Jerson

Obchodování (Market)

Recommended Posts

Máte tyhle útočné a naprosto bezvýznamné příspěvky zapotřebí?
Marie se chová slušně, žádná pravidla neporušuje, tak se zkuste chovat jako chlapi a neštěkejte kolem sebe jak zastuzené puberťačky.

Myslím, že to pomůže všem.

Díky

Edited by HavranRyc

1 hour ago, HavranRyc said:

Máte tyhle útočné a naprosto bezvýznamné příspěvky zapotřebí?
Marie se chová slušně, žádná pravidla neporušuje, tak se zkuste chovat jako chlapi a neštěkejte kolem sebe jak zastuzené puberťačky.

Myslím, že to pomůže všem.

Díky

Za to Marie na nikoho neútočí, jasný no :facepalm:

Jinak jsem dneska dostal ocenění, Rockfeller lvl 3 za 10k vydělaných coinů. Kam se hrabou flipeři :B10:screenshot-170728-215324.thumb.jpg.f13a6

• Upvote 1

Co se stalo, že najednou je většina rare (modrých) itemů někdy až 2x dražší, nebo alespoň o 50%, než tomu bylo před pár dny? (Samozřejmě se to týká i fialek)

asi dvě věci na to maj vliv...odstranili bedny, který dávali modrý itemy a nahradili je jen dočasnejma itemama a pak je ta akce steel cavalry, kvůli který ubylo dost scrapu na bedny a  tim pádem zdražil skoro na 1c za 10 kusů

• Upvote 1

Jak říká Kaunmann, klesl přísun itemů na trh a díky akci je teď velká spotřeba scrapu, takže cena je na dvojnásobku. To prodražuje všechny itemy.
Teď se vyplatí prodat všechny ležáky co jsou k ničemu (např light generatory) a prodávat všechen scrap. Po akci by měly ceny klesnout někde mezi původní a nynější cenu. Za pár dní se dá vydělat na fialový item (ten koupit až skončí akce a ceny klesnou).

• Upvote 1

Ani jedno chlapci :) Steel Cavalry Bedny už nikdo nechce, takže se ani nevyrábí. Crossout je na Steamu, příliv nových hráčů, kteří chtějí modré itemy. Každý chce na tom vydělat, proto i stoupla cena scrapu, week limit tomu taky pomáhá. Talor měna je na minimu, proč asi :015j:

Ono se teď k novému účtu rozdávají nějaké C?
Protože jinak nováček určitě nemá na to, aby kupoval scrap na trhu, ten je rád, že zaplatí workbench...

A SC bedny se obchodují, jen už se cena přiblížila reálné hodnotě. Jak jsem to chvilku sledoval, tak se jich několik do minuty otočí.

Každopádně bod jedna s omezeným přísunem modráků platí. Ubylo minimálně několik tisíc modrých předmětů týdně. Otázka je, co a jakou vahou na to má vliv. Pravdu máme de facto všichni:002j:.

16 hours ago, HavranRyc said:

Ono se teď k novému účtu rozdávají nějaké C?
Protože jinak nováček určitě nemá na to, aby kupoval scrap na trhu, ten je rád, že zaplatí workbench...

A SC bedny se obchodují, jen už se cena přiblížila reálné hodnotě. Jak jsem to chvilku sledoval, tak se jich několik do minuty otočí.

Každopádně bod jedna s omezeným přísunem modráků platí. Ubylo minimálně několik tisíc modrých předmětů týdně. Otázka je, co a jakou vahou na to má vliv. Pravdu máme de facto všichni:002j:.

