RimtechCZ

Rusty Marauders CZ/SK

Recommended Posts

ClanLogo.thumb.png.e9a030c1f9dc72d51ff07

Zdravím chci se vám představit jako leader prvního českého klanu na serveru který byl už založen v uzavřeném beta testu "Rusty Marauders" tedy "Rezavý Záškodníci" náš klan se v budoucnu chce věnovat klanovým válkám popřípadě všeho co nás budoucnu čeká byl rád aby si hráči našli někoho na jezděni v četě na raidy protože co si budeme povídat občas to je opravdu katastrofa... momentálně máme plný stav tedy 20/20 a ano na klan je slotu opravdu zoufale málo doufáme že v budoucnu přijde nějaký crafting system aby jsme mohly udělat další sloty pokud splňuješ tyto požadavky můžeš se k nám přidat! ;) pro vstup do klanu máme par důležitých věcí :

Klanové podmínky :

• Být aktivní hráč (čím aktivnější tím lepší)
  • Pokud hraješ být na Teamspeaku a komunikovat!!! (hlavně v hodinách klanových válek tedy sobota,utery,čtvrtek)
  • 4 dny bez omluvenky nehraní beru jako že jste tu hru přestali hrát pokud se omluvíte vše je v pořádku. omlouvám maximálně do 8 dnu (bylo by více dnu kdyby nebylo max hračů jen 20)
  • Věk 18 +
  • Level 25 +
  • 8,000 až 10,000 power score
  • Mít alespon nějaké epické nebo legendární zbraně/vybavení
  • Mít zájem hlavně o klanové války ;)

Profit pro vás :

• Jezdíme raidy,čety,seasons,invaze
  • Lidi kteří mají zkušenosti z closed beta testu.. můžou vám poradit se stavbou stroje nebo co jet za frakci prostě cokoliv co budete potřebovat.
  • Častý stream na https://www.twitch.tv/rimtech00 kde vám můžu pomoct s čímkoliv ohledně crossoutu (neplatí jen pro členy ale pro VŠECHNY. )
  • Občas Uranium Ore

Klanové války :

Sobota,Utery,Čtvrtek - od 18:00 do 22:00

V klanových válkách jde získávat Uraniovou rudu která je kdys pozici pouze pro klany které se dostanou do TOP 30 v žebříčku je hodně drahé a je potřeba ke tvoření relických zbraní také se dostávají fragmenty na tyto zbraně "zhruba každou 35 hru" navíc je to náhodné

PŘIHLÁŠKY RM :

pokud si chcete podat přihlášku tak my napište zde na fóru message zprávu do které napíšete jestli klanové podmínky splňuješ.. nebo pokud něco ne splňuješ můžeš také napsat jsem ochotný udělat i výjimky na PS nebo level

Díky leader Rusty Marauders CZ/SK klanu RimtechCZ

Edited by RimtechCZ
  • Upvote 4

KasiJan - zatim lvl jen 20 :( ale casem budu TOPka :D PSko cca 5k ( zatim mam jen nejake fialky, ale jedu i na legendarky casem :) )

kdyby se naslo misto v Clanu tak budu jen mile rad :006j:

Jsme nejlepší klan na servru ! :D tedy jen na jeden den :D což se stalo před dvěma dny :) a získali jsme jako celý clan 50 uranium ore :D:) a ano vypadá to že ten den to na chvíli vývojáři zapnuly ale pak to zase vypnuli :D

clan.jpg

Ano jsou to CW a hodnotí se nejspíše 3 top clany tak uvidíme jak v budoucnu no :) jsem zvědav jestli se to uranium ore bude dostávat i kdyš se nedostaneš do top 3 pač by se nějaké hodilo na kraft relických zbraní ale hlavně by to bylo fakt naprd pro klany menší... :(  mimochodem CW jsou 4 vs 4 :D 

Edited by RimtechCZ

A co takhle poradit i lidem, kteří ještě nemají potřebný level? 

Na vstup do klanu můžu zjevně zepomenout, několikahodinové hraní denně nejde s rodinným životem dohromady, ale rady do jaké frakce se pustit a jak stavět auta by se mi hodily už teď. 

přijde na to, jaký typ vozidel, zbraní (a hraní obecně) preferuješ: na lehké buginy (kabina "Growl", kulomety) zvol Lunatics, na těžkou výbavu (kabina "Humpback", kanóny) se přidej ke Scavengers, Nomads mi přijdou takoví nevýrazní. nejuniverzálnější kabina je "Jawbreaker". na pomalejší/rozvážnější ježdění se mi osvědčily pásy "Armored track" (stačí pouze ty), "Hardened track" jsou svižnější, pro velkou odolnost se hodí dopředu a za ně stačí jeden pár kol. samotná kola je dobré mít alespoň ve třech párech.

pro lepší přehlednost při porovnávání parametrů je dobré si udělat podobné koláže z printscreenů:

