Capri30S

Co mě na Crossout hodně štve

Recommended Posts

Dlouho jsem přemýšlel jestli sem vůbec psát, ale podělím se o pár věcí, který mě dokázali a dokážou totálně nas.at.

Matchmaking je ještě strašlivější než má World of Tanks. V řadě odehráno 90 bitev a výhry 3. Podle čeho hra nasazuje do týmů nechápu. V současný době vyhrává ten, kdo má v mužstvu více aut s raketomety a jen stojí v povzdálí a mačkají tlačítko, případně občas navedou řízenou střelu. Pak to dopadá tak, že na jedný straně je zničený jedno auto, nebo ani to ne a druhý tým je wipenutej komplet. 

Klasika jako WoT, neaktivní hráči, jezdící do skály, točící se dokola....atd.

Naprostá nevyváženost zbraní. Aktuálně stačí mít jen rakety a mačkat čudlík.

Evidentní cheatování, zejména pak něco na bázi autoaim z WoT. Typicky po jedné ráně přijdu o všechny 3 zbraně, před kabinou, na kabině a na konci korby, přičemž žádné další moduly z auta neletí. 

Nezničitelnost některých zbraní, hlavně velké kanóny, opakovaně jsem zažil situaci, kdy 2 hráči pálí ze všech zbraní do soupeře co má jeden kanón a zaměřují se přímo na zbraň a přes takovouto déle trvající salvu vystřelí z kanónu, eliminuje jednoho, přetočí kanón na druhý auto a opět ho rozstřelí. 

Dá se nějak bojovat proti nadávání a urážkám na in battle chatu? teda kromě vypnutí? A má to vůbec smysl? I když vzhledem k tomu, že 2/3 textu na chatu jsou rusky, to asi definitivně vypnu a bude klid. Jsem rád, že jsem ruštinu už zapomněl a znova se jí učit nehodlám. Jednou stačilo, akorát se mi vybaví vzpomínka na starou hnusnou ruštinářku, který sem řekl, že je rudá kráva a fotr musel do školy. A já měl pak zabavený Atari 800XE :o

Abych jen nenadával, někomu se nelíbí snížení zisku benzínu na 5 za bitvu, 10 s velkou nádrží. Já to naopak vítám, i když vzhledem k tomu jak bitvy vypadaj, získám tak benzín 1x za den. Přijde mi, že benzín jako komodita by měl bejt vzácnější. 

A teď se pochlubte Vy ostatní co Vás vytočilo/vytáčí.

• Upvote 1

Tak, tak.

MM šílený(hodí mne to třeba proti nepříteli který má i 9000 PS přičemž já třeba jen 6100) přesto frustrace menší a protože hraji PVP jen když musím plnit nějaký úkol tak ještě menší.

Zvláštní, tady mi urážky a nadávky moc nevadí i když je jich většina rusky. Přiznám se, též si občas zanadávám(ale jen v PVE raids bitvách) a to buď česky a nebo rusky s českou abecedou protože ruskou na klávesnici těžko bych hledal i kdybych ji nakrásně přepnul musel bych ji znát nazpaměť.:DD

A co mi vadí?

Například:

V brawls v jedné bitvě v režimu Storm Warning se tři rusky mluvící hráči domlouvali na uzavření míru a dělali si starosti, že my ostatní, ale mír chtít nebudeme, nakonec to dopadlo tak, že ten jeden ten mír stejně porušil prvně dostali ti tři nás ostatní a pak ten jeden ty dva.

Měli by chat v těchto režimech kdy hrajeme všeci proti všem úplně zrušit. To jest v komplet v PVE Brawls.

Nebo:

V Cargo race za 40 fuel mne to hodí třeba mezi jen dva hráče co mají i o polovinu méně PS než já a je jasné, že taková bitva  prakticky jen ve dvou se nedá prostě uhrát, natož vyhrát. Tady už pak nějaká frustrace začíná protože to je pak mrhání drahým palivem které nikdo zadarmo nikomu nedá.

Kdyby to dávalo spoluhráče na přibližně stejné úrovni PS tak by to šlo vyhrát.  Samozřejmě když se zadaří a dá to hráče se stejným nebo přibližným PS jde to krásně vyhrát.

