Jerson

Konstrukce vozidel

Recommended Posts

Rád bych měl díly, že kterých bych si mohl stavět svá oblíbená druhoválečná vozítka. Polopásy by tady mohly fungovat dobře. A dám otestovat stabilnímu vozidlu před pseudomotorkou, která jezdí hák v a žvýkačce. To se raději naučím těm nájezdníkům uhývat.  

@Marie_CZ máš víc printscreenů se součástkami? Chci si pro to. Udělat tabulku v Excelu, lépe se mi v ní orientuje, a nemám čas dělat jí když mám zapnutou hru. Tak kdybys sem dala všechny součástky, dost by mi to pomohlo. 

Výsledek můžu dát samozřejmě k dispozici všem. 

Edited by Jerson

595243136c669_Vector3x.thumb.jpg.8fe2f6c

5952430f15561_radar3x.thumb.jpg.ae61cf48

myslíš printscreeny tohoto typu? chystám se ještě na kabiny a kola (možná podvozky) a to bude asi tak vše. dělat to u všech součástek by byla pěkná celodenní pakárna, zvláště pokud ti jde jen o přepis dat do tabulky. pokud jsi v garáži, jde myší přejíždět do jiných programů, takže Excel buď na druhém monitoru, nebo spustit cro$$out v režimu okna s menším rozlišením a postupně projíždět součástky (prohlížet lze i dosud nezískané ve vývoji u jednotlivých frakcí). nejlepší/efektivnější je samozřejmě opisovat to z herního compu do noťasu.

btw, vylepšený radar "Antenna M" má de facto stejný výkon jako vyšší model...

:001j:

Myslím přesně tohle. A bylo by to jednoduché, jen doma se k compu dostanu tak na hodinu denně a když mám čas v práci, tak si pochopitelně Crossout pustit nemůžu. Ale můžu číst z mobilu. Nicméně myšlenka byla jen v tom, abys sem dala to co už máš, ne abys s tím měla víc práce. Bohužel nevím kde jinde mimo hru získat parametry součástek. 

Btw ty vylepšené zbraně získáš jak? A už se nedají prodat? 

Edited by Jerson

45 minutes ago, Jerson said:

Myslím přesně tohle. A bylo by to jednoduché, jen doma se k compu dostanu tak na hodinu denně a když mám čas v práci, tak si pochopitelně Crossout pustit nemůžu. Ale můžu číst z mobilu. Nicméně myšlenka byla jen v tom, abys sem dala to co už máš, ne abys s tím měla víc práce. Bohužel nevím kde jinde mimo hru získat parametry součástek. 

Btw ty vylepšené zbraně získáš jak? A už se nedají prodat? 

Imo bych propátral net, někde to snad bude, buď na nějaké wiki, nebo někdo udělá nějaký sheet v open excelu.

Vylepšení je přes položku fusion. Dáš 3 stejné rare a vyšší zbraně do kupy a vypadne ti z toho jedna s lepšími staty. možnosti statů co dostaneš ti to ukazuje před fusionem.

kabiny.thumb.jpg.ab066b8ce7674e8d76442bf

nejen zbraně!

:006j:

tak si to nascreenuj a pošli do mailu, nebo nejlépe rovnou nafoť mobilem.

upgrade se provádí ze tří kusů. hloupé je, že druh vylepšení je náhodný; třeba radar se zesílenou strukturou jsem musela sešrotovat, aby zbytečně nezabíral místo, než jsem se dostala ke čtyřem balónovým kolům s posílenou strukturou, tak jsem vyrobila i tři se zvýšenou nosností. další záludnost je, že se ti upgrade nabízí i u již upgradeovaných dílů, ovšem efekt se nepřidá, jen změní. jen Vectorů jsem spotřebovala jak pro celou armádu, a to vše v době, kdy ceny byly násobně vyšší (třeba Jawbreaker čtyřnásobně).

