MadChrisPL

Bronie (jakie lubicie, jakie nie lubicie, jakimi gracie najczęsciej a jakie się kurzą na strychu)

Recommended Posts

Pozwoliłem sobie założyć wątek poświęcony broniom, jestem ciekaw waszej opinii jakie bronie lubicie/faworyzujecie i z jakich powodów, a jakich nie lubicie lub nie polecacie (i dlaczego). Oczywiscie jestem świadomy tego że różne bronie są dobre do różnych zastosowań ale wiadomo że ludzie mają jednak różny gust i prerefują różne style rozgrywki. W odpowiedziach możecie też pisać w jakich konfiguracjach używacie tych broni i jakie konfiguracje polecacie dla danych typów broni.

Skoro już założyłem wątek to napisze od siebie parę słów (gram bardzo krótko bo od początku OB wiec jestem jeszcze świeżakiem) i miałem i na razie ilość uzbrojenia które mogłem przetestować jest ograniczona

moje ulubione typy:

zestaw uniwersalny do supportowania z dalekiej i sredniej odległosci:

2 x Fat Man (cannon) + 4 lub więcej ammo pack  (wieżyczki umieszczone jedna za drugą , jedna wyżej druga niżej żeby maksymalnie wykorzystać obrót wieży )

zestaw snajperski do supportowania z dalekiej odległosci:

2 lub jak można to 3 x executioner (cannon) + 4 lub więcej ammo pack (działa umieszczone obok siebie)

Bronie którymi nie lubię grać (z tych które testowałem):

Działka automatyczne (np AC72 Whirlwind ) - testowałem zarówno niebieskie jak i fioletowe ale jakos nie moge sie do nich przekonac i ciezko mi było uzyskiwać dobre wyniki, jak dla mnie to ten typ broni ma za małe obrazenia zarówno dla bliskich starć jak i dalekiego supportu (moim zdaniem powinni zwiekszyć ich celność na duzych dystansach albo obrażenia)

Edited by MadChrisPL

Cannony,Machine Guny,Rakiety :) same Śmieci aktualnie ;) najbardziej szkoda mi Cannonów bo to była moja ulubiona Broń w zamkniętej Becie :p białe są okey ale późniejsze to jakaś Porażka....

jedna z najbardziej bezuzytecznych broni moim zdaniem to ta rakieta naprowadzana, koszmarnie wolny cooldown i obrazenia nieadekwatne to czasu jaki trzeba wyczekać, jedyna zaleta to panika jaką wywołuje u niektórych graczy :002:

On 1.07.2017 at 9:38 AM, GhostSilencePL said:

szkoda mi Cannonów bo to była moja ulubiona Broń w zamkniętej Becie :p białe są okey ale późniejsze to jakaś Porażka....

no własnie nie wiem ale odnoszę wrażenie że fioletowe Cannony (nie fatmany tylko Executioner-y) nie są tak dobre jak bym tego oczekiwał po ich poprzednikach, natomiast dwoma Fatmanami mi się dobrze gra (można snajpić i walczyć w półdystansie (obracana wieża wiele razy uratowała mi dupe w momencie zadymy z bliska)

nie wiem czy wiesz ale naprowadzaną Rakietą trzeba nie tylko dobrze trafić :p ale jak i ją w prawidłowym Momencie odpalić to znaczy wysadzić ;) Problem w tym że jest za OP na niskich Poziomach 

Miniguny spoko ale na humpbacku, 4 miniguny i 3 radiatory fioletowe, 3x executioner też spoko, 2x cricket i 3 ammo xxxx niebieskie, i nic pozatym to świetny zestaw to krojenia ludzi na kawałki

mnie to np dziwi ze te parametry obrażen podane na broniach nijak sie mają do rzeczywistosci (zobaczcie ile kresek obrażen mają np shotguny a ile karabinki), albo np granatniki ...w opisie jest ze są dobre ale trudne w uzyciu ale kresek obrażen w opisie maja mało. Dziwne to wszystko.

Edited by MadChrisPL

4 minutes ago, MadChrisPL said:

mnie to np dziwi ze te parametry obrażen podane na broniach nijak sie mają do rzeczywistosci (zobaczcie ile kresek obrażen mają np shotguny a ile karabinki)

A może szybkostrzelność ma znaczenie??? 

