Jump to content

Co mě na Crossout hodně štve

Capri30S
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Jerson said:

Tačalo mě toházet proti hráčm s PS o 3000 vyšším, takže třetina týmu mandrage a podobné prasárny, kterými klidně střílí na sebe. Nechápu, proč Wasp poškozuje vlastní auto, ale Mandrage ne. Ale stejně jsem dal čtyři takové.

Je to "Mandrake" a s tou popíkovou kapelou Mandražé nemá nic společného. :D Ale musím stopro potvrdit, že vlastní auto poškozuje, nehledě na to, že trefit sám sebe vyžaduje, abys stál předkem vozidla o dost výš. Nejhorší věc, která poškozuje vlastní auto je ale missile turret, už se mi párkrát povedlo vjet do vlastní rakety a umřít :D  Předpokládám, že jezdíš s PS okolo 7500? Tam to z nějakého důvodu hází "desítky" občas, asi chyba v systému.

Na mobilu jsem rád, že napíšu neznámé slovo alespoň přibližně. :-) A pokud sami sebe poškozují, tak se příště zkusím držet ještě blíž, aby se kdyžtak sesmahnul také. Mám auto s PS 7700, takže to sedí. A i proti těm 10 000 PS to jde, když se vynořím někde, kde mě nečekají. Doufám že ty čtyři, které nikdo jiný nenačal jsem alespoň naštval :-)

• 2 weeks later...

Drony drony drony drony

letecké nesestřelitelné drony s palebnou silou pěti hráčů kterým se nikdy nepřehřejou zbraně

Raketové drony které vždy naprosto neomylně trefí zbraně a vždy je sundají

Drony které vás jediným mrňavým kulometíkem rozstřílejí na cimprcampr mnohem dřív než vy je dokažete sestřelit dvěma fialovejma zbraněma

drony který vydrží dva zásahy z děla nebo raketometu

sebevražedný drony který automaticky odpalujou generátor na pět metrů daleko

... jo a pak mě ještě štvou ty OP podělaný drony

13 minutes ago, VijaCZ said:

Drony drony drony drony

letecké nesestřelitelné drony s palebnou silou pěti hráčů kterým se nikdy nepřehřejou zbraně

Raketové drony které vždy naprosto neomylně trefí zbraně a vždy je sundají

Drony které vás jediným mrňavým kulometíkem rozstřílejí na cimprcampr mnohem dřív než vy je dokažete sestřelit dvěma fialovejma zbraněma

drony který vydrží dva zásahy z děla nebo raketometu

sebevražedný drony který automaticky odpalujou generátor na pět metrů daleko

... jo a pak mě ještě štvou ty OP podělaný drony

Dovolím si reagovat,  tebe trefují raketové drony?  A drony ti nejdou sestřelit?  Tak to je spíše něco špatně u tebe.  Věž/drony s raketami jsou úplně k ničemu,  pravda nepotkal jsem jich 3-4 najednou,  ale jejich schopnost zásahu je fakt minimální.  Obyc drony jdou dolů velmi snadno i když souhlasím že palebnou sílu mají stále velkou.  Pojízdné drony suicide jsou zle,  protože wasp je odpali většinou pryč,  avšak nezničí.  Ti co mají kulomety s nimi problém nemají.  Mozna by jsi si měl zamyslet na svém stylu hraní jestli není něco špatně a není to mysleno urážlivé. Drony jsou jako každá jiná zbraň má své výhody i nevýhody. 

Myslím si,  že daleko horší jsou frame hráči,  kteří vytvoří pojízdný  čtverec s kabinou a zbraněmi a maji pocit že něco umí. 

Malá ráda na závěr.  Pokud máš rakety a majitelé dronu na dostřel jdi mu po modulech(bez modulu nejsou drony)  pokud máš nějake MG jdi po dronech padnou hned.  I brokny pokud jsi rychlý jsou super likvidace bezpilotní h zmetku. 

Bohužel - střílím do těch mrch jak se dá a pokud je víc než jeden - což je v podstatě vždycky - tak než se s nima vypořádám už je vozítko v takovým stavu že druhou a třetí vlnu dronů prostě nepřežije. Nějaký cheaty jako autoaim určitě nechci ani hledat, natož instalovat, abych se proti těm potvorám ubránil líp. Vím že jako hráč sem mizernej ale na soupeře bez dronů stačím tak 50:50, nějaký to MVP se občas urodí, jen ty droní a podobný automaty co hrajou místo lidí a střílej naprosto neomylně mě rozeberou raz dva

Omezilo to moje hraní na raidy a hry kolem 2000 PS kde dronů tolik není, ale zase je to vcelku nuda protože v tomhle PS limitu toho člověk moc zajímavýho nevymyslí.

