Jerson

Konstrukce vozidel

Recommended Posts

20 hours ago, Steeltruck said:

Ano, ale sirit se nebudu. Je to viditelne i zde.

Jestli je máš, tak je ukaž nebo mlč. Tahle sekce není od řešení mindráků ze zastuzené puberty. Díky:002:
P.S.: Ono je ve finále jedno jestli je Marie chlap nebo holka, radí, snaží se pomoci a i když s ní nemusím vždy souhlasit, tak to dělá slušně a bez osobních útoků. Což je už vyšší úroveň než tvoje.
Pokud to má pro tebe nějaký podstatný rozměr ze sexuálních důvodů, opět jsi na špatných stránkách:002j:.

10 hours ago, Jerson said:

Jaký rozptyl Power levelu můžu potkat ve hře? Pořád si zkouším dělat co nejodolnější vozidla, ale pak nemám dost palebné síly, abych dokázal ustřílet vozidla v bitvě, tak by možná bylo lepší stavět slabší stroje, než budu mít účinnější zbraně. Ale občas vidím v bitvě i hráče s powerem o 2000 méně než jeten nejlepší a to už je dost velký rozdíl.

Rozmezí je cca +-500, zkušenější když tak upřesní, díky. Ti co mají o hodně méně nebo více tak jsou boti a všimni si, že po začátku hry většinou vybuchnou a jsou nahrazení normálními hráči se správným rozpětím PS.

A koupil jsem si Equalizer (samozřejmě když jeho cena kulminovala :DD). Do pátku postavím druhý.
Zatím to teda žádný trhač železa není, ale kombinace 2x Equalizer + 1 MG (kvůli zaměřování) by mohla být lepší (zatím mám 2x MM5/Sledgehammer + 1x Equalizer) a konečně alespoň holit součástky..
Přesněji řečeno, je Equalizer výborný na PvE, v PvP která je o hlavně o burst dmg to taková sláva není. 

Edited by HavranRyc
  • Upvote 3

5 hours ago, HavranRyc said:

A koupil jsem si Equalizer (samozřejmě když jeho cena kulminovala :DD). Do pátku postavím druhý.
Zatím to teda žádný trhač železa není, ale kombinace 2x Equalizer + 1 MG (kvůli zaměřování) by mohla být lepší (zatím mám 2x MM5/Sledgehammer + 1x Equalizer) a konečně alespoň holit součástky..
Přesněji řečeno, je Equalizer výborný na PvE, v PvP která je o hlavně o burst dmg to taková sláva není. 

K Equalizerum je povinna vybava Radiator (idealne fialovy) x2 + 1x Cooler. Cela filozofie je udrzet ten +100% dmg buff co nejdele. PvP neni moc o burstu (kdyz treba jeb z dual/triple cannonu narves do pluhu nebo ma vrstveny armor - coz je standart, tak jsi v prdeli), spis o tom z nej co nejdriv oholit zbrane/prevratit ho/jinak znemoznit mu skodit.

Jinak to co stavi Marie je postaveny na hlavu, jakykoliv vozidlo s odhalenou kabinou/sudem/nadrzi je k nicemu.

Edited by Destabilizator

1 hour ago, kogkli said:

Může mi někdo vysvětlit na co je ten leviathan?

Na lvl 17 se Ti odemkne, posles ho do sveta, kde bude bojovat proti hracum jdouci Invasion (Hard Raid), kdyz vyhraje, priveze Ti domu Copper.

Já taky kabinu chráním co to jde a rozhodně ji nedávám jako první na rám, to si vysloveně říká o zničení. Teď řeším jak alespoň trochu chránit kola, protože v řádech mi je první vozítko s pilou oholí strašně snadno a pak už se mi jezdí dost špatně. Jen nevím 12 úrovni moc možností nemám. 

to HavranRyc:

dík za zastání! já jsem si s podobnými zamindrákovanými hráči užila na fóru Wart Hunderu, tak už to moc neřeším. holt někdo pochází z prostředí, kde matka smí řídit jen dětský kočárek a osobní počítadlo má z korálků, aby věděla, kolikrát už nakrmila slepice.

:002j:

já jsem si Equalizery také zkusila, ale moc mě neoslovily. na pidibuginy jsou k ničemu, protože vyžadují velké chlazení zvětšující auto, a pro ušetření jednotky enerie na využití zoomovadla (3x Spectre vs. 2x Spectre + Equalizer + Scope) už raději použiji vylepšený Vector. naštěstí jsem ho alespoň prodala se ziskem 3 c - tomu asi tak cena té zkušenosti odpovídá.