A dotaz na moda:

Odchází z československé sekce nějaký feedback vývojřům této hry?

Raketomety jsou k nicemu pokud Ti je nesype na ksicht, nemaji zadny dopich, natoz nejakou presnost a muzes je sestrelit. Na rozdil od rakety z Clarinetu nelagujou a jde to. Crickety/Waspy poznas z dalky a nevydrzi nic... samozrejme, pokud mas jen kanon, tak je to Tvuj problem.

MM me netrapi, ze jich par ma vetsi PS vubec neznamena, ze to kvuli tomu projedete...

Fuel je 15/win, nadrz a sud se stackujou.

Nejaky domlouvani miru je nic (stejne musi na konci zustat jen jeden), smutnejsi je kdyz sulin pomoci boosteru odleti mimo mapu... pak je to samozrejme jasne.

My tu mame nejakyho moda? :D

Edited by Destabilizator

A ještě jsem zapomněl na celý mód assault, ten je nastaven opravdu divným způsobem a to je nejmíň sprostý termín co si o tom myslím. Je fajn, že čím víc aut v nepřátelské bázi, tím se rychleji zabírá a není tam nějaký lock na max počet, jako maj třeba tanky, na druhou stranu opakovaně prohrát za situace kdy soupeři zbývá jedno auto, někde zalezlý, ale nejsme ho schopni do konce času lokalizovat a zabít, v naší bázi nikdo není, nám zbývá víc než polovina týmu a prohrajeme, protože soupeř 3x projel naší bází, má na ukazateli zabírání cca 1/3, který klesne jen k určité hranici a dál ne, to je o zdraví klávesnice. Synek si už oddělal numerickou část. 

Opravdu by to chtělo upravit klesání zabrání báze až do 0, když v bázi není nepřítel. 

Co mě sere? TOHLE

Proč se do Invasionu stále připojují hráči s 3k PS, kteří mají 2 základní kulomety? Naprosto zničí hru ostatním a připraví všechny o FUEL. Pak to hodí 2x po sobě Steel Tyranta, který má Legendary zbraně a je to jasné. Totální unbalance hry, která je tu 2 roky. Tohle dělají rusáci schválně. Nepošlu jim ani korunu :002j:

screenshot-170703-190737.jpg

50 minutes ago, lukasarcher said:

Co mě sere? TOHLE

Proč se do Invasionu stále připojují hráči s 3k PS, kteří mají 2 základní kulomety? Naprosto zničí hru ostatním a připraví všechny o FUEL. Pak to hodí 2x po sobě Steel Tyranta, který má Legendary zbraně a je to jasné. Totální unbalance hry, která je tu 2 roky. Tohle dělají rusáci schválně. Nepošlu jim ani korunu :002j:

Tam neni zadny PS bracket, hra Ti navic nerekne, ze sem bys nemel lezt, ze na to nemas... Takze bud to jsou novacci, co proste nevi, nebo leecheri co doufaji, ze se svezou s premade.

Takze se nabizi spis otazka, proc tam lezes sam? :p

58 minutes ago, lukasarcher said:

Co mě sere? TOHLE

Připojují se proto, že jim to hra umožňuje. Steel Tyrant je průser, jakýkoliv jiný Levi se dá sejmout i s týpkem co má 3000 PS, ale Tyrant vymázne i full grupu. Ti 4 Mamuti jsou prostě OHK (one hit kill) pro většinu vozidel. Jak říká klasik: "Co tě nezabije, to tě zmrzačí.":004_2:

2 hours ago, Destabilizator said:

Nechtelo, chtelo by to myslet - posledni srac na zivu? Kaslat na nej, jedem jejich cap... nestihnete to? Holt byli lepsi ;-)

Souhlasím. Pokud v limitu nestihneme týpka zabít, či překapovat, zahráli jsme to blbě. 

Mi vadí jen systém expů, který je celý o vyžírání killů a jde proti týmové hře.

