Capri30S

Co mě na Crossout hodně štve

Recommended Posts

Na ty rakety mam stejný názor. Když jsem v Crossoutu začínal a zkoušel si různé zbraně, pirka mi přišla celkem dobrá volba na PVP. Nyní když by byli i finance na nákup, je již nechci, když vidím jak kazí hru. Říkám jim lamomety a též prchám do garáže když jsou přítomny.

Které rakety se nedají sestřelit? Kterými se dá trefit přes celou mapu? A artilerie? Párkrát jsem po svém vyřazení sledoval jak si vedou spojenci s Mandrage a žádná sláva to nebyla. 

11 hours ago, VijaCZ said:

Jakmile vidím že se to hejno raket kterejm se nejde jakkoliv vyhnout ani je sestřelit blíží

Vzhledem k sestavě celého textu - mluvíš o takových těch "Tower" buildech a podobně? Zas takový problém - vyhnout se jim, nebo je sestřelit - to není. Jo když má člověk pomalý build třeba s kanóny, dokáže to být těžké. Ale nejednou se mi stalo, že když někdo z mého týmu viděl, jak na mě letí rakety, snažil se je sestřelit a dost často se to povedlo - ale třeba narážím na týmy plné hodných lidí a jsem výjimka, kdo ví. :D

K Mandrake - well, s tou zbraní dokáže být sranda a je velice zajímavá. Ale věř mi (mluvím z vlastní zkušenosti), že člověk, co hraje s Mandrake má u té hry 10x větší nervy než Ty - ta zbraň vypadá fakt super a OP, když se salva fakt povede. Ale to se zas tak často nestává. 

Clarinety o těch ani nemluvim, hlavně začáteční hráče lituji, co mají PS 3500 a létá jim tam tohle a sundává je to na jednu ránu. Jinak je fakt že když tam má někdo Mandrake nebo pire, tak se po bitvě mrknu na score a nic moc. Ale i tak mě to vadí, na druhou stranu je to ve hře tak je jasný že to lidi budou používat.

kokoti posraný vývojářský.....už ste viděli nový mise pro sezónu? čim dál tim posraně těžší,to aby měl člověk milion benzínu a furt vyhrával,jim na to seru debilům ....

Mraevn (Posted )

Prosím slušně...

2 minutes ago, lukasarcher said:

Viděl, nic co by tam už nebylo. Co tě přesně štve?

no, že je tam víc a víc misí pro raidy a míň do PvP,čili je to násobně těžší získat tu odměnu a projezdí se hafo víc benzínu....sice pamatuju jen asi 3 sezóny ale pokaždý je to těžší a těžší...

Pro upřesnění předchozího brekotu - konkrétně mam na mysli salvu mnoha raket který letí vysokým obloukem a jsou naváděný na cíl, takže celou dobu jejich letu kvílí varování. Je jich tolik že opravdu není v mejch silách je sestřelit - s jednou raketou nějaká šance na obranu ještě je ale salvu prostě nestíhám - a pokud není někde poblíž "po ruce" most nebo střecha nebo podobná věc tak kličkování a  couvání a podobný změny směru a rychlosti prostě nepomůžou - neuděláš vůbec nic.

Já stíhám easy a medium jen na přiděleném benzínu dlouho před koncem. Na Hard bych to asi musel dolívat, nemám PS na to si ty bitvy potahat sám.

4 hours ago, Kaunmann said:

může mi někdo vysvětlit jakto, že oba easy raidy sou cargo race - power plant ? to je vopravdová demence od devs....

Bo se liší protivníkem. Ono se to stává, je to random.

16 minutes ago, HavranRyc said:

Bo se liší protivníkem. Ono se to stává, je to random.

ha vidíš to mě nenapadlo respektive sem se nekouk...omlouvám se tímto vývojářům :) ale stejně.... :)

32 minutes ago, Steeltruck said:

tak Thomaszzszszszszszszsz je v garazi ale na prestige dalsich 1070k ? hounoooo.

to sa fakt oplatilo expit kvôli jednému itemu a avataru? 

Edited by AbsinthSvK

No, ty si nemůžeš vybrat že nebudeš nic expit, takže hraješ a přibývají expy do frakce kterou máš aktivní a časem se ti vyexpí ať chceš nebo nechceš.
Taky mám třeba řidiče na 15 lvl, i když je netrénuju takže využívám jen ty první perky. Ano, nevyplatí se je expit na 15, ale prostě se se to díky hraní stalo.
Pokud vydržíš hrát, tak se ti to stane taky:p.

Všechny drony, zvlášť ty sebevražedné a kulometné, by mohli strčit na místo, kam slunce nesvítí. Třeba do zabezpečeného skladu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.