Crossout_canony_1.thumb.jpg.8b85546c71dc

např. u kanónů je slušný poměr výkon/střelivo/cena u "Little Boy" nebo výkon/napájení/cena u "Judge 76 mm". nejoblíbenější kulomety jsou "Spectre-2", s raketometem "AT Wasp" (případně s dražším "Cricket 1M" ) se dá také dobře vyřádit. také je dobré si uvědomit, že u některých zbraní se míří natáčením vozidla, takže sice výkon velký, ale reakce pomalé a je třeba více předvídat. zásadní je koupit generátor energie napájení, u lehkých vozidel "Car jack", ke kanónům "Ammo pack(y)", k rychlopalným zbraním chladič(e) a radiátor(y). pro lepší přehled o bojišti občas používám vylepšený "Improved radar Antenna  M" (dosah 585 metrů a nepotřebuje napájení).

pro zrychlení postupu ze začátku hraj easy raids a maximálně do vyčerpání bonusového denního limitu 60.000 bodů. všechny vyježděné komodity prodávej a obratem dokupuj potřebné vybavení. pro 200 jednotek benzínu (denní příděl zdarma) je třeba level 10, tak před tím (pokud je čas na hraní) klidně dokupuj v obchodě. jinak obchodování se momentálně téměř nevyplácí (časy, kdy jsem koupila Humpback za 1.600 a prodala za 3.500 jsou pryč) a je časově náročné, výroba také moc smyslu nedává (kolikrát je levnější a především okamžité si věc rovnou koupit).

při nákupu slotů pro vozidla ("Blueprints") pozor na to, že disketa "Blueprint storage" je pouze na jeden slot! (toto info mě stálo 900 c :-D ), ale dá se využít osm výstavních slotů (Publish>Exhibition>Owned) a dle momentální potřeby si dříve uložená vlastní vozidla stahovat.

:001j:

p.s.: sorry, že to dávám i sem, ale ve vlákně "Konstrukce vozidel" zlobí zobrazování posledních příspěvků.

p.p.s.: tak jsem raději založila nové vlákno...

Edited by Marie_CZ

Streamuji každý den a radím a odpovídám lidem na vše co se zeptají a stavím i vozidla a vysvetluji kde udělali chybu apod.. v budoucnu budou i nějaká videa atd.. vzhledem k tomu že v teto hře chci být i opravdu dobrý hráč a zároven chci vest i velmi dobrý klan tak nemam zrovna nejvíce času psát zde na forku i kdyš se snažím odpovídat na vaše dotazy i zde pro lidi kteří chtějí hrát pohodově a nemají na to čas apod.. jsem založil Rusty Marauders Akademy kde řeším jen a pouze vek +16 streamuji pravě pro nováčky apod.. a proto také streamuji protože se tam můžou ptát na cokoliv a odpoved je rychlá protože jim můžu hned odpovědět.. nebo jim to primo ukázat či postavit.. 

Edited by RimtechCZ
  • Upvote 1

No jo, jenže streamování a videa jsou k ničemu pro lidi, kterým je 30 a víc a mezi prací a rodinou si sotva najdou čas na hraní. Na cestě z/do práce můžu číst, ale nemůžu koukat na videa, nehledě na to že 20 minut videa se dá obvykle shrnout do textu, který se přečte za pět minut. 

Nicméně se tedy budu ptát jinde. 

Na tebe mám jednu otázku - proč se česko-slovenský klan jmenuje anglicky? 

Edited by Jerson

Tak většina lidi z klanu děti a rodinu má a stíhají invaze TS a i stream. Můžeš se i koukat na videa a i stream na mobilu co já vím tak to nějak jde :) jestli prostě hledáš text tak to musíš hold poprosit někoho kdo ti to napíše ale bohužel jak již už jsem řekl nemam na to čas ted :) časem možná bych něco sesmolit mohl ale určitě ne ted ani v budoucím měsíci...

je to hra kde je vždy první anglicky jazyk ne český a já opravdu chci aby si angličan raděj zapamatoval že ho zabily "Rusty Marauders" než "Rezavý Zaškodníci" protože to si vážně pamatovat nebude to je jeden z mnoha důvodu.. navíc je to dobré i pro to aby náš klan byl slavný ve světě crossoutu :)  :D 

Edited by RimtechCZ
  • Upvote 2

a tu celosvětovou slávu plánujete i s groupies, nebo jen cudně ve vší počestnosti - s ohledem na ty hráče od rodin?

:006j:

Možná bych se napřed měl poradit, jak mám skloubit práci, rodinu a několikahodinové hraní Crossoutu každý den. :-) 

Ten název klanu jsem pochopil, nicméně on se někde ukazuje? 