Nováček to má daleko lepší než my, když jsme začínali. Vyjezdí si scrap, ten draze prodá a může si otevřít workbench.

scrap.jpg.1e38a708329abd110d6276373fe8b2  scrap2.jpg.06edf43b24c0d490c1607664c5116

v herním chatu se mě již několik hráčů dotázalo, že prý umím (díky momentálnímu zvýšení ceny) na flipování scrapu "narejžovat na nováčcích ze Steamu", a jelikož se jim to stále nedaří (de facto prodělávají), zda bych jim tu neprozradila svůj postup.

netuším, kdo mohl takovou hovadinu vymyslet a zmást tím začínající hráče; kazdopádně bych se ráda od této debility rázně distancovala!

na flipování (rychlé střídání nákupů a prodejů) komodity, kde je dlouhodobě nabídka a poptávka v rozmezí menším než 10 % (výše poplatku při prodeji), lze možná vydělávat v nějakém jiném časoprostoru, ale rozhodně ne v tom pozemském. dočasné zvýšení/snížení ceny na to vliv nemá, prodávající i kupující reagují přibližně stejně rychle. pokud někdo při skokové změně či krátkodobému výpadku nabídky/poptávky vydělal pár desetin coinu, ať si to poznamená do deníčku, ale stěží bych to nazvala rejžováním. hru ze Steamu staženou nemám, takže opravdu netuším, v čem by měli být tamní kupující scrapu znevýhodnění oproti těm, kteří si cro$$out stáhli z odkazu výrobce.

Edited by Marie_CZ
  • Upvote 1

15 minutes ago, Marie_CZ said:

scrap.jpg.1e38a708329abd110d6276373fe8b2  scrap2.jpg.06edf43b24c0d490c1607664c5116

v herním chatu se mě již několik hráčů dotázalo, že prý umím (díky momentálnímu zvýšení ceny) na flipování scrapu "narejžovat na nováčcích ze Steamu", a jelikož se jim to stále nedaří (de facto prodělávají), zda bych jim tu neprozradila svůj postup.

netuším, kdo mohl takovou hovadinu vymyslet a zmást tím začínající hráče; kazdopádně bych se ráda od této debility rázně distancovala!

na flipování (rychlé střídání nákupů a prodejů) komodity, kde je dlouhodobě nabídka a poptávka v rozmezí menším než 10 % (výše poplatku při prodeji), lze možná vydělávat v nějakém jiném časoprostoru, ale rozhodně ne v tom pozemském. dočasné zvýšení/snížení ceny na to vliv nemá, prodávající i kupující reagují přibližně stejně rychle. pokud někdo při skokové změně či krátkodobému výpadku nabídky/poptávky vydělal pár desetin coinu, ať si to poznamená do deníčku, ale stěží bych to nazvala rejžováním. hru ze Steamu staženou nemám, takže opravdu netuším, v čem by měli být tamní kupující scrapu znevýhodnění oproti těm, kteří si cro$$out stáhli z odkazu výrobce.

leda bys nakoupila hafo scrapu před vypuknutím změn a zdražením, prdelko,tys netušila, že to pude nahoru ? :) 

4 minutes ago, Kaunmann said:

leda bys nakoupila hafo scrapu před vypuknutím změn a zdražením, prdelko,tys netušila, že to pude nahoru ? :) 

nedělej ze sebe "prdelkou" burana, dívky/ženy ve tvém okolí (pokud se tam omylem vyskytnou) to jistě ocení!

:002j:

pokud bych nakoupila něco do zásoby, pak by se jednalo o spekulaci, zisk by byl jednorázový; rozhodně by nešlo o flipování.

osobně scrap pouze nakupuji (tedy v začátku jsem párkrát nějaký prodala kvůli chybějícím coinům, cca 500 jednotek) a okamžitě ho používám k výrobě. také bych doporučila se zamyslet, zdy by soudný člověk byl ochotný (při omezení nákupů na 20 kusů) takové zásobení drobotí pro megavejvar realizovat, a zda by raději nezvolil nějakou inteligentnější cestu...

Já fakt pořád nechápu, co vám na Marii vadí. To že začala hrát v době, kdy ceny létaly oběma směry během pár hodin, takže se dalo vydělat fakt hodně? 

10 minutes ago, Jerson said:

Já fakt pořád nechápu, co vám na Marii vadí. To že začala hrát v době, kdy ceny létaly oběma směry během pár hodin, takže se dalo vydělat fakt hodně? 

spíš jí hejtí prostě z principu, já to taky moc nechápu, je to jen blbá hra, sorry jako pánové...

