Jump to content

Co mě na Crossout hodně štve

Capri30S
 Share

Recommended Posts

Jak se tu nadává na drony tak nejefektivnější zbraň proti dronům je řidič Hans a Fůzovaný Dron takže vznikla nová hra game of drones,dokonce mě to přinutilo nakoupit drony jak mě to naštvalo že můj kanonovy build rozebíraly na šroubky.Z toho plyne poučení že problém s drony vyřeší jen droni a takhle to půjde tak dlouho až se bude hrát jen s dronama.a vývojáři budou šťastní :001j:.Možná by pomohlo buď omezit počet instalací a nebo EMP zbraň která by drony na chvíly vypla a ty se mohly snadno zničit.....

p.s. Dřív než doprznily Caucasus tak byl proti dronům ůčinný taky

Edited by GS_Kurt_Knusper

1 hour ago, _Minuette_ said:

Drony by ve hře klidně být mohly,stačilo by je omezit na jeden kus/vozidlo stejně jako generátory nebo motory. Pak by hratelnost tak neničily,nebo by alespoň byly snesitelné..

Ahoj, jo to je dobrý nápad!

Za mě se dají drony efektivně ničit celkem čímkoliv s čím jde mířit, navíc droni jsou relativně hlopí a jezdí kousek od majitele, pokud majitel nelítá, takže je snadné ho najít. Je třeba hrát prostěš v týmu a rozdělit si úlohy kdo jak co pokryje a pak to jde celkem v pohodě. Je fakt, že drony jsou opruz, ale často easy kill majitele, když ho droni vracející se do krabiček odhalí. Ale občas z nich mám taky husí kůži! Chvilku jsem byl přepnutý na ruské servery a zkoušel jsem různé PS co se tam hraje. Tam je to psycho cancer... Třeba 8 dron buildů v jedné hře, framy kam se podíváš a třešnička > mandrakey na létači, který se bugnul do textury... :)  :)

1 hour ago, OnderCZ said:

Třeba 8 dron buildů v jedné hře, framy kam se podíváš a třešnička > mandrakey na létači, který se bugnul do textury... :)  :)

Až na ten Mandrake build to zní jako přesný popis toho co se dneska dělo na PS kolem 3-4.5k. Pro drony nebylo ani vidět na cestu a když už,tak člověk vjel někomu na frame s caucasusy..vydržel jsem s vypětím nervů svoje dvě hodinky a šel si radši zašpásovat s artynáři ke konkurenci.

Edited by _Minuette_
  • Upvote 1

Já si udělal pětidron a jezdím to taky.

Plusy: + Farmí to dobře

+ Mnohem větší interakce s lidmi -> Dostávám co pár bitev několik děkovných dopisů od enemy a naučím se několik nadávek v cizích jazycích

+ Drony nejsou problém, nic neníčí drony lépe než 5 vašich dronů. A nemusíte/nemůžete nadávat na drony.

+ Nepotřebujete skill, aim ani dobře řídit, stačí mít vždy mezi vámi a enemy překážku a jste v pohodě. Ideální na hraní pod vlivem, stačí u toho neusnout.

+ Bo vás enemy celou hru skoro nepotká, tak většinou přežijete -> skvělé na farmení fuelu

+ Je to one hand gameplay -> Dá se u toho kouřit, jíst, koukat na TV, prostě odpočinek bez nutnosti se hře plně věnovat

Mínusy: - Je to nuda

- Je to nuda

- Nějak se nedostavuje ten slastný pocit když někoho zabijete, že jste mu to natřel, pokořil ho, byl lepší než on. Prostě vypustíte drony a pak už jen vyskakují killy, assisty a nálepky. 

Zaujal jsem reverzní postoj. Čím více bude dronů, tím více to lidem bude vadit, tím dříve to Devs pořeší a drony předělají/zruší. Takže se snažím vydronit co nejvíce lidí:p.

• Like 1

Tak to už si tvůrci snad dělaj pr.... teda legraci ne?

Houfně se nadává na záplavy dronů a oni dal drony na boty ?????  Paul s leteckým dronem ???? To jako fakt ????

Rozžhavit hlaveň autokanónu a strčit jim jí .....   darmo nadávat, darmo brečet, darmo skuhrat, oni se prostě rozhodli tu hru zlikvidovat :/

6 hours ago, HavranRyc said:

zaujal jsem reverzní postoj. Čím více bude dronů, tím více to lidem bude vadit, tím dříve to Devs pořeší a drony předělají/zruší. Takže se snažím vydronit co nejvíce lidí:p.

Hmm na tom něco bude. Vzhledem k tomu že už hru kvůli dronům skoro nehraji, tak tvou myšlenku podpořím.