Měl bych zájem o vstup do klanu, pokud je čas tak jsem aktivní každý den, ale mám i jiné hry a starosti, takže se může stát že nejsem i nějaký den online. Řekl bych že všechny požadavky splňuji, takže když bude místo, dejte vědět a rád se přidám! :002j:

1 hour ago, Tomasgit said:

Mam zaujem.Mate miesto?

Zdar ano máme momentálne par volných míst:) prosím přidejte si mě ve hře a tam to probereme nebo tu přes message dík :)

MARIE, JASON, PATRIS ...

Toto je náborové klanové téma.

Proč tu řešíte taková *** jako je anglický název klanu, problémy že nemůžete sledovat streamy a další..???

Založte si na to topic jinde, za [RM] Vám budeme jiště všichni vděční.

PS.: Anglický název pro Cz/Sk klan je běžná věc už hodně let zpátky z jiných online her (viz. třeba velice známý klan BIA z WoT a mnoho jiných další), pokud Vám to vadí, postěžujte si do offtopicu a ne sem, pakliže máte potřebu trollit dělejte to jinde ! Vžijte se do pocitu jiných, jak by se Vám líbilo kdyby jste si tu založili klanovou sekci a lidi by Vám tam psali a řešili to co tu řešíte Vy? Asi by se Vám to také moc nelíbilo hádám.

Takhle to tu je akorát zaspamované a nepřehledné.

Nejlepší by bylo kdyby to tu moderátor promazával, nebo se úplně téma zamknulo..tohle je opravdu běs a hrůza.

Edited by BEERsom
  • Upvote 3

Ten největší offtopic byl "skryt" - Všechny ostatní prosím, aby se drželi tématu. Na offtopic tu máme celou sekci ;) 

• Upvote 2

20 hours ago, lukasarcher said:

Ahoj, chtěl bych zeptat s čím se jezdí klanovky. Někdě jsem slyšel, že tam potřebuješ legendary zbraně, jinak tě to nepustí, jak to teda je?

Zdar ne legendarní zbraně nepotřebuješ i s rare se muže do válek.. jen už jde o to potom kolik ps máš čím více tím lépe..

On 5. 7. 2017 at 8:44 PM, lukasarcher said:

Ahoj, chtěl bych zeptat s čím se jezdí klanovky. Někdě jsem slyšel, že tam potřebuješ legendary zbraně, jinak tě to nepustí, jak to teda je?

Ahoj, Rim ti ještě zapomněl napsat, že podle odpovědí vývojářů to bude fungovat tak, že ty sice budeš moci jezdit CW s epic (fialovýma) zbraněma ... ale pokud budeš chtít mít možnost získat a vyrobit si RELICkou (oranžová) zbraň, tak na její výrobu je potřeba mimojiné i fragmenty.

A ty fragmenty budeš získavat pouze tehdy pokud budeš mít na vozidle namontovanou legendární zbraň (žlutá).. Tak by to přesně mělo fungovat... 

Ovšem cenu za pronájem workbenche na výrobu 1relické zbraně si raději snad ani nechci představit ...

4 hours ago, BEERsom said:

Ahoj, Rim ti ještě zapomněl napsat, že podle odpovědí vývojářů to bude fungovat tak, že ty sice budeš moci jezdit CW s epic (fialovýma) zbraněma ... ale pokud budeš chtít mít možnost získat a vyrobit si RELICkou (oranžová) zbraň, tak na její výrobu je potřeba mimojiné i fragmenty.

A ty fragmenty budeš získavat pouze tehdy pokud budeš mít na vozidle namontovanou legendární zbraň (žlutá).. Tak by to přesně mělo fungovat... 

Ovšem cenu za pronájem workbenche na výrobu 1relické zbraně si raději snad ani nechci představit ...

myslim ze relic benche jsou free.

Ahoj máte li volej flek je mi 46  mám necelej level 20  a auto přez 5000 taky jen se ptám jsem frakce 20/5/5/7.

Edited by Stocker_cz

Důležité info :

Kvůli většímu zájmu hráčů a omezené malé kapacitě klanu (max. 20 lidí) je náš klan Rusty Marauders rozdělen následovně :

Hlavní klan [RM] Rusty Marauders

(1.Poddivize) [RMS] Rusty Marauders Squad

(2.Poddivize) [RMA] Rusty Marauders Academy

Znamená to tudíž momentálně kapacitu 60 hráčů.

Veškeré přesuny hráčů mezi divizemi řídí velitel hlavního klanu RimtechCZ.

PS.: CW (klanové války) budou prioritou především pro hlavní klan, tudíž i přísné podmínky a pravidla pro vstup do [RM] platí výhradně pro něj...

U divizí jsou možné vyjímky a CW samozřejmě můžou jezdit i ony.

PS(2).: Členové [RM] kteří budou vyhozeni z důvodů delší neaktivity (dovolená apod.) mají právo a přednost na to, být nabráni nazpět do jedné z poddivizí. Děkujeme za pochopení

Edited by BEERsom
  • Upvote 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.