:015j:

zuby.jpg.c546c83aa4cb3a92ef3667f38f4602d    zuby2.jpg.83012dcf00e0c7c44ed0b9c85b4465

vylepšené zbraně jsou neprodejné, také ty s aplikovaným "Customization kit"; před úpravou bych zvážila i upgrade, ať to stojí za to. výhoda neprodejnosti je v tom, že mohu v zápalu obchodování prodat i ledviny, ale nehrozí, že by nebylo z čeho stavět!

Ok, mám tři stejné věci, upgraduju je a mám jednu, která má vylepšený náhodný parametr.

1) je vylepšení vždy stejně vysoké, tedy třeba 0.5 bodů k rychlosti, nebo se může měnit? 

2) můžu tuhle vylepšenou věc opět znovu použít pro vylepšení, samostatné se dvěma dalšími nevylepšenými, nebo musím mít tři se stejným vylepšením, nebo jak to funguje? A dá se takto vylepšená věc použít pro další výrobu pokročilejších částí? 

upgrade.jpg.c6c54250d7e8f230c6a7da7b5e14

vylepšení je pouze jedno (náhodně vybrané) z uvedené nabídky. pro upgrade lze použít normální i již vylepšené díly, ale o jejich vylepšení přijdeš. zkusila jsem to - a výsledkem bylo 9 Vectorů (3 různě vylepšené) vyplácaných na jeden jednoduchý upgrade. takže smůla...

:003j:

Edited by Marie_CZ

Ty musíš coiny přehazovat vidlemi, že? :-) 

Pochopil jsem dobře, že modifikované věci se už nemůžeš zbavit, kromě sešrotování nebo použití jako základu pro jinou modifikaci? 

ano, je to tak.

ano, je to tak. (pro fúzi dekorací a mix barev to neplatí, ty prodat lze).

:yes_yes_yes:

a něco pro smysluplné využití pracovní doby:

Crossout_motory_web.thumb.jpg.6fa58eac68

Edited by Marie_CZ
  • Upvote 1

Pro čtvrtý obrázek v první řadě nevidím žádné požadavky na jeho zisk, a hádám že bude z kategorie "epic" 

s obrázky bude brzy utrum; sice jsem se poučila na fóru WT a zmenšuji je a omezuji četnost, ale i tak mám po týdnu vyčerpáno 14 % celkové kapacity.

:003j:

netuší někdo, na co se vztahuje: "Module reload speed increased by 20 %"? u přebíjení kanónu žádná změna (porovnávala jsem časy v testovací jízdě s "Aircraft engine". u "Powerfull engine Mk2" zrychlení přebíjení je - jak je deklarováno.)

:dntknw:

edit: tak ono se to asi vztahuje na drony, obranné věže a pod.

Edited by Marie_CZ

5953cb9aa831a_pomalualejist.jpg.9ddac19b

pomalu, ale jistě...

a u Scavengers jsem také povýšila; hlavně ten nárazník vypadá mazácky:

5953ce1cad8ad_MAZK.jpg.6f1d9fb31be15f8e8

kdyby tak i ta kopí s lebkou hovězí mi dobří duchové Wastelandu naděliti ráčili, joj!!!

Edited by Marie_CZ

U těch motorů jestli dobře chápu, tak k minigunům, brokám a MG nemá bonus ani jeden.
Pak mi vychází že pořadí od nejlepšího je Improve-> Light -> V8 = Aircraft -> Engine -> MK2 -> zbytek modrých

Nebo ty data čtu blbě? Podle čtverečků je Light Engine 2. nejlepší motor ve hře, nebo opomíjím něco co zobrazeno není?
Pokud nepotřebuji zvýšit nosnost, proč dávat jiné motory?

Díky

neexistuje "univerzální nejlepší". třeba Improve má oproti Light čtyřnásobně větší stavební objem (4/4/4 vs 4/2/2) a vyžaduje jedno napájení. dle mého bude obecně nejrozšířenější Light, pro kanonýry/raketometčíky "must have" Mk2 (6/4/4); z ostatních se bude vybírat spíše kvůli stavebním/prostorovým omezením, s ohledem na napájení či dle vzhledu.

