Jump to content

[HUN] Hungarians Clan | #clantag

DUROV196616
 Share

Recommended Posts

Cvktk3B.png

[HUN] HUNGARIANS CLAN - "Az apokalipszis elkerülhetetlen, tovább küzdünk a vérvonalért"

Crossout Hungary |   HUNS

Greetings Crossout Community!
Let me to show our Crossout Gaming Clan what name is HUNGARIANS. It's founded at 25 June 2017. After we build up a group from our gaming circle, we decided to create this Clan. Most of the players are Hungarian, but this do not removes enyone's mood to join to us! ;)

Games: Not exactly Crossout the only one game what we recently played, but thats the mainone what determine our community! FPS/TPS/Race/MMO's everyone likes different extents of course.

TeamSpeak 3: We have it, yes! But it's not public, still. :)

Playing Period: Much of us are working/learning at daytime, so we mostly playing towards evening. [From 18:00 to 1:00 o'clock.]

Clan Wars: We're interested in clan-wars too, with active players, and mainly who really like Crossout, not for just casual.

Hungarian [Magyar]: Jelenleg a felvétel ZÁRVA, de hamarosan ismét megnyitjuk. Addig is, ha valakivel csata közben kerül sor összefutni, és jónak bizonyul, talán esély nyílik a bekerülésre.

Követelmények:  - A lényeg, hogy a toleráns, és normális magatartással forduljunk csapattársaink/bárki más felé. Kerüljük a viszályokat kulturált felnőtt módjára

• 6000 PS+
  • Tolerated behavior
  • Team Speak 3 Client (if you have)

Üdvözlettel, Hungarians Clan

DELETABLE POST - A klán továbbra is létezik, viszont a tagok 70%-nak inaktivitása miatt deaktiválódik.

Edited by DUROV196616
  • Upvote 1

Guest

Jelentkezek ,de csak akkor ha tényleg napi szinten toljátok, casual gagyi klán nem érdekel.

Mivel mindenkinek megvan a maga hétköznapi dolga (munka, egyetem...stb.) ezért 0-24 nem ezzel nyomjuk. Ez egy baráti közösség, ahol inkább a játék nyújtotta szórakozás dominál, mind sem az állandó kockulás.

Én most térek vissza aktívabban, ugyanis net-hiány ütötte fel a fejét pár hétre. Azóta viszont a többi klántársam húzza a klán-rangot, sóval szerintem bőségesen lépegetnek előre a ranglétrán.

Pár tagnak írtam privátban, akire a klánvezető rábólintott. Köszönjük a türelmet!

Amint a leírásban is feltüntettük, a felvétel jelenleg Zárva van, de hamarosan megnyitjuk, amint pár tagot szortírozunk.

Nos, kedves játékosok, mivel a klán 70%-a inaktívvá vált, és Velem együtt sokan mások is kiléptek, ezért maga a klán is Inaktív státuszba került. Megértéseteket köszönjük.

• 6 months later...

Üdvözlet Mindenkinek!!

Klán meghivásnál ezt irja ki!!! Miért van ez???

You cant change a clans too often. You can join a new clan in

Pár napot (kb 3) várni kell vele amíg újra klánba tudsz lépni

• 3 months later...
Guest Killermaster01

Én is jelentkeznék.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...