:006j:

to kogkli:

Leviathan slouží k veřejnému vystavení nasysleného inventáře garáže. postavíš mega obludu ze všeho, co dům dal, a vyšleš ji (pokud jsem to správně pochopila) na 24 hodin do bojů proti ostatním hráčům. pro mně jediné smysluplné využití je v tom, že nainstalované součástky se v inventáři objeví s popiskou "in use" a slouží tak jako pojistka proti nechtěnému prodeji.

to Destabiliozator:

cro$$out je pro mě o blbnutí a veselém umírání v bitce. bohužel hru dost degraduje fakt, že většina hráčů je absolutně bez fantazie a dělají ze hry jakési WoTko - výsledkem jsou nudná vozidla s nudným průběhem bitvy, hlavně že do dá velkou ránu a mám na sobě troje tepláky jak na školní zimní výpravě.

12 minutes ago, Marie_CZ said:

to Destabiliozator:

cro$$out je pro mě o blbnutí a veselém umírání v bitce. bohužel hru dost degraduje fakt, že většina hráčů je absolutně bez fantazie a dělají ze hry jakési WoTko - výsledkem jsou nudná vozidla s nudným průběhem bitvy, hlavně že do dá velkou ránu a mám na sobě troje tepláky jak na školní zimní výpravě.

Njn, teamove hry jsou primarne o tom vyhrat, ne se prohanet s fancy krasknou a mit radost, jak me krasne rozjebali... skoda, ze pak Tvuj team ma o 1 cloveka min.

Je trosku trapne, ze bojova masina je vetsinu casu dost hnusna... ale to je cena za vitezstvi!

2Jerson: s pilou myslis Buzzsaw? To se k Tobe nesmi nikdy dostat! Podivej se na exhibici na podvozek "Shossi", je to neco jako ten novejsi batmobil, akorat dej zataceci kola na prdel (nebo je mej vsude, to je nejlepsi). Kdyz to dobre postavis, mas dopredu a dozadu plnou palebnou silu, do strany aspon 2 kvery (za predpokladu, ze mas na prackach po jednom a uprostred nahore 1). Jeden z chytrejsich designu co jsem potkal :-)

Edited by Destabilizator

cílem autorů hry bylo stvořit něco takového - odkryté kabiny, vybuchující nádrže a součástky vyplýtvané na pitoreskní nesmysly. těšila jsem se, ale jako vždy - šedá masa přízemnosti převažuje. dav cokoli vždy jen degraduje...

:003j:

18 minutes ago, Destabilizator said:

Podivej se na exhibici na podvozek "Shossi" ___ Jeden z chytrejsich designu co jsem potkal :-)

myslíš ten, u kterého kolo (100 pts) nese navenek vystavený díl (24 pts)?

Mad Maxe zmiňovali v nějakém rozhovoru asi před dvěma lety; kvůli tobě ho dohledávat fakt nebudu...

absolutně jsem nepochopila tvé užití fráze o účelu a prostředcích, ale to je jedno. nicméně by mě zajímalo, zda by jsi dal přednost hře probíhající jako v ukázce z filmu, nebo tomu, jak (zřejmě) hraješ nyní?

595116ff4cad2_psovpodvozky.thumb.jpg.c6a

když už tu šla řeč o výdrži obutí, tak jedna srovnávací tabulka pro pásy; ke kolům jsem se stále ještě nedostala.

Jako vůbec bych nebyl proti, kdyby se řešil výhled a fungování krytých a nekrytých součástek, aby chladiče a radary musely být venku a munice byla u zbraní a tak dál. Ale na to si ještě asi počkáme, pokud to vůbec někdy bude. Do té doby bohužel musím svá vozítka přizpůsobovat, protože i tak dostávám zásahy, po kterých mi uletí půl vozu. 

zkus vidět zábavu/legraci právě v tom, jak ti ta půlka vozu uletí! (jako staré grotesky nebo kreslené filmy.) jinak strávíš hraní cro$$outu většinou jen smutněním ...

:002j:

1 hour ago, Marie_CZ said:

absolutně jsem nepochopila tvé užití fráze o účelu a prostředcích, ale to je jedno. nicméně by mě zajímalo, zda by jsi dal přednost hře probíhající jako v ukázce z filmu, nebo tomu, jak (zřejmě) hraješ nyní?

