Allgreen1945

Bociarze zróbmy z nimi porządek.

Recommended Posts

Jedyny sposób, grać na konsoli :D  Boty,czity były i twórcy gier nie są w stanie sobie z tym poradzić, jest ingerencja w pliki i jest lipa.

[email protected] Wiadomo na konsolach albo mniej lub w ogóle nie ma botów. Niestety dla jednej gry nie będę kupować konsoli :004j:

No i coś jakby mniej tych botów, ale i dziś się o 20:00 trafił. Coś wcześnie jak na bota:

screenshot-170807-195653.thumb.jpg.f07afscreenshot-170807-195655.thumb.jpg.e40e3

Standardowy bot bitwa za bitwą nic nie robi. Wystarczy, że kaukazusy robią wszystko za niego.

Pierwszy bot Charlotte79570

Gość tylko stoi i puszcza jeżdżące drony.

Screeny:

nCskHw8.jpgTMCIiYS.jpgRNvUgqm.jpgqWWMnXo.jpg

Drugi bot VLAD_CTPEJlOK

Gość jeździ tylko w kółko (bot trzyma A i W) i puszcza drony.

L8dbtPt.jpg

Trzeci bot _EvilSid_

Działa jak pierwszy.

olGIQtu.jpg

Ostatni KEBAB_filip

LFEyD0e.jpg

@Cpt_Nero

Dziś to chyba się zmówili. Bociarzy było dużo, aż mi się nie chciało wszystkim robić zdjęcia. Dostali je tylko najwytrwalsi a zarazem najbardziej bezczelni. 

Czasem jak widać na zdjęciach w jednym teamie nawet po dwóch botofili. Czas aktywności tych zwierzątek to od 23.00- 7.00 czasu polskiego. Żywią się zazwyczaj padliną. Wyewoluowały już w samochodopodobne konstrukty ponieważ bez formowe pudła już posiadają 4 koła toż to rewolucja, albo ewolucja ;) Ale dalej zachowują się tak samo- strzelają w powietrze i wysyłają swoje małe droniątka w bój :) 

Ława (bo może ktoś nie dostrzeże np. jakiś admin :p ) oskarżonych: 

BrainAndrey

IVANNNNN

I wybitny ziomek lubiący kebaby KEBAB_filip, który był zemną w teamie tak często, że odechciało mi się dalszej gry.

Spoiler

screenshot-170815-025720.thumb.jpg.5c136

screenshot-170815-025827.thumb.jpg.9f118

screenshot-170815-053645.thumb.jpg.cb161

screenshot-170815-054021.thumb.jpg.d4c7f

screenshot-170815-054033.thumb.jpg.0bca5

screenshot-170815-054155.thumb.jpg.a7f8e

screenshot-170815-054414.thumb.jpg.b698f

screenshot-170815-055530.thumb.jpg.c5924

screenshot-170815-055621.thumb.jpg.bd7c1

Wielkie dzięki za reporty.

Bany lecą na dniach [może tego nie widać ale moje logi czasami zamiast normalnego chatu zawierają tylko info o "nagrodach za pasywną rozgrywkę"]

Jedyne o co mogę prosić to tylko o to abyście dalej kontynuowali swoje dzieło.

Pozdrawiam.

• Like 1

5 hours ago, Cpt_Nero said:

Wielkie dzięki za reporty.

Bany lecą na dniach [może tego nie widać ale moje logi czasami zamiast normalnego chatu zawierają tylko info o "nagrodach za pasywną rozgrywkę"]

Jedyne o co mogę prosić to tylko o to abyście dalej kontynuowali swoje dzieło.

Pozdrawiam.

Czy możemy prosić o wątek, w którym będzie lista "nagradzanych"?

Może to nie bot, ale drużynie z pewnością nie pomaga.

Wjechał we mnie a potem zrobił autodestrukcję, najlepsze jest to że zabrało mi 2k hp.

5gJknK1.png

j9IqHAN.png

X6n7ya3.png

Cpt_Nero@ dzięki. Fajnie wiedzieć, że jest ktoś kto panuje nad tą zgrają nieprzyjemnych graczy. Thx.

[email protected] To co jest to tak zwane przeze mnie trollbuildy jeden z najgorszych graczy. Ja miałem już taki przypadek- gościu 20 beczek 2 bustery podjeżdża do ciebie i się wysadza. Zabierając kilkaset hp ja na 4300 mając 1300 hp dostałem obrażenia od takiego trolla na 600 hp i wtedy wiesz, że masz pograne :(

Edited by Allgreen1945

14 hours ago, Allgreen1945 said:

[email protected] To co jest to tak zwane przeze mnie trollbuildy jeden z najgorszych graczy. Ja miałem już taki przypadek- gościu 20 beczek 2 bustery podjeżdża do ciebie i się wysadza. Zabierając kilkaset hp ja na 4300 mając 1300 hp dostałem obrażenia od takiego trolla na 600 hp i wtedy wiesz, że masz pograne :(

Tobie zabrał pół zdrowia, a mi prawie całe :( Już nie mówiąc że nie mogłem się zbytnio z miejsca ruszyć z jednym kółkiem :/ Nie wiem gdzie można takie coś reportować więc wstawiłem tam gdzie wiem że mod patrzy, liczę na słodki banik :)

Jak w zegarku 23:00 i już są bociarze i widzę nowy trend koła to podstawa, bez nich teraz żaden szanowany bociarz nie wychodzi na walki. Ot taki nowy trend.  Nikt przecież nie zauważy, że puszczamy bota. Wiadomo, że boty nie mają kół a gracze je posiadają screenshot-170816-225843.thumb.jpg.91898;)

screenshot-170816-225853.thumb.jpg.0ea20

screenshot-170816-225909.thumb.jpg.b9a99

screenshot-170816-225931.thumb.jpg.8edcd

Edited by Allgreen1945

często gram w godzinach wieczornych/nocnych na różnych poziomach PS i nie widuje często takich konstrukcji

i raczej nie wszyscy oszukują jak to przedstawiasz a może koła ktoś odstrzelił i go raportuje że botów używa (zawistnych graczy i krzykaczów pełno)

