Capri30S

Co mě na Crossout hodně štve

Recommended Posts

On ‎05‎.‎07‎.‎2017 at 7:53 PM, Destabilizator said:

No vono to vetsinou neni nahoda, mimo jine se stava, ze nejaky srac najde neco, ceho je malo (napr. modrej Radar-detector), skoupi to vsechno a da to znova za mnohem vyssi cenu. A ty ted jako hrac to bud za ni koupis, nebo musis pockat - to za predpokladu, ze vis, ze to takovou cenu nema mit...

Jakmile je to uz chvili od vydani hry, market se srovna... ale kdyz mas velkej kapital, muzes ho manipulovat.

ano presne tohle flipersky spiny delaj.

Edited by Steeltruck

ano, přesně toto ti, co mají v hlavě nasr..., ze svých hlav neustále tlačí. ovšem i průměrně inteligentního foxteriéra by napadlo si takovou položku vyrobit, případně ji na trhu nabízet za nižší cenu (zvláště, když má odbyt zajištěný). naštěstí nejsou všichni hráči takoví tupí nemakačenkové, jako steeltruckerský sockaplebs, a žádné ovládnutí trhu se tedy nekoná.

:006j:

edit: jen pro pořádek: "ti, co mají v hlavě nasr..." bylo inspirované "zasranými flipery". kvůli tomu, že to Steeltrucker změnil na "fliperskou špínu" text měnit nebudu. ono je to stejně jedno a na podstatě by to nic nezměnilo. nicméně je poučné pozorovat, jak takoví jedinci působí na okolí; možná i toto je důvod, proč mnozí striktně odmítají všelijaké sociální inkluze a nepřirozené mísení neslučitelných kultur...

Edited by Marie_CZ
  • Upvote 1

Já bych třeba rád zmanipuloval trh s plechovkou Crash tester, která se nedá vyrobit a jejichž počet je z principu omezený a už nikdy nebude vyšší (protože je dali alfa testerům či za co jsem ji dostal), ale nějak se mi nedaří dostat její nákupní cenu výše než 3000 c, protože mi to ostatní majitelé kazí. Prodejců sice postupně ubývá, takže se s cenou snáz manipuluje, a jednou jsem ji dokázal vyhnat na maximum 99999.99 c, ale za pár minut ji někdo podlezl na 20 tisíc. A s poptávkou to ani nehnulo. 

Takže musím říct, že jsem k tomu ovlivňování trhu poněkud skeptický. Sice tahle barva není žádné Must have, ale zase je fakt skutečně unikátní. 

no což o to, trh, resp. nabídku ovlivníš naprosto snadno: prostě těch šest ostatních plechovek kup - a je to! jak prosté! ovšem jak pak někoho přimět, aby je od tebe koupil a ty na tom vydělal - to je tajemství, které nám světoznámá makléřská firma Steeltruck & lukasarcher tak tvrdošíjně odmítá sdělit.

za 100k to s největší pravděpodobností nikdo nekoupí. já bych to na den nabídla za 3.700, jestli se někdo chytí, a pokud ne, rychle využila stávajících zájemců za 3.000, než si to rozmyslí. za to se dá pořídit jedna "legendary" s 1-2 podpůrnými doplňky, případně 8 ks něčeho "epic", a s tím si užívala hraní. nebo se vykašli na prodej a vychutnávej si pohled na ojediněle pomuchlanou kapotáž. a hoď do konstrukčního vlákna nějaký epesní screen vozidla!

:yes_yes_yes:

54 minutes ago, Marie_CZ said:

no což o to, trh, resp. nabídku ovlivníš naprosto snadno: prostě těch šest ostatních plechovek kup - a je to! jak prosté! ovšem jak pak někoho přimět, aby je od tebe koupil a ty na tom vydělal - to je tajemství, které nám světoznámá makléřská firma Steeltruck & lukasarcher tak tvrdošíjně odmítá sdělit.

za 100k to s největší pravděpodobností nikdo nekoupí. já bych to na den nabídla za 3.700, jestli se někdo chytí, a pokud ne, rychle využila stávajících zájemců za 3.000, než si to rozmyslí. za to se dá pořídit jedna "legendary" s 1-2 podpůrnými doplňky, případně 8 ks něčeho "epic", a s tím si užívala hraní. nebo se vykašli na prodej a vychutnávej si pohled na ojediněle pomuchlanou kapotáž. a hoď do konstrukčního vlákna nějaký epesní screen vozidla!

