Jerson

Obchodování (Market)

Recommended Posts

asi tak (a dost blbě se draží - převis poptávky, slabá nabídka), na plnění úkolů stačí Auger. ale zas je na ni jeden z nejhezčích custom kitů!

:001j:

"normální/reálný" Lukáš by měl šanci 1:1, že se náhodou trefí do správného řešení; vzhledem k tomu, že všechny jeho příspěvky jsou nesmysly, začínám nabývat dojmu, že mě tu trolí můj brácha (dobře ví, jak mě vytáčí hlásání bludů ve veřejných diskuzích).

:015j:

jestli je to tak, výfuk tvůj i tvé mašiny pozná středověk!!!

:006j:

ale pro jistotu:

jelikož jsem v předchozím příspěvku (v reakci na Havrana) výslovně zmínila dražení položky pro stavbu kombajnu, opravdu nechápu, proč reaguješ, jako bych psala o nákupu?!?

v nabídkách k prodeji je po málo vyhledávané zbrani samozřejmě malá poptávka, ovšem na stavbu legendárky si nikdo soudný nebude kupovat komponenty za nesmyslné ceny (to už si zbraň koupí přímo), ale pochopitelně je bude dražit za ceny co nejnižší - a proto převis poptávky.

každopádně se opět vracím k osvědčenému black/ignored listu; řešením podobných nesmyslů už čas opravdu ztrácet nechci...

:003j:

a na velkého bratra nasadím špióny!

Edited by Marie_CZ

jupíí mé proroctví se naplňuje!

budu milionár!

"steel cavalry" de nahoru rychlejc než sem myslel :)

snad to vývojáři brzo neposerou nějakym debilním oznámením :)

Taká z toho toho mám radost. Milionář že mě nebude páč sem jich stihl postavit jen 7 a nákup jsem nechtěl riskovat(teď lituji). Každopádně s prodejem vyčkávám

4 hours ago, SamaelVargus said:

Taká z toho toho mám radost. Milionář že mě nebude páč sem jich stihl postavit jen 7 a nákup jsem nechtěl riskovat(teď lituji). Každopádně s prodejem vyčkávám

Proč jsi neinvestoval do Bludgeonů? Nebo do Armored Skullů? Jejich cena poroste zcela jistě.

16 minutes ago, lukasarcher said:

Proč jsi neinvestoval do Bludgeonů? Nebo do Armored Skullů? Jejich cena poroste zcela jistě.

Na jednu stranu furt brečíš že Marie flipuje a pak to tu Samaelovi poradíš?:DD

Decory nahoru asi půjdou, ale trošku bych se obával že to bude ležák. Není to must have item, zajímavý je jen pro sběratele a dekoratéry. Už teď nabídka převyšuje poptávku, takže imo na vydělávání nevhodné.

Ale pokud jsi mu to poradil jako "trojského koně " a je to součástí tvého boje proti fliperům, tak sorry že jsem ti šlápl na bábovičku:002j:.

6 minutes ago, HavranRyc said:

Decory nahoru asi půjdou, ale trošku bych se obával že to bude ležák. Není to must have item, zajímavý je jen pro sběratele a dekoratéry. Už teď nabídka převyšuje poptávku, takže imo na vydělávání nevhodné.

kolečka sou jistě lepší investicí,protože jsou praktická,ale i dekory maj užití v bonusu pro všechny expící lidi....a dřív nebo  později se zásoba prostě vyčerpá a pak pudou hodně nahoru,chce to ale trpělivost a nečekat zisk hned...viz barva "destroy test" z alfy....ta je teĎ šíleně a je to uplnej dekor...a jistě jsou tu podobné další itemy co se již nedají nějakou dobu sehnat a jejich cena je nesmyslná...ale s těma ležákama máš pravdu,na flipování to neni....

1 hour ago, HavranRyc said:

Na jednu stranu furt brečíš že Marie flipuje a pak to tu Samaelovi poradíš?:DD

Ale pokud jsi mu to poradil jako "trojského koně " a je to součástí tvého boje proti fliperům, tak sorry že jsem ti šlápl na bábovičku:002j:.

Flipování je ale něco jiného. Stejně už má postavené bedny.

Bludgeon na 95c :D Někdo začal flipovat. Nevíte o tom něco? :D

Že já nebyl za svini a nenakoupil jich aspoň 50. On to někdo za těch 95 i kupuje :D Nákupní cena byla kolem 30c :lol:

Edited by lukasarcher

1 hour ago, Kaunmann said:

...ale s těma ležákama máš pravdu,na flipování to neni....

hlavně v momentě, kdy se u těchto položek vrhnou podnikavci na flipování, jejich cena bude velice rychle klesat.