Dużo jest za to graczy posądzających wszystkich o boty a nieaktywny gracz zwykle wywalany jest do garażu i tak

sam miałem konstrukcje bez kół jak rozmawiałem przez telefon i nie byłem zbyt aktywny w grze ale nie miałem dronów tylko karabiny i też pisali mi że "bot bot"

To samo jest jak widać konstrukcje nie stworzone do walki a do zabawy też się czepiają takich graczy że bana dostaną ale chyba się gra tu dla zabawy ;) osobiście mi to nie przeszkadza zawsze można się pośmiać z takich konstrukcji

a co do tych btotów to pewnie ktoś ma a może nie ja gram dla zabawy nie zwracam na takich uwagi a jak mnie denerwują to gaszę grę i nie gram ;)

przydała by się za to opcja wyłączająca czat zupełnie bo dodawanie spamowiczów do czarnej listy jest dość mozolne

ale popieram twoją inicjatywę jak będziesz tropić oszustów w grze tylko że nie sądzę że to da jakiś efekt

3 hours ago, Nieziemski said:

To samo jest jak widać konstrukcje nie stworzone do walki a do zabawy też się czepiają takich graczy że bana dostaną ale chyba się gra tu dla zabawy ;) osobiście mi to nie przeszkadza zawsze można się pośmiać z takich konstrukcji

Mi takie typy nie zawadzą dopóki nie przeszkadzają w grindowaniu. Przy obecnym MM i tak to nic nie zmieni. Za to typy które grają tylko po to żeby osłabić swój team wysadzając się (patrz wyżej) mnie wkurzają.

13 hours ago, Nieziemski said:

często gram w godzinach wieczornych/nocnych na różnych poziomach PS i nie widuje często takich konstrukcji

i raczej nie wszyscy oszukują jak to przedstawiasz a może koła ktoś odstrzelił i go raportuje że botów używa (zawistnych graczy i krzykaczów pełno)

Dużo jest za to graczy posądzających wszystkich o boty a nieaktywny gracz zwykle wywalany jest do garażu i tak

sam miałem konstrukcje bez kół jak rozmawiałem przez telefon i nie byłem zbyt aktywny w grze ale nie miałem dronów tylko karabiny i też pisali mi że "bot bot"

a co do tych btotów to pewnie ktoś ma a może nie ja gram dla zabawy nie zwracam na takich uwagi a jak mnie denerwują to gaszę grę i nie gram ;)

przydała by się za to opcja wyłączająca czat zupełnie bo dodawanie spamowiczów do czarnej listy jest dość mozolne

ale popieram twoją inicjatywę jak będziesz tropić oszustów w grze tylko że nie sądzę że to da jakiś efekt

Jeżeli to skierowane do mnie, to wypada odpowiedzieć :) 

Wybacz, ale świetnie potrafię odróżnić bota od gracza i uwierz jak już załapiesz to ich nie pomylisz. Jak będziesz trochę więcej grał i trochę popatrzysz na buildy to będziesz wiedział, że sekundowe naciśnięcie w lewo prawo albo przez 3 minuty w jednym miejscu+ caucasusy albo drony i często masa ozdób to są tylko boty. Jak ktoś ma problemy z fps albo ping to wychodzi z gry.

Że czegoś nie widzisz nie znaczy, że tego nie ma, tylko tego  nie dostrzegasz na taką skalę na jaką obecnie jest. Ja sobie niczego nie zmyślam zobacz na zdjęcia od początku i porównaj te pojazdy kilka typów, ale schemat taki sam. 

Dużo jest za to graczy posądzających wszystkich o boty a nieaktywny gracz zwykle wywalany jest do garażu

Tak tak, ale ludzie co mają wykupione boty autoklikery czy inny syf dokładnie się nie znam,  bo nigdy tego nie używałem. Ale taka osoba po prostu nie jest wywalana. Ma zbindowaną mysz na odpowiednie czasowe ruchy i klikanie w bitwę a jak mysz się rusza to gra nie wywala "gracza" ykhm bota.

Czyli twierdzisz, że rypanie bez przewy tak od 23-24 do dnia następnego często do 7 rana i za każdym razem stojąc na bazie tym samym pojazdem i nic nie robiąc, to ktoś przez telefon gada czy ma po prostu fun z zabawy " tylko się nie ruszaj". Bezpodstawnie nikogo nie oskarżam. Ile  razy były boty w moim teamie i ludzie płakali na czacie, że report bot bo ciągle afk bot i taka osoba jest przeze mnie oblukana i faktycznie bot. Przejedź się kilka bitew z takim botem napisz co do niego, podjedź szturchni to będziesz miał pewność. I to nie jest tak, że ktoś tak się zachowuje w jednej bitwie, wiem ktoś może odejść od kompa czy zapomniał z bitwy wyjść, ale bot to bot ;)

Poza tym są ludzie i na 2 i na 3 caucasus'ach/ dronach i jadą do boju. Jakoś wtedy nie ma problemu.

Niestety jako naczelny łowca nie mogę przyjąć cię do naszej gildii łowców andro.. ykhm botów :001j:   to co  mówisz o odstrzeleniu kółek- a na pasek stanu życia i miejsce startowe widzisz? tak samo czas?Patrzysz tylko na pojazd a tam się liczy każda informacja :p

69810_1.12.jpg

Edited by Allgreen1945

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.