Allgreen1945

Bociarze zróbmy z nimi porządek.

Recommended Posts

On 2.11.2017 at 8:53 AM, IwonTheInternet said:

Po co to wklejać,  skoro osoby odpowiedzialne za doprowadzenie gry do porządku mają na to wyje#ane. To trochę tak jakby krzyczeć pomocy w pustym ciemnym lesie, 

wszystkie boty po zgłoszeniu są usuwane przy następnej fali "banów" więc nie wiem w czym problem.

• Like 1
  • Confused 1

Jak widać, sama kabina, 3 sidekicki i radar są wystarczające :D nic więcej temu panu nie potrzeba, szczególnie kół i ramy.

20171106144645_1.thumb.jpg.7fe84a43b895520171106144635_1.thumb.jpg.97d9b5c52a20f

Edited by BasherX

7 hours ago, BasherX said:

Jak widać, sama kabina, 3 sidekicki i radar są wystarczające :D nic więcej temu panu nie potrzeba, szczególnie kół i ramy.

Specjalnie dla Ciebie Bambo flagę powiesił, żebyś 3% miał, a Ty byś go banował. Na 8k+ to ze świecą szukać takich dobrodziejów. Nawet się postarał i na brązowo pomalował ten swój domek. Nie banujcie biedaka bo to frag z górnej półki.

On 6.11.2017 at 12:17 PM, Cpt_Nero said:

wszystkie boty po zgłoszeniu są usuwane przy następnej fali "banów" więc nie wiem w czym problem.

No mysle ze wcale tak nie jest i "wszystkie" jest mocno przesadzone.

Przejrzalem screeny tylko z pierwszej strony.

Szukajac tych nickow w grze wyskoczylo:

AntideZZ        13D

KabanABA     38D

Oste_sovs       9D

XEPCON         6D

Noppp          nie znaleziony

Sebiorn            2D

Mercury063      96D

ChiRa               5D

Dracoss           nie znaleziony

Dla niewtajemniczonych cyferka przed D oznacza ile dni temu sie logowal.

Jak widac wiekszosc bociarzy z pierwszej strony ma sie dobrze, nadmienie rze sprawdzalem tylko nicki ktorych pojazdy na screenach nie mialy kol. czyli 100% bot. 

Jak to zazwyczaj bywa w takich grach, bociarze kupią co jakiś czas trochę golda za real $ i są nie do ruszenia. Przecież firma nie będzie sobie odcinać źródła dochodu. Dla zachowania twarzy zbanują kilku, którzy nie wydali złamanego grosza ku uciesze reszty :)

3 minutes ago, ripek1975 said:

No mysle ze wcale tak nie jest i "wszystkie" jest mocno przesadzone.

Przejrzalem screeny tylko z pierwszej strony.

Szukajac tych nickow w grze wyskoczylo:

AntideZZ        13D

KabanABA     38D

Oste_sovs       9D

XEPCON         6D

Noppp          nie znaleziony

Sebiorn            2D

Mercury063      96D

ChiRa               5D

Dracoss           nie znaleziony

Dla niewtajemniczonych cyferka przed D oznacza ile dni temu sie logowal.

Jak widac wiekszosc bociarzy z pierwszej strony ma sie dobrze, nadmienie rze sprawdzalem tylko nicki ktorych pojazdy na screenach nie mialy kol. czyli 100% bot. 

Kary jak i ich długość są przyznawane przez administracje. gracze nie powinni się tym martwić gdyż nie jest to ich obowiązek.

On 6.11.2017 at 12:17 PM, Cpt_Nero said:

6 hours ago, Cpt_Nero said:

Kary jak i ich długość są przyznawane przez administracje. gracze nie powinni się tym martwić gdyż nie jest to ich obowiązek.

No właśnie w tym, że ta "administracja" nie działa lub działa szczątkowo bez rezultatów. Fale banów z tego co wiem są odnośnie zabronionych modyfikacji. Moje porównanie jest jednak trafne. :)

Edited by IwonTheInternet

To teraz po kolei.