4 minutes ago, BrEaD_WiTh_LaRd said:

A może szybkostrzelność ma znaczenie??? 

w niektorych przypadkach mozna to tak wytłumaczyc ale w przypadku granatnika to chyba tak nie dziala (przeciez to nie karabin) a w opisie ma podejrzanie malo kresek "obrażeń" pozatym strzelba tez strzela dosyc szybko (w grze) a ma mniej obrazen niz karabin

Edited by MadChrisPL

11 minutes ago, BrEaD_WiTh_LaRd said:

Taaaaa....... https://plays.tv/s/LKgse-yQ8A1p

Nie rozumiem dlaczego ludzie narzekają na mm w brawlsach , przecież tam wyraźnie pisze ze nie ma zasad i wchodzisz na własne ryzyko.... :)

mi sie pare razu udalo wygrać free-for-all ale po czesci dzieki temu ze mialem w miare sensowne losowanie i troche szczescia (gralem wtedy buildem na 2 fatmany i duzo pancerza)

31 minutes ago, GhostSilencePL said:

ten Gościuuu nawet nie próbował strzelać z tych Shotgunów ;-; więc co się dziwisz że go tak szybko rozjebał tymi Reaperami...

Nie bardzo wiem o czym piszesz?  Która minuta bo nie pamiętam w tej bitwie nikogo z shotgunami, ale fakt z żółtymi shotgunami nie mam kompletnie szans, a dlaczego to się domyśl. 

14 hours ago, GhostSilencePL said:

upośledzony jesteś czy udajesz ? ;) sam początek.... movement tego Typa jak Bot ;--; ...

Lol, pierwszy gość  miał karabinki i nie miał zbytnio szans cokolwiek zrobić, a drugi nie miał szans podjechać bo miał za lekki pojazd i walczył z drugim, więc nadal nie mam pojęcia o czym piszesz.  No ale ja jestem upośledzony a ty zapewne super pro i wogule więc co będę się odzywał, niech pozostanie że repery są do dupy, sprzedam i kupię granatniki które wogule są z dupy..... 

Edited by BrEaD_WiTh_LaRd

22 hours ago, BrEaD_WiTh_LaRd said:

Lol, pierwszy gość  miał karabinki i nie miał zbytnio szans cokolwiek zrobić, a drugi nie miał szans podjechać bo miał za lekki pojazd i walczył z drugim, więc nadal nie mam pojęcia o czym piszesz.  No ale ja jestem upośledzony a ty zapewne super pro i wogule więc co będę się odzywał, niech pozostanie że repery są do dupy, sprzedam i kupię granatniki które wogule są z dupy..... 

Jak grać nimi nie potrafisz to już nie mój Problem ;) 

2X Executioner, tylko i wylacznie ;]

nie bawi mnie granie wyscigówkami z shotganami, Waspy mi nei podchodzą, nie ukrywam, że zbieram na Mammotha.

skoro zbierasz na mammotha to raczej dobre byloby poczwiczyć fatmanami (mammoth o ile pamietam to ta sama grupa "turret cannon" co fatman, wiec taktyka walki podobna)

ja wole fatmany od executionerów na co dzien (tzn jedne i drugie są ok) ale fatmany dają mi wiekszy fun  i sa bardziej uniwersalne (moge snajpic nimi na odleglosc albo bawic sie we "flankowanie z bliska" gosci ktorzy zrobili błąd i zamotowali sobie "executionery"  :004:

Aktualnie w tej źle zbalansowanej Grze jest tak ;) x2 Avengery(Białe) są lepsze niż x2 Judge(Niebieskie) aa x2 Fat Many(Fioletowe) są lepsze niż x2 Executionery(Fioletowe) :/ żeby mieć jakiekolwiek szanse od 6k PS+ opłaca się zainwestować w x3 Executionery(Fioletowe) bądź x2 Mammothy (Żółte) :p tak ode mnie ze Strony Cannoniera :D

1 hour ago, Summoned88 said:

cenie sobie w nich celność, fat many pewnie bede probowal przed Mammothem

z tego co pamietam (moze sie myle) to celnosc jest taka sama  (przy skupionym celowniku ofkors), roznica jest w ilosci perków (fatmany mają jeden perk a executionery mają 2 perki) , zywotności (fatmany bardziej wytrzymale na ostrzał) oraz poborze energii (fatmany 6 a executionery 5 punktów)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.