Jump to content

Co mě na Crossout hodně štve

Capri30S
 Share

Recommended Posts

Tak s tím souhlasím - drony mě štvou snad ještě víc než neomylný rakety, OBZVLÁŠŤ OD TÝ DOBY CO DRON VYDRŽÍ TŘI RÁNY Z DĚLA A POŘÁD STŘÍLÍ !!!!!

Jakmile na mě vyjede víc dronů, jdu automaticky do garáže, nemá sebemenší smysl ty mrňavý nezničitelný potvory zkoušet trefit, i jeden jedinej mě rozstřílí svým jedním kulometem dřív než já jeho zničím dělem nebo čtyřma kulometama - naprosto bez šance

Raketám se dá v pohodě uhýbat. Jen musí být člověk v pohybu, mít něco obratnějšího, živějšího a nesedět jako kachna. Což zrovna gun buildy nesplňují (žehličky jako mám já taky ne).

zvláštní, že drony sice vydrží více zásahů, než auta, ktará je rozváží jak pizzu, ale jdou snadno ničit nárazem. celkem se mi osvědčilo řítit se za (většinou bezbranným) rozvážečem a snažit se ho dostat (případně při tom pár dronů přejet). honit se za drobotí nemá smysl, při jejich odolnosti a množství dříve vytrousí další.

Edited by Marie_CZ

Osobně sem s s dronem co přežije zásah kanonem bez škrábnutí nesetkal a jestli instantně nebouchne tak mu pak zase chybí zbraň a je neškodný....krom toho se dronum s kolama dá snadno ujet a mají dlouhý focus kdy si rozmýšlejí na koho zamíří tak stačí se schovat za někoho z týmu udělat kolečko a zase jim vjet do blízkosti a než se zaměří zase se vzdálit a než začnout střílet tak sami bouchnou.....

53 minutes ago, GS_Kurt_Knusper said:

... stačí se schovat za někoho z týmu udělat kolečko a zase jim vjet do blízkosti ...

tyhlety týmové obětavé hrdiny miluji! kolikrát nadělají víc zmatku, než nepřátelské drony, často se jim i úspěšně podaří nečekaným couváním naprosto zastavit útok. ideální idyla pak je, když při tom uprostřed (úzké) cesty vytrousí věže, o které se v lepším případě tým zastaví, v horším (na hopsavém terénu) se na ně napíchne a protihráči z toho mají, vedle laciných killů, i solidní prču. ovšem že je za nimi (těmi některými z týmu) fajn schovka, když drží na místě jak přibití, o tom žádná...

:006j:

Edited by Marie_CZ

Tak vzhledem k tomu že mě věže a droni co jezdí po zemi vadí tak používám maximálně ty co mě následují ve vzduchu takže tahle varianta u mě nehrozí.A sázím na rychlost a pancéřování z deklů od kanálu takže zůstávám přibitý na místě jen když ztratím kola jelikož mám vyšší světlou výšku která občas ale bývá na škodu :)

Edited by GS_Kurt_Knusper

Jo jo, kde jsou ty časy, kdy jsme hrdině  bojovali vůz proti vozu, plech na plech. Nyní za sebe posíláme malé robůtky.

Nová éra: VÁLKA DRONŮ :005j:

screenshot-170828-182919.thumb.jpg.1cfaa

Mi zatím nejvíc vadí neinformovanost.
Nemohu nikde zjistit kdy bude patch, co bude obsahovat, nikdy nejsou kompletní patch notes a to ani zpětně! Nevím důvod proč to Gaijin tají, z ostatních her jsem zvyklý na kompletní info, tady si to člověk musí většinou pracně zjišťovat sám:003j:.

P.S.: Chci před patchem prodat drony/broky a koupit Klarinety, ale když nevím kdy do toho budou vrtat a jestli vůbec do toho budou vrtat, tak je to na vyliž zadnici...

5 hours ago, HavranRyc said:

P.S.: Chci před patchem prodat drony/broky a koupit Klarinety, ale když nevím kdy do toho budou vrtat a jestli vůbec do toho budou vrtat, tak je to na vyliž zadnici...

A proč to chceš udělat? Mě se to nejeví jako dobrý nápad. Myslíš že jim zase zvednou DMG? Každopádně sundání dronů bych časem očekával.