Edited by VijaCZ

Sem zkoušel fůzovat rare zbraně a bednu s municí katastrofa.U kanonu 5 %  větší dostřel (na CQB mapách určitě přínosné)  a u munice že když bouchne neudělá tolik škody.Absolutně nesmyslný,když nejde vybrat o co mám zájem zvlášť u zbraní kde je asi 10 traitů na výběr je to plýtvání......vůbec by mi nevadilo kdyby to stálo nějaké suroviny za to že se dá vybrat co chci za trait a ne že vyjde něco náhodného co je ůplně k ničemu.......

12 hours ago, OnderCZ said:

Lidi co nefocusují zbraně... :/

A co zo toho plyne?Holt nejsem camper(ano kupodivu se o to pravidelně pokouší dost hráčů který nepochopily že když je tam jedna zona tak nepřítel vyhraje pokud budou čekat jestli někdo kdo je schovaný vykoukne,takových je ve hře dost) a na svůj styl hraní sem chtěl reload a nevozím radarový detector,stačí že i tak proti mě je minimálně 1/3 hráčů co jsou schopný spamovat s +20 drony.A jakmile se dostanou za kanonový build který si hraje na pána hry tak papá focus......

Edited by GS_Kurt_Knusper

Tak mňa celkom štve že do Brawls sa môžu prihlasovať klany ... Poslednú dobu je to dosť nehratelne

12 hours ago, Jerson said:

A co že to znamená "focusovat zbraně"? 

To je reakce na to že mi to přidalo dostřel a já sem nevděčný :-),kolečkem myši jde udělat změna ohniska pohledu - přiblížení potencionálního nepřítele bez optiky ale zároveň se zůží zorné pole tudíž není takový přehled okolo sebe .....

Edited by GS_Kurt_Knusper

1 hour ago, GS_Kurt_Knusper said:

To je reakce na to že mi to přidalo dostřel a já sem nevděčný :-),kolečkem myši jde udělat změna ohniska pohledu - přiblížení potencionálního nepřítele bez optiky ale zároveň se zůží zorné pole tudíž není takový přehled okolo sebe .....

Ahoj, to se pleteš, na Tebe jsem vůbec nereagoval, byl to výplod ze tmy když mě srali vysvětlím níže...:

13 hours ago, Jerson said:

A co že to znamená "focusovat zbraně"? 

To znamená, že když jedeš se skupinou tvých přátel, je dobré soustředit palbu na zbraně. Odzborjit nepřítele je v této hře jedná z velmi dobře fungujících taktik. Co mě mrzí je to, že lidé většinou huntí "jen" killy a na zbraně serou což z dlouhodobého hlediska přínáší mnohem méně výher a zdrojů. Obdobně mě sere ztráta času když se nejede na soupeřův point. Samozřejmě taktiku je třeba měnít podle partnerů a oponentů...

Každopádně výhra=myslet myslet=výhra a to často v soubojích nevidím, naštěstí mě to mrzí jen chvíli, neb následuje další kolo... :) U CS:GO mě to okurkuje mnohem více, protože s týmem musím setrvat i hodinu, zase si jej mohu vybrat celý, což v crossoutu nejde a to mě taky "sere"... :)

Co mě mrzí je to, že lidé většinou huntí "jen" killy a na zbraně serou což z dlouhodobého hlediska přínáší mnohem méně výher a zdrojů.

Právě že z dlouhodobého hlediska je to úplně jedno, protože přes 2800 kusů se nedostaneš ať hraješ jak hraješ...

Obdobně mě sere ztráta času když se nejede na soupeřův point. Samozřejmě taktiku je třeba měnít podle partnerů a oponentů...
Na soupeřově pointu získám 300 expů za cap. Když pojedu huntit enemy, tak jich dostanu mnohem více za součástky a killy. Jízda na cap je naopak nejméně efektivní způsob grindu.

Každopádně výhra=myslet myslet=výhra a to často v soubojích nevidím.

No, já třeba na výhru moc nehraju. Nějak jsem nezaznamenal rozdíl mezi výhrou a prohrou. Jen místo 14 drátů dostanu 10 (což je jedno bo jestli mám cap v pondělí nebo v úterý je fakt šumák), ale to se zase odvíjí od expů, takže lepší prohra s 3 killama než výhra s jedním.
Lépe řečeno, pokud si mám vybrat mezi capem a killem, většinou preferuji kill. Je to zábavnější i efektivnější...

Edit: Nebo někdo odhalil nějaký důvod proč by mělo být výhodné vyhrávat? Já na něj zatím nepřišel (jen mise do sezóny a denní mise), takže ani nechápu tu honbu za vítězstvím.

Edited by HavranRyc

Pro mě je to o časové efektivitě. :) čím dříve dám výhru, tím dříve mám zdroje > vyšší CPS (coin per secund)

A hlavně když začneš točit point, killy ti přijedou for free.

