Jump to content

Obchodování (Market)

Jerson
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, lukasarcher said:

No třeba za 2 roky bude na dvojnásobku, co ty víš :DD

hele klidně do toho těch 10-20 coinů dám a risknu to,že se to za pár měsíců bude prodávat za 100 a víc coinů  :)

2 hours ago, lukasarcher said:

No třeba za 2 roky bude na dvojnásobku, co ty víš :DD

Nebo přijde další event kdy ji zase dostanou všichni a cena půjde do háje.
Vzhledem k tomu že Gaijin není schopen/ochoten o ničem informovat je to vždy loterie.

Ideální příležitost se svézt, chtělo by to obchodování přes web, ať si člověk zaobchoduje i v práci:p.

• Like 1

Fakt nevím v čem je problém. Vždyť je to jen barva, a že za pár kusů chce tolik? No a co? Někdo má třeba nastavenou tak vysokou cenu v naději, že na to omylem někdo klikne. 

Ti rusáci jsou s tou angličtinou občas docela mimo ale podle nejnovějších zpráv to vypadá na update už zítra.

As promised, in honour of this grand event all survivors will receive a unique paint ‘Army of Viewers’!

The paint will be added to the game in the nearest update. All that is required of you is to log into the game from 13:00 GMT on September 13 to 13:00 GMT on September 20, the paint will be available as a gift! After that, you will be able to buy and sell the ‘Army of Viewers’ on the market.

Takže, barva bude přidána v příštím updatu. A když se přihlásíte od 13. září 15:00, barva BUDE k dispozici jako dárek.

Raděj projdu skladiště a připravím, co by mohlo být třeba :)

https://crossout.net/en/news/272/current/#/

Vypadá docela dobře ta barva. A k té otázce: Předpokládám nerf, takže bych je raději prodal. Sám jsem své dva prodal hned, jak jsem udělal misi do sezóny. Možná se ale dá taky čekat buff mechanických nožiček, a k jejich výrobě jsou potřeba 2 kolečkové drony. I když oproti vznášedlům asi nebudou hned tak v módě. Prostě záleží, jak velký je kdo sysel :D  Ja vždycky syslím všechno a nic se mi nechce prodat, a pak jsem naštvanej, že nemám na Mandrake, kterej mi zrovna přijde hrozne cool. :D

Já sem střelil pro jistotu většinu fialových zbraní navíc hlavně Caucasus jelikož očekávám nerf a pokles ceny.A doufám že boostnou klarinety mám dva ležáky na skladě O_o  Každopádně ale mám zato že jakmile budou k dispozici nové epic zbraně od vědátorů tak ty starý ztratí na ceně,jediný snad co půjde nehoru budou suroviny na výrobu nových itemů.....

Počítám, že vezmou zpět část toho nerfu. Nebo popřípadě budou potřeba pro výrobu nějaké legendární zbraně, aby vrátili zpět trochu z jejich ceny. Třeba u Tsunami by se to i celkem hodilo - je to ze stejné frakce. Každopádně na prodej mám teď zrovna Cricket, ale ta cena je mizerná, klidně bych se rozloučil i s Hammerfallem, ale tam je to ještě horší. Nicméně mám na skladě 15k šrotu, 5k mědi a asi 3k drátů, tak snad to půjde pořádně prodat. :D  S cenou ostatních předmětu si nejdem uplně jistej - během knechtího eventu šlo všechno nahoru spolu s cenou základních surovin, takže uvidíme.

No já sem za knechtího eventu prodělal prde* jelikož sem si chtěl udělat nějaké itemy pro sebe a cena šrotu a drátů byla pro mě astronomická .Proto sem se rozhodl pro radikální změnu a taky nasyslil surky.Jenže čekám nějaký podraz že buď přibude surovina pro vědátory a nebo že se pro stavbu pokročilých zbraní z jejich frakce začne využívat elektronika která je jen na legendary zbraně a pofidérní itemy a upgrady řidičů....A ty klarinety mi jako napotvoru vypadly z fialových beden jak naschvál ........ :006j:

9 hours ago, GS_Kurt_Knusper said:

Já sem střelil pro jistotu většinu fialových zbraní navíc hlavně Caucasus jelikož očekávám nerf a pokles ceny.A doufám že boostnou klarinety mám dva ležáky na skladě O_o  Každopádně ale mám zato že jakmile budou k dispozici nové epic zbraně od vědátorů tak ty starý ztratí na ceně,jediný snad co půjde nehoru budou suroviny na výrobu nových itemů.....

Tak to já zase všechny peníze utratil a nechal si jen surky. Věci nové frakce budou dle mého hrozně předražené, tak se vyplatí stavět. Dále si myslím že vylítne cena šrotu a tím pádem úplně všeho. Takže se nevyplatí mít u sebe větší obnos peněz. Ale to je jen moje domněnka a ty většinou krachují:(

1 hour ago, SamaelVargus said:

Tak to já zase všechny peníze utratil a nechal si jen surky. Věci nové frakce budou dle mého hrozně předražené, tak se vyplatí stavět. Dále si myslím že vylítne cena šrotu a tím pádem úplně všeho. Takže se nevyplatí mít u sebe větší obnos peněz. Ale to je jen moje domněnka a ty většinou krachují:(

Co je větší obnos? Cca 1000 bude potřeba na workbenche, případný dokup součástek a nějaké to šmé.

Jinak prodat drony a Caucasusy byl dobrý krok, cena rapidně sletěla (o cca 20%).

P.S.: Já chci obchodovací appku do mobilu, Vectory by mohl být dobrý kšeft, bohužel ho nestihnu:(.

Edited by HavranRyc

• 2 weeks later...

Teda co se stalo že šli Steel cavalry tak rapidně dolu:o Je fakt že jsem se toho trochu obával po nástupu nové frakce, ale tohle. Včera jsem je prodával bez problému za 269.... že já je neprodal všechny. Tsunami to samé, už stojí jako ostatní legendárky

Protože je od patche několik věcí vyrobitelných, takže bedny ztratili exkluzivitu. Tsunami, Suicide drony teď vyrobíš normálně ve frakci, takže levněji než byla cena beden...

Jde hlavně o to, že věci od Steppenvolfů už nejsou v bednách, takže ani ve Steel Cavalry už neni Tsunami vůbec.

Něco v patch notes je, ne všechno, ale něco málo jo:
Cannons
BC-17 Tsunami

• Added the option to produce the cannon on the legendary ‘Steppenwolfs’ workbench (HQ delivery).

Containers
With the release of this update, we change the system of drops from containers. ‘Steppenwolfs’ and ‘Dawn's Children’ are high-level fractions, which only the most experienced survivors are able to join, and their use should reflect an exceptionally high level of game progress. In this regard, the Steppenwolfs faction stops supplying containers with its own technologies.

• Now you can get ‘Steppenwolfs’ parts only with the help of workbenches or buy them on the market.

Já začal se 400C, teď mám 300C, dva Fat Many a Mk2 motor, takže za mě spokojenost. Škoda že nejde zadávat cyklickou výrobu. Vydělalo by se mnohem víc:006j:.

Neví někdo důvod proč klesly ceny Pathfinder beden? Protože se jim zlepšil od patche drop (vypadly Klarinety, Caucasusy). Jediný důvod co mě napadá je, že teď jsou dvě ultralehké hard sezóny po sobě, tak ji má více lidí. Nebo mi něco uteklo? Se mi jeví, že se je vyplatí nakoupit a otevřít. Bo je 65% šance že padne dražší item než je cena bedny...

Edited by HavranRyc

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...