Capri30S

Co mě na Crossout hodně štve

Recommended Posts

Mi přestaly fungovat všechny buildy a vzhledem k tomu že se to sešlo s přesycením Crossoutem, tak jsem to zapíchl. Denně lognu jen kvůli denním odměnám za log, ale bo nemám s čím jezdit a stavět a zkoušet něco znova se mi nechce, tak vůbec nejezdím.
Možná počkám, až/jestli se hra trochu ustálí a vrátím se, ale to spíš najdu jinou hru.
Přece jenom, abych si piplal buildy, ladil a oni mi to celé bez upozornění spláchli do hajzlu, na to nemám nervy. Poprvé jsem to zkousnul, podruhé už ne. Zvlášť když nemám záruku, že po-té co si něco zase postavím mi to zase celé nezkryplí...

Tak to vypadá že se tam zas na chvíli mrknu - moje buildy stejně už dávno beznadějně zastaraly takže tak jako tak bych musel dělat nový. Trošku mě mrzí že humpback přišel o energii, ale apolo generátor je za chvilku vyexpenej tak se to srovná

On 21. 12. 2017 at 2:46 PM, sheriff_cz said:

Jazyková bariéra, tím pádem složitost. Pro občasnýho hráče tohle není a věnovat se tomu více jak 1 hra/týden to tak zábavné není.

Lol tak to mas asi problem s 99% her...

crossout se diky updatem stala tou nejtrapnejší hrou jakou jsem doposud hrál. Hard raidy s 20 vyhrát 2 to asi nikoho moc bavit nebude. a už je to vidět že hráčů ubývá. Pozdravujte autory.

On 16. 3. 2018 at 3:19 PM, Destabilizator said:

Lol tak to mas asi problem s 99% her...

To ani ne, tady mi to přijde vše nějaký zmatený, proto to nemá moc úspěch.

21 hours ago, sheriff_cz said:

To ani ne, tady mi to přijde vše nějaký zmatený, proto to nemá moc úspěch.

Jednak nechapu, na co odpovidas, druhak uz vubec nevim, co Ti jako prijde zmateny? Vic jednodussi uz ten Crossout snad ani nemuze byt...

Nejsou NÁÁÁHODOU ty kuše maličko OP na nízkých PS strojích a není jich NÁÁÁHODOU ve hře trošku hodně - třeba teď sem napočítal 13 kuší v jedný bitvě. Hraje se proti tomu fakt blbě. Problém s dronama se vyřešil tak je potřeba vytvořit problém nový?

Kuše problém nejsou, jediné co je na nich užitečné je to, tak tě odstrčí, jinak dmg je nic moc, hlavně ve vysokých pskách.

Hmmm... ok, beru to jako můj problém, vysoký PS nehraju ( alespoň zatím ) .

Pokud máš nějaký "expící" autíčko kolem 3-4k PS  a potkáš někoho se dvěma kušema tak pro tebe hra v tu chvíli skončila - zbytek krátkýho života strávíš v kotrmelcích. Co se stane když nepřítel takový dvoukušový potvory má tři nebo čtyři nemusím popisovat. No snad to je jen nějaká momentální móda a časem to pomine. Hru zapnu dvakrát třikrát za měsíc tak mě novinky občas trošku překvapí.

On 4. 7. 2017 at 2:26 PM, HavranRyc said:

- MM: Tam bude problém s počtem hráčů, imo to jako všude mají vyřešeno tak, že když nenaplní hru ve svém bracketu, spojí je s nejbližším bracketem -> Když jsou ve frontě 3 lidi s PS 10k+, tak jim to bitvu nesputí a spojí je to s nižším bracketem -> velké rozdíly. Tenhle problém je jen s vysokým a nízkým bracketem, ostatní jsou plněny dostatečně, případně ty rozdíly nejsou tak vidět.

Jak to vyřešit?

-Market: To vyřeší wipe před ostrou verzí (doufám že bude), ale jak to vyřešit v ostré verzi nevím. Pořád budou lidi co na startu ostré verze nakoupí C za hotové a budou držet bank. Ale mi to jako problém nepřijde, v real life to funguje stejně.
Jak to vyřešit?

-disbalance: Souhlas
- Itemy: Ještě nemají vyladěno to co je ve hře, takže přidávání dalších věcí je zbytečné, jen to udělá větší bordel
- Rentování má logiku: Je to jeden ze způsobů jak odčerpávat C ze hry. Bez toho se roztočí inflační křivka a zabije trh

Jak to vyřešit jinak? Zavést ceny oprav vozidla? (Tenhle model používá většina her), nějak se peníze odčerpávat musí. 

-Driver: Souhlas + to, že cena neodpovídá výkonu, Řidiči jsou zbyteční, přidat 2% do struktury u vozidel s 1000 HP? K ničemu.