Jak je to vůbec s motory, co znamenají dvě rychlosti u nich a má smysl dávat k pomalé kabině rychlý motor nebo naopak? Nebo ke středně rychlé kabině středně rychlý motor? 

Edited by Jerson

Kdybych měl motory a kabiny, tak můžu zkoušet různé kombinace a porovnávat výsledky, ale mám jen jeden motor, který urychlí vozidlo maximálně na nízkou rychlost (nevím z hlavy přesný název) a na něm nevidím podstatný rozdíl, zda ho na autě mám nebo nemám. 

Podle něčeho se přeci musíte orientovat, když na auto montujete různé motory, ne? 

Edited by Jerson

Tohle je taky nějaké zamotané.

Různé díly mají různé maximální rychlosti. Kabina má dvě, bez motoru a s motorem. Motor sám o sobě má maximální rychlost, a totéž kola/pásy. Na maximální možnou rychlost je třeba mít rychlou kabinu, rychlý motor a rychlá kola, a navíc nepřekročit tonnage (v přehledu auta mít váhu bílou a ne žlutou). Tonnage zase závisí na kolech, takže rychlá kola obvykle potřebují lehké auto.

Někeré vztahy mi tam ještě nejsou jasné - třeba jestli pomalý motor kabinu nezrychlí, nebo rovnou zpomalí. Nemám díly, abych to otestoval. (:

Kromě rychlosti by měl motor ještě mít vliv na zrychlení, ale tam už vůbec nevím, jak jsou ta pravidla nastavená. A podle kol se taky počítá, jak dobře auto sedí na terénu. A taky, jak těžké je vozidlo odstrčit, což zřejmě funguje nějak úplně haluzně - jako že pásák jde odstrčit snáz, než kola.

na mě to působí, že ze hry máte spíš depku než povyražení.

nejdůležitější je výběr kabiny (s tím začněte), ostatním se pouze dle potřeby upravují jednotlivé parametry. při stavbě je vpravo dole informační přehled momentálních vlastností celého vozidla, z nich lze posoudit změnu po přidání libovolné komponenty (takže i motoru).

- začněte s kabinou Jawbreaker, generátorem Hazardous generator a motorem Light engine

- přidejte tři páry kol / jedny pásy Armored track / jedny pásy Hardened track s jedním párem zadních kol

- přidejte zbraně a vozidlo doplácejte dle možností skladu

- zásadní je průběžné ověřování chování vozidla při testovacích jízdách

- udělejte printscreen vozidla a natapetujte ho sem (video by bylo ještě lepší)

:yes_yes_yes:

Ty jsi za vodou, když už ty díly máš a můžeš zkoušet. Při mý četnosti hraní a schopnostech vydělám tak na jeden rare za den, takže někdy příští tejden bych tuhle konfiguraci moh mít hotovou, a než na to dám svoje tvrdě vydřený zátky od Coly, tak bych rád věděl, jak to bude fungovat. Ne že bych si tady vyplňoval excely, abych dal dohromady váhy dílů a tak, zas tak hurá do toho nejsem, ale aspoň mít představu, jestli Growl s Light Engine bude rychlejší, než Growl bez motoru, a vo kolik, se při plánování nákupů hodí.

Growl je v lehké sestavě rychlý dost sám o sobě, s motorem mi přišel hůře ovladatelný (samozřejmě záleží na konkrétním vozidle). když tak si vyhledej v Exhibition "Marie_" (písmeno za podtržítkem označuje kabinu.), mám tam dva mrňousy bez motoru a pak sestavu na raidy s motorem, ta je díky těžkému přednímu pluhu konečně méně jankovitá (zrychlit se dá snadno výměnou za lehčí pluh). jsou tam i sestavy s pásy a jedna polopásová, tak si případní zájemci mohou vyzkoušet, zda pro jejich záměry rychlost pásů vyhovuje.

btw, ten Light engine můžeš po vyzkoušení (většinou) prodat i s mírným ziskem...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.