Capri30S

Co mě na Crossout hodně štve

Recommended Posts

3 minutes ago, lukasarcher said:

Tohle mne pobavilo. Máš tuny fialových itemů, tuny modrých dekorů a kdo ví čeho a máš level 23. Já to hraji měsíc a mám level 29. Takže tu pohádku, že jsi tohle všechno nabrala hraním a ne spekulováním na marketu si nech pro děcka, díky.

:DD je to marny je to marny je to ...... :006j:

15 minutes ago, Steeltruck said:

Mas pravdu. Uz na toho/tu/to nebudu reagovat, je to ztrata casu s tim exhibousem.

Jen zkratka nemam rad flipersky smejdy. co melo byt receno, bylo receno.

4 minutes ago, Steeltruck said:

:DD je to marny je to marny je to ...... :006j:

Hlavně že máš pevnou vůli!

1 hour ago, Steeltruck said:

ale di ty smudlo. Vzdyt ty ani nevis co to slovo znamena, tak se tu neztrapnuj.

Omezeni marketu navrhuju proto aby se zamezilo flipovacim smejdum typu Marie_cz.

A na tohle se dá už reagovat, nebo to zedituješ po čtvrté?

Ale nic... jdu si flipnout nějaké coiny, potřebuju fofrem udělat 3000, tak do večera to snad stihnu... škoda, že se nedají kupit třeba za eura...

• Upvote 2

1 minute ago, Erionax said:

Hlavně že máš pevnou vůli!

A na tohle se dá už reagovat, nebo to zedituješ po čtvrté?

Ale nic... jdu si flipnout nějaké coiny, potřebuju fofrem udělat 3000, tak do večera to snad stihnu... škoda, že se nedají kupit třeba za eura...

Nereaguji na ni, ale na lukasarcher. Ale to je na tebe trochu moc, ja vim....

jinak co mě na cro$$outu hodně štve (abych nebyla nařčena z přílišného off topic psaní), tak to, že není možné si na fóru nastavit (jako například ignorování otravů) pro vybrané uživatele oznámení (minimálně mail a raději i SMS), co skvělého jsem si (nejen do hry) právě koupila. za tuto vychytávku bych se velmi přimlouvala!!!

:006j::006j::006j:

jenom trojku? za to si nic zajímavého na frajeření nekoupíš. nebo máš také nakradeno a sedíš si na tom, a ty drobáky jsou jen na upgrade kity lowtierových zbraní?

:006j:

1 hour ago, lukasarcher said:

Tohle mne pobavilo. Máš tuny fialových itemů, tuny modrých dekorů a kdo ví čeho a máš level 23. Já to hraji měsíc a mám level 29. Takže tu pohádku, že jsi tohle všechno nabrala hraním a ne spekulováním na marketu si nech pro děcka, díky.

no vida - stačilo zrušit ignory a konečně se dostáváme k podstatě (nejen) lukasarcherovy nevraživosti "co mě na Marii_CZ hodně štve": holka na levelu 23 má a macho na levelu 29 ne. možná je čas zamyslet se, kde soudruhu děláš chybu. tím, že si budeš namlouvat, že jsem kluk a tvé výsledky (jako by na nich komukoli záleželo) až taková trága tedy nemohou být, si k lepšímu nepomůžeš.

:002j:

pokud to bylo myšleno tak, že mám jen level 23 a ne 29 jako ty - no také se věnuji jiným činnostem (kupodivu také vydělávání) i v reálném životě. v tom mi to "hraní" jde ale lépe...