Prodej je jasný, nerf Thunderů byl avizován a Spitfiry to potřebují, nyní jsou lepší jak Thunderbolty. Drony taky asi zkorigují.
Klarinet teď patří do top 5 nejhorších zbraní, takže čekám nějaký boost a nárůst ceny. Teď je klarinet pod výrobními náklady, takže imo dobrá investice, otázka je jak dlouho bude trvat než ho boostnou a cena se srovná s ostatními fialkami. (Taky je můžu sušit několik týdnů, ale to už je holt riziko)

Edited by HavranRyc

ty Clarinety jsou jako dlouhodobá rodinná investice (např. Havran má téměř tříletého syna) výborné!

:006j:

na druhou stranu neuškodí být trochu agilnější; v poslední době se vyskytly zajímavější/likvidnější možnosti investování/spekulace...

:002j:

8 hours ago, HavranRyc said:

Mi zatím nejvíc vadí neinformovanost.
Nemohu nikde zjistit kdy bude patch, co bude obsahovat, nikdy nejsou kompletní patch notes a to ani zpětně! Nevím důvod proč to Gaijin tají, z ostatních her jsem zvyklý na kompletní info, tady si to člověk musí většinou pracně zjišťovat sám:003j:.

Souhlasím, to že není ofiko info od vývojářů je špatně. Proč není termín kdy čekat novou frakci při pouštění hry?!  Proč není info na jakých zbraních se pracuje z pohledu balance. 

Holt je to zlé z pohledu vývoj vs. Hrac

3 hours ago, HavranRyc said:

Prodej je jasný, nerf Thunderů byl avizován a Spitfiry to potřebují, nyní jsou lepší jak Thunderbolty. Drony taky asi zkorigují.
Klarinet teď patří do top 5 nejhorších zbraní, takže čekám nějaký boost a nárůst ceny. Teď je klarinet pod výrobními náklady, takže imo dobrá investice, otázka je jak dlouho bude trvat než ho boostnou a cena se srovná s ostatními fialkami. (Taky je můžu sušit několik týdnů, ale to už je holt riziko)

Souhlasím že klarinet je teď až moc slabý ale moc bych nevsázel na to že ho boostnou. Podělali ho kvůli tomu že totálně kazil hru novým hráčům na nízkém PS. To co tam předváděli lidi, kteř ho měli píchnutého na základní kabině, snad už nedopustí. Hráči si za to mohou sami.

A co se týče Thunderboltů, nechápu že se furt mluví o nerfu a už vůbec nechápu že šla cena dolů. Thundry jezdím a po snížení struktury jsem žádný rozdíl nezpozoroval.

Spitfire jsou určitě dobré ale ne lepší jak thundery. Výhoda spitfire je stejná DMG za méně energie a velká struktura. Nevýhoda je že jsou velké a nedají se pořádně schovat. Thundery se všechny vejdou za kabinu a to je peklo je sundat. Z vlastí zkušenosti vím, že nad spitfirema vítězím díky tomu, že je hned očešu. Ale taky dostanu klepec, o tom žádná.

Hráči si přečtou že něco bylo poníženo a hned zbytečně plaší.

Takže nízká cena thuderů potěší, páč dva kousky ještě potřebuji.

• 2 weeks later...

Že zase novým update domrvili hru a teď už nepůjde např. Brawls vůbec hrát. Dokud to bude skládat MM s různě vysokými PS tak ti co mají nízké PS a ještě k tomu nově nerfnuté zbraně nemohou nikdy vyhrát. taktéž se nedá bojovat proti zbraním fialové a oranžové kvality. To jako např. kdybych šel s nožem proti plamenometu.

Co naopak by mohlo být bezvýznamné plus je že zase v raids easy snížili počet hráčů. To měli udělat už dávno a v těch medium a hard naopak  hráče přidat. Třeba jim to jednou také docvakne.

Hm, až jsem si složitě ten Caucasus  vyrobil, tak mu sníží všechno. Fuj, hnus!

Už to není ta hra co byla na začátku a jestli si někdo myslí, že jim někdo bude dávat prašulky tak má smolíka.

Takže hraju omezeně jen ty raids a to ještě třeba jen cargo race a nepoužiju úplně všechen fuel.

Je to škoda.

Nerf dronů a Caucasu se dal čekat a osobně to všechno jen vítám, stejně jako menší nerf Spitfirů.

Na začátku byl Crossout  hra, kdy jsem po několika prohrách měl všechny díry rozbité, opravit jsem je mohl jedině jejich složením a těch dílů jsem neměl dost, takže šlo jezdit jen s úplně základní kabinou, koly a kulometem - proti tankovým věžím z T-34. 

Takže ano, není jako na začátku - je mnohem hratelnější a lepší, i když díky volnosti stavění a vynalézavosti hráčů je nutné zbraně i vybavení ještě vybalancovat, a všechno, co začnou hráči hromadně používat kvůli efektivitě je nutné o něco nerfnout, zatímco nevyužívané díly o něco buffnout, dokud se jejich využití rovnoměrně nerozloží.