Edited by HavranRyc

31 minutes ago, Destabilizator said:

Tam neni zadny PS bracket, hra Ti navic nerekne, ze sem bys nemel lezt, ze na to nemas... Takze bud to jsou novacci, co proste nevi, nebo leecheri co doufaji, ze se svezou s premade.

Takze se nabizi spis otazka, proc tam lezes sam? :p

Protože jsem měl posledních 40 fuel a chtěl jsem dát jednu rychlou, doufal jsem, že tam nepotkám žádné retardy s 3-4k PS, moje chyba no.

Just now, lukasarcher said:

Protože jsem měl posledních 40 fuel a chtěl jsem dát jednu rychlou, doufal jsem, že tam nepotkám žádné retardy s 3-4k PS, moje chyba no.

Oni to meli beztak podobne :D

Btw Tyrant se da vesele kitovat kolem skaly, specialne pak v momente kdy si to rozmysli a zacne jet zpatky na jacka je to free fire. Nerikam, ze me neinspiroval, 10 del na mojem leviathanu a vozi jen winy :D

9 minutes ago, Destabilizator said:

Oni to meli beztak podobne :D

Btw Tyrant se da vesele kitovat kolem skaly, specialne pak v momente kdy si to rozmysli a zacne jet zpatky na jacka je to free fire. Nerikam, ze me neinspiroval, 10 del na mojem leviathanu a vozi jen winy :D

Díky za radu, zkus to poradit týpkovi s 3k PS co má dva bíle kulomety :)

mnu, tak zacnem.....

- MM. Jakmile dosahnete PS 5900+ zacnete vas to hazet o 2-3k vetsi PS. Napriklad s 6.7k, me to dava mezi 11k. Stupidita a idiocie rusaku.

- market ovladanej 20-30 smejdama. Par idiotu co si nakradlo behem prvnich 14 dnu cecka, tak flipujou a nekteri ani hru nehrajou. Jeden takovej tu porad machruje viz jeho 7 strankovy (nyni prejmenovany)vlakno.

- 400% 60k rep cap hidden border. Po te co tuhle metu date, tak vas to zazracne zacne davat mezi naprosty idioty. 20 proher v rade vcera bylo asi rekord (60-80% her jsem MVP). Toto se deje vyhradne az po vycerpani 60k reputace, do ty doby normalni vyrovnane zapasy.

- totalni disbalance zbrani na 6k+. 3x minigunuama nesundate primou palbou jednu legendrani brokovnici. o raketach nema cenu mluvit, totalni nesmysl v soucasne podobe.

- strasne malo veci na koupeni. 250 itemu v cely hre ? k smichu.

- kde jsou novy zbrane, kabiny ?

- kde jsou nejaky sety ? setovy veci , a jejich bonusy ?

- nesmyslny RENTovani benchu na craft. To vis ze jo vozralej rusaku. Nas*

- max level 30 ? cmon portebujeme aspon 60.

- DYI crate ? INSTA SELL

- kazdy level 5 u driveru blokovany NUTNYM craftem ? u kidding me.

- drony na 2k - cista idiocie

to by zatim stacilo.

• Like 1

2 minutes ago, Steeltruck said:

- market ovladanej 20-30 smejdama. Par idiotu co si nakradlo behem prvnich 14 dnu cecka, tak flipujou a nekteri ani hru nehrajou.

No jo takové znám, jeden takový případ tu máme i tady na fóru, nebudu ji jmenovat, aby nebyla dotčená :)

• Upvote 1

4 minutes ago, lukasarcher said:

No jo takové znám, jeden takový případ tu máme i tady na fóru, nebudu ji jmenovat, aby nebyla dotčená :)

tak to asi myslime stejnou osobu zda se :006j:

• Upvote 1

1 hour ago, Steeltruck said:

mnu, tak zacnem.....

- MM. Jakmile dosahnete PS 5900+ zacnete vas to hazet o 2-3k vetsi PS. Napriklad s 6.7k, me to dava mezi 11k. Stupidita a idiocie rusaku.

- market ovladanej 20-30 smejdama. Par idiotu co si nakradlo behem prvnich 14 dnu cecka, tak flipujou a nekteri ani hru nehrajou. Jeden takovej tu porad machruje viz jeho 7 strankovy (nyni prejmenovany)vlakno.