Spekulace.jpg.7f34083fef67c5d13200682d01

na dynamických trzích je třeba být flexibilní! když jsem postovala předchozí příspěvek, na účtu jsem měla necelé tři coiny. ovšem poptávka po lebkách a řemdizích byla tak naléhavá, že jsem musela vyslyšet úpěnlivé volání lačných kupců a dát jim, po čem touží. teď si můžou pár dnů/týdnů flipovat; já jsem v klidu a nemusím se s ničím babrat. a večer se picnu, až vše půjde po třech stovkách.

dělám si prču, jsem s výsledkem eventu celkem spokojená: tři Thunderboltky s custom kity, kombajn, nové barvy (sklad plechovek si držím pro horší časy), osm loveckých rohů a i ty čtyři cedule STOP (díky kterým jsem to vlastně celé pořídila) už mám zase zpátky a k tomu hotovost téměř na tři legendárky. těch rohů jsem tedy chtěla dvanáct na dechem chlazený dvanáctiválec, ale není všem dnům konec. i když - pokud by byla poptávka takových 1500 coinů za roh, možná by mi stačil i repasovaný motor z Trabanta s výfukem z vysavače.

no jo, flipování je dřina (nevím, proč ho tu někdo stále omílá), spekulace zábava. tak ať se vám na marketu daří!

:001j:

edit: úplně jsem zapomněla na kovová loukoťová kola (10+9 kusů, ale ty si nechám, jen se zbavím nadbytečných pěti neotáčivých)! a také na zakoupení rozšíření skladu dílů i blueprintů + tři vyrobené do zásoby. a zakoupené vylepšení dvou osádek (cena šrotu pěkně klesá, tak asi dojde i na další). a určitě ještě něco...

už teď se těším na nový event!!!

Edited by Marie_CZ

8 hours ago, Kaunmann said:

viz barva "destroy test" z alfy....ta je teĎ šíleně a je to uplnej dekor...a jistě jsou tu podobné další itemy co se již nedají nějakou dobu sehnat a jejich cena je nesmyslná...

Pokud myslíš barvu Crash Tester, tak tu se mi teď podařilo po dvou měsících prodat za 4000 c, když mi to přestali kazit podlézači cen. Nevím zda je to moc nebo ne, ale žádná vyšší poptávka v databázi nebyla.

20 hours ago, lukasarcher said:

Protože sem vůl co nemá koule na riskování. Celou dobu jsem si říkal, že cena těch kol musí jít zákonitě na horu, protože lidi časem zjistí jak jsou jedinečné v tom, že na šířku zabírají jen jeden bod struktury a tudíž se dají nainstalovat vně vozu. A k tomu jich časem bude málo. Chtěl jsem jich(nezatáčecích) koupit 100 po 13ti c a později je prodat, jenže stále sem váhal až sem to prosral. No a teď když vidím jejich cenu, jde mi pára z uší:((

2 hours ago, SamaelVargus said:

Protože sem vůl co nemá koule na riskování. Celou dobu jsem si říkal, že cena těch kol musí jít zákonitě na horu, protože lidi časem zjistí jak jsou jedinečné v tom, že na šířku zabírají jen jeden bod struktury a tudíž se dají nainstalovat vně vozu. A k tomu jich časem bude málo. Chtěl jsem jich(nezatáčecích) koupit 100 po 13ti c a později je prodat, jenže stále sem váhal až sem to prosral. No a teď když vidím jejich cenu, jde mi pára z uší:((

Neboj, bude další event a už budeme chytřejší, pak se pěkně napakujem všichni. Pár tisíc céček do toho příště vrazím a bude :cool:

Pořád můžu prodat ty moje dvě koule a jednu lebku, vydělam na tom určitě, když si místo toho koupim nějaký levný modrý ozdoby :D

Vyzkouším si, zda se dá něco udělat s výrobou značek STOP, ale budu muset pořídit nějaký šrot a asi i měď. 

A otázka k výrobě - můžu si pronajmout dílnu u frakce, kterou zrovna nezkoumám? A když si u nějaké frakce pronájmu třeba dílnu na výrobu pěti dílů, vyrobíme dva a budu chtít vyrábět u jiné frakce, tak mi zbývající tři u první frakce propadnou, nebo zůstanou? 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.