:yes_yes_yes:

S tím mu asi neporadím, na flipování jsi tu odborník ty, tak se snaž a zkus konečně něco vymyslet i ze své hlavy, pokud jsi toho schopna.

37 minutes ago, lukasarcher said:

S tím mu asi neporadím, na flipování jsi tu odborník ty, tak se snaž a zkus konečně něco vymyslet i ze své hlavy, pokud jsi toho schopna.

Kasli na to, on/ona/ono tak kolem sebe kope a nadava protoze si tak proste nakradla/lo a ted se musi obhajit, respektive se o to moc chabe snazi. Pise tady demagogicky nesmysly, snazi se hovory stocit na nejaky socialni vrstvy a pak zase na uprchliky - veci ktery tady nemaji co delat. Ale je to zpusob jak si ten jedinec honi ego. Je to nejakej blazen a exibous v jednom.

A zbytek jak psal ladul (ten chlapik ma pod cepici).

Edited by Steeltruck

16 minutes ago, Steeltruck said:

Kasli na to, on/ona/ono tak kolem sebe kope a nadava protoze si tak proste nakradla/lo a ted se musi obhajit, respektive se o to moc chabe snazi. Pise tady demagogicky nesmysly, snazi se hovory stocit na nejaky socialni vrstvy a pak zase na uprchliky - veci ktery tady nemaji co delat. Ale je to zpusob jak si ten jedinec honi ego. Je to nejakej blazen a exibous v jednom.

A zbytek jak psal ladul (ten chlapik ma pod cepici).

Já na ni kašlu, dneska jeden kamarád vydělal ranec C. Chce to mít hodně štěští a pevné nervy, ale neber to, vydělat si za pár min 2000C. Možná do toho půjdu taky :) Problém je, že to chce základní kapitál min 1000C, což zatím nemám, ale už šetřím.

Edited by lukasarcher

vzhledem k tomu, že nikdo neřeší například totál rozesranou mapu ship gaveyard, kdy mizej auta, objekty...atd.  a matchmaking a to nejen PvP, ale i PvE a mnoho dalších věcí, končím, účet předávám synkovi a na tohle nemám náladu a ani nervy, to se raději vrátim k tankům. Hrát 30 bitev po sobě, všechny prohrát skórem 8:0, v lepším případě 8:1 a zažívat opětovně situace, kdy hned po startu bitvy přiletí 3 řízené rakety a pomalou půl týmu umře, tak to pro mě fakt není zábava. Vrcholem dneška je to, že jsem byl hned po začátku bitvy 2x zabit někým, kdo ani nebyl v soupeřově týmu, přilítla raketa, umřel sem a ten co mě zabil v bitvě vůbec nebyl. A to se nestalo jen mě. Máme 2 mrtvý v týmu a soupeři mají všichni 0. 

53 minutes ago, lukasarcher said:

Já na ni kašlu, dneska jeden kamarád vydělal ranec C. Chce to mít hodně štěští a pevné nervy, ale neber to, vydělat si za pár min 2000C. Možná do toho půjdu taky :) Problém je, že to chce základní kapitál min 1000C, což zatím nemám, ale už šetřím.

Hlavní kritik flipování šetří co to jde, aby mohl začít taky flipovat... :(  Doufám, že sis dělal srandu, protože jinak jsi mě, Lukasi , dost zklamal - tak trochu jsem tvému postoji fandil (asi proto, že jsem taky archer - momentálně s Hoyt Carbon Matrix :002: ), ale teď se zdá, že to byly celou dobu kyselé hrozny.

Jinak po prvotním nadšení pro mě pomalu Crossout ztrácí na atraktivitě. Konstruování vozítek super, ale bitvy strašně krátké, nováčci masakrováni pedobeary s Clarinetama, nebo s drony a pokud člověk pořád nechce vyrábět věci na prodej,nebo spekulovat na marketu, tak to rozhodně FtP hra není. Asi se zase vrátím zpátky k Warthunderu...

Edited by Mr_Pillbug

Ja se teda zatim jeste bavim, PVE jezdim s kulometama, PVP s double kanonem.....na placeni stolku si sem tam otocim par modrejch veci na trhu.....proste zadnej stres. Nesmite to brat tak vazne proste :002:   

(ted mizim na 14 dni do zahranici, takze az se vratim tak budu patricne "vyhladlej"..... ja myslim ze to pujde )

Edited by Ladul

Kdyby tu už konečně někdo napsal, jak to dělat s flipováním, že bych alespoň pochopil, jak se to dělá. A jak se s kapitálem 1000 c dá za pár minut vydělat (nebo získat?) dvojnásobek... @lukasarcher, nechceš to tu rozepsat?  

