Chosen__One__

Pochlubte se

Recommended Posts

2 hours ago, HavranRyc said:

Ale holky...

také máš pocit, že Steeltruck vykazuje ve svých příspěvcích podezřele vysokou hladinu estrogenů? alespoň, že jsem u toho břeclavského pindi (fotku v inzerátu jsi kvůli mně mazat nemusel, viděla jsem po čelních úrazech motorkářů i horší, a na Googlu bude strašit ještě dost dlouho) mohla vyloučit, že to na mě hraje brácha.

:006j:

prestige.jpg.528c17e9c66facd75cde74d7c8a

to je samá prestiž sem a prestiž tam, ale že by z toho byly i nějaké ty hmotné statky (třeba bedna se steelovic koulemi), to ne. dovedete si představit, jaká je to dřina vyjezdit 4.860.000 expů, když máte z každé hry jen 10 bodů?

Edited by Marie_CZ

hraje pod svým občanským jménem, Rande.cz je veřejná seznamka; jen se mu snažím pomoci v jeho dlouhodobém neúspěšném seznamování v realitě; třeba se nějaká hráčka na jeho úspěchy s rozvážením dronů ve virtuálním prostoru chytne.

:001j:

moderátoři na vaše útoky kašlou, já nejsem splachovací. nevěřil bys, co se dá na takové týpky, jako jste vy dva, z kyberprostoru všemožných děravých databází vyšťourat. ignorujte mě - to není hrozba, ale (zatím) umírněná prosba.

Edited by Marie_CZ

2 minutes ago, Marie_CZ said:

hraje pod svým občanským jménem, Rande.cz je veřejná seznamka; jen se mu snažím pomoci v jeho dlouhodobém neúspěšném seznamování v realitě; třeba se nějaká hráčka na jeho úspěchy s rozvážením dronů ve virtuálním prostoru chytne.

a nechtěla bys nám sem ty krasavico postnout svojí fotku ? ty určitě svejma nakoupenejma rohama nalákáš spoustu modelů ;)

9 minutes ago, Marie_CZ said:

moderátoři na vaše útoky kašlou, já nejsem splachovací. nevěřil bys, co se dá na takové týpky, jako jste vy dva, z kyberprostoru všemožných děravých databází vyšťourat. ignorujte mě - to není hrozba, ale (zatím) umírněná prosba.

co si to rikala o stalkingu ? Chudak Lukas.

Mne osobne si u zadniho vejfuku myho Duel trucku, ale ty resis lidi ze hry se svoji psychiatrickou/psycholozkou ? tak to potom dava logiku.

Tak soudruzka by chtela nejdriv davat rocni bany, a ted na nas bude dokonce stourat spiny na internetu ......:D  No tak stourej stourej, nezjistis nic.

Edited by Steeltruck
  • Upvote 1

že je první odkaz Googlu na Lukáše špína, je pouze tvoje interpretace.

ty máš v každém druhém příspěvku nějakou špínu; že bych se na tebe mrkla do databáze popelářů? IQ kolem 95 (na základě rozboru tvého (ne)chápání psaného textu) by tomu odpovídalo.

nic, už na vás (včetně Michala B__y z Milevska) opravdu nebudu reagovat; jak praví staré (motorkářské) pořekadlo: nejhorší je srážka s truckem...

Edited by Marie_CZ

common sense ti nic nerika.

"stourat spiny na internetu" se vztahuje k "jako jste vy dva, z kyberprostoru všemožných děravých databází vyšťourat."

Vytahovat sem osobni veci nejakeho hrace muze akorat tak Cy.

Edited by Steeltruck

1 hour ago, Marie_CZ said:

Já tu stránku ale vůbec nenavštěvuji :D  Firma, která spravuje tuhle doménu vlastní dalších 10 a pokud se zaregistruješ pod jednou z nich, tak ti to vytvoří profily na všech. Nechci ti kazit radost, vím že umíš googlovat nicky, ale máš bohužel smůlu. Je mi tě hodně líto a asi máš nudný život, vytahovat něco takového ve hře. Ale pobavila jsi, jsi prostě nemocná a jen to dál dokazuješ :D

1 minute ago, GS_Kurt_Knusper said:

Se to tu zase rozjelo co takhle se začít chovat normálně a netahat do toho mužské EGO ? 