DJKiller666 (Posted )

Sloučeny 3 posty, které byly hned za sebou - příště prosím o použití tlačítka EDIT, ne přidání dalšího příspěvku!
  • Upvote 2

59 minutes ago, Marie_CZ said:

no vida - stačilo zrušit ignory a konečně se dostáváme k podstatě (nejen) lukasarcherovy nevraživosti "co mě na Marii_CZ hodně štve": holka na levelu 23 má a macho na levelu 29 ne. možná je čas zamyslet se, kde soudruhu děláš chybu. tím, že si budeš namlouvat, že jsem kluk a tvé výsledky (jako by na nich komukoli záleželo) až taková trága tedy nemohou být, si k lepšímu nepomůžeš.

pokud to bylo myšleno tak, že mám jen level 23 a ne 29 jako ty - no také se věnuji jiným činnostem (kupodivu také vydělávání) i v reálném životě. v tom mi to "hraní" jde ale lépe...

Už je to tady, odkazování se na reálný život. Nebudeš tomu věřit, ale chodím do práce a mám i čas na koníčky a do toho hraji Crossout. Já ti to přeji, má nevraživost vychází z toho, jak si tu někomu radila, aby přeprodávál a spekuloval s itemy, což je podle mne rakovina každého marketu. to je vše. Jinak proti tobě nic nemám. Já mám taky plno fialových itemů, ale narozdíl od tebe jsem je získal díky svému umu a ne spekulacím :)

Prosím, držte se tématu - nerad bych, aby se to tu zvrhlo z "Co mě na crossout hodně štve" na "Co mě na hráči XY štve a proč ho tak strašně nenávidím" (druhá varianta nebude na fóru tolerována).

K marketu (Ať také přispěji něco i jako hráč jako takový :D ) - Dle mého je "poloha" marketu zde ještě hodně "v pohodě" - jsou hry, kde je to daleko větší hardcore.

A co se týče výhodné koupě a následně výhodného prodeje - na tom nevidím nic špatného - možnost vytipovat si, kdy co nakoupit a kdy to výhodně prodat... má každý. A nemyslím si, že by si to mohli dovolit jen lidé, co do hry nasypou hromadu peněz, aby měli zásobu herní měny, s kterou mohou obchodovat (tím si jen ulehčí start a mohou více riskovat).

Ke itemům, balancu atd. - nezapomínejte, že jde stále o beta verzi, pořád tu je co zlepšovat a sami vývojáři to vědí - bude ještě trvat nějakou chvíli, než se vše pořádně vyladí. 

no nedovedu si představit, že by někdo v cro$$outu utrácel reálné peníze kvůli tomu, aby mohl obchodovat - na to jsou snad zaměřené jiné hry. (jen pro pořádek - nic jsem si do hry nekupovala.) fungování marketu mi přijde naprosto přirozené a ovlivňované jen chováním hráčů: ti, co kašlou na výrobu, způsobují nedostatek zboží na vyšších tierech a tlačí tak jeho cenu vzhůru; zároveň se nízkou poptávkou po zdrojových komponentách snižuje cena na tierech nižších. po čase i ti nepodnikaví a méně schopní hráči mají dost peněz (z prodejů výher) a mohou nakupovat dražší vybavení. jeho výroba (nejen pro vlastní potřebu) se začne podnikavým vyplácet a začnou (opět) vyrábět, tím se zlikviduje přebytek nižších zbraní, jejich cena stoupá a s nasycováním trhu naopak klesá cena těch dražších, zároveň lidem postupně s utrácením začnou docházet peníze, začnou kašlat na výrobu a tak stále dokola. vše je naprosto přirozené a každý si může zvolit, zda se jen trpně poveze, či bude aktivní. jedno je však evidentní - ti první herní vývoj ostatním hráčům (i sami sobě) neskutečným způsobem brzdí.

co se týče MM, tak bych rozhodně zapracovala na možnosti instalace zbraní podle jejich výkonu a odolnosti v návaznosti na PS vozidla. těžko se divit nováčkům, že se snaží opatřit si hned zkraje hry kvalitnější vybavení, když na ně nastoupí již zkušení a vybavení hráči (ostatně někteří sami o sobě prohlašují, že jsou "fuj hnus rakovina hrac to sem celej ja") a hraní jim hned zkraje řádně dokurví.

