RimtechCZ

Rusty Marauders CZ/SK

Recommended Posts

On 9. 7. 2017 at 8:34 PM, Stouker_cz said:

Ahoj máte li volej flek je mi 46  mám necelej level 20  a auto přez 5000 taky jen se ptám jsem frakce 20/5/5/7.

napiš si přihlášku ;) viz výše 

Tak jsme se zmátořily včera CW nám nefungovali kvůli tomu že jsme se tam dostali minule dneska jsme složily 3 týmy s toho nějakých 10 proher jinak 50 výher zatím jsme na 37 pozici a už se nemužu dočkat na příště jdem si pro Uranium Ore ! :p:) jinak fragmentu dnes také padlo pár ale téměř vůbec ne dropují je to tak jednou za 10 bitev což je docela zlé :/ 

• Upvote 1

Dneska se nám povedla neskutečná věc, dostali jsme se na 18. místo v CW. Porazili jsme i obávané H3LLy. Velké díky patří našemu veliteli Rimtechovi za skvělě odvelené bitvy.

screenshot-170801-214935.jpg

Edited by lukasarcher

Lukas prijali  by ste ma?Uz som ti pisal cez hru.Rimtechovi sa mi nepodarilo napisat

ahoj, rád bych se přidal k vám do  klanu, pokud jeste nabíráte nové bojovníky, TS i Discord mám, 6300 ps denně hraju 4-8 HODIN (Trochu závislák no :) ), hrál  jsem wot i warfare Tak nejake Zkušenosti snad mám a  18 let už mi rozhodně Bylo :)  díky za jakoukoli odpoved a at se vám daří (nick ve HRE Kuffenbach)
Edited by Kuffenbach

Jak to vypadá s CW?
Můžete postnout nějaké summary?
V kolika se jezdí, co se jezdí (buildy), jak se to jezdí, jak často, jestli to má smysl jezdit z pohledu odměn, bo klanovky budou zabírat mnohem víc času, tak jestli je to vůbec rentabilní.
Případně jestli máte nějaké video z CW a bylo by ke skouknutí.
Čekám že to bude podobné jako ve WOT, nebo jsou tam nějaké rozdíly oproti publiku (délka bitev, počet hráčů, atd)?
A s jaké je minimální PS se kterým má člověk šanci si nějak rozumně zahrát.

Díky 

Jezdí se ve 4 lidech.

Používá se kde co, brokárny, lanceloty+harvester, reapery, mandrake, taky záleží co zrovna rusáci vybalancují, např tedka frčí 5x wheel drone, dohromady 20 dronů na place, díky ruskému balance +100% dmg je to jasná volba.

Odměna je šrot + občas fragment Relic zbraně. Pokud se klan umístí do 30 místa, tak Uranium Ore.

PS není omezeno. Záleží na taktice.

• Upvote 1

1 hour ago, D34D_H4PPY said:

Měl bych zájem, ale momentálně mám LVL. 13. Ozvu se později až budu splňovat podmínky.

Ahoj ok ozvy se nej lepe až dele ;)

Ahoj tak jsme tento čtvrtek vyhrály moc krásné 16 místo !!! předvedly jsme skvělí výkon spolupráce a překvapení které většina nepřátelských klanu nečekala.. a vyhrály jsme 20 Uranium Ore :) tento týden máme v plánu podat stejný výsledek :) 

Další věc je že máme pár volných míst 2 v klanu RM a zároven volno ve spřáteleném klanu který jezdi For Fun :) což je klan CZF takže pokud máš zájem se přidat napiš a já se ti ozvu :)

Je updatnuty také klanovy topic :) 

Screeny.jpg

Edited by RimtechCZ

19 minutes ago, Ksisao said:

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli máte dvě místa v klanu. podmínky pro vstup máme Ksisao

Ahoj ano máme ted par volných míst :) 

Ahoj, měl bys volné 2 místa v Clanu? Jsem aktivní každý den, a chtěl bych jestli by se mohl připojit i kámoš, taky je hodně aktivní. Až budeš mít čas, napiš ;-)

Ve hře se jmenuji: Foxik592450 a kámoš: Marinak59_CZ

Edited by F_S_5

16 hours ago, Anoymus said:

Ahoj, 

Chtěl bych se zeptat zda ještě fungujete a jestli by bylo možné se k Vám dostat.

Děkuji za odpověď.

Anoymus

Ahoj fungujeme (ale máme ted menší přestávku) a máme ted plno ale jestli máš zájem tak se ti ozve kámoš od CZF ;)

Zdravim rad bych se k přidal tak se chci zeptat jesi to tu ješte funguje nejak a jesi by to šlo dřiv sem tu byl v jedne z akademi no ta se nejak porospadala a ja taky tim padem prestal aktivne hrat no ale ted se zas vracim k aktivnimu pařeni crossoutu a rad bych se začlenil pokud by to bylo možne ve hře mam nic GanjaVehicle diky za odpověd :D

RMka uz nejakou dobu nefungujou, posledni dobou funguje z ceskych klanu ROPA a pak CZBT, to jsou myslim jedine 2 cz/sk klany

• Like 1

On 1. 2. 2018 at 1:06 PM, tr4nc3t0p14 said:

este sme my

JMC

Pis mi do hry mame par volnych miest...

Podmineky: vek nad 20 a Discord

Běž si Laskavě dělat nábor do svého vlastního topicu!... 

Klan RM je momentálně mimo provoz respektive jsme se rozpadli (hlavně z důvodu že já na to už nemam čas) ale furt existuje šance ze v budoucnu se to zase rozjede jednou..... prosím o nábor kdyš tak pište MADFox z klanu CZBT protoze ty to ted moc pěkně drtej klan RM se pro zatím loučí a přeje všem hráčum i klanům GOOD LUCK !!!!!

Chci také poděkovat všem hráčům co klan podpořily - FISM, KasiJan, Dezex96 , Uncl3BOB,Znicehonix, Dru12, Peters0nCZ, Alminak_Force, ArchmyCZ, OnderCZ, kinec_ta_ne_, Netmo, MadboyCZE, SevyCZ, ElitCZ, MADFox, SatanCZ, LuciferCZ, Berry, Berny_CZ, jendoos, TyrionLennister, Tomasgit, Toftik, TeramGamess, Tauriancz(a všem kamošum)), Stoukr666_cz, rybka_cz, Pron124, iFirez_, Panzacek, Pajdax, Oggisek, Nybol01, Meveriik, lysora, lusky79_SK, Lukas_Archer, ErathCze, DouzzyCZ, DoCkyS, DJKiller666, DarthWraith, Damienn_CZ, Bungy_CZ, Bludrein, BEERsom, babrbucha, AmrasEagle, addlein a mnoho dalším ;)

Všem děkuji jakož to leader RM za bezvadné kousky na CW ale i v bitvách četách a všech modech řezali jsme je fakt pěkně ! :D

Edited by RimtechCZ
  • Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.