hm a ženy EGO nemají ty rasisto jo ? :D

Just now, Kaunmann said:

hm a ženy EGO nemají ty rasisto jo ? :D

Njn sem i xenofob :004:  Jistě že mají taky a že touží občas i po rovnoprávnosti,to nic ale nemění na tom že by to chtělo trochu víc tolerance od alfa samců  který mají potřebu se tady realizovat :D

@Steeltruck, @Marie_CZ, @Kaunmann, @lukasarcher

Chtel bych Vas varovat, jelikoz se tu reportujete navzajem pritom jste vsichni soucasti tyhle nesmyslny hadky, abyste toho nechaly a venovali se tematu, na ktery je tenhle thread zalozenej. Nechci tu videt zadny nadavky. Nebudu resit kdo si zacal, kdo ma pravdu ci kdo ne. Chci aby tu byl klidek a abyste nedelali ostudu. Je to jen hra a vztek patri pouze do hry, neni nejmensi duvod proc brat ''virtualni svet'' osobne.

Takze poprosim abyte zacli od znova, nebudu tu resit kdo co provedl, ted uz je to stejne jedno. Byl bych nerad, kdyby se to opakovalo.

P.S. neni proti pravidlum opoustet hru, pokud se vam nelibi proti komu nebo s kym hrajete.

• Upvote 2

prosila bych o dementi! já jsem nikoho nereportovala!!! děkuji.

edit:

tak PsyKhopat (kolega moderátor a kamarád partičky RM) byl z reportujících odstraněn, teď ještě, prosím, vymaž mne; reportování opravdu není můj diskuzní styl.

Edited by Marie_CZ

Za mě (na chvíli) poslední komentář k tomuto tématu a poslední straně.

Druhou vyjímkou jsou GS_Kurt_Knusper a Mraevn. Ti jediní si dokáží v tomhle testosteronově estrogenovém ňafání zachovat nadhled, odstup a chování (hodné člověka postpubertálního věku).

Konec okénka nezaujatého diváka...

Edited by HavranRyc

3 hours ago, Marie_CZ said:

že je první odkaz Googlu na Lukáše špína, je pouze tvoje interpretace.

ty máš v každém druhém příspěvku nějakou špínu; že bych se na tebe mrkla do databáze popelářů? IQ kolem 95 (na základě rozboru tvého (ne)chápání psaného textu) by tomu odpovídalo.

nic, už na vás (včetně Michala B__y z Milevska) opravdu nebudu reagovat; jak praví staré (motorkářské) pořekadlo: nejhorší je srážka s truckem...

Marie, co jezdíš za mašinu? Jsem rád že hraje nějaký kolega motorkář.

Aby to nebylo offtopic tak se chlubit že mám taky motorku heč :)

59b863cd07948_skre.jpg.779dac2a2e4988473

když jsou protihráči vyloženě slabí (např. hodně botů nebo někdo z klanu RM), tak i taková ňouma jako já má šanci něco během hry nastřílet. ale čeho si obzvláště cením, je dárkový koš s ovocem od našeho strážce dobrých mravů Mraevna, v odborných kruzích spíše známého pod přezdívkou Approved_and_submitted_to_the_devs:

59b863cf49232_salmbann.thumb.jpg.d218f89

který mi nadělil hnedka trojnásobnou nadílku (asi aby se rychleji dobral k množství potřebnému pro trvalý ban? ale koho to zajíma, že) červených puntíků. jak roztomilá pozornost (i přes chybějící komentář, za co konkrétně); i to jeho neustálé (během odpoledne) nedočkavé nahlížení do mého profilu, kdy už si to konečně přečtu. pánové (Steeltruck & Lukáš Archer), pochlubte se! kolik bodů jste si vysoutěžili vy? nebo váš projev byl shledám tak nevýrazným, že nestál ani za jeden bodík?

Edited by Marie_CZ

jak jsem již uvedla ve starším příspěvku:

cenzura sice k ruskému prostředí vyloženě patří, ale je to to, co opravdu chceme?

:dntknw:

Edited by Marie_CZ

Když se řeší body tak mám takovou indiskrétní otázku,kolik je potřeba nasbírat na ban?