• Upvote 1

1 hour ago, Jerson said:

" co začnou hráči hromadně používat kvůli efektivitě je nutné o něco nerfnout, zatímco nevyužívané díly o něco buffnout, dokud se jejich využití rovnoměrně nerozloží."

Čestné ambice ale je to nereálné,když hráči zjistí že protivník je zmasakroval nějakou zbraní tak jí vyzkoušejí taky,když bude fungovat tak se tenhle "objev" bude šířit exponencialně bez ohledu na rovnoměrnost.Třeba vůbec nic neudělaly s frame konstrukcema,tak se tam dá jiná zbraň a přidá pár framů a voala zase bude průměrná zbraň nadprůměrnou a zase nerf a nerf a nerf místo vyřešení téhle konstrukční chyby která přidává příliš HP kabině narozdíl od pancéřování .....

13 hours ago, kogkli said:

Že zase novým update domrvili hru a teď už nepůjde např. Brawls vůbec hrát. Dokud to bude skládat MM s různě vysokými PS tak ti co mají nízké PS a ještě k tomu nově nerfnuté zbraně nemohou nikdy vyhrát. taktéž se nedá bojovat proti zbraním fialové a oranžové kvality. To jako např. kdybych šel s nožem proti plamenometu.

Co naopak by mohlo být bezvýznamné plus je že zase v raids easy snížili počet hráčů. To měli udělat už dávno a v těch medium a hard naopak  hráče přidat. Třeba jim to jednou také docvakne.

Tady došlo k nepochopení smyslu a účelu Brawlů. Brawl je endgame a je koncipován jako free for all. Tudíž je to čistě random MM a pokud máš nízké PS, je to jen tvá chyba. Nic ti nebrání si tam vzít vozidlo s 13000 PS a kosit to jak obilí. To že tam vlezeš s 5000 PS je tvoje volba že jsi si nevzal silnější vůz. To je jako si stěžovat, že v LM narazí Plzeň na Barcelonu. Je problém Plzně že tam jde se špatnými hráči, z pohledu soutěže mají všichni podmínky stejné.

Ale dobrý build kolem 6000 PS už se v Brawlu dá obstojně hrát, stejně tam jde jen o farmení scrapu, za výhru defacto nic není.

Počet hráčů v Raidu se snižoval protože se tam nevejdou. Takže zvyšování bych neočekával, nemluvě o tom, že 4 hráči stačí na všechny typy a obtížnosti Raidů. Jediný problém Raidů je v nízkých nárocích na přihlášení, protože s méně jak 8000 PS jsi v Hard Raidu úplně zbytečný a jen to ostatním zkazíš.

14 hours ago, kogkli said:

Jaký to má vliv na Brawls a PS? Patch domrvil jen  fialové brokovnice a ty se na Brawlech stejně moc nepoužívají.

5 hours ago, lukasarcher said:

.... fialové brokovnice a ty se na Brawlech stejně moc nepoužívají.

Ehm...Ehm...

A není to zlé, jen už to není nejlepší. Ale furt se dá hrát kolem 20% win rate s 8500 PS. Chce to hrát odpoledne kdy to stačí na to být v části her top dog.

Týká se to hlavně Stormu. Chameleon je základ:p.

FFA jezdim s 4700 PS a vyhrávám tak 40-50% s tim, že ve zbytku případů mám 8-9 killů. A stačí jen 6 kopí a 2 lanceloty :)

Jo, tyhle suicide buildy se  tam uplatňují dobře a jsou relativně levné.

Jen to už je čistá farma, moc hry a zábavy tam není, přijde mi ten gameplay strašně stereotypní. 

No je to hlavně o frustraci, když ve třetině případů kopí po nárazu uletí, ale neexplodují. Ale každopádně je to mnohem zábavnější, než dvojice Reaperů nebo klín s brokovnicema. Ale ano, je to hlavně o farmení, mám věčně plný skladiště, a tak kvůli šrotu jezdim výhradně FFA a BBS. Za dva večery za týden stihnu obvykle limit na 2800 šrotu. PvP jen o dráty a elektroniku.

Tačalo mě toházet proti hráčm s PS o 3000 vyšším, takže třetina týmu mandrage a podobné prasárny, kterými klidně střílí na sebe. Nechápu, proč Wasp poškozuje vlastní auto, ale Mandrage ne. Ale stejně jsem dal čtyři takové.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...