@Marie_CZ Nečekám, že mi za tu plechovku dá někdo sto tisíc, nejvyšší poptávka byla za čtyři, to by mi asi stačilo. 

34 minutes ago, Mr_Pillbug said:

Hlavní kritik flipování šetří co to jde, aby mohl začít taky flipovat... :(  Doufám, že sis dělal srandu, protože jinak jsi mě, Lukasi , dost zklamal - tak trochu jsem tvému postoji fandil (asi proto, že jsem taky archer - momentálně s Hoyt Carbon Matrix :002: ), ale teď se zdá, že to byly celou dobu kyselé hrozny.

Flipování? A kde jsem psal, že budu flipovat? Nic takového neplánuji. Nejde o žádnou manipulaci s trhem ani nic podobného :)

Edited by lukasarcher

nevím, jestli myslíš 4k pro tebe, nebo cenu prodejní, ale to je jedno. prostě vystav nabídku a průběžně kontroluj, zda je nejnižší, případně ji pod nejnižší o 0,01 c uprav. momentálně je 4499,97 v bezpečném odstupu od "pelotonu".

:001j:

1 hour ago, Jerson said:

Kdyby tu už konečně někdo napsal, jak to dělat s flipováním, že bych alespoň pochopil, jak se to dělá. A jak se s kapitálem 1000 c dá za pár minut vydělat (nebo získat?) dvojnásobek... @lukasarcher, nechceš to tu rozepsat?  

@Marie_CZ Nečekám, že mi za tu plechovku dá někdo sto tisíc, nejvyšší poptávka byla za čtyři, to by mi asi stačilo. 

tady jsem to popsal v zakladni angline

https://forum.crossout.net/index.php?/topic/269218-market-99-controlled-by-20-30-flippers/

Nicmene, ted uz je pozde. vsechno si drzi ty kokutci. Sance byla jen na prvnich 14 dnech. Nebo si pockej na novy itemy, tam bude sance. Ja do toho ale nejdu.

40 minutes ago, Steeltruck said:

tady jsem to popsal v zakladni angline

https://forum.crossout.net/index.php?/topic/269218-market-99-controlled-by-20-30-flippers/

Nicmene, ted uz je pozde. vsechno si drzi ty kokutci. Sance byla jen na prvnich 14 dnech. Nebo si pockej na novy itemy, tam bude sance. Ja do toho ale nejdu.

No, tak zrovna Spare tyre mě nějak netrápí - jednak to není věc, kterou by hráč musel mít, a pak je současná cena mezi 24 a 34 c. Spíše by mě zajímalo, jak dokážou ovládnout trh u předmětů, kterých jsou ve hře stovky a dají se vyrobit nové. 

Tak po dnešní herní seanci už mám dost.

V polovině případů mě to nasadilo do rozehrané bitvy, kdy bylo většinou už dávno rozhodnuto, nebo se rozhodlo, než jsem stihl dojet na místo střetu. Dvakrát mě to dokonce spawnulo už mezi trojici enemáků, kteří capovali naši základnu.

Dál mě dost štvou boti - jsou naprosto tupí (jednou mě dokonce náš vlastní bot natlačil do jezera kyseliny) ale střílí absurdně přesně. Člověk nikdy neví, kdy se rozhodnou, že vybouchnou, takže počítat s nimi při nějakém pokusu o taktiku taky nejde.

No a frajeři s Clarinetama a Executionerama v bitvách s průměrným PR kolem 1600 jsou už obehraná písnička. A proklamovaný rozptyl PR plus/mínus 500 je úplný nesmysl - běžně potkávám hráče s PR o 1000 větším.

A protože vím, že tohle naše naříkání stejně k žádnému zlepšení nepovede, tak se s Crossoutem loučím. Možná to zas zkusím tak za půl roku, třeba už se to usadí.

35 minutes ago, Jerson said:

No, tak zrovna Spare tyre mě nějak netrápí - jednak to není věc, kterou by hráč musel mít, a pak je současná cena mezi 24 a 34 c. Spíše by mě zajímalo, jak dokážou ovládnout trh u předmětů, kterých jsou ve hře stovky a dají se vyrobit nové. 

tak o tomhle rec nikdy nebyla. V podstate fliping funguje jen u veci, kdy to dokazi spiny skoupit cele. tj 1-25 kousku cehokoilv. Zbytek neovladnou.