On 6.11.2017 at 12:17 PM, Cpt_Nero said:

"Wszystkie" to ja rozumiem jako wszystkie , nie -niektóre , nie -wybrane , nie - część itd.

"Są usuwane" jeżeli coś jest usunięte to tego nie ma , jeżeli wg. wyżej wymienionej wypowiedzi bociarze są usuwani to co rąbią w grze te konta??? (Zapewne śmieją się.)

7 hours ago, Cpt_Nero said:

To w końcu bociarze są usuwani? czy karani?  Ja tu odbieram dwie sprzeczne informacje.

Poza tym kto i jaką "usuwakarę" dostał to fakt ,gracze nie muszą wiedzieć.

Ale co grozi graczowi za używanie zewnętrznego oprogramowania botującego lub też autoaimującego tudzież pracującego na markecie.

To powinien każdy gracz wiedzieć lub też otrzymać jasną i klarowną informację.

16 hours ago, ripek1975 said:

To teraz po kolei.

On 6.11.2017 at 12:17 PM, Cpt_Nero said:

"Wszystkie" to ja rozumiem jako wszystkie , nie -niektóre , nie -wybrane , nie - część itd.

"Są usuwane" jeżeli coś jest usunięte to tego nie ma , jeżeli wg. wyżej wymienionej wypowiedzi bociarze są usuwani to co rąbią w grze te konta??? (Zapewne śmieją się.)

7 hours ago, Cpt_Nero said:

To w końcu bociarze są usuwani? czy karani?  Ja tu odbieram dwie sprzeczne informacje.

Poza tym kto i jaką "usuwakarę" dostał to fakt ,gracze nie muszą wiedzieć.

Ale co grozi graczowi za używanie zewnętrznego oprogramowania botującego lub też autoaimującego tudzież pracującego na markecie.

To powinien każdy gracz wiedzieć lub też otrzymać jasną i klarowną informację.

W porządku, przyjmuje winę za nie dopowiedzenia, jednak w celu usunięcia nieporozumień :

Wszystkie kary są wytłumaczone jak i opisane w Zasadach.

Co do "wszystkich" botów, mam oczywiście na myśli wszystkie zgłoszone.

Użycie słowa "usunięcie" może być użyte również w przypadku tymczasowego usunięcia z gry [czyt, blokada tymczasowa]

Używanie wszelkich botów [programy zewnętrzne] jest surowo zabronione co jest również brane pod uwagę w kwestii nadania kary [długości jak i typu]

Pan widniejący na zdjęciu ładnie zaszył się w krzaczkach nie ruszał się i chyba nawet bez kół nie przyglądałem się bo jego drony robiły swoje.  Veteranos54

9ca71b2a95ff79ba.jpg

Edited by Allgreen1945

Szkoda czasu Allgreen, jak sam pewnie czytałeś dostanie zakaz gry na jakiś czas i wróci, a co zarobi na botowaniu to jego. Niech sobie sami szukają botów.

1 hour ago, Zbycho_Kanapka said:

Czego się spodziewałeś? Karanie klienta że gra "for fun"???

Granie 4fun a puszczanie bota to dwie rozne sprawy.

1 hour ago, ripek1975 said:

Granie 4fun a puszczanie bota to dwie rozne sprawy.

Pojęcie 4fun ma różne znaczenia w zależności od tego z czyjej perspektywy patrzymy. Dla jednego 4fun to klepanie się z dwoma chordami na 1k, dla innych granie na 10k+, dla innych może właśnie naciśnięcie jednego klawisza co pół minuty.

1 hour ago, Tajfun403 said:

Pojęcie 4fun ma różne znaczenia w zależności od tego z czyjej perspektywy patrzymy. Dla jednego 4fun to klepanie się z dwoma chordami na 1k, dla innych granie na 10k+, dla innych może właśnie naciśnięcie jednego klawisza co pół minuty.