Marie_CZ  Zbytečně to hrotíš,nějak moderátor musel zasáhnout aby ho zas nešamponovaly jiný co jsou nad ním,ale pochybuji že tenhle přístup ocení,naopak zase bude muset časem zasáhnout když chceš informace od místních Alfa samců,ty můžou napsat něco jiného než je reálný stav a tebe to zas naštvě a napíšeš něco na co bude zase moderátor reagovat exotickým ovocem a takhle se zbytečně ta spirála bude roztáčet ..... nebylo by moudřejší se nad tím povznést?

Edited by GS_Kurt_Knusper

6 hours ago, GS_Kurt_Knusper said:

Když se řeší body tak mám takovou indiskrétní otázku,kolik je potřeba nasbírat na ban?

Marie_CZ  Zbytečně to hrotíš,nějak moderátor musel zasáhnout aby ho zas nešamponovaly jiný co jsou nad ním,ale pochybuji že tenhle přístup ocení,naopak zase bude muset časem zasáhnout když chceš informace od místních Alfa samců,ty můžou napsat něco jiného než je reálný stav a tebe to zas naštvě a napíšeš něco na co bude zase moderátor reagovat exotickým ovocem a takhle se zbytečně ta spirála bude roztáčet ..... nebylo by moudřejší se nad tím povznést?

Že by tu přece jen někdo měl rozum:002:

On 7. 9. 2017 at 9:41 PM, Marie_CZ said:

59b863cd07948_skre.jpg.779dac2a2e4988473

když jsou protihráči vyloženě slabí (např. hodně botů nebo někdo z klanu RM), tak i taková ňouma jako já má šanci něco během hry nastřílet. ale čeho si obzvláště cením, je dárkový koš s ovocem od našeho strážce dobrých mravů Mraevna, v odborných kruzích spíše známého pod přezdívkou Approved_and_submitted_to_the_devs:

59b863cf49232_salmbann.thumb.jpg.d218f89

který mi nadělil hnedka trojnásobnou nadílku (asi aby se rychleji dobral k množství potřebnému pro trvalý ban? ale koho to zajíma, že) červených puntíků. jak roztomilá pozornost (i přes chybějící komentář, za co konkrétně); i to jeho neustálé (během odpoledne) nedočkavé nahlížení do mého profilu, kdy už si to konečně přečtu. pánové (Steeltruck & Lukáš Archer), pochlubte se! kolik bodů jste si vysoutěžili vy? nebo váš projev byl shledám tak nevýrazným, že nestál ani za jeden bodík?

Marie me neprestava prekvapovat, ale holt i taci lide jsou mezi nami, co maji potrebu si neustale honit ego a davat najevo jak moc jsou v obraze a jak strasne jsou inteligentni, pritom neumi ani zobrazit podrobnou zpravu s Warningem kde jsem ji napsal ''sloh'' s vysvetlenim. Jen hledej Marusko, hledej. Jinak do tveho profilu nemam nutnost nahlizet, mam otevreno nekolik oken kde jedno z nich bylo prave tvuj profil.

K tomu jak jsem v okruhu znamy ( Approved_and_submitted_to_the_devs ) me jen rozesmalo a dekuji ti za tuto poznamku. Tva nevedomost je roztomila. :)

Vůbec nechápu co proti Marii máte

Tak nějak marně přemejšlim jak jde ve hře cokoliv "nakrást".... nějak nemůžu na nic přijít, nevidím žádnej způsob jak se vloupávat na cizí účty a transportovat odtud věci a coiny na svůj......a pokud někdo koupí nabízený věci nebo prodá věci tak v tom žádnou zlodějinu nejde vidět.

Pokud někdo dokáže vydělat virtuální měnu tak podle mě prostě jen má obchodní talent a drží si úžasnej přehled, což je spíš obdivuhodný.

Takže závěrem: ZÁVIST JE SMRTELNÝ HŘÍCH :)

Psíci závidí a tak ňafají a Marie svým přístupem a chováním taky není úplně v pohodě a ještě do psíků občas kopne:006j:.
Alespoň je tu sranda.

Edited by HavranRyc

Možná by stačilo ubrat na testosteronu. Je hodně vidět, jak hráči s holkou mluví úplně jinak než s klukem, i když by se vyjadřoval podobně. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.