Jerson

Obchodování (Market)

Recommended Posts

Kolečka a zbraně z levle 2 a 3. Chodí i za 60 C, takže luxusní vývar i když všechny suroviny nakupuješ na trhu. 

EDIT: Ano, myslím u Dětí. Jsme se tu o tom s někým před nedávnem bavili, že to bude ze začátku vývar. Já to trošku pokazil že jsem v noci před patchem přehodil frakci, tak jsem měl den skluz:-(

Edited by HavranRyc

Díky stachanovskému hnutí a místním ůderníkům(poprvé v této hře sem platil za předčasné dokončení itemů) přibylo na účtu Politbyra 3500 céček.V současné době Politbyro řeší naléhavou otázku další pětiletky - jak naplnit prázdný sklad surovin a zda začít s výrobou legendárních zbraní :002j:

Prosím o potvrzení či vyvrácení domněnky:
1) Z 10 decorů nějaké úrovně dostanu fůzí jeden decor vyšší úrovně.
2) Small Speaker stojí 90-100C
3) Z 10 Speakerů (epic) dostanu jeden legendary

4) Nejlevnější legendary decor stojí 1700+ C
5) Takže za vstupní náklad cca 1000C bych měl dostat item s hodnotou 1700+C.

6) 500C čistý zisk.
7) Kde mám chybu? :006j:

2 hours ago, HavranRyc said:

Prosím o potvrzení či vyvrácení domněnky:
1) Z 10 decorů nějaké úrovně dostanu fůzí jeden decor vyšší úrovně.
2) Small Speaker stojí 90-100C
3) Z 10 Speakerů (epic) dostanu jeden legendary

4) Nejlevnější legendary decor stojí 1700+ C
5) Takže za vstupní náklad cca 1000C bych měl dostat item s hodnotou 1700+C.

6) 500C čistý zisk.
7) Kde mám chybu? :006j:

Chybu máš v tom že SMALL SPEAKER se nedá fuzovat :D

Sakra, rozcupovali jste mi můj business plán:004:.

Každopádně díky za info, zjistit to po té co bych koupil 10 Speakerů, tak by mě asi švihlo.
I když jsem dneska potkal build, který měl boky udělané z těch speakerů a nevypadalo to zle...

4 hours ago, Skswat said:

Po nerfe dronov padli Sidekick na cca 28 minci. Teraz su naspat na 47. Komu sa podarilo profitovat? :006j:

Fuzaci bylli zajimavejsi 270 na 420 >>

On 20. 10. 2017 at 8:46 PM, OnderCZ said:

Fuzaci bylli zajimavejsi 270 na 420 >>

Právě že nebyly. 

Za jeden vložený coin do Sidekicku bylo 1,68 C, u Fuzáků jen 1,55 coinů. Takže z každé investované stovky jsi měl na Sidekickách o 13 coinů více.
Nejlepší zisky jsou na bílých itemech. Limit 20(40) kusů na trhu je jediný důvod proč je obchodování s nimi neefektivní.

On 22. 10. 2017 at 2:37 PM, HavranRyc said:

Právě že nebyly. 

Za jeden vložený coin do Sidekicku bylo 1,68 C, u Fuzáků jen 1,55 coinů. Takže z každé investované stovky jsi měl na Sidekickách o 13 coinů více.
Nejlepší zisky jsou na bílých itemech. Limit 20(40) kusů na trhu je jediný důvod proč je obchodování s nimi neefektivní.

Souhlas a zároveň nesouhlas, nepočítám to pouze na vložený coin, ale vložený coin/t kde t je čas... obchodoval jsem oboje a na fuzacích jsem vydělal o řád více.

Edited by OnderCZ

Šeptá se o změnách v příštím patchi. Omezení počtu hoverů bude sníženo, takže jich bude moci být na každé mašině opět o něco více, ale HP půjde dolů na 125 a 175. Za každý instalovaný dronu dostane každý z dronů penalizaci 5% HP. A dosah věží a dronů bude snížen o 15, respektive 25 procent. Growl bude mít 10 jednotek energie. Uspávačka má mít omezený počet nábojů (320 do základu), a smrťák nižší poškození, patrně aby byl stejně k ničemu, jako zbytek legendárek. Granátomety to odnesou taky, Ipulse pomalejším otáčením, Retcher se pro jistotu bude otáčet v omezeném úhlu jako kanóny. Oba pak budou mít nižší poškození a dostřel. Mechanické nožičky dostanou vyšší rychlost a budou rychleji reagovat na změnu směru. A na závěr, všechny brokovnice dostanou vyšší poškození, ale mnohem větší rozptyl.

Zařiďte se, jak chcete. :)

A zdá se, že někdy později přibude další nová kabina, ne ta od Steppenwolfů z čínskýho serveru, ale  nějaká menší. Podobná té z hot rodu na konzolích/vozidlech v PvE

Jen tak mimochodem co to je zač ta uspávačka a smrťák? Nějak nechápu, která zbraň či část výbavy to má být.

Aha, ono je to ve hře Equalizer a ne Tranquilizer. Každopádně Smrťák = Reaper :)

Prostě bude nejlepší pro jistotu prodat miniguny :)

Konkrétní zdroj neznám, asi https://www.youtube.com/watch?v=NsQUwudw81E . Před posledním patchem 8.20 někdy kolem soboty (alespoň co já vím) unikly patch notes v ruštině, byly na 100% přesné. O těch nejnovějších už se diskutuje na ru fóru https://forum.crossout.ru/index.php?/topic/30090-obnovlenie/& a možná to je fejk, ale ty změny vypadají celkem realisticky. Může samozřejmě jít o pokus o manipulaci trhu. Lepší brát vše s rezervou samozřejmě. Jediná věc naznačující, že na tom něco bude jsou modely z videa na YT. Tedy kabina, katapult a jakési sněžné dělo. Pokud někdo rozumí rusky, může asi říct víc.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.