Allgreen1945

Bociarze zróbmy z nimi porządek.

Recommended Posts

Jak się gra o pewnych godzinach to aż ręce opadają. A więc:

Ci co znają świat graczy nie od dziś wiedzą, że są tacy ludzie z programami typu auto-kilkery i takie strony co za drobne pieniądze dają możliwość załatwić sobie farm bota. W nocy potrafi ich być zatrzęsienie. Najczęściej są to boty w stylu pojazd bez kół z dronami. Ostatnio często z kaukazusami (caucasus). Te farm boty mają dla niepoznaki brak kół, by ktoś się nie kapnął, że to bot. Na szczęście na razie nie ma kupnych botów stricte pod tę grę. Czasami mają zaznaczone by spamowały co jakiś czas komendę typu "regrupe here" by co mniej rozgarnięci nie kapnęli się, że to bot. No bo jak bot sam może wzywać pomocy czy wydawać inne komendy. A no może i to najgorsze, że taki bot co bitwę często z nami gra i są dwa wyjścia by nie grać z takim w drużynie. Wyjść odczekać aż wejdzie do bitwy i wtedy wchodzimy my. Ale tych botów jest na tyle dużo, że czasem bywały po dwa boty jeden w drużynie drugi u przeciwników. Spotykam je tak często, że musiałem to napisać. Robię im czasem  screeny ponadto raportuję, ale to za mało pewnie te raporty nie działają. Więc daje tu i proszę naszego opiekuna sekcji PL aby przekazał to wyżej, bo chyba screen z perfidnym farm botem to wystarczający powód by dać takiemu bana?
Proszę też innych graczy o robienie screenów z gry i dawanie pod tematem:

SCREENY BOCIARZY:

\/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/

Spoiler

screenshot-170627-023559.thumb.jpg.42ada

screenshot-170627-075226.thumb.jpg.d3255

screenshot-170627-075230.thumb.jpg.71113

screenshot-170627-075233.thumb.jpg.39e78

screenshot-170627-075718.thumb.jpg.f648e

screenshot-170627-075726.thumb.jpg.fc9e7

screenshot-170712-035404.thumb.jpg.be397

Edited by Allgreen1945
  • Upvote 1

Wątpię, żeby to coś dało. Dzień w dzień spotykam te same konta właśnie z kaukazami/dronami, ślę po kilkanaście/dziesiąt raportów dziennie na tego samego nicka (zresztą nie tylko ja) i następnego dnia spotykam znów te same boty. Druga sprawa, że taki ktoś się będzie tłumaczył w stylu - "ciągle przegrywałem, zrobilem kaukaza/drony do obrony swojej bazy". Kiedyś już poruszałem ten temat, przeciętny gracz potrzebuje ok. 5h gry codziennie do wbicia capa na materiały, powinni podnieść ilość złomu/kabli/ele za bitwę, rozwiązałoby to problem botów - przynajmniej częściowo.

Noppp to już legenda. Spotykam go odkąd tylko gram w Crossa. Zgłaszany był wielokrotnie przez większość ludzi z mojego klanu i devsi to obsrali. Czyżby nastąpiło ciche przyzwolenie na używanie cheatów/botów jak w WOTcie? :D

btw. czym Ty się bujasz Zielony? :D

59 minutes ago, GhostSilencePL said:

Lel :D ciekawe że jeszcze tego nie spotkałem :p

Późne godziny wieczorne/nocne :)

• Upvote 1

btw. czym Ty się bujasz Zielony? :D

tu i tam to było na niższych lv jak robiłem jedną misje z sezonu.

3 hours ago, GhostSilencePL said:

No ja gram właśnie w tych nocnych Godzinach i nic :D pewnie to w większości na tych niskich PSach ;)

No na niższych przede wszystkim, ale są też na 4000-5000 PS czyli tym chyba najczęściej granym. Widywałem też boty na 3 caucasusach mocno opancerzone bez kół i od groma ozdób jak na zdjęciach wyżej, chyba to były coś na 5K+ ale to już totalna głupota stawiać takie boty na wysokich PS'ach

• Upvote 1

Ogólnie tak. Jest tego tak dużo, że wszystkich nie pamiętam. Najgorsze, że inni podchwytują temat i idą za przykładem.

Btw: Najciekawszego typa jakiego pamiętam miał bota który oczywiście co bitwę robił to samo, czyli kilka metrów do przodu później kółeczka na bazie i strzelał przed siebie shotgunem i co jakiś czas puszczał latające drony.