• Upvote 1

Tak jsem se byl podívat na nižších PS, jaká je tam situace. Bylo to celkem zděšení. Narazil jsem na poláka s TOW a dronem, co pálil jednu řízenou za druhou - měl 3k PS. Samý dron a dron a dron. Jawbreaker, co měl 4 základní kulomety atd atd. Tak jsem si taky zkusil něco postavit, co myslíte, co se stane, když potká Executioner 500HP nováčka? Tohle soudruzi krapánek nedomysleli :o

screenshot-170705-004321.jpg

Může mi někdo vysvětlit, co je to flipování? To že hra není úplně balancovaná mi došlo až po čase, kdy jsem na úplném začátku potkával lidi s raketomety a divil se, jak k nim tak rychle mohli přijít. Na druhou stranu i tak se mi občas podaří projet na nepřátelskou bázi, aniž by mě někdo zpozoroval, zaberu bázi na dva body, než se nepřátelé vrátí, pak jim ujedu a na konci vyhrajeme díky tomu, že jich sice zbylo víc, ale nezabrali bázi. A jestli má někdo na autě kanón, minigun nebo řízenou střelu proti mým dvěma kulometům je v tomto případě celkem jedno.

20 minutes ago, Jerson said:

Může mi někdo vysvětlit, co je to flipování? To že hra není úplně balancovaná mi došlo až po čase, kdy jsem na úplném začátku potkával lidi s raketomety a divil se, jak k nim tak rychle mohli přijít. Na druhou stranu i tak se mi občas podaří projet na nepřátelskou bázi, aniž by mě někdo zpozoroval, zaberu bázi na dva body, než se nepřátelé vrátí, pak jim ujedu a na konci vyhrajeme díky tomu, že jich sice zbylo víc, ale nezabrali bázi. A jestli má někdo na autě kanón, minigun nebo řízenou střelu proti mým dvěma kulometům je v tomto případě celkem jedno.

Flip = "votočit" koupis za dobrou cenu a obratem prodavas na vyssi...

Aha - hele a vysvětlí mi někdo co je na tom "kupčení" špatnýho? Má to nějakej negativní dopad na hru?

Jelikož tomu absolutně nerozumím a nenašel sem žádnou možnost jak na marketu vydělat tak lidi kteří dokážou vydělat na nákupu a prodeji svým způsobem obdivuju.

24 minutes ago, VijaCZ said:

Aha - hele a vysvětlí mi někdo co je na tom "kupčení" špatnýho? Má to nějakej negativní dopad na hru?

Jelikož tomu absolutně nerozumím a nenašel sem žádnou možnost jak na marketu vydělat tak lidi kteří dokážou vydělat na nákupu a prodeji svým způsobem obdivuju.

No vono to vetsinou neni nahoda, mimo jine se stava, ze nejaky srac najde neco, ceho je malo (napr. modrej Radar-detector), skoupi to vsechno a da to znova za mnohem vyssi cenu. A ty ted jako hrac to bud za ni koupis, nebo musis pockat - to za predpokladu, ze vis, ze to takovou cenu nema mit...

Jakmile je to uz chvili od vydani hry, market se srovna... ale kdyz mas velkej kapital, muzes ho manipulovat.

• Upvote 1

první absolvent základní školy, který vysvětlí, proč Destabilizátor napsal naprostý blábol, má bod! (mladší hráče poprosím, aby na tuto výzvu nereagovali - bylo by to pro Destabilizatora příliš dehonestující.)

595d53b2a2626_Destabilizacetrhu.jpg.4b18

samozřejmě Destabilizátor může z výše uvedené aktuální situace komodity modrých radarů vyjít a na konkrétních číslech vysvětlit, jak si takové ovládnutí trhu představuje. třeba se v budoucím nositeli Nobelovy ceny za ekonomii mýlím...