To jo, ale platí to pouze v případě že nenarazíš na limit. Protože za týden máme oba 2800 scrapu a 2800 drátů nezávisle na tom jak jsme hráli. Ale souhlasím, že ty ten limit dosáhneš rychleji, já bych teoreticky měl mít za stejnou dobu méně zdrojů a více expů (které jsou "úplně" k ničemu).
Já hraju suicide stylem a snažím se minimalizovat neproduktivní čas (kempení, přejezdy přes celou mapu, atd.). Jedu do místa střetu, vlítnu tam a pak je několik variant:
a) Sázím - sklízím: Sežeru 2-3 enemy, další poškodím, hromada expů za součástky, super bitva
b) Sázím - nesklízím: Něco nastřílím, umřu, jdu si číst na net než se pustí další bitva
c) Jsem sklizen: Ani nedojedu na dostřel či nic podstatného nenastřílím a umřu. Leave a hned další bitva.

Má zkušenost je, že když to vemu rovnou na cap, tak to že se někdo vrátí je tak 50:50. A když se jich vrátí více, tak mám prd bo mě rozeberou dřív než něco pořádného nastřílím, když se vrátí jeden tak je z toho cca 600-800 expů (což považuji za průměrnou bitvu).

Už jsem to psal i vývojářům (zatím bez reakce), že téhle hře chybí nějaká větší motivace k výhře pro nolifery(více expů, zdrojů, stačil by i common item při výhře).

P.S.: Ale pokud někdo nemá čas hrát 2-3 hodky denně, tak tvůj styl pro něj bude efektivnější na suroviny, bo nedosáhne na limit.

Do  p í č e  ta hra už se nedá hrát!  K u r va  je tu nějaká možnost že si vývojáři uvědomí, jak ty dron i k u r v í  hru. Můžete postavit co chcete, laborovat hodiny s konstrukcí, montovat epic, legendar itemy a stejně je to k  h o v n u.  Proč taky když můžete na podvozek  m a m r d a t   modré bedýnky a pak už vám stačí když se naučíte umění mačkat klávesu "F" a máte vyhráno. K u r va  s e r u  to

P.S. v běžném životě se snažím nemluvit vulgárně, jen když mě opravdu něco vytočí.

Mraevn (Posted )

Poprosim o klidek. Neni nutny psat sem sprosta slovicka.
  • Upvote 1

Bohužel s tebou musím souhlasit. Včetně těch explicitních výrazů...

Viz dnešní Brawly: Různé buildy, ale minimálně 2 dronaři vždycky...

P.S.: Tak už mi taky prdly nervy, na to fakt nemám, takže jsem nasadil offline farmu. Pouštím AFK brawly, nějaký scrap to hodí a nemusím u toho sedět (stačí co pět minut praštit do klávesnice kvůli idle odlogu).

Edited by HavranRyc

Ještě jsem nenašel nic co by na ně platilo. A naopak než jsem je prodal, nebylo nic co by mě ohrozilo s vyjímkou suicide buildů s tyčema.
Jsi nejrychlejší na hřišti (s poletuchama jsi defacto nechytitelný). Rozdáváš dmg aniž by jsi se jedinkrát vystavil enemy. S Suicide dron je úplně jiný level. Ten zajede pod podvozek a onehitne tě přes nádrž i s 3000 HP...
Navíc dronům neujedeš a i když si je hlídáš a jdeš primárně po nich, tak sundáš první vlnu za cenu nějakých HP. Občas i druhou. Ale třetí, čtvrtá je prostě konečná.
Ono je to ve finále 16+ kulometů...

P.S.: Hrál bych je sám, ale je to nejnudnější gameplay co hra má. Prostě zajedeš za šutr a mačkáš F dokud někdo žije. Thats all.

EDIT: Perlička na závěr: V medium sezóně je mise na 10 výher v PvP s drony. Tak už je taky vyrábím:p

Edited by HavranRyc

14 hours ago, OnderCZ said:

Podle Vás na drony nic nefunguje?

Funguje, Spark, ale k čemu ti to je, když ti vychcípe celý tým a ty zůstaneš sám? Drony jsou prostě zlo, čím více lidí to jezdí, tím je to horší.

22 hours ago, OnderCZ said:

Podle Vás na drony nic nefunguje?

Neříkám, jen konstatuji že degradují hru!!!!!!!!!!!!!!!!

Za sprostá slova se omlouvám, ale příspěvek byl dílem impulzivního jednání(fakt jsem se vytočil). Nemá cenu řešit důležitost vulgarismů

Prosím o překlad mé zpětné vazby a poslání přímo vývojářům:

Toho kdo vymyslel a do hry přidal drony kopejte do kulí od rána do večera !

• Like 1

57 minutes ago, VijaCZ said:

Prosím o překlad mé zpětné vazby a poslání přímo vývojářům:

Toho kdo vymyslel a do hry přidal drony kopejte do kulí od rána do večera !

Drony by ve hře klidně být mohly,stačilo by je omezit na jeden kus/vozidlo stejně jako generátory nebo motory. Pak by hratelnost tak neničily,nebo by alespoň byly snesitelné..

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...