1 hour ago, SG_semda said:

spíš jí hejtí prostě z principu, já to taky moc nechápu, je to jen blbá hra, sorry jako pánové...

naprosto zcesty nazor. Zkus si precist nejaky hodne starsi prispevky. Pak ti to mozna docvakne.

7 minutes ago, Steeltruck said:

naprosto zcesty nazor. Zkus si precist nejaky hodne starsi prispevky. Pak ti to mozna docvakne.

nepotřebuju, četl jsem si je... a pořád to nechápu, chová se sice jako takovej troll, ale to není důvod...

6 hours ago, Steeltruck said:

Tak řekni přímo, co má z jejích starších příspěvků plynout.

No tak pro změnu zase nějaká otázka k tématu..

Jak už bylo víše zmiňováno, ceny po dobu eventu prudce stoupli.

A tak se ptám na názor lidí co se v obchodování vyznají a hlavně mají čuch, jak se bude situace vyvíjet po ukončení eventu. Jde mi hlavně o šrot na kterém se dá teď něco přivydělat. Stále jsem váhal zda ho prodat či z něho vyrobit bedny a ty prodat. Na konec se stále padající cena beden ustálila na cca 160c což je o něco víc než cena surovin. Vyrobil jsem tedy nějaké bedny a zvažuji kdy je prodat. Myslíte že jejich cena po eventu bude klesat či stoupat?????

A dále už delší dobu odkládám nákup fialových itemů, tolik co teď stojí za to prostě dát nechci ale cena furt nepatrně roste, tak neví jestli mám stále čekat, nebo jestli to půjde zásadně dolů.

Tak prosím všechny crossekonomiky o rodu.

6 minutes ago, SamaelVargus said:

No tak pro změnu zase nějaká otázka k tématu..

Jak už bylo víše zmiňováno, ceny po dobu eventu prudce stoupli.

A tak se ptám na názor lidí co se v obchodování vyznají a hlavně mají čuch, jak se bude situace vyvíjet po ukončení eventu. Jde mi hlavně o šrot na kterém se dá teď něco přivydělat. Stále jsem váhal zda ho prodat či z něho vyrobit bedny a ty prodat. Na konec se stále padající cena beden ustálila na cca 160c což je o něco víc než cena surovin. Vyrobil jsem tedy nějaké bedny a zvažuji kdy je prodat. Myslíte že jejich cena po eventu bude klesat či stoupat?????

A dále už delší dobu odkládám nákup fialových itemů, tolik co teď stojí za to prostě dát nechci ale cena furt nepatrně roste, tak neví jestli mám stále čekat, nebo jestli to půjde zásadně dolů.

Tak prosím všechny crossekonomiky o rodu.

nejsem odborník, ale stejně přispěji, protože mě tohle téma taky hodně zajímá. dělám to podobně jako ty. sázím, že po eventu pude dolu skrap někam na úroveň 6-7 c za 100ks...a s tim o něco spadnou i fialové a modré itemy,ale né na úroveň před eventem a změnami,ale o něco výš...ono je tu ale hodně neznámých. předně za jak dlouho vývojáři oznámí kdy nasadí do hry tyhle itemy z bedny k volné výrobě a které z nich to budou přesně...od toho se vše bude odvíjet,doufám, že to nebude hned po eventu a cena všech těhle itemů pude teda o dost výš než teď...čili si dělám zásoby co mé skrovné prostředky dovolí a pak to zkusim střelit ...bohužel nemám zkušenost jak tohle vývojaři předtím praktikovali,protože hraju jen cca měsíc...jestli už byli podobné eventy a co pak následovalo...to by mě zajímalo nejvíc

Tak to jsme na tom stejně, snad to vyjde.

Taky doufám že ceny neklesnou již před koncem eventu. Průběžně si totiž přivydělávám nákupem a následným prodejem itemů. Jenže než otočím jeden balíček tak to někdy trvá i několik dní. No a kdybych to neodhadl a zrovna to padlo po nákupu tak by mě to sr... protože v tom mam vždy veškeré finance:003j:

44 minutes ago, lukasarcher said:

Konečně ten nesmysl někdo koupil, za ty prachy, no neber to :lol:

Prodat item za nejnižší cenu za poslední týden, tomu říkám business:DD.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.