sam, ti za pravdu neda.  :002j:

Spoiler

:005j::DD Zajímavé. Podložené důkazy to máš?

Edited by kogkli

9 hours ago, kogkli said:

Jen taková drobná arachnologická poznámka.

Pavouci mají 4 páry nohou tedy celkem 8 ks. :005j:

vyrobil jsi nějaké do zásoby, a teď je nemáš komu udat?

po končinách Wastelandu samozřejmě často pobíhají zmutované potvory! ta moje má jeden pár přeměněný v podpůrné hrudní pásovce. ochočila jsem si ještě jednu osminohou samičku, která ukořistila Steeltruckovo zbývající vejce a při vhodné příležitosti ho hodlá naklást do mozkovny s ním spřízněného vřiťovlezce; uznej, že už tak epesně nevypadá:

screenshot-170625-073736.thumb.jpg.2c175

screenshot-170625-082508.thumb.jpg.18c07

:crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab::crab:

Edited by Marie_CZ

sem s těmi důkazy! vážně jsem zvědavá, jaké fantaskno tvůj mozek vyplodí! nebo tvá domácí laboratoř u mne objevila mužské hormony? mám si jít shánět zastřihovač vousů?

:expert:

no tak to je ale nezvratný důkaz! hned zítra si půjdu vyměnit občanku.

(evidentně jsi na tom slunci pobýval příliš dlouze; já si hned říkala, že budeš mít něco s mozkem...)

595020cf06c5a_vychytvka.thumb.jpg.587a31

často ve hře potkávám boty s takovýmto epesním zdobením; je možné ho získat (Artisan's pack), nebo je pro hráče nedostupné?

Jaký rozptyl Power levelu můžu potkat ve hře? Pořád si zkouším dělat co nejodolnější vozidla, ale pak nemám dost palebné síly, abych dokázal ustřílet vozidla v bitvě, tak by možná bylo lepší stavět slabší stroje, než budu mít účinnější zbraně. Ale občas vidím v bitvě i hráče s powerem o 2000 méně než jeten nejlepší a to už je dost velký rozdíl.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.