No chyba 4fun nie nazwiemy puszczanie autoklikerów- botów, to tak jakby profesje złodzieja nazwać zawodem i to legalnym :) 

[email protected] Zdajesz sobie z tego sprawę że my tu nie mówimy o graczach przed monitorami tylko o ludziach którzy w ogóle nie patrzą na bitwę, bo robi to za nich bot? Jeden bot puszczony raz przez takiego gracza startuje najczęściej na noc około 23 i do 7:00 dnia następnego zazwyczaj ten sam jeszcze biega! Jak ma koła to trochę sie rusza zawsze tak samo- zapisana kombinacja by coś poudawał, ale często bez kół!

jakkolwiek by ktoś nie mówił czy bronił to nie ma usprawiedliwienia dla takich pseudo graczy. Tłumaczenie ja w bitwach nigdy nie widziałem? Na tym PS'ie nigdy nie ma? Zawsze są tylko, albo nie widzicie, albo nie zwracacie uwagi bo właśnie mają zapisaną sekwencje ruchu. Są tak na 3K, 5k, 8K jak i na 10K tylko na wyższych są często szybko niszczone. 

Powyższy zrzut z piątku jest właśnie z 8K i co na wysokich nie ma bociarzy? 

Edited by Allgreen1945

37 minutes ago, Allgreen1945 said:

No chyba 4fun nie nazwiemy puszczanie autoklikerów- botów, to tak jakby profesje złodzieja nazwać zawodem i to legalnym :) 

[email protected] Zdajesz sobie z tego sprawę że my tu nie mówimy o graczach przed monitorami tylko o ludziach którzy w ogóle nie patrzą na bitwę[...]

Wiem o tym. Powiedziałem tylko swoje zdanie o pojęciu "4fun". Z logicznego punktu widzenia wypuszczenie bota który na ciebie zarabia nie daje żadnej radości, ale jak mówiłem dla kogoś może akurat to jest jedyną radością życia. Teoretycznie wszystko można nazwać 'dla zabawy'.

13 hours ago, ripek1975 said:

Puszczanie bota nie nazwiesz chyba graniem???

A "4fun" było połączone ze słowem "granie"

Fakt, puszczanie bota to średnio granie. Sorki.

Ostatnio grałem na 3 fuzy, radar detektor, silnik do szybszego ładowania dronów i jakieś 5 genesisów. Mój build był bez żadnego sprzętu do poruszania, jedyne co robiłem to wciskałem f, narobiłem serial i wyjeździłem cały limit kabli. Polecam takie rozwiązanie, bo grind w tej grze nie dość, że jest długi to jeszcze daje zupełnie niewymierne korzyści: w wot w tydzień przy zerowym wykładzie pieniędzy jesteś w stanie wbić tier 10 używając tylko kodu zaproszeniowego. Tutaj w tydzień jesteś w stanie osiągnąć nic, bo sezony skończysz w 2 dni ( o ile nie zaczynasz od 0 bo wtedy nawet tego nie zrobisz), limity dokończysz w kolejnym dniu. (Wszystko w ok 15-20 h) Cztery dni na farmienie paliwa i przerabianie go na coper, do tego białe części. Być może zamieściłem ten post nie tu gdzie trzeba ale prawdopodobnie gdy "puszczamy" bota na PC, to więcej wydamy na prąd niż otrzymamy korzyści w grze. Ta gra jest nękana wolnym marketem, bo devsi są jak chytre baby z Radomia kupisz broń za 5400 na cw. To już myk nerfik i wartość spada do 4000 za zestaw. Straciłeś profit z 2 tygodni codziennego grania ot tak decyzją od góry. Do tego stracisz jeszcze więcej, bo przy sprzedaży 10% podatku. Każdy powinien mieć możliwość ustawienia sobie bota, który będzie farmił bo inwestowanie czasu na farmienie mija się z celem, czyli cała zabawa schodzi na psy bo bez sięgnięcia po kartę albo inwestowania w rynek nic się nie osiągnie. Mój wniosek : po co wstawiać tu boty skoro one nie osłabiają drużyny i nie mają negatywnego wpływu na rozgrywkę?

• Upvote 1

Jutro sidekickom znerfią zasięg i obrażenia, więc botów z nimi nie zobaczymy . Łączmy się w bólu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.