Já osobně zabíjím drony snadno - 2-3 killy za hru jsou standard, aktuálně se specializuju na zabíjení dron aut, postavte si na to countery a nebudete brečet, každopádně benzín nenararmíte, to je skoro jisté... :)

Stačí být rychlí, pancíř na zadek, detektor a sledovat hru...

Já osobně zabíjím drony snadno - 2-3 killy za hru jsou standard, aktuálně se specializuju na zabíjení dron aut, postavte si na to countery a nebudete brečet, každopádně benzín nenararmíte, to je skoro jisté... :)

Ten tvůj counter jsem právě potkal :D 2x Sidekick+2x Fuze na obřím čtverci z podlah je opravdu to ,co ta hra potřebuje a každý by si to měl postavit.:014j:

Lancelot je ultimátní na všechno, jen bohužel nepotáhá bitvu. Udělá 2 killy a tím končí. Ještě jsem neviděl Lancelot s epic bitvou kdy by si sundal 4+ hráče a udělal si to sám.
Druhý problém Lancelotu je, že je snad ještě nudnější než droni:p.

Ale zase máš za minutu odehráno:004_2:.

7 hours ago, OnderCZ said:

Osobně se mi moc nechce na antidron build moc věřit. Možná Sparky, ale to je jen úvaha, kdo ví jak je to v praxi. Máš ten build v exhibici?.

Equalizér + aimbot by taky mohl fungovat:002:

3 hours ago, lukasarcher said:

Já jezdím lanceloty, na dronaře to zabírá :attack:

Proto když mám drone carrier tak používám zásadně hover pohon,je hezké pozorovat jak se mě snaží když je neviditelný někdo sundat lancelotem(díky jeho výbojům co vidět jsou) a akorát se tím odmaskuje a zakráká za 5 vteřin později :006j:

1 hour ago, GS_Kurt_Knusper said:

Proto když mám drone carrier tak používám zásadně hover pohon,je hezké pozorovat jak se mě snaží když je neviditelný někdo sundat lancelotem(díky jeho výbojům co vidět jsou) a akorát se tím odmaskuje a zakráká za 5 vteřin později :006j:

Tak určitě..........

30 minutes ago, lukasarcher said:

Tak určitě..........

No, pane řediteli, je to takový ošklivý a skoro bych řekl zlý, zlý, pane řediteli, nepěkná věc.:006j:

Problém toho buildu je, že stojí cca 7000C, což si moc lidí nemůže dovolit...

Edited by HavranRyc

31 minutes ago, HavranRyc said:

No, pane řediteli, je to takový ošklivý a skoro bych řekl zlý, zlý, pane řediteli, nepěkná věc.:006j:

Leda že by ehm taková kacířská myšlenka,to si může dovolit možná flipper co spekuluje v marketu,sem netušil že lukasarcher má takové sklony :o

Zjistil sem zajímavou věc,když postavím cacasus build na hover pohon místo kol tak za optimálních okolností(pokud je dost místa na pohyb a není nějaká mapa se samýma překážkama) se tam dá kopnout zpátečka a caucasus turrety mají delší dostřel jak sideckick droni tak se dá proti nim efektivně bránit  a pak si dronaře vyzobat než se mu dobijí.Funguje jen za předpokladu že 2/3 týmu nejsou dronaři a nejede na mě víc jak 4-5 dronů zároveň :007j:

39 minutes ago, HavranRyc said:

Když si můžou dovolit hoovery, tak si můžu dovolit lanceloty :D

4 minutes ago, GS_Kurt_Knusper said:

Leda že by ehm taková kacířská myšlenka,to si může dovolit možná flipper co spekuluje v marketu,sem netušil že lukasarcher má takové sklony :o

Zjistil sem zajímavou věc,když postavím cacasus build na hover pohon místo kol tak za optimálních okolností(pokud je dost místa na pohyb a není nějaká mapa se samýma překážkama) se tam dá kopnout zpátečka a caucasus turrety mají delší dostřel jak sideckick droni tak se dá proti nim efektivně bránit  a pak si dronaře vyzobat než se mu dobijí.Funguje jen za předpokladu že 2/3 týmu nejsou dronaři a nejede na mě víc jak 4-5 dronů zároveň :007j:

Flipper nejsem, stačí do té hry trochu proniknout a vydělává se skoro samo............

14 minutes ago, lukasarcher said:

Flipper nejsem, stačí do té hry trochu proniknout a vydělává se skoro samo............

