Chosen__One__

Pochlubte se

Recommended Posts

Ty HP jsou dány konstrukcí.
Jsou dva typy HP:

1) HP každého kusu na autě (struktura) -> když je 0 součástka upadne (v případě zelené součástky klesne HP vozu, v případě nezelené to nemá na HP vozu vliv)

2) HP vozu které dělá kabina + součástky které to mají uvedeno zeleně -> když součet všech těchto částí je 0 = smrt

Já to mám naopak, při 200 HP mívám ještě dostatečný počet kol a všechny zbraně.
Je to tím že mám všechny důležité části (zbraně, motor, chladiče, generátory, nádrže) přilepené na/za/pod kabinou, tak sice přicházím o HP díky odpadávání pancíře a pak hity do kabiny, ale je potřeba se k těm důležitým částem prostřílet, což třeba čelně nejde, je tam kabina.
Ty důležité části nemají na HP vozu žádný vliv. Proto jsou možné varianty s full HP a oholené všechny zbraně i kola, i opačně, mít 1 HP a většinu kol a zbraní.
Jinak řečeno střílením direct hitů do kabiny stačí na zničení vozu 2000 dmg, prokousáváním se přes pancíře a postupným zničením všech součástek potřebuješ třeba 4000 dmg.

Edited by HavranRyc

Když už je tu chlubírna, tak učím syna ovládat auto a pohled v Crossoutu. Na dva a půl roku mu to celkem jde, pořád chce jezdit "na stromy" :-) 

11 hours ago, HavranRyc said:

Můj dva a čtvrt roku starý syn mi chce sedět na klíně a "pracovat" s tátou:006j:.

Koukám že máme podobně staré děti. Co takovému počínání říká tvoje manželka? :-) 

Nějak to snáší, ale nadšená úplně není:DD. Hraju jen když malý spí, takže o víkendu po obědě a přes týden jen večer po 8, či až po 10 když jde spát i ona.
Zkrátil jsem spánek abych všechno stíhal:p.

Je tam cap na expy, aby jsi to nevyexpil příliš rychle.

Je to tuším 1200 expů + bonusy.

Tahle hra má bohužel několik prvků které tam jsou jen proto aby ti ten grind co nejvíce znepříjemnily:003j:.
Ale zas to člověka úspěšně odrazuje od investic do hry. Alespoň na mě to funguje.:004:

• Like 1

Tohle se mi třeba nikdy nepodaří. Včera jsem na ni narazil asi 10x a pokaždé se odpojila nebo spáchala sebevraždu. Ta holka nebo co to je má vážné prychické problémy, chudinka :D

• Upvote 1

2 minutes ago, lukasarcher said:

Tohle se mi třeba nikdy nepodaří. Včera jsem na ni narazil asi 10x a pokaždé se odpojila nebo spáchala sebevraždu. Ta holka nebo co to je má vážné prychické problémy, chudinka :D

Potvrzuju to same dela u mne. Je proste moc nemocna.

Myslím pánové,  že se již k tomu vyjádřila.  Jelikož ji nevybiravym způsobem neustále nadávat a urazite, tak prostě s Vámi hrát nechce. 

Je to zcela pochopitelné. Nechápu proč Vám leží tolik v žaludku její úspěch ve hře. 

4 minutes ago, KralJeliman1 said:

Myslím pánové,  že se již k tomu vyjádřila.  Jelikož ji nevybiravym způsobem neustále nadávat a urazite, tak prostě s Vámi hrát nechce. 

Je to zcela pochopitelné. Nechápu proč Vám leží tolik v žaludku její úspěch ve hře. 

Jelimane, uspech, tim myslis jak si nakradla ? tak urcite.....

36 minutes ago, KralJeliman1 said:

Já ji urážel? Kdy? Vůbec na ni nereaguji, protože je nemocná. Úspěch vě hře? Jaký? Nějak jsem si nevšim :DD

Edited by lukasarcher

1 hour ago, KralJeliman1 said:

já důvody k jejich jednání chápu. Lukáš Archer je ve věku, kdy většina jeho vrstevníků již má rodiny a jemu se dosud nepodařilo někoho uhnat ani přes inzerát; jeho malý vzrůst na tom nemá až takový podíl, spíše jeho přízemní povaha (jak ji předvádí zde). Steeltruck má zas mindrák z toho, že mám na káře troubítka několikanásobně převyšující cenu jeho skladu, proto opakovaně poukazuje na jakési "nakradení".

na jednu stranu by mi jejich permanentní zajem mohl lichotit, považují mne za nepřehlédnutelnou osobnost, která je ovšem irituje tím, že jimi pohrdá (to mi sdělila kamarádka psycholožka, která se mj. zajímá i o deviantní projevy v herním prostředí). na druhou stranu např. chování Lukáše Archera začíná působit jako kyberstalking; např. včera jsem se opakovaně musela odpojovat z následných her, jelikož se také odpojoval ne proto, aby mi mohl předvést své výkony s károu plně naloženou drony, ale abych kvůli němu opouštěla hru. jeho přitrouble zastydlé vzkazy do chatu ani nebudu zmiňovat. celkem jsem zvědavá, jak se k tomuto obtěžování postaví moderátoři; např. roční ban na přístup do fóra by nebyl od věci. já jsem známá tím, že ráda věci hrotím a pak pozoruji, jak lidé reagují; takže ve hře jsou i možnosti ryze nevirtuální...

Edited by Marie_CZ

21 minutes ago, lukasarcher said:

Já ji urážel? Kdy? Vůbec na ni nereaguji, protože je nemocná. Úspěch vě hře? Jaký? Nějak jsem si nevšim :DD

ale no tak, sis nevsim, jak ma krasnych 10 bodu ? ale mela 2 cerveny klaksony za 3000 creditu, tak to je preci nade vse :005j: rozjela se jako pako mezi nas, takze dostala co si zaslouzila.

Edited by Steeltruck

19 minutes ago, Marie_CZ said:

např. včera jsem se opakovaně musela odpojovat z následných her, jelikož se také odpojoval ne proto, aby mi mohl předvést své výkony s károu plně naloženou drony, ale abych kvůli němu opouštěla hru. 

např. roční ban na přístup do fóra by nebyl od věci.

jakoze si vyhledaval jen hry s tebou aby se moh odpojit ? beres na to prasky ?

rocni ban ? ty kraso, ty se nech vysetrit, nez spatne skoncis.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.