P.S.: U toho co vám vadí, zkuste napsat svůj návrh jak by to bylo lepší. Protože zpětná vazba stylem: "Je to rozbité." je platná jak stěrače na ponorce...

ostrá verze? tahle sračka je tady dřív než ji znají lidi na steamu, hrál jsem to už v roce 2011..  mělo by se to přejmenovat na  World of Idiots: forever bera

začal jsem to hrát před cca 3-4 týdny, teď jsem mám 19. level, auto 4800ps, ale nějak mě to přestává bavit - mapy pořád ty stejný dokola (plánují se nové?) a hlavně problém s ekonomikou - ani do wt, ani do crossautu nedám ani korunu a prostě jsem teĎ na mrtvém bodě - na účtu cca 1C a u další frakce to chce minimálně 25C abych mohl něco vyrobit. Kde ty goldy jako mám brát - ve skladu samé pikačoviny které prodám za 0.3C a šrot už taky dochází. Aspn kdyby tomu dali češtinu..

Začínám uvažovat o tom, že to odinstaluju...

On 10/21/2018 at 6:01 PM, nurv said:

začal jsem to hrát před cca 3-4 týdny, teď jsem mám 19. level, auto 4800ps, ale nějak mě to přestává bavit - mapy pořád ty stejný dokola (plánují se nové?) a hlavně problém s ekonomikou - ani do wt, ani do crossautu nedám ani korunu a prostě jsem teĎ na mrtvém bodě - na účtu cca 1C a u další frakce to chce minimálně 25C abych mohl něco vyrobit. Kde ty goldy jako mám brát - ve skladu samé pikačoviny které prodám za 0.3C a šrot už taky dochází. Aspn kdyby tomu dali češtinu..

Začínám uvažovat o tom, že to odinstaluju...

Za splnění 25 denních úkolů je bedna v hodnotě 30C, za plnění dalších úkolů jsou body, které můžeš měnit za suroviny či za 3000 bodů je bedna za kterou dostaneš přes 300C.
Takže ani s tvým PS není problém udělat 120C měsíčně a cca 600C kvartálně.
Tohle dřív nebylo a C se jinak než prodejem věcí vydělat nedaly (začátečníci to měli mnohem těžší než teď).
A pak prodej surovin. Vyjížděj a prodávej palivo, za 1000 kousků je cca 40C a 1000 paliva je za 67 přežitých výher (kde uchráníš nádrže).
A nemáš-li co stavět, prodejem scrapu si taky pomůžeš.

Pomůže i sledovat trh a prodávat dle vývoje. Nedávno jsem prodal 3000 paliva za 270C. Teď je za to cca 120C, tak čekám na další výkyv trhu.

Edited by HavranRyc

no uvidím jak se bude dařit o víkendu, teď jsem to hrál asi  3 hodiny a celkem asi jen 3 výhry :-(  Jestli to tak půjde dál, tak to odinstaluju a začnu zase hrát war thunder, který teď díky tomu zanedbávám...

Místo přidávání zhovadilostí a zbytečností by se měli "vývojáři" zaměřit na nové mapy. Vyhodit "Most" a přidat aspoň dvě nové. A vymyslet nějaký nový raid. Ty starý jsou už ohraný. Člověk ví, kam má zajet aby co nejvíc skoroval a to začíná být nuda. Hraji půl roku a začíná se dostavovat pocit vyhoření. Vyděláno přes 50 taců coinu a není za co utrácet. Serepetičky na zbraně nejsou pro mne. A taky bych změnil levelování zbraní. Pěkně level 1-10. Současné upgrade je pro smích. Jenže toho se nedočkám. Asi vydělám na Spidera a hru umrtvím.

Guest Fnorr

Konečne som na fóru :DDD ale tu nič nieje :) len prezentácia slovakov a cechov ako závidia a ohovaraju sa pekne tak dik za perfektne fórum

Navrhujem zrusit ho je to hamba

On 12/9/2018 at 3:52 PM, Fnorr said:

Konečne som na fóru :DDD ale tu nič nieje :) len prezentácia slovakov a cechov ako závidia a ohovaraju sa pekne tak dik za perfektne fórum

Navrhujem zrusit ho je to hamba

Děkujeme za příspěvek a posíláme klíčenku.

Fakt jsi fóru svým příspěvkem moc pomohl, díky.:002:

Mě třeba teď s příchodem forintů docela přestal štvát grind surovin - člověk si odjezdí těch 50-60 bitev aby měl 12 vítězství při sběru baterek a hned je na světě spousta surovin. Sice u toho občas nadávám a nejde mi do hlavy jakto že moje zbraně nedělají nic a nepřátelský mě očešou na dvě rány a třetí dorazí, jakto že moje meele zbraně stihnou ukousat nejvejš jedno kolečko a nepřátelský mě rozeberou na první dotyk, ale to časem snad vychytám.

Tak baterky a dráty jsou v pohodě. Pravděpodobnost výhry zhruba 50%. Ale nejvíc mě ubíjí to neustálý opakování hard raidů. Pořád dokola ty samé, každý den tři. To prostě otráví...

Mě brutálně štve ten jejich obchod furt aby to člověk přepočítával jak d.....,a ted to dorazily úplně,(vyplatí se koupit nebo vyrobit což rozdíl je 0.10) a zas to přepočítávání .... Hlavně že dají novou Mapu a za 6 hodin hraní jsem ji měl 2x ,,,,,,,,,,,,Ano přátelé za 6 hodin hraní 2 X no prostě LOL................................................................

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.