Edited by Marie_CZ

1 hour ago, Destabilizator said:

No vono to vetsinou neni nahoda, mimo jine se stava, ze nejaky srac najde neco, ceho je malo (napr. modrej Radar-detector), skoupi to vsechno a da to znova za mnohem vyssi cenu. A ty ted jako hrac to bud za ni koupis, nebo musis pockat - to za predpokladu, ze vis, ze to takovou cenu nema mit...

Jakmile je to uz chvili od vydani hry, market se srovna... ale kdyz mas velkej kapital, muzes ho manipulovat.

Jen abych byl v obraze, jakou cenu ten radar detector má mít?

Z vývoje jeho ceny mi to není jasné

cenu čehokoli zde určuje pouze nabídka a poptávka (iniciativa hráčů).

:yes_yes_yes:

Edited by Marie_CZ

6 minutes ago, Marie_CZ said:

cenu čehokoli zde určuje pouze nabídka a poptávka (iniciativa hráčů).

Nabídka, poptávka a spekulanti :) Trošku si dostuduj teorii trhu :)

Mě to zajímá konkrétně. Nejnižší nabídka k prodeji byla za 30 c, nejvyšší poptávka nákupu za 167 c, a všechno mezi tím. Takže jaká má být ta správná cena? A jak jí můžou ovlivnit spekulanti teď?

Edited by Jerson

primární příspěvek:

to lukasarcher:

sláva! konečně někdo erudovaný s ekonomickým vzděláním! takže se nakonec přeci jen dozvíme, jak to ovládnutí trhu funguje!

nejlépe nám vše polopaticky vysvětli na příkladu imaginární dekorace "vycpaný spekulant". výchozí parametry jsou, dejme tomu, následující: výrobní náklady 25 c, nejvyšší poptávka ze 100 poptávek 30 c, nejnižší nabídka ze 100 nabídek 35 c, jsi jeden ze třiceti spekulantů (každý máte 100.000 c), hráčů nechme oznámené 3.000.000. a teď bychom prosili, abys nám předvedl, jak ovládneš trh, resp. komoditu "vycpaný spekulant".

:001j:

edit - další příspěvek:

to Jerson:

na ty grafy se vykašli, je to jen ztráta času. (a hrozí, ze budeš chtít vypočítat, co příště vyjde v loterii.) (ale na porozjímání o fraktálech - proč ne.)

edit - další příspěvek:

odpovědi se v dohledné době asi nedočkáme, lukasarcher se evidentně vydal ovládat trh (a všem rozdal protézy zdarma):

nohy.jpg.3742bca1b3c67da9a05483a93463219

edit - další příspěvek:

ani druhý den odpovědi/vysvětlení jsme se nedočkali. myslím, že můžeme směle prohlásit tvrzení o ovládnutí místního trhu bandou spekulantů za ničím nepodložený žvást, a pustit celou kauzu i s jejími pomatenými ideology z hlavy.

Edited by Marie_CZ

Zdravím Vás všechny,

hraji krátce a tak jsem až ted zjistil, že CZ komunita má vlastní část fóra. Přečetl jsem si všechny zde postnuté přízpěvky a nestačil jsem se leckdy divit. Některé byly fajn a přínosem, nad jinýma zůstával rozum stát.

Naúříklad nechápu co máte proti Marie_CZ s TRHEM nedělá vůbec nic co by se nedělo v běžném životě, prostě aplikuje své znalosti/zkušenosti s obchodem do hry zcela legálně. Abych se vyjádřil i ke hře samotné, já bych právě uvítal funkci tzv. Výrobce a Prodávající. Jelikož sám marketu příliš nerozumím, tak jen vyrábím a uvítal bych kdybych mohl poskytnout díl mnou vytvořený prodejci (např. Marii_CZ) a ta by z něj měla profit při prodeji 8% tudíž její zájem prodat co nejdráže se ziskem a já spokojen že jsem prodal věc kterou jsem vyrobil a neprodal jsem pod cenou jak to dělám ted, protože jsem do ted klikal na SELL což mi připsalo peníze ihned ovšem dramaticky pod cenou.