Edited by Allgreen1945
  • Upvote 1

5 hours ago, GhostSilencePL said:

To nie są Boty ;D to są Strażnicy Legendarnego Respawnu hehehe :DD

Cos w tym jest bo to nie boty tylko scrypt pisany na autohotkeyu

2 hours ago, CeMoT said:

Cos w tym jest bo to nie boty tylko scrypt pisany na autohotkeyu

Predzej w AutoIt. Jest na tyle prosty, ze nawet srednio ogarniety Macius sobie poradzi.

Edited by Lakhla
  • Upvote 1

Następny klient prosi się o pięknego bana :)

Klient mnie dobił, bo byłem na ogryzku :004j:

Spoiler

screenshot-170714-063339.thumb.jpg.522a6screenshot-170714-063359.thumb.jpg.c1e3c 

Oraz jak co ps na których grałem. A sytuacja z 14 lipca godziny około 06:30 

Edited by Allgreen1945
  • Upvote 1

Słodkie bany się sypią, a czas leci.

Dzieki za reporty :)

• Upvote 3

O to miło. Dzięki za zajęcie się sprawą, zawsze to kilka botów mniej.

Ostatnio nawet ludzie o mniejszych możliwościach próbują szczęścia, ale czy to na pewno roztropne? Klient co prawda bez wspomagania się autoklikerami i bez broni automatycznych, ale to dalej bociarz- farmer. Tym razem jak widać poławiacz paliwa :p tylko niech ktoś mu powie jak to robić, bo taki konstrukt się nie nadaje do szybkiego farmienia paliwka. Gość stał i nic nie robił. Widziałem go chyba kilka razy na afku więc raczej typ co puszcza grę i odchodzi od kompa. Ciekawe ile paliwa zebrał tyle beczek to pewnie z 1000L :D

Spoiler

screenshot-170717-061833.thumb.jpg.67305screenshot-170717-061841.thumb.jpg.7d6b0screenshot-170717-061843.thumb.jpg.6a230

Edited by Allgreen1945
  • Upvote 1

Kolejny klient z dziś, klasycznie z autoklikerem. Co bitwę robi to samo- trochę do przodu i puszcza drony co jakiś czas. Oczywiście złoty okupant bazy, stoi tak twardo na swoim miejscu, że nawet taran wroga mu nie straszny :D  co widać na screenach:

Spoiler

screenshot-170719-121241.thumb.jpg.02d1bscreenshot-170719-121255.thumb.jpg.ba43dscreenshot-170719-121601.thumb.jpg.6a70fscreenshot-170719-121708.thumb.jpg.5e592screenshot-170719-121721.thumb.jpg.ddff2screenshot-170719-121803.thumb.jpg.a4145

Jechałem kilka bitew później straciłem cierpliwość i wyszedłem z bitew by już na niego nie trafiać. Ponieważ bot i 2 trollbildy w jednym teamie to za dużo na moje nerwy :003j:

• Upvote 1

Podobno dawno nie było botów w tej grze więc nowe reporty ;) 

Kolejny złoty okupant oczywiście ciągle trafiał się w moim teamie i niczym przyklejony przez superglue na bazie z dwoma kakukazami. Dla odmiany z małymi kołami co by wyróżnić się nieco od innych farm botów.

Spoiler

screenshot-170720-064118.jpg

screenshot-170720-064124.jpg

screenshot-170720-064214.jpg

screenshot-170720-064533.jpg

screenshot-170720-064659.jpg

Edited by Allgreen1945
  • Upvote 2

Ja ostatnio spotkałem bota z autoimem, po starcie robił kółka na bazie a jak ktoś pojawiał się w zasięgu to strzelał do niego kręcąc się w kółko. Co ciekawe wszystkie serie ładnie wchodziły z kabinę przeciwnika, więc ewidentnie autoaim bot.

Osobiście na szczescie jeszcze takich botów jak opisane powyżej nie widziałem a grałem i w ciagu dnia i nieraz w nocy kończac o 7 nad ranem. Nawet jak teraz z nimi nic nie robią to nie znaczy, że kiedyś nie polecą masowe perm bany. Teraz jest beta i obserwuja kto i co robi. Wszystko jest zapisane- widać aktywność, jej brak czy powtarzajace sie działania. Miejmy nadzieję, że bany polecą prędzej czy później.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.