No nevím to skoro samo u mě znamená grind surek pořád dokola včetně investice docela dost času a že by to vydělávalo nějak extra?Naposledy 2 měsíce grindění abych měl od nové frakce 4 hover trysky + nějaká výbava.A nebo Pay to Win,nicméně to pronikání se slovní spojením skoro samo budí asociaci s bezpracným ziskem který lze získat jen nákupem pod cenou a prodejem nad cenou,marie by byla na tebe hrdá  :D

p.s. mě to že někdo spekuluje nevadí,nicméně já vím že jako obchodník bych zkrachoval tak to radši ani nezkouším,pro mě je jistý zisk jen grindění - výroba itemu - prodej .....

Edited by GS_Kurt_Knusper

Celkem se mi osvedčila kombinace 2x Lancelot + Harvester + Aegis Prime + V8. Zatím vyzkoušeno jen tak naplácnuté na oblíbený build. Trochu ještě poupravím a přídám další dva lanceloty s generátorem. Špatný je, že když takhle vyřídim jednoho "dronefaga", tak mě často rozstřílí 15 dalších dronů.

Drony by měli předělat z automatických na dálkově ovládané a nahradit tak TOW. Ani snížení poškození na původní hodnotu už v tomhle stádiu nepomůže.

11 hours ago, Lukas_29_ said:

Ten tvůj counter jsem právě potkal :D 2x Sidekick+2x Fuze na obřím čtverci z podlah je opravdu to ,co ta hra potřebuje a každý by si to měl postavit.:014j:

JJ dneska jsem to postavil, včera byli náramně levní fuzaci a chtěl jem otestovat co mě bude nejvíce vypínat. Je fakt, že bylo docela roztomilé brečení všech nad mým buildem na 7500PS :) A popravdě docela jsem si to i užil, ale je to tak na den hraní, je to ukrutná nuda, ale na caucase to v míře nudy prostě nemá, ten u mě vede na celé čáře...

1 hour ago, lukasarcher said:

Za 2 měsíce 4 hoovery? Tak to děláš něco špatně. :o

JN, :) Dělá něco špatně, bez tryhardu se dá udělat 300 coinů denně s náročností asi 40 minut. :)

5 hours ago, SamaelVargus said:

Osobně se mi moc nechce na antidron build moc věřit. Možná Sparky, ale to je jen úvaha, kdo ví jak je to v praxi. Máš ten build v exhibici?.

Equalizér + aimbot by taky mohl fungovat:002:

Mám to postavené jednoduše, buď 3x Eq+ 3 radiatory s celkem 200% = účinností na 7K, nebo s aurorou místo jednoho EQ, každopádně budu celé auto ještě překopávat bo jsem dneska šel nacraftit nějaké light engine k lunaticům a testovat frame dron build, takže mám nové party od nich a asi postavím konečně něco na hoverech, když už se skoro nevyplatí je craftiti a prodávat, tak mi nějaké i zbydou. Ozvi se mi PM a pošlu Ti do exhibice název, potřebuješ na něho ale 9 na dawn children, 30na inzenyrech 6 na steppenvolfech a asi 5K coinů..., používám to i na clan wars :)

20171004230528_1.jpg

20171004230928_1.jpg

Edited by OnderCZ
obrazky

4 minutes ago, FilthHound said:

Celkem se mi osvedčila kombinace 2x Lancelot + Harvester + Aegis Prime + V8. Zatím vyzkoušeno jen tak naplácnuté na oblíbený build. Trochu ještě poupravím a přídám další dva lanceloty s generátorem. Špatný je, že když takhle vyřídim jednoho "dronefaga", tak mě často rozstřílí 15 dalších dronů.

Drony by měli předělat z automatických na dálkově ovládané a nahradit tak TOW. Ani snížení poškození na původní hodnotu už v tomhle stádiu nepomůže.

Můžu mít dotaz na tu v8? Já jsem ji měl 6 krát koupenou a vždycky jsem ji vyhodnotil jako horší než light engine. Mohl bys mi říct její přínos podle Tebe?

13 minutes ago, OnderCZ said:

JN, :) Dělá něco špatně, bez tryhardu se dá udělat 300 coinů denně s náročností asi 40 minut. :)

No nevím hrajeme tu stejnou hru?Čistý zisk 30 céček (v případě že se vykraftí něco rare a urychlí  tak 45 )možná ale 300 bez přeprodávání itemů je nereálné....holt ne každý je tak obchodně založený ....

Můžu mít dotaz na tu v8? Já jsem ji měl 6 krát koupenou a vždycky jsem ji vyhodnotil jako horší než light engine. Mohl bys mi říct její přínos podle Tebe?

No kromě toho, že vypadá cool, tak o 20% rychlejší nabijení modulů jako je chameleon nebo právě Aegis Prime. Jinak nic moc. Vzácně se ti povede, že postavíš build, u kterého využiješ relativně vysoký bonus k maximální hmotnosti, ale jinak nic moc. Já ho tam mám, protože ten Aegis Prime se nabijí hrozně pomalu.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...