Jerson

Konstrukce vozidel

Recommended Posts

Mohl by mi někdo zkušenější, prosím, osvětlit, kde se berou některé komponenty, které nejdou získat v bitvě, ani vyrobit? Mám na mysli třeba kabiny Bear, Duster, Fury nebo Carapace, které jsem viděl na marketu...

Díky

23 minutes ago, Mr_Pillbug said:

Mohl by mi někdo zkušenější, prosím, osvětlit, kde se berou některé komponenty, které nejdou získat v bitvě, ani vyrobit? Mám na mysli třeba kabiny Bear, Duster, Fury nebo Carapace, které jsem viděl na marketu...

Díky

Z beden.

Kde se vůbec získávají peníze? Tedy vím že od hráčů, ale kde je dostali první hráči?

Jinak hru si celkem užívám, ale nemůžu si dovolit koupit něco na vyzkoušení a pak to prodat, přijde mi že ceny všeho stále jen klesají. 

dala jsem do galerie (Exhibition) na vyzkoušení podvozek s kabinou Growl a motorem Light engine; vyhledejte si: "Marie_G_podvozek".

váha se blíží limitu dané sestavy - tak si snad nějakou představu uděláte. nechám to tam na pár hodin, pak to smažu.

dále je tam v poloviční váze a bez motoru "Marie_G_Bobek".

:001j:

Growl & Light engine...

jak říkávaly kdysi babičky: dobrá hospodyňka pro cargo z kopce skočí!

:006j:

jdu se vyspat na tu dnešní velkou aktualizační slávu. (to nebude neustále přihřívané "vylepšení stability herního klienta" jako u sousedů.)

Edited by Marie_CZ

Tak jsem přes noc udělal pár prodejů a nákupů, nám kabinu, otočný kanón, generátor, motor, muniční box, snad se podaří i scope, tak až se vrátím z FF, budu si mít s čím hrát :-) I když si tady stejně pořád připadám jak chudý příbuzný. 

Opět otázka - co před pár měsíci (v lednu?) způsobilo tak skokový nárůst cen? 

Ale auto měla určitě nejhezčí a ještě vám nevyžírala expy. :p
I když vzhledem k tomu, že celý exp systém je postavený na dmg a vyžírání killů, tak se z toho nedá poznat kdo jak dobře hraje:((.

1 hour ago, HavranRyc said:

Ale auto měla určitě nejhezčí a ještě vám nevyžírala expy. :p
I když vzhledem k tomu, že celý exp systém je postavený na dmg a vyžírání killů, tak se z toho nedá poznat kdo jak dobře hraje:((.

Není postavený na DMG ani killech :)

Nebudem tu řešit něčí skill. Někomu jde lépe hra, jiný je zase lepší v kupčení na Marketu :002j:

Edited by lukasarcher
  • Upvote 1

4 hours ago, lukasarcher said:

Není postavený na DMG ani killech :)

Nebudem tu řešit něčí skill. Někomu jde lépe hra, jiný je zase lepší v kupčení na Marketu :002j:

Všichni víme jak to je - někdy se ti hra povede a někdy to tam prostě nepadá.

Marie je můj oblíbený youtuber. Začal jsem sledovat její videa ještě ve warthunderu a její styl hraní se mi líbí - hraje evidentně pro radost a nemá zapotřebí to hrát nějak "vědecky" (na rozdíl od spousty jiných youtuberů). A jestli ještě k tomu dokáže vymačkat prachy z obchodování na marketu, tak mě to rozhodně nijak nepohoršuje. Beru to prostě jako další skill - stejně důležitý, jako taktika nebo postřeh. 

• Upvote 1

5956ea212a97a_bann.jpg.53a2ca837f2e99322

chvíli mi trvalo, než mi došlo, o co se jedná a rozklikla si ta moudra. pánové, děkuji za zastání/podporu, ale neztrácejme čas podobnými nesmysly. printscreen týpka se dvěma Executionery, co se drží za zády holky s kulomety - z toho se máme posadit na zadek? :-D a zas ty přiblblé pindy o kupčení. je mi jasné, že to člověku někdy nedá (např. perla z vedlejšího vlákna "spíš jde o to jestli je přínosem do klanu než o to jaký je kdo člověk") a cítí potřebu (kvůli rovnováze Vesmíru :-D ) na takové blitky zareagovat. přijde mi, že v reálném životě úspěšní lidé ve hrách hledají zábavu, ti neúspěšní realizaci. no jo no. nechme to plavat. je mi naprosto jedno, co si kdo myslí o mém stylu hraní cro$$outu; většinou umírám první za pokřiku banzaaiii!!!!! hra může trvat maximálně tři minuty a to by mě kolikrát dřív tefil šlak, když vidím, jak se na začátku třetí třetiny někteří kanonýři teprve chystají hloubit okop sniperského stanoviště u okraje mapy. minulý týden jsem zkoukla gameplay s houfnicí Mandrake; týpek to sázel naslepo směrem ke spawnu protivníka (z vlastního nevytáhl ani blatník), dal pět killů a byl za kinga. mě by to nebavilo...

