Allgreen1945

Bociarze zróbmy z nimi porządek.

Recommended Posts

Nick - Krowaz, pojazd ruszał na początku meczy przed siebie i zatrzymywał się na pierwszej przeszkodzie.
Tak przez kilka meczy pod rząd.

krowazbot.thumb.jpg.46d9ec255292dc328011

Edited by Wyrok

Długo była przerwa, aż znów ukazali się kolejni  chętni na order "Virtuti Botari" 

Jeden gracz color__DEF013AMOR ciągle trąbił, jechał przód i tył oraz oczywiście puszczał drony a drugi na drugim zdjęciu nawet nie raczył dać kół:

54ecc681b18225d9.jpg

980c3d9a628135e2.jpg

736a5f5f15ac4137.jpg

Edited by Allgreen1945

Na angielskiej sekcji jest petycja w sprawie nerfa czy też wycofania dronów, jeśli komuś one przeszkadzają wystarczy tam się wpisać.

Kolejna fala poleciała, dzięki za zgłoszenia!

Co do limitu załączników, staram się jak mogę aby zostało to naprawione.

• Like 1

1 hour ago, Goczku said:

necr0tix - temu Panu złodzieje porwali koła z alufelgami i na cegłach zostawili

Haha, trzeba nie grać na ruskich serwerach.

A tak na poważnie na PS>6000 nie znajdziecie ani jednego bota, a ludzie będą bardziej ogarnięci. Gra się znacznie przyjemniej.

Fotka wyżej pochodzi z gry mojego pojazdu 9k PS, gdzie można spotkać przeciwników do 11-12k, raz się trafił nawet 14k. Widać ten, to jakaś jaskółka ;)

8 hours ago, Goczku said:

Fotka wyżej pochodzi z gry mojego pojazdu 9k PS, gdzie można spotkać przeciwników do 11-12k, raz się trafił nawet 14k. Widać ten, to jakaś jaskółka ;)

Dobrze widzę, że on Fat Mana ma na sobie? To niezbyt dobra broń dla bota. Może gość po prostu chciał mieć takie budżetowe ML-200 :)

Miał Fat Mana i chyba jakiś fioletowy karabin maszynowy. Nie wiem czy siedziała żywa osoba przez monitorem czy jakiś "auto-aim" ale podążał za mną "wzrokiem" jak się kręciłem dookoła.

On się tam zrespił, później go wypchnąłem na pożarcie przeciwnikom ;) To jest ta mapa z wielkimi antenami, gdzie drużyny zaczynają w niewielkim zagłębieniu.

Można spróbować zrobić pojazd, którego przeznaczeniem będzie używanie bociarzy za tarczę. Po prostu taki dodatkowy moduł do naszego wozu. 

On 19.10.2017 at 6:24 PM, pc_master_race said:

Można spróbować zrobić pojazd, którego przeznaczeniem będzie używanie bociarzy za tarczę. Po prostu taki dodatkowy moduł do naszego wozu. 

Tak bo boty w każdej bitwie stoją i czekają.

NoReasonToKill zaraz po wystartowaniu wypuscił pieski poczym wbił sie w skałę i tam pozostał regularnie wypuszczając sworę.

Swoją drogą to jak ktoś w pierwszej sekundzie wypuszcza drony to są tylko 2 opcje .

Totalnie nieogarnięty albo bot.

screenshot-171018-232342.thumb.jpg.f3896

screenshot-171018-232154.jpg

Z przodu ma wiertło, więc pewnie pozyskuje ze skały jakieś rzadkie surowce do nieznanych jeszcze rodzajów broni ;)

• Upvote 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.