Ucel = vitezstvi, coz obnasi hnusne, ale funkcni auto.

Asi nema smysl kritizovat podvozek, kdyz na nem nestoji auto, ne? Dopredu se krasne vejdou pluhy (ktere zakryji kola), do stran narazniky a shora dalsi, takze kvery maji akorat sterbiny na strileni...

48 minutes ago, Jerson said:

Jako vůbec bych nebyl proti, kdyby se řešil výhled a fungování krytých a nekrytých součástek, aby chladiče a radary musely být venku a munice byla u zbraní a tak dál. Ale na to si ještě asi počkáme, pokud to vůbec někdy bude. Do té doby bohužel musím svá vozítka přizpůsobovat, protože i tak dostávám zásahy, po kterých mi uletí půl vozu. 

To doufám nikdy nepřijde. Já chci 10 minut stavět buggy, pak s ní půl hodiny jezdit, pak ji zase předělat a jezdit s něčím jiným a tak furt dokola. To co popisuješ ty už nemá daleko k tomu že budeme hodiny propočítávat co kam dát, jestli to správně funguje, jestli to součástka unese, abychom v první bitvě zjistili, že jsme poddimenzovali přední podvozek a chladič přehřívá blbě umístěný výfuk a celá stavba může začít znovu.

Tohle má být arkáda, ne simulátor Mototechny:004j:.

1 hour ago, Destabilizator said:

K Equalizerum je povinna vybava Radiator (idealne fialovy) x2 + 1x Cooler. Cela filozofie je udrzet ten +100% dmg buff co nejdele. PvP neni moc o burstu (kdyz treba jeb z dual/triple cannonu narves do pluhu nebo ma vrstveny armor - coz je standart, tak jsi v prdeli), spis o tom z nej co nejdriv oholit zbrane/prevratit ho/jinak znemoznit mu skodit.

Jinak to co stavi Marie je postaveny na hlavu, jakykoliv vozidlo s odhalenou kabinou/sudem/nadrzi je k nicemu.

Mám zkušenosti jen z PS do 5000 a tam ten burst právě rozhoduje. Než roztočím gatlingy a začnu sypat dmg, tak mi je enemy oholí. Imo právě rozhoduje to, kdo dokáže rychleji dodat dmg na očesání protivníka. A tam gatlingy prostě nestačí.

Jak je to se saturací dmg? Pokud mám na sobě 3 vrstvy po 100 bodech a dostanu hit za 300, odpadnou všechny 3, nebo odpadne vrchní vrstva a dvě zůstanou?

Tedy, plátovat velkými kusy s hodně HP, nebo oblepit auto jako překližku (počet součástek teď neřeším)? 

Díky

1 hour ago, Destabilizator said:

Njn, teamove hry jsou primarne o tom vyhrat, ne se prohanet s fancy krasknou a mit radost, jak me krasne rozjebali... skoda, ze pak Tvuj team ma o 1 cloveka min.

Je trosku trapne, ze bojova masina je vetsinu casu dost hnusna... ale to je cena za vitezstvi!

Není důležité co děláš, ale jak u toho vypadáš!:006j:

2 hours ago, Destabilizator said:

Na lvl 17 se Ti odemkne, posles ho do sveta, kde bude bojovat proti hracum jdouci Invasion (Hard Raid), kdyz vyhraje, priveze Ti domu Copper.

A když prohraje tak nedostanu žádnou cenu útěchy? To ho musím prvně sestavit ne? Přesněji takovou natuněnou kopii originálu např. ne?

Musí vyhrát všechny bitvy a nebo může nějaké i prohrát?

Just now, kogkli said:

A když prohraje tak nedostanu žádnou cenu útěchy? To ho musím prvně sestavit ne? Přesněji takovou natuněnou kopii originálu např. ne?

Musí vyhrát všechny bitvy a nebo může nějaké i prohrát?

Já postavil prvního. Poslal ho na 24 hodin do bitvy a ani jednou nebojoval = zisk 0.

Druhou 24 hodinovku stihl jeden vítězný boj a donesl 15 Copperů. 
Co rozhoduje o jejich nasazení do bojů a jejich zisku netuším. Každopádně mi chybí záznam té jeho bitvy. Takhle nevím, jak je vlastně efektivní, jak pracuje s drony (pracuje s nimi vůbec?) a celkově člověk vlastně nemá jak zjistit jestli to postavil dobře nebo ne.