No dneska sem zkousel total glass canon a da se to postavit na 3200 se dvema ....ale je to bez armoru a sudu, ale zas to oneshotuje vsechno kolem

(jen pro ilustraci, predem upozornuju ze to auto nema zadnej smysl, ale funguje to  PS 3109 a 2x88)

Spoiler

1Lpa.png

Edited by Ladul

10 hours ago, lukasarcher said:

Execitioner + kabina ti nedá 1600. Já postavil min 3k s jednim Exe.

Nepsal jsem, že lze udělat vozítko s Executionerem s PR 1600. Nadával jsem na to, že ve vozítku s PR 1600 lze Executionera (hodně často) potkat...

20 hours ago, Ladul said:

No dneska sem zkousel total glass canon a da se to postavit na 3200 se dvema ....ale je to bez armoru a sudu, ale zas to oneshotuje vsechno kolem

(jen pro ilustraci, predem upozornuju ze to auto nema zadnej smysl, ale funguje to  PS 3109 a 2x88)

Reveal hidden contents

1Lpa.png

takze vono nestacilo pedoberit na 2k s dronama. Jeste duo 88 na 3k ? fujtajxl. :004: Snad uz rusky muzici pohnou, a tyhle pedoberiny nejak omezej. Nejde o nas, ale o novy hrace, ktery se na to zvysoka.....

• Upvote 1

Víte co je největší problém? Nějaké low PS farmy nejsou problém, hráči se rychle dostanou na vyšší PS a mají klid. Největší problém, který bude narůstat jsou farmeři XP a surovin. Postaví si nějaké rychlé prdítko, dají tam fialové Lanceloty nebo Bouchací tyče, chameleona a jedou YOLO. Spáchají sebevraždu někdy ani nezemřou, sejmnou 2-3 hráče a odpojí se do garáže. Dostavou tunu XP, dostanou suroviny a jedou bitvu za bitvou každých 20sec. Tohle je těžký cancer a nechápu vývojáře, proč proti tomu nezakročí. Stačilo by dát 0XP a 0 surovin za to, že hráč odejde předčasně z bitvy. Za chvilku si normální hráči ani nezahrají, protože hry budou plné YOLO dementů, kteří zneužívají špatně nastavený systém ve hře.

3 hours ago, Steeltruck said:

takze vono nestacilo pedoberit na 2k s dronama. Jeste duo 88 na 3k ? fujtajxl. :004: Snad uz rusky muzici pohnou, a tyhle pedoberiny nejak omezej. Nejde o nas, ale o novy hrace, ktery se na to zvysoka.....

Ale vubec, jen sem to testoval tak v 10 bitvach, spis pro pobaveni. Trpi to na muj vkus moc na drony, ale kdyz ses presnej tak 4 oneshoty zadnej problem. A taky preci jen 88ka ma bez beden jen 8 ran coz je kain slager :001: jinak kolem 3k PS stale zustavam u sveho dron jeepu :004: to vis stale sem nepoucitelnej 

začátek brekotu

Co mě na Crossoutu štve?

Superpřesné naprosto neomylné zbraně pro nepřímou střelbu. Borec je někde na spawnu, zmáčkne čudlík a na druhý straně mapy někdo umře nebo je zmrzačenej bez jakýkoliv sebemenší možnosti se bránit. Jakmile vidím že se to hejno raket kterejm se nejde jakkoliv vyhnout ani je sestřelit blíží, jdu do garáže ještě před tím než mě trefí. Stejně tak s mandrakem - někdo zmáčkne čudlík a na druhý straně mapy je pět autíček bez koleček. Fakt zábava jaxviňa :/ Celkově vzato mě štvou i drony, věžičky a automatický neomylný zbraňový systémy, obzvlášť ty který nejdou zničit i když do nich střílím jak blbej.

Asi sem nějak moc čekal "fér" boj kde rozhoduje lepší kára, přečíslení, poziční výhody a spousta dalších věcí, ale ne něco na systém artilerií ve World of Tanks.

No, nakonec, v postapokalyptickým světě člověk nějakou férovost asi čekat nemá, ale ve hře by se mi docela líbila.

konec brekotu

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.