Chosen__One__

Pochlubte se

Recommended Posts

No muj osobni rekord je asi tohle

Spoiler

1Kqm.png

A co se tyce killu v jednej hre tak pres 7 sem se nikdy nedostal

• Upvote 1

@Ladul pedoberit na PS 2600 s dronama...... no fuj :004:. Zkus to na PS 4-6k.... :) Jo a ....... pozdravuj UKO_Jeshitu, a ze mu jeden EX-WOTkar vzkazuje at jde hrat crossout... Je to zabavnejsi nez nekam jet 15 minut a dvakrat si vystrelit..... a ze ho zdravim.

@lukasarcher jaky PS mela ta masina co jsi s ni udelal 5200 score ?

Edited by Steeltruck

4 hours ago, Steeltruck said:

@Ladul pedoberit na PS 2600 s dronama...... no fuj :004:. Zkus to na PS 4-6k.... :) Jo a ....... pozdravuj UKO_Jeshitu, a ze mu jeden EX-WOTkar vzkazuje at jde hrat crossout... Je to zabavnejsi nez nekam jet 15 minut a dvakrat si vystrelit..... a ze ho zdravim.

@lukasarcher jaky PS mela ta masina co jsi s ni udelal 5200 score ?

No pozor to uz je "starej" obrazek:004: ... to bylo v dobe kdy sem na tomhle PS potkal tak dva ostatni dronare denne, sem si pripadal jako "prukopnik pedo". Jo to byly casy, nikdo drony nefocusoval, lidi me jako majitele jednoho kulometu prehlizeli, mel sem z 10 her treba 4 3000+ a mvp v 99% vyhranejch bitev... proste fuj hnus rakovina hrac to sem celej ja:006j: jinak UKOvi vyridim, ale on furt tvrdi ze mu tahle hra moc nesedla

Tak PVP bitvy žádné zdařené nemám protože je téměř nehraji, ale mám tu ze včerejška dvě pěkné zdařené bitvy v režimu PVE Brawls Free for All. Hned za sebou jsem je vyhrál.:001j:

1kFRdqT.jpg

JFNuLpt.jpg

Ok. Dnes jsem měl denní misi na získání 200ks šrotu a podmínkou bylo mít shotgun a hrát v 7 bitvách. Proto tu mám jednu vydařenou bitvičku z rána kolem 4 hodin a to hned první kterou jsem začal, pak byla ještě hned druhá a ty ostatní už stály za pendrek. Jinak ti co mají ty drony tak moc si je neužijí protože je vždy hned sestřeluji. Nej je na to Sledgehammer. Takže pokud je bitva jeden proti jednomu, jsou droni většinou bezmocní, samozřejmě když je víc hráčů v houfu proti jednomu tak už je to jiný kafe.:001j:

nsZJVn7.jpg

UWET8xD.jpg

Slusna prace :001: me se zatim povedlo max 7 +1 assist.....ale uz se pomalu zacinam zzivat s doublecanonem uz sem se dostal pres 3500 za hru.....

Minimálně dva kily jsem si zařídil čistě sám při obraně báze :D, zbytek není žádné ježdění po mapě a vyžírání.

Screenshot_13.png

Včera 3000+ za 5+1 s Buggy s 4000PS (2x Equalizer + 1 Vector).

Přemýšlím jestli to neprohodit za 3x Spectru. Na vyžírání bude lepší kvůli delayi minigunů.

po nerfu dmg mi obnecne Spectry moc nesedej a uz se docela tesim az dodelam 2 miniguny a budu jezdit jen ty ......

19 hours ago, Ladul said:

po nerfu dmg mi obnecne Spectry moc nesedej a uz se docela tesim az dodelam 2 miniguny a budu jezdit jen ty ......

Spectry jsou porad sazka na jistotu, proste dobry kver.

2 Equalizery jsou na nic, bez radiatoru a cooleru, aspon modrych. Modry radiator je velky jako generator :S (fialovy je polovicni). Cilize 4x Equalizer, 2x purple radiator a 1x modry cooler je kvalitni build, vs. 2x Spectre a 1x Vector, coz je dostupnejsi

On ‎05‎.‎07‎.‎2017 at 1:21 PM, Destabilizator said:

Spectry jsou porad sazka na jistotu, proste dobry kver.

2 Equalizery jsou na nic, bez radiatoru a cooleru, aspon modrych. Modry radiator je velky jako generator :S (fialovy je polovicni). Cilize 4x Equalizer, 2x purple radiator a 1x modry cooler je kvalitni build, vs. 2x Spectre a 1x Vector, coz je dostupnejsi

ta minigunni sada je 15 energy.... tam budu postradat zase speed. Jezdim radeji 3x MG + speed.

4 hours ago, Steeltruck said:

ta minigunni sada je 15 energy.... tam budu postradat zase speed. Jezdim radeji 3x MG + speed.

4 Miniguny + Motor, Cooler, Radiator dohromady 15 Energy. Tohle je lepší kombinace. Ale chce to vše fialové.

Edited by lukasarcher

Výhra na CAP, FUEL je hlavní :004j:

PS - Včera jsme potkali četičku RM v čele s RimtechemCZ. Podle jeho vlánka nejstarší CZ klan ve hře. Dostali slušnou nakládačku, skóre na bitvy bylo nějakých 6/2 než se odpolili. A to měli Legendary zbraně proti našim fialovým........

Edited by lukasarcher

On 7/7/2017 at 6:04 PM, lukasarcher said:

4 Miniguny + Motor, Cooler, Radiator dohromady 15 Energy. Tohle je lepší kombinace. Ale chce to vše fialové.

Jseš si jistý chladičem na Miniguny? Tam chceš spíš mít zaraženou sirku ve střelbě a nepřerušovat dávku kvůli bonusu. Chladič má smysl ke kulometům, ale na miniguny je imo lepší radiátor. Má imo výrazně lepší DPS.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.