Chosen__One__

Pochlubte se

Recommended Posts

17 minutes ago, HavranRyc said:

Jseš si jistý chladičem na Miniguny? Tam chceš spíš mít zaraženou sirku ve střelbě a nepřerušovat dávku kvůli bonusu. Chladič má smysl ke kulometům, ale na miniguny je imo lepší radiátor. Má imo výrazně lepší DPS.

Chce to oboje, radiatory kvuli buffu a cooler kdyz to nahodou nekdy dotahnes na chlazeni, ono cekat 14s nebo 7s (2x purple rad, 1x blue cool) nez muzes palit znova je rozdil jako prase.

Jasně, vozím oboje jinak je to pain, já jen že v tvém příspěvku byl zmíněn pouze chladič, a když jen jednu věc, tak radši radiátor.

On 9. 7. 2017 at 11:27 AM, lukasarcher said:

PS - Včera jsme potkali četičku RM v čele s RimtechemCZ. Podle jeho vlánka nejstarší CZ klan ve hře. Dostali slušnou nakládačku, skóre na bitvy bylo nějakých 6/2 než se odpolili. A to měli Legendary zbraně proti našim fialovým........

Nejstarší podle tebe musí znamenat i momentálně nejlepší? Proč myslíš že ty čety jezdíme? Abychom se sehrávali a našli správné kombinace zbraní do čet... Jestli máš potřebu se tady vychloubat, klidně se vychloubej... Ale věř že my se tomu akorát tak zasmějeme :002j:

PEACE, už se těšíme až Vás potkáme příště :)

PS.: Když už tu řešíš i počty a poměr epických/legendárních zbraní na obou stranách... zopakuj si matematiku :)

Edited by BEERsom
  • Upvote 1

3 hours ago, BEERsom said:

Nejstarší podle tebe musí znamenat i momentálně nejlepší? Proč myslíš že ty čety jezdíme? Abychom se sehrávali a našli správné kombinace zbraní do čet... Jestli máš potřebu se tady vychloubat, klidně se vychloubej... Ale věř že my se tomu akorát tak zasmějeme :002j:

PEACE, už se těšíme až Vás potkáme příště :)

PS.: Když už tu řešíš i počty a poměr epických/legendárních zbraní na obou stranách... zopakuj si matematiku :)

Já se nevychloubám, na začátku jsme z vás měli velký respekt, protože máte v klanu borce z closed bety a u nás jsou jen začátečníci, kteří to hrají pár dnů. Se omlouvám za tu naši radost z výher. Budeme se těšit na další bitvy :)

• Upvote 1

ale tak zase clovek muze mit radost i ze solo uspechu ne ? Ja vcera odpalil RimtechaCZ (on oblozenej legendarkama, ja fialky) selfdestruktem za 1600 a proste spokojenost.

Edited by Steeltruck

7 hours ago, Steeltruck said:

ale tak zase clovek muze mit radost i ze solo uspechu ne ? Ja vcera odpalil RimtechaCZ (on oblozenej legendarkama, ja fialky) selfdestruktem za 1600 a proste spokojenost.

Daleko větší euforie je v četách, když se tam řežeme 4vs4, na TSku se překřikujeme co a jak máme dělat, to je panečku :002:

Když potká sob soba, mají radost oba...
To se tak náhodou potkáte v bitvě a tak nějak samozřejmě spolupracujete:

screenshot-170820-155838.jpg

Pěkné hry to byly...

Do killů ne, ale do assistů jo, dokonce i odznáček First kill se fasuje i za drona.
Ale platí to pouze pro wheele drony, turety a air drony to počítá dobře.
V posledních patch notes to snad měli opravovat, evidentně to nezabralo:p.

EDIT: Tak v poledních 4 patch notes jsem to nenašel, ale tam chybí taková hromada změn, že to nic neznamená.

EDIT2: Včera jsem to zkoušel, sundal v bitvě asi 10+ dronů a nezapočítalo mi to nic (jen odznáčky), ale je pravda že jsme nezabili nikoho, takže to má ještě nějakou jinou podmínku.

Edited by HavranRyc

Tohle počítání killů je fakt zlo a divím se, že zrovna v počítačových hrách se drží, zvlášť když by se dalo dost přesně spočítat, kdo způsobil jaké poškození a podle toho killy rozpočítávat. 

Tak dmg není podstatná, protože nemá na nic vliv. Vozidlo s 1 HP má stejný výkon jako vozidlo s full HP. Počítají se jen ustřelené součástky, killy a assisty.
Z pohledu logiky to smysl má. On má každý systém svoje plusy a mínusy.

Myslel jsem to tak, že počet killů není vlastně nikde počet killů, ale počet doražení. A v tomto čísle není rozdíl mezi tím, když sám ustřílíš nepřítele, a když mu jen sebereš poledních pár HP. 

Doražení je kill, do té doby je to maximálně ublížení na zdraví. To doražení je z herního hlediska podstatné.
Ale to je tak i v reálu. Vrahem je ten kdo zasadil smrtící úder, ostatní jsou maximálně spoluviníci.
Jak jsem psal výše, pokud soupeři ubereš 1999/2000 HP, tak jsi ho prostě nezabil a on funguje normálně dál. až ten poslední 1/2000 je smrtelný.
Mám hromadu odznaků za přežití s 10% HP, kdy sice kabina hoří, ale furt mám dost kol i zbraní na to abych dál jezdil, zabíjel, capoval. Z pohledu soupeře to byla naprosto zbytečně udělená dmg bez vlivu na hru.
Ve WOT je to jedna z podstatných částí týmového hraní. Vzájemné pokrývání nastřelených spoluhráčů a rozprostření obdržené dmg do co nejvíce tanků.
Dva stroje s 50% HP jsou vždy více než jeden 100%, i když oba týmy nastřílely stejně.
Já se tak snažím hrát i sólo. Na začátku jsem vpředu (mám celkem výdrž) a jak HP klesnou, tak se stáhnu a najíždím z druhé vlny.

nějaký zvýhodněný bodový zisk za zničení zbraní by nebyl od věci. včera večer jsem si (sama, bez podpory - jak jinak :002j: ) dojela přes celou mapu pro Mandrake a když jsem ho (zbraň) vyndala, vyjel po mně jeho spoluhráč s Reapery. ty jsem také zlikvidovala, ale na doražení bezbranných vozidel už nedošlo - přijeli další jejich spoluhráči. odzbrojená vozidla si nakonec vyzobal nějaký camper a já jsem skončila předposlední bez killu. nicméně jako cena útěchy často následuje v chatu rusácká hláška o stádu bezhlavých tupců...

:006j:

No nevím, v polovině případů končím tak, že můžu maximálně zmáčknout sebedestrukci, protože nemám žádné zbraně a jedno kolo mě nevytrhne. A s tím vrahem nemáš pravdu, realita je mnohem složitější a nerad bych ji sem tahal. 

A pokud rozumím mechanice poškození v Crossoutu, tak s 1 HP máš auto oholené až na téměř zničeno kabinu a kromě sebedestrukci jsi naprosto neškodný. Dokonce můžeš mít víc než polovinu HP a po odstřelení kol a otočných zbraní být zcela neškodný, a zbytek je už jen otázka munice nebo nárazů. 

Jinak WoT už nehraju, a třeva War Thunder místo HP používá metodu poškození jednotlivých částí, což mi přijde Crossoutu bližší. Rozprostření poškození funguje u většiny her podobně (a podobné odtrženě od reality), ale to je holt daň za herní zjednodušení. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.