- 400% 60k rep cap hidden border. Po te co tuhle metu date, tak vas to zazracne zacne davat mezi naprosty idioty. 20 proher v rade vcera bylo asi rekord (60-80% her jsem MVP). Toto se deje vyhradne az po vycerpani 60k reputace, do ty doby normalni vyrovnane zapasy.

- totalni disbalance zbrani na 6k+. 3x minigunuama nesundate primou palbou jednu legendrani brokovnici. o raketach nema cenu mluvit, totalni nesmysl v soucasne podobe.

- strasne malo veci na koupeni. 250 itemu v cely hre ? k smichu.

- kde jsou novy zbrane, kabiny ?

- kde jsou nejaky sety ? setovy veci , a jejich bonusy ?

- nesmyslny RENTovani benchu na craft. To vis ze jo vozralej rusaku. Nas*

- max level 30 ? cmon portebujeme aspon 60.

- DYI crate ? INSTA SELL

- kazdy level 5 u driveru blokovany NUTNYM craftem ? u kidding me.

- drony na 2k - cista idiocie

to by zatim stacilo.

- MM: Tam bude problém s počtem hráčů, imo to jako všude mají vyřešeno tak, že když nenaplní hru ve svém bracketu, spojí je s nejbližším bracketem -> Když jsou ve frontě 3 lidi s PS 10k+, tak jim to bitvu nesputí a spojí je to s nižším bracketem -> velké rozdíly. Tenhle problém je jen s vysokým a nízkým bracketem, ostatní jsou plněny dostatečně, případně ty rozdíly nejsou tak vidět.

Jak to vyřešit?

-Market: To vyřeší wipe před ostrou verzí (doufám že bude), ale jak to vyřešit v ostré verzi nevím. Pořád budou lidi co na startu ostré verze nakoupí C za hotové a budou držet bank. Ale mi to jako problém nepřijde, v real life to funguje stejně.
Jak to vyřešit?

-disbalance: Souhlas
- Itemy: Ještě nemají vyladěno to co je ve hře, takže přidávání dalších věcí je zbytečné, jen to udělá větší bordel
- Rentování má logiku: Je to jeden ze způsobů jak odčerpávat C ze hry. Bez toho se roztočí inflační křivka a zabije trh

Jak to vyřešit jinak? Zavést ceny oprav vozidla? (Tenhle model používá většina her), nějak se peníze odčerpávat musí. 

-Driver: Souhlas + to, že cena neodpovídá výkonu, Řidiči jsou zbyteční, přidat 2% do struktury u vozidel s 1000 HP? K ničemu.

P.S.: U toho co vám vadí, zkuste napsat svůj návrh jak by to bylo lepší. Protože zpětná vazba stylem: "Je to rozbité." je platná jak stěrače na ponorce...

Edited by HavranRyc

Wipe uz zadny nebude. Jakmile jakakoliv hra vstoupi do OBT faze, je to posledni WIPE co vyvojari udelaji.

tak me navrhy by mohly byt:

- MM = doplnit boty, lepsi nez dat 3x 11k dohromady s 6k. pak je to hra k nicemu.

- market = dat restrikce na pocet obchodu denne treba na 20 s vyjimkou zdroju

- disbalance = meli by pohnout, trva jim dlouho sladit ty 4 druhy zbrani co mame. o dronech se mluvi asi uz 3 nedele, reakce 0.

- itemy = myslim tim vsechny typy (dekorace, barvy, treba i avatary do hry). je toho moc malo ve hre, ale tady asi mas pravdu, ze ladi balance. ok

- rentovani = jako pro mne za mne at tam nejaky costy jsou , ale ne 25c za 5 modrejch a 750 za legendarky. Tyhle nesmyslny ceny akorat nahravaj SMEJDUM na marketu a jejich flipovani. Radikalne snizit ceny

- driveri = odstranit to nesmyslny crafteni. Nema to tam co delat. Zvednou levely driveru na 30, nebo klidne i 50.

