Chosen__One__

Pochlubte se

Recommended Posts

1 hour ago, VijaCZ said:

Vůbec nechápu co proti Marii máte

Ja proti ni vubec nic nemam, jen se mi nelibi jeji arogantni chovani a neustale provokace vuci ostatnim hracum. Nehledne na to, ze v predeslem postu nekolikrat porusila pravidla. Predem rikam, ze jestli se jeji chovani bude opakovat - tim myslim ty neustale provokace a vyvolavani hadek, budu muset opet zakrocit a zprisnit tresty. To vsak plati pro vsechny, ale Marie jde krasnym prikladem.

No, jako moderátor WT fóra, na kterém se Marie chvíli vyskytovala můžu s klidem říct, že její kousavé posty jsou vždycky až reakce na nevhodnou poznámku někoho jiného. To že pak do své odpovědi zahrne víc než musí je úplně normální, to dělá kde kdo.

A možná by bylo lepší to téma přejmenovat, pokud usoudíte že je nutné se o ní bavit veřejně a tímto způsobem. Za sebe můžu říct, že mě to zrovna nebaví a odpovídám hlavně proto, že mi už navážení do ní začíná dost vadit (bez ohledu na to, že s některými jejími názory nesouhlasím).

Vyšší číslo už se dá jenom takhle :) Jednou sem dal v FFA 11, ale to se nedá vyfotit, protože hned jak dáš 10, tak to skončí. A ve shrnutí na konci killy nejsou :(

screenshot-170902-212320.thumb.jpg.49bc9

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.