:002j:

jinak z nové aktualizace mám rozporuplné pocity (přitom předešlou noc oznamovali nové frakce a mapy a číslo aktualizace mělo být 1.xxx; pak to smázli); smíchání barev s dekoracemi je pěkný opruz, naopak schování chatu potěšilo. z nových custom kitů jsem pořídila alespoň "třetí zuby" s přidaným pancířem z Merkura, ostatní už jsou moc à la asijská tržnice.

5956f915309e4_tetzuby.thumb.jpg.2af0594b

Edited by Marie_CZ

"printscreen týpka se dvěma Executionery, co se drží za zády holky s kulomety - z toho se máme posadit na zadek?"

Aha, tak tady je pravda. Přístě nahraji video, aby všichni viděli, jak to bylo a aby pochopili, jak krásně umíš překrucovat pravdu. Vůbec mi nejde o tvůj styl hraní, ale pokud napíšeš takový blábol, tak musím reagovat. Jel jsem hned za tebou pod most, po té, co jsi vykoukla a dostala pár nástřelů jsi se stáhla a celou dobu jsi se držela za mnou, zatímco já střílel a chytal dmg. Nakonec jsi neudělala vůbec nic. Chtělo by to více přemýšlet, peakovat s dvěma kulomety proti raketám a dělům není moc dobrý nápad :D Ale každému jde něco jiného, že ano :p

• Upvote 1

Trochu mi to připomíná

Spoiler

59574f98d6352_images(3).jpg.646316895569147438421813505-5000-1100-240aa0325c787f

Je nás tady (na cz foru ) docela málo, tak proč se dohadovat .. a nebo je to jako v tom přísloví.. co se škádlívá rádo se mívá?..:002j:

Řeknu to takhle:

1) Ne, odolnost to nemění (proč jo)

2) Kabina nerozhoduje o dohledu ale radar ano (v kabině je základní asi cca 200 m, ale díky přídavnému až na 600), čili si plácej na kabinu co chceš

3) Body rámu jsou jiné díky tomu, že jdou jedině na ně namontovat kola (čtverec s kruhem uvnitř má asi znázorňovat jako hnací jednotku), a pokud jsou všechny rámy zničené, tak se prostě nepohneš z místa

A neboj se zeptat na něco dalšího, od toho tu komunita je :) .

tak to máš hodně bujnou fantazii!

5957f451f11f0_stnek.thumb.jpg.a484726bfa

nakonec jsem neodolala a na objíždění končin Wastelandu zrekvírovala pojízdný stánek od Johna Nedvěda Debila.

:my_precious:

Edited by Marie_CZ

kachna.jpg.87dba8fa234b4d3040fc352c13ea8

kachna na medu pouze na objednávku týden předem!

uvažovala jsem o kvalitním stereu, prý jsou k mání nějaké repráky...

Edited by Marie_CZ

On ‎01‎.‎07‎.‎2017 at 7:12 AM, lukasarcher said:

"printscreen týpka se dvěma Executionery, co se drží za zády holky s kulomety - z toho se máme posadit na zadek?"

Aha, tak tady je pravda. Přístě nahraji video, aby všichni viděli, jak to bylo a aby pochopili, jak krásně umíš překrucovat pravdu. Vůbec mi nejde o tvůj styl hraní, ale pokud napíšeš takový blábol, tak musím reagovat. Jel jsem hned za tebou pod most, po té, co jsi vykoukla a dostala pár nástřelů jsi se stáhla a celou dobu jsi se držela za mnou, zatímco já střílel a chytal dmg. Nakonec jsi neudělala vůbec nic. Chtělo by to více přemýšlet, peakovat s dvěma kulomety proti raketám a dělům není moc dobrý nápad :D Ale každému jde něco jiného, že ano :p

:DD copak o to, ale kazdy tu vidi ze ten/ta/to si tu akorat honi tricko tim jak si "nakradl" prvnich 14 dni OBT cecek, a ted tu machruje s pomerne nehezkejma designama. Ale napsals to presne.

14 hours ago, Marie_CZ said:

59580bb0d43b5_kachniky.jpg.82d2bd5dc03b1

množí se nějak rychle - možná z nich uděláme hotovky.

Snad by jsi neobětovala ta malá stvoření:006j:.   jinak pěkný traktor je vidět že máš fantazii :002:

Spoiler

Jo jinak začaly prázdniny všimla jsi si ?  Nenech  se vytočit.:001:

Edited by Ejz0o

Asi je se mnou neco spatne ale pro auta co vypadaj jako detskej koutek u mcdonalda nemam potrebnej cit :003:

• Upvote 1

32 minutes ago, Ladul said:

Asi je se mnou neco spatne ale pro auta co vypadaj jako detskej koutek u mcdonalda nemam potrebnej cit :003:

podepisuju. Napatlat na sebe vsechno mozny umi kazdej.... vy vite co. Ten/ta/to rozhodne nema cit pro design.

@Ejz0o prazdniny zacaly....

Edited by Steeltruck

Jak mohu publikovat něco do Exibice? 

Nikde jsem na to nic nenašel, je potřeba nějaký lvl (mám 20), nebo jiná podmínka?
Potřebuji si někam uložit blueprinty podvozků, bo složit to s nádržema tak aby to lícovalo je občas šíleně dlouhé trefování na jeden blbý pixel:003:.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.