Pro jednoho hráče co zde postuje povolání testovací ing. - doporučuji když jsi nízký lvl ( já jsem taky) prostě si vše vyrobit sám. Já mám lvl 15 a vše jsem vyrobil. Máš za 25ceček pronájem a to je asi nejtěžší získat pitomých 25c Když toto získaš tak si stavěj vše pro sebe a každou 5tou věc střel na trhu at máš na další pronájem výrobny. Takže ted když jsem na lvl 15 mám naspořeno asi 100c a v inventáři cca 10 modrých věcí a to jsem jich dost prodal. A u hry sedím jak kdy no. Někdy celý večer, to když barák spí, jindy tak hodinku.

Každopádně budu rád až se zde vytvoří pevná základny pro hru a snad si někdy někdo mne a já jeho přidá do friend listu. Zatím této Fallout hře zdar.

S pozdravem Král Jelimán všech lemurů samozvaný král td atd hurá lemra!!

5 minutes ago, KralJeliman1 said:

Zdravím Vás všechny,

hraji krátce a tak jsem až ted zjistil, že CZ komunita má vlastní část fóra. Přečetl jsem si všechny zde postnuté přízpěvky a nestačil jsem se leckdy divit. Některé byly fajn a přínosem, nad jinýma zůstával rozum stát.

Naúříklad nechápu co máte proti Marie_CZ s TRHEM nedělá vůbec nic co by se nedělo v běžném životě, prostě aplikuje své znalosti/zkušenosti s obchodem do hry zcela legálně. Abych se vyjádřil i ke hře samotné, já bych právě uvítal funkci tzv. Výrobce a Prodávající. Jelikož sám marketu příliš nerozumím, tak jen vyrábím a uvítal bych kdybych mohl poskytnout díl mnou vytvořený prodejci (např. Marii_CZ) a ta by z něj měla profit při prodeji 8% tudíž její zájem prodat co nejdráže se ziskem a já spokojen že jsem prodal věc kterou jsem vyrobil a neprodal jsem pod cenou jak to dělám ted, protože jsem do ted klikal na SELL což mi připsalo peníze ihned ovšem dramaticky pod cenou.

Nejdříve napíšeš, že trh je v pořádku a že se tam neděje nic špatného a pak napíšeš, že tomu vlastně nerozumíš :D  Nevidím důvod, proč někomu dávat itemy zadarmo, aby na tom vydělával, to je hrozná blbost. Už tak je nastavená automatická srážka, při každém prodeji. Ceny padají dolů tak, že nepokryjí ani náklady na výrobu.......

16 hours ago, Marie_CZ said:

edit - další příspěvek:

odpovědi se v dohledné době asi nedočkáme, lukasarcher se evidentně vydal ovládat trh (a všem rozdal protézy zdarma):

nohy.jpg.3742bca1b3c67da9a05483a93463219

Víš Maruško, já proti tobě nic nemám, ale každý tvůj post ve mně vyvolává větší a větší pocit, že jsi jen hloupá holka, tak jako jsi to ted ukázala. Víš co znamená Buy Orders? Zřejmě ne. To nejsou nabídky za 12c atd. To jsou nahozené poptávky od nějakých vtipálků, kteří doufají, že se někdo uklikne a prodá jim fialový item za směšnou cenu víš. Kdyby jsi nebyla hloupá, a koukla se na trh teď, tak by jsi si všimla, že už se to srovnalo a ceny jsou zase na normálu. Asi to nevíš, ale pokud tam není nabídka, která tobě vyhovuje, můžeš zadat nižší poptávku po itemu a doufat, že někdo zadá tu tvoji požadovanou cenu. Většinou se tak nestane, pokud je o hodně nižší, nikdo není tak hloupý, aby prodal jeden item hluboko pod cenou. Původně jsem nechtěl na tvé posty reagovat, protože jsou naprosto hloupé a nesmyslné, ale tady jsem se opravdu zasmál :) No příště ti vysvětlím jak správně flipovat a ovládnout trh ju, asi máš stále málo :)