2HavranRyc:

nekde tu na to byl pekny obrazek, idealne to chces armor - mrizka - tezky armor. Grille je takovej ten dratenej kus, ktery ma v popisku, ze se skrz to da strilet. Ve Tvym pripade by odpadla vrchni vrstva a zbytek dmg by se rozlozil mezi grille a vnitrni plat, ale oba by zustaly.

Nesmis byt prvni na rane, kdyz pojedes vzadejc, vesele to roztocis, zatimco nozicky to bude trhat tem vepredu.

2kogkli:

nebudeme si nic nalhavat, spis to prohraje, pac proti 2x cricket nebo 4x wasp lidem co ty invaze farmi moc sanci nemas, pokud nemas dily jako Marie :D

1 minute ago, HavranRyc said:

Já postavil prvního. Poslal ho na 24 hodin do bitvy a ani jednou nebojoval = zisk 0.

Druhou 24 hodinovku stihl jeden vítězný boj a donesl 15 Copperů. 
Co rozhoduje o jejich nasazení do bojů a jejich zisku netuším. Každopádně mi chybí záznam té jeho bitvy. Takhle nevím, jak je vlastně efektivní, jak pracuje s drony (pracuje s nimi vůbec?) a celkově člověk vlastně nemá jak zjistit jestli to postavil dobře nebo ne.

Podle stavu redditu maji nejaky bug, ze to moc casto strka NPC Leviathana (jmenuje se Steel Tyrant a neni to zadna sragora teda :D), kdyz hracsky levi nevideli bitvu treba dva dny...

53 minutes ago, HavranRyc said:

To doufám nikdy nepřijde. Já chci 10 minut stavět buggy, pak s ní půl hodiny jezdit, pak ji zase předělat a jezdit s něčím jiným a tak furt dokola. To co popisuješ ty už nemá daleko k tomu že budeme hodiny propočítávat co kam dát, jestli to správně funguje, jestli to součástka unese, abychom v první bitvě zjistili, že jsme poddimenzovali přední podvozek a chladič přehřívá blbě umístěný výfuk a celá stavba může začít znovu.

Tohle má být arkáda, ne simulátor Mototechny:004j:.

I arkáda se dá udělat v tomto stylu. Já bych zase chtěl hru, ve které by měly smysl auta tak jak vypadají v blueprintech jednotlivých frakcí, nez aby to byly jen krabicoidní konstrukce. Aby se dalo postupným zkoušením a laděním vozítko zlepšovat a zefektivňovat. Aby to nebyl jen další robocraft, jen se zdánlivě lepším vzhledem. Holt jsem v reálném životě testovací inženýr :-) 

Tak info o Leviathanovi:

1) Za výhru s PS 13304 byla odměna 15 Copper. Vyhrál jsem ve dvou runech a pokaždé 15 Cooperů.

2) Za prohru nic

3) Pokud Leviathan během 24 hodin neodehraje bitku ta taky nic.

Počet pokusů 4.

Edited by HavranRyc

Zkusil jsem ten Shossi podvozek, a je to extrémně nestabilní, v první zatáčce bych se převrátil. stejně bych musel dát kola ven, aby s tím šlo trochu rozumně jezdit.

9 hours ago, Destabilizator said:

Ucel = vitezstvi, coz obnasi hnusne, ale funkcni auto.

aha. já se u hry musím především bavit. neříkám, že mě vítězství nepotěší, ale zrovna u tého hry je mi to celkem jedno. spíš stavebnice než střílečka. když na mě při jízdě zatroubí a vidím, jak se kolem bělají ztopořené palce, tak to je pro designérku ten pravý rajc!

:yes_yes_yes:

to Jerson:

no když ti ho doporučil Destabilizátor, tak nemůžeš stabilitu od holého podvozku očekávat! zkrátka musíš přibrat hodně pancéřování na boky - to pak funguje jako přídavná kolečna u dětského kola.

5951c4d12315f_MINKY1.thumb.jpg.7ebe10bf4

5951c4d2eb13f_MINKY2.thumb.jpg.d409fbc1f

nějak jsem se dnes zasekla v oddělení šminek. ještě se tam budu muset vrátit - "spálená země", "mříž", "nebezpečí" mi nedají pokoje...

:008:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.