Jerson

Obchodování (Market)

Recommended Posts

5 minutes ago, Jerson said:

Vyzkouším si, zda se dá něco udělat s výrobou značek STOP, ale budu muset pořídit nějaký šrot a asi i měď. 

A otázka k výrobě - můžu si pronajmout dílnu u frakce, kterou zrovna nezkoumám? A když si u nějaké frakce pronájmu třeba dílnu na výrobu pěti dílů, vyrobíme dva a budu chtít vyrábět u jiné frakce, tak mi zbývající tři u první frakce propadnou, nebo zůstanou? 

ne najímat benche si můžeš jen tam kde si a zbylé nevyužité díly ty zůstanou 

6 hours ago, lukasarcher said:

Neboj, bude další event a už budeme chytřejší, pak se pěkně napakujem všichni. Pár tisíc céček do toho příště vrazím a bude :cool:

Má slova:002j:

599c7e14783b1_druba.jpg.69354a1d5bace7fc

tak mi to nedalo vyzkoušet si, jak je to s neprodejností ležáku Druzhba 2: za 499,99 coinů šel během tří vteřin (včera jsem udala jeden za pouhých 472 coinů) + další/poslední tři po 500 c. v nejbližších dnech předpokládám zvýšený výskyt kombajnů na bitevních lánech. jo jo, léto - čas sklizně...

:006j:

pokud se chcete pilouna zbavit, tak momentálně se nabízí na 600 coinů...

Kdyby Marie_CZ radši vykoupila aspoň tak 300 steel cavalry  beden a otevřela je, aby se konečně s těmahle věcma začalo něco zajímavýho dít :D už to nemůžu vydržet :D

599c889ba8ad5_druba2.jpg.028be00b1e5c3c7

těch kavaleristických nesmyslů se nabízí stále téměř 900, to bych na nějakou rychlovku nesázela...

já jsem ráda, že jsem stihla bleskově vyrobit a prodat ještě jeden kus alespoň za 568,68 coinu, než se toho chopili nějací mamlasové. škoda, že to kazí i u kombajnů:

599c8ac110409_pdnadrubu.jpg.e98a4b0bb96f

Nechápu,, čím se řídí cena některých částí, tedy jejich nabídka. Taková značka STOP se za současnou prodejní cenu ani nedá vyrobit, a přitom nabídek je tam až moc. 

Neodpověděl. Cena všech ostatních částí se zdražením šrotu vzrostla, takže je dokážu vyrobit za prodejní cenu. Ale tahle značka stojí snad pořád stejně málo, bez ohledu na cenu šrotu. 

21 minutes ago, Jerson said:

Nechápu,, čím se řídí cena některých částí, tedy jejich nabídka. Taková značka STOP se za současnou prodejní cenu ani nedá vyrobit, a přitom nabídek je tam až moc

:002j:

no ty zásoby "steel cavalry" itemů sou neuvěřitelně velký...sem čekal, že to bude rozprodaný už někdy před 14ti dnima a vono furt nic a asi to eště bude hezkou chvilku trvat než se z toho stane opravdu "nedostatkové zboží"...mám pocit, že se ty bedny navíc docela dost flipujou a spousta lidí je neotvírá...a australský věci to bude trvat nejmíň tak měsíc než se to rozprodá...

Tak koukám že "steel cavalry" si nesyslím na pozdější časy jen já. Táž mě překvapila doba, po kterou se v hojném počtu vyskytují v aukci.

Jak vysoká cena by vás donutila k prodeji?

1 hour ago, Steeltruck said:

australsky veci konci 12.9.

pak ceny poleti nahoru.

Cože co jaké Australské věci??? Něco mi uniklo?

2 minutes ago, SamaelVargus said:

Tak koukám že "steel cavalry" si nesyslím na pozdější časy jen já. Táž mě překvapila doba, po kterou se v hojném počtu vyskytují v aukci.

Jak vysoká cena by vás donutila k prodeji?

Cože co jaké Australské věci??? Něco mi uniklo?

2 barvy a portrét.

13 minutes ago, SamaelVargus said:

dlouhá doba je daná tím, že si ze starších hráčů nikdo nekoupí bednu za pár stovek, když z ní s největší pravděpodobností vypadne řemdih nebo lebka za pár pětek. takže se čeká na nováčky, jestli se některý nachytá.

Já bych je prodal, přeci jen až půjde zbraně z ní normálně vycraftit, ta cena půjde málo nad cenu ozdůbek vevnitř.

37 minutes ago, FilthHound said:

Já bych je prodal, přeci jen až půjde zbraně z ní normálně vycraftit, ta cena půjde málo nad cenu ozdůbek vevnitř.

Nevím, co si o tom mám myslet:o

Jinak se trochu bojím že cena padne při novém patchi. Všichni budou paf po nových věcích a věci z bedýnek upadnou v zapomnění.

Steel Cavalry prodám, až se jejich cena přiblíží maximální ceně po jejich zavedení. 

Ale ty australské barvy, nevím zda koupit nebo ne. Tedy už jsem jich koupil dost za 4c, a nechci prodělat ještě víc. 

Edited by Jerson

co je to "dost" u ostříleného plechovkáře? více než malé množství?? trojnásobek počtu deodorantů nacházejících se v podpažích cikánské rodiny při sváteční návštěvě nákupního centra???

k podnikání odjakživa patří i krach, to je známá věc.

:curious:

Edited by Marie_CZ

Osobně považuji nakupovat něco co dostal každý za zbytečné ... nicméně mám jinou otázku,neví někdo jestli existuje nějaký návod kde jde vidět jaká barva vypadne při mixování dohromady?Nebo je to náhodné?

5 hours ago, GS_Kurt_Knusper said:

Osobně považuji nakupovat něco co dostal každý za zbytečné ...

něco co dostal každý KDO PAŘIL V URČITOU DOBU...ti kdo příjdou poté třeba za 14 dní už to nebudou mít jak dostat než od těch co pařili,čili cena nemůže být nikdy horší, ale bude vždy zákonitě stoupat s časem od eventu...trpělivost růže přináší...

@Marie_CZNo, asi tak o řád méně "dost", než jich máš ty, ale moje prostředky jsou taky o dost omezenější. A alespoň se můžu ujistit, že na burze bych opravdu obchodovat neměl :-) 

Včera jsem prodal Steel Cavalry, tak si budu moct rvát vlasy, až půjde ještě nahoru. 

Edited by Jerson

4 hours ago, Kaunmann said:

něco co dostal každý KDO PAŘIL V URČITOU DOBU...ti kdo příjdou poté třeba za 14 dní už to nebudou mít jak dostat než od těch co pařili,čili cena nemůže být nikdy horší, ale bude vždy zákonitě stoupat s časem od eventu...trpělivost růže přináší...

No třeba za 2 roky bude na dvojnásobku, co ty víš :DD

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.