mentálně retardovaný jedinec se pozná (samozřejmě nejen) podle toho, že nepozná, když si z něj někdo utahuje. takže se postiženému tímto upřímně omlouvám! a až konečně vydá tak dlouho očekávaný knižní bestseller "Ovládnutí trhu", tak si ho určitě koupím (občas je na měkčím terénu problém, že se stojan motorky do něj boří - šikovná podložka se pak hodí. a někdy i kus zdánlivě bezcenného papíru může sehrát nadmíru důležitou roli, pokud se předem dostatečně najemno pomačká).

3 hours ago, KralJeliman1 said:

... prodat co nejdráže se ziskem ... a neprodal jsem pod cenou jak to dělám ted, protože jsem do ted klikal na SELL což mi připsalo peníze ihned ovšem dramaticky pod cenou. ...

TRADE.jpg.b07d6b8dbcd377c46f48ff7eaf5952

prodávej přes "Trade", cenu nabízeného průběžně kontroluj a upravuj pouze po 0,01 c.

Edited by Marie_CZ

mno takže se to celé zvrhlo úplně jinam, než jsem původně zamýšlel, jestli někdo umí levně kupovat a draze prodávat, OK, hra to umožňuje, tak proč ne. Kdybych Vám řekl, kolik jsme byli kdysi dávno schopni v guildě vydělat reálných peněz na virtuálních předmětech v Ultimě online, tak na mě poštvete finančák. To, že hra není vyvážená co se týče obchodu, je jiná věc. 

Jinak po pár dalších dnech přemýšlím jestli hrát vůbec dál. Matchmaking stojí za <I> , nehodlám dělat někomu nepříliš dobrý hráč a pohyblivej terč. Nemám náladu ani čas u toho sedět celý týdny x hodin v kuse, abych měl fialový vybavení, jako obyč. casual s modrejma věcma sem tam upgradnutejma mam životnost do minuty, o tom jakou udělám dmg. se ani nezmiňuji a na obchod na rozdíl od ostatních sem levej, takže peníze si tak nevydělám na lepší výbavu. Opakovaně se mi stalo, že mě to hodí do bitvy později a ihned poté přiletí raketa a čekám na další bitvu. zisk 0, exp. 10 bodů, bez ohledu zda vyhrajeme nebo ne. A o tom, že hra je plná polských a ruských dementů, který jsou AFK, používají různé aimboty a pod., se nemá ani cenu bavit. 

Jen se zeptám někoho, kdo používá drony. Dá se dron nastavit tak, aby zacílil a pálil jen a pouze do zbraní protihráče? Běžné je, že dron útočí na auto a střílí do něj a pak přijede někdo ,vyhodí 2 drony a ty rovnou střílí jen a pouze na zbraňové systémy a po sestřelení zbraní spustí palbu na další auto, opět do zbraní. 

4 minutes ago, Capri30S said:

...

Dron míří na kabinu nejbližšího cíle. Jestli je mezi kabinou a dronem zbraň, sejme to zbraň. Jestli cíl zmizí z dohledu, přepne se na další nejbližší cíl.

Měsíc jsem jezdil s modrýma kulometama, poslední dobou i hard raidy. Fialová zbraň není nezbytnost. Je pro srovnání, 4x Defender má větší dps než 3x Spectre. Přitom sežerou stejně energie a stojí výrazně méně.

Někteří lidé holt hrají glass cannon - silná zbraň, žádné brnění. Je jednoduché je zabít, ale dávají pecky. Stačí mít kolem kabiny alespoň nějakou vrstvu brnění, aby tě nesejmula raketa na první ránu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.