- DYI crate = tady PODSTATNE zvysit padani modrejch veci. ted je ta hodnota cca na 1000 beden (5 modry, a 995 bilejch *)

Edited by Steeltruck

Steeltruck je takovy mlady komunista.

Omezit market, zlevnit crafty, co-driver skilly zadarmo, DYI zvýšit dropy.

A jestli 3x minigunem nesundá jeden Hammerfall... a ty bludy o "cap hidden border"... problém nebude v balance zbraní :D

1 hour ago, Erionax said:

A jestli 3x minigunem nesundá jeden Hammerfall... a ty bludy o "cap hidden border"... problém nebude v balance zbraní :D

ale di ty smudlo. Vzdyt ty ani nevis co to slovo znamena, tak se tu neztrapnuj.

Omezeni marketu navrhuju proto aby se zamezilo flipovacim smejdum typu Marie_cz.

Edited by Steeltruck

Havrane! ty potměšilý provokatére! dobře víš, že v citaci si přečtu i ignorované!!! ale pobavils.

:006j:

1 hour ago, Erionax said:

ze Steetruckera se pomalu stává legenda a hráči s IQ90+ z něj mají dost legraci. nechce se mi tu ztrácet příliš času rozepisováním, proč jsou předřečníci, co se marketu týče, zcela mimo mísu (na jednu stranu okázale deklarují, jak na obchodování kašlou, na druhou stranu vynáší soudy o mechanismu, o jehož fungování nemají ani páru). zde je aktuální výpis prvních tří stránek položek marketu seřazených dle oblíbenosti/frekvence/poptávky:

market.thumb.jpg.951e740ba9f03d6ace62420

poprosím profesora ekonomie Steeltruckera, aby v něm červeně (ta barva mu evidentně konvenuje) označil ty, na kterých si lze tak úžasně mastit kapsu. (já tam tedy vidím ziskový pouze Hurricane a ten se, za tu cenu, vážně prodává jak housky na krámě - minimálně sto párů za hodinu.)

pro ty, co neznají pokoutní zákulisí této hry: na začátku hraní jsem okradla autobus plný turistů (Steeltruckerovi příbuzní to nebyli, nebojte, na těch bych si nic nevzala) v zatáčce u uschlého stromu, hned vedle balvanu, a s takto nabytým kapitálem již jen kupčím a šmelím a vůbec všem ostatním kazím radost ze života, ale ve hře nejezdím. no a za každý na černém trhu otočený milion herní měny mi správce hry odemkne další level (24. někdy k ránu):

level.jpg.bf8ffd65719e07dad75162a78339da

někdy je s různými Steeltruckery, lukasarchery apod. celkem sranda; hloupé je, že i oni mají volební právo...

:002j:

3 hours ago, HavranRyc said:

-Market: To vyřeší wipe před ostrou verzí (doufám že bude), ale jak to vyřešit v ostré verzi nevím. Pořád budou lidi co na startu ostré verze nakoupí C za hotové a budou držet bank. Ale mi to jako problém nepřijde, v real life to funguje stejně.

Jak to vyřešit?

-disbalance: Souhlas
- Itemy: Ještě nemají vyladěno to co je ve hře, takže přidávání dalších věcí je zbytečné, jen to udělá větší bordel
- Rentování má logiku: Je to jeden ze způsobů jak odčerpávat C ze hry. Bez toho se roztočí inflační křivka a zabije trh

Jak to vyřešit jinak? Zavést ceny oprav vozidla? (Tenhle model používá většina her), nějak se peníze odčerpávat musí. 

-Driver: Souhlas + to, že cena neodpovídá výkonu, Řidiči jsou zbyteční, přidat 2% do struktury u vozidel s 1000 HP? K ničemu.

mechanismy, jak odčerpat peníze i hotové výrobky ze hry tu jsou, ovšem s přístupem" všelidové právo na top vybavení zdarma hned! nesmyslny RENTovani benchu na craft? To vis ze jo vozralej rusaku. Nas* to trochu vázne. dále jsou tu různá vylepšování zbraní (upgrade, custom kit), které je činí neprodejnými a především mraky počtářů se stejně kvalitním vzděláním, jako má Steeltrucker - takoví filutové dobře ví, že 100 je víc než 99 (na těch deset procent poplatku sere proletářův pes) a malá domů vždycky dobrá; úspěšně se jim daří tlačit prodejní ceny pod výrobní. atd. atd.

právě mě to přestalo bavit. tak zatím...

:p

btw, jak si představuješ, že funguje to "nakoupí C za hotové a budou držet bank " v praxi, by mě celkem zajímalo...

Edited by Marie_CZ

@Marie_CZ hochu, iq 90 mas mozna ty. tyhle pohadky ovci babicky si rikej nekde jinde. Ja tu mluvim o smejdech co si nakradli behem prvnich 14 dni OBT, VCETNE TEBE.

takze celej tvuj prispevek dale mimo misu. Tohle si zkousej doma na piskovisti, ty volebni k/p/ravo .

Edited by Steeltruck

DJKiller666 (Posted )

Bavme se na tomto fóru, prosím, jako lidé - zkuste to mezi sebou naprosto bez urážek a držte se topicu.

Ze Vam tohle vzajemne napadani se stoji porad za to :001: nekdo je holt dobrej hrac, jinej stoji jako hrac za prd tak obchoduje.....ja treba neumim ani jedno ale stejne se u hry pobavim  :002:

• Upvote 4

1 minute ago, Ladul said:

Ze Vam tohle vzajemne napadani se stoji porad za to :001: nekdo je holt dobrej hrac, jinej stoji jako hrac za prd tak obchoduje.....ja treba neumim ani jedno ale stejne se u hry pobavim  :002:

Mas pravdu. Uz na toho/tu/to nebudu reagovat, je to ztrata casu s tim exhibousem.

Jen zkratka nemam rad flipersky smejdy. co melo byt receno, bylo receno.

Nico_Sama
Nico_Sama gave Marie_CZ a warning for this post
Reason: Profanity · Points: 1 ·

Steeltrucker si svou vytrvalostí průkopníka domácí totální autolobotomie získal můj respekt a zrušila jsem jeho ignorování, evidentně se s ním dá užít spousta legrace!

" market ovladanej 20-30 smejdama. Par idiotu co si nakradlo behem prvnich 14 dnu cecka, tak flipujou a nekteri ani hru nehrajou.

Jeden takovej tu porad machruje viz jeho 7 strankovy (nyni prejmenovany)vlakno."

já vím, že to bylo adresováno mně. píšeš, že jsem na začátku hry ukradla (zřejmě hackla něčí účty? jak se v cro$$outu krade vážně netuším - ale ty nám to jistě prozradíš) větší sumu herní měny, a s tou nyní flipuji a ježdění se nevěnuji. tak jsem tě poprosila, abys nám tupějším v příloze označil, které položky to jsou. nic, s čím by sis neporadil během chvilky a nedokázal tak svou svrchovanost pána tvorstva a herních skillů cro$$outu!

2 hours ago, Steeltruck said:

Mas pravdu. Uz na toho/tu/to nebudu reagovat, je to ztrata casu s tim exhibousem.

Jen zkratka nemam rad flipersky smejdy. co melo byt receno, bylo receno.

no tak to prr, jelimane! přeci ze sebe neuděláš pitomce, co místo důkazu stáhne ocas a uteče!?! označ mi alespoň pět položek, díky jejichž flipování jsem (a dalších 20-30 podobných) na svém levelu, nebo jsi jen užvaněný bezkulka, co si otvírá hubu na holku a když má dojít na činy, tak skutek utek'!!!

DJKiller666 (Posted )

Posty sloučeny - prosím o použití tlačítka EDIT - ne vytváření několika po sobě jdoucích příspěvků.

35 minutes ago, Marie_CZ said:

level.jpg.bf8ffd65719e07dad75162a78339da

Tohle mne pobavilo. Máš tuny fialových itemů, tuny modrých dekorů a kdo ví čeho a máš level 23. Já to hraji měsíc a mám level 29. Takže tu pohádku, že jsi tohle všechno nabrala hraním a ne spekulováním